← Maçlar
Romanya · Liga I · 12. hafta18 Ekim 2026 · 21:00 TSİ

CS Universitatea Craiova 2-0 FC Farul Constanta: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CS Universitatea Craiova
2–0İY 1–0
FC Farul Constanta
Maç sonu

CS Universitatea Craiova 2–0 FC Farul Constanta (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 15–8, isabetli şut 7–2, topa sahip olma %48–%52, korner 4–2.

Maç özeti

CS Universitatea Craiova – FC Farul Constanta maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Simon Elisor 16', Oleksandr Romanchuk 87' (CS Universitatea Craiova). xG: CS Universitatea Craiova 1,0 – 0,6 FC Farul Constanta.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
CS Universitatea Craiova: Filipe Coelho · FC Farul Constanta: Ovidiu Sabău

Maç akışı

CS Universitatea Craiova üstte · FC Farul Constanta altta

01530İY607590 16' gol: Simon Elisor (CS Universitatea Craiova)45' oyuncu değişikliği: Gustavo Marins ↔ Narek Grigoryan (FC Farul Constanta)↔45' oyuncu değişikliği: Răzvan Marincean ↔ Alexandru Goncear (FC Farul Constanta)↔47' sarı kart: Ionuț Vână (FC Farul Constanta)50' sarı kart: Luca Băsceanu (CS Universitatea Craiova)56' oyuncu değişikliği: Ronaldo Romario Webster ↔ Nicușor Bancu (CS Universitatea Craiova)↔57' oyuncu değişikliği: Samuel Teles ↔ Alexandru Cicâldău (CS Universitatea Craiova)↔57' oyuncu değişikliği: Luca Băsceanu ↔ Stefan Baiaram (CS Universitatea Craiova)↔70' oyuncu değişikliği: Baptiste Roux ↔ Vladimir Screciu (CS Universitatea Craiova)↔74' oyuncu değişikliği: Tony Njike ↔ Nicolas Popescu (FC Farul Constanta)↔76' oyuncu değişikliği: Simon Elisor ↔ Assad Al-Hamlawi (CS Universitatea Craiova)↔77' oyuncu değişikliği: Ionuț Larie ↔ Valentin Constantin Ticu (FC Farul Constanta)↔87' gol: Oleksandr Romanchuk (CS Universitatea Craiova)90' sarı kart: Nikola Stevanović (CS Universitatea Craiova)90+1' sarı kart: Nicolas Popescu (FC Farul Constanta)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 16' gol: Simon Elisor (CS Universitatea Craiova)
  • 45' oyuncu değişikliği: Gustavo Marins ↔ Narek Grigoryan (FC Farul Constanta)
  • 45' oyuncu değişikliği: Răzvan Marincean ↔ Alexandru Goncear (FC Farul Constanta)
  • 47' sarı kart: Ionuț Vână (FC Farul Constanta)
  • 50' sarı kart: Luca Băsceanu (CS Universitatea Craiova)
  • 56' oyuncu değişikliği: Ronaldo Romario Webster ↔ Nicușor Bancu (CS Universitatea Craiova)
  • 57' oyuncu değişikliği: Samuel Teles ↔ Alexandru Cicâldău (CS Universitatea Craiova)
  • 57' oyuncu değişikliği: Luca Băsceanu ↔ Stefan Baiaram (CS Universitatea Craiova)
  • 70' oyuncu değişikliği: Baptiste Roux ↔ Vladimir Screciu (CS Universitatea Craiova)
  • 74' oyuncu değişikliği: Tony Njike ↔ Nicolas Popescu (FC Farul Constanta)
  • 76' oyuncu değişikliği: Simon Elisor ↔ Assad Al-Hamlawi (CS Universitatea Craiova)
  • 77' oyuncu değişikliği: Ionuț Larie ↔ Valentin Constantin Ticu (FC Farul Constanta)
  • 87' gol: Oleksandr Romanchuk (CS Universitatea Craiova)
  • 90' sarı kart: Nikola Stevanović (CS Universitatea Craiova)
  • 90+1' sarı kart: Nicolas Popescu (FC Farul Constanta)

Maç olayları

  1. CS Universitatea CraiovaFC Farul Constanta
  2. 90+1'Nicolas PopescuSarı kart
  3. Nikola StevanovićSarı kart90'
  4. Gol Oleksandr Romanchuk 2–0Asist: Alexandru Cicâldău87'
  5. 77'Ionuț Larie ↔ Valentin Constantin TicuOyuncu değişikliği
  6. Simon Elisor ↔ Assad Al-HamlawiOyuncu değişikliği76'
  7. 74'Tony Njike ↔ Nicolas PopescuOyuncu değişikliği
  8. Baptiste Roux ↔ Vladimir ScreciuOyuncu değişikliği70'
  9. Samuel Teles ↔ Alexandru CicâldăuOyuncu değişikliği57'
  10. Luca Băsceanu ↔ Stefan BaiaramOyuncu değişikliği57'
  11. Ronaldo Romario Webster ↔ Nicușor BancuOyuncu değişikliği56'
  12. Luca BăsceanuSarı kart50'
  13. 47'Ionuț VânăSarı kart
  14. 45'Gustavo Marins ↔ Narek GrigoryanOyuncu değişikliği
  15. 45'Răzvan Marincean ↔ Alexandru GoncearOyuncu değişikliği
  16. Gol Simon Elisor 1–0Asist: David Matei16'

Maç istatistikleri

CS Universitatea CraiovaFC Farul Constanta
48%Topa sahip olma52%
1,01Beklenen gol (xG)0,61
15Toplam şut8
7İsabetli şut2
5İsabetsiz şut5
3Engellenen şut1
9Ceza sahası içi şut4
6Ceza sahası dışı şut4
4Korner2
1Ofsayt0
9Faul9
2Sarı kart2
0Kırmızı kart0
2Kurtarış5
525Pas575
451İsabetli pas482

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CS Universitatea Craiova
Toplam (14)İç saha (8)
Galibiyet%71 10/14%88 7/8
Beraberlik%14 2/14%0 0/8
Mağlubiyet%14 2/14%13 1/8
FC Farul Constanta
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%40 6/15%13 1/8
Beraberlik%40 6/15%50 4/8
Mağlubiyet%20 3/15%38 3/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CS Universitatea Craiova
Toplam (14)İç saha (8)
Attığı gol / maç2,43 (34 gol)3,00 (24 gol)
Yediği gol / maç0,71 (10 gol)0,38 (3 gol)
FC Farul Constanta
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,60 (24 gol)0,88 (7 gol)
Yediği gol / maç1,47 (22 gol)1,62 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CS Universitatea Craiova
Toplam (14)İç saha (8)
KG Var%36 5/14%25 2