FCSB 4-1 Rapid Bucuresti: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FCSB 4–1 Rapid Bucuresti (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 22–5, isabetli şut 9–1, topa sahip olma %59–%41, korner 7–0.
Maç özeti
FCSB – Rapid Bucuresti maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Karlo Muhar 58', Aymen Boutoutaou 69', 81', Joao Paulo Fernandes 79' (FCSB); Filip Stojiljković 11' (Rapid Bucuresti). xG: FCSB 2,4 – 0,4 Rapid Bucuresti.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FCSB: L. Reghecampf · Rapid Bucuresti: D. Pancu
Maç akışı
FCSB üstte · Rapid Bucuresti altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 11' gol: Filip Stojiljković (Rapid Bucuresti)
- 42' oyuncu değişikliği: Paul Arnold Garita ↔ Alexandru Stoian (FCSB)
- 45' oyuncu değişikliği: David Miculescu ↔ Aymen Boutoutaou (FCSB)
- 58' gol: Karlo Muhar (FCSB)
- 60' oyuncu değişikliği: Alexandru Dobre ↔ Vladan Bubanja (Rapid Bucuresti)
- 64' oyuncu değişikliği: Meriton Korenica ↔ Joao Paulo Fernandes (FCSB)
- 66' oyuncu değişikliği: Olimpiu Moruțan ↔ Claudiu Petrila (Rapid Bucuresti)
- 69' gol: Aymen Boutoutaou (FCSB)
- 77' oyuncu değişikliği: Chec Bebel Doumbia ↔ J. Kodor (Rapid Bucuresti)
- 78' oyuncu değişikliği: Latif Ouedraogo ↔ Ebenezer Annan (Rapid Bucuresti)
- 78' oyuncu değişikliği: Alexandru Paşcanu ↔ Sheriff Sinyan (Rapid Bucuresti)
- 79' gol: Joao Paulo Fernandes (FCSB)
- 81' gol: Aymen Boutoutaou (FCSB)
- 85' oyuncu değişikliği: Risto Radunović ↔ Dylan Batubinsika (FCSB)
- 85' oyuncu değişikliği: Juri Cisotti ↔ Dennis Politic (FCSB)
- 90+2' sarı kart: Constantin Grameni (Rapid Bucuresti)
Maç olayları
- FCSBRapid Bucuresti
- 90+2'Constantin GrameniSarı kart
- Risto Radunović ↔ Dylan BatubinsikaOyuncu değişikliği85'
- Juri Cisotti ↔ Dennis PoliticOyuncu değişikliği85'
- Gol Aymen Boutoutaou 4–1Asist: Juri Cisotti81'
- Gol Joao Paulo Fernandes 3–1Asist: Alexandru Stoian79'
- 78'Latif Ouedraogo ↔ Ebenezer AnnanOyuncu değişikliği
- 78'Alexandru Paşcanu ↔ Sheriff SinyanOyuncu değişikliği
- 77'Chec Bebel Doumbia ↔ J. KodorOyuncu değişikliği
- Gol Aymen Boutoutaou 2–1Asist: Karlo Muhar69'
- 66'Olimpiu Moruțan ↔ Claudiu PetrilaOyuncu değişikliği
- Meriton Korenica ↔ Joao Paulo FernandesOyuncu değişikliği64'
- 60'Alexandru Dobre ↔ Vladan BubanjaOyuncu değişikliği
- Gol Karlo Muhar 1–1Asist: Risto Radunović58'
- David Miculescu ↔ Aymen BoutoutaouOyuncu değişikliği45'
- Paul Arnold Garita ↔ Alexandru StoianOyuncu değişikliği42'
- 11'Gol Filip Stojiljković 0–1Asist: Latif Ouedraogo
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 6/15 | %50 4/8 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %40 6/15 | %25 2/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %60 9/15 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %27 4/15 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %13 2/15 | %14 1/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (20 gol) | 1,88 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (21 gol) | 1,38 (11 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,60 (24 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,93 (14 gol) | 1,29 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 7/15 | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %67 10/15 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %53 8/15 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %63 5/8 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %25 2/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 8/15 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %33 5/15 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %27 4/15 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %40 6/15 | %43 3/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 10,6 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %60 9/15 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %38 3/8 |
| 10,5 Üst | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %73 11/15 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %33 5/15 | %29 2/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %80 12/15 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %73 11/15 | %63 5/8 |
| 4,5 Üst | %47 7/15 | %38 3/8 |
| 5,5 Üst | %33 5/15 | %38 3/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 5,6 |
| 2,5 Üst | %93 14/15 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %53 8/15 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %33 5/15 | %43 3/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,9 | 11,1 |
| 6,5 Üst | %93 14/15 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %73 11/15 | %88 7/8 |
| 9,5 Üst | %67 10/15 | %88 7/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %67 10/15 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %53 8/15 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 4/15 | %25 2/8 |
| Berabere | %33 5/15 | %25 2/8 |
| Geride | %40 6/15 | %50 4/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 6/15 | %57 4/7 |
| Berabere | %47 7/15 | %43 3/7 |
| Geride | %13 2/15 | %0 0/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FCSB (15 maç)
Rapid Bucuresti (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FCSB (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 6 | 5 |
Rapid Bucuresti (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 4 | 0 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 7 | 4 |
Kartlar
FCSB
Sarı 32 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 2,1)
Rapid Bucuresti
Sarı 36 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 117 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FCSB: iç saha, 8 maç · Rapid Bucuresti: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FCSB – Rapid Bucuresti ilk 11'ler
FCSB · 4-2-3-1
- 32Ș. TârnovanuK
- 2V. CrețuD
- 5J. DawaD
- 3André DuarteD
- 33R. RadunovićD58' asist 58. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 73K. MuharO58' gol 58. dk69' asist 69. dk
- 4Ricardo PadurariuO
- 11D. MiculescuO45' oyundan çıktı 45. dk
- 31J. CisottiO81' asist 81. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 7M. KorenicaO64' oyundan çıktı 64. dk
- 14A. GaritaF42' oyundan çıktı 42. dk
- 28A. BoutoutaouF45' oyuna girdi 45. dk69' gol 69. dk81' gol 81. dk
- 21D. BatubinsikaD85' oyuna girdi 85. dk
- 8E. GnahoréO
- 97R. LabonneD
- 18João PauloO64' oyuna girdi 64. dk79' gol 79. dk
- 20D. PoliticF85' oyuna girdi 85. dk
- 98D. PopaF
- 13M. PopaK
- 17M. PopescuD
- 77L. StancuO
- 90A. StoianF42' oyuna girdi 42. dk79' asist 79. dk
Teknik direktör: L. Reghecampf
Rapid Bucuresti · 4-2-3-1
- 99B. UngureanuK
- 19R. OneaD
- 5A. PașcanuD78' oyundan çıktı 78. dk
- 6L. KramerD
- 66W. L. OuedraogoD11' asist 11. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 44C. B. DoumbiaO77' oyundan çıktı 77. dk
- 8C. GrameniO90+2' sarı kart 90+2. dk
- 29A. DobreO60' oyundan çıktı 60. dk
- 80O. MoruțanO66' oyundan çıktı 66. dk
- 7M. KamaraO
- 9F. StojilkovićF11' gol 11. dk
- 77J. KodorF77' oyuna girdi 77. dk
- 18S. SinyanD78' oyuna girdi 78. dk
- 17S. SenciucD
- 10C. PetrilaO66' oyuna girdi 66. dk
- 23C. ManeaD
- 42A. KumerD
- 90T. JamborF
- 13D. CiobotariuD
- 22V. BubanjaO60' oyuna girdi 60. dk
- 27E. AnnanD78' oyuna girdi 78. dk
- 16M. AioaniK
- 20Andrei SucuO
Teknik direktör: D. Pancu
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
FCSB için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 6, yenilen 10. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Rapid 1923 5 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 12-5). Öne çıkan: son 5 maçını kazandı.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 16 maçta galibiyetler FCSB 4 – Rapid 1923 7; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Aralık 2025, FCSB 2-1 Rapid 1923.
- Sıralama
- 6. (18 p) – 2. (27 p)
- Form (son 5)
- GGMBM – GGGGG
- H2H (G-B-M)
- 4-5-7 (16 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %20
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %40
- Korner ort. (maç)
- 11,3
- iddaa MS 1-0-2
- 2,13 – 3,08 – 2,55
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
FCSB iç saha 6 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,50 gol yedi; Rapid 1923 dış saha 5 maçta 1,60 attı, 0,80 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: FCSB %67, Rapid 1923 %40. İlk yarıyı önde kapatma: FCSB 2/6, Rapid 1923 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): FCSB 7,7, Rapid 1923 5,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,3. Maç başına kart: FCSB 2,2, Rapid 1923 3,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,13, 0 – 3,08, 2 – 2,55. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,72, Üst 1,65. Karşılıklı Gol: Var 1,52, Yok 1,90.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %53; maç başına toplam korner ortalaması 11,3; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 18:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Romanya · Liga I puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 15 | +21 | 33 |
| 2 | Universitatea Craiova | 14 | +24 | 32 |
| 3 | Rapid | 15 | +10 | 31 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 15 | +2 | 27 |
| 5 | Universitatea Cluj | 15 | +6 | 26 |
| 6 | Farul Constanta | 15 | +2 | 24 |
| 7 | Corvinul Hunedoara | 15 | +1 | 22 |
| 8 | FCSB | 15 | -1 | 21 |
| 9 | CFR 1907 Cluj | 14 | -1 | 18 |
| 10 | Uta Arad | 15 | -4 | 18 |
| 11 | Arges Pitesti | 15 | -7 | 15 |
| 12 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 14 | -10 | 15 |
| 13 | FC Botosani | 14 | -1 | 14 |
| 14 | Oţelul | 14 | -6 | 12 |
| 15 | FC Voluntari | 14 | -17 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 15 | -19 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Universitatea Craiova | 8 | +21 | 21 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 7 | +18 | 21 |
| 3 | Rapid | 8 | +9 | 19 |
| 4 | Farul Constanta | 7 | +8 | 17 |
| 5 | Universitatea Cluj | 8 | +5 | 16 |
| 6 | Corvinul Hunedoara | 8 | +5 | 14 |
| 7 | FCSB | 8 | +4 | 14 |
| 8 | Petrolul Ploiesti | 7 | +4 | 14 |
| 9 | Uta Arad | 7 | +5 | 12 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 6 | +6 | 11 |
| 11 | FC Botosani | 6 | +6 | 11 |
| 12 | Arges Pitesti | 8 | 0 | 11 |
| 13 | Oţelul | 8 | 0 | 10 |
| 14 | FC Voluntari | 8 | -3 | 8 |
| 15 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 6 | -4 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 7 | -5 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrolul Ploiesti | 8 | -2 | 13 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 8 | +3 | 12 |
| 3 | Rapid | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Universitatea Craiova | 6 | +3 | 11 |
| 5 | Universitatea Cluj | 7 | +1 | 10 |
| 6 | Corvinul Hunedoara | 7 | -4 | 8 |
| 7 | FCSB | 7 | -5 | 7 |
| 8 | Farul Constanta | 8 | -6 | 7 |
| 9 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 8 | -6 | 7 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 8 | -7 | 7 |
| 11 | Uta Arad | 8 | -9 | 6 |
| 12 | Arges Pitesti | 7 | -7 | 4 |
| 13 | FC Botosani | 8 | -7 | 3 |
| 14 | Oţelul | 6 | -6 | 2 |
| 15 | Csikszereda | 8 | -14 | 1 |
| 16 | FC Voluntari | 6 | -14 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga I'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
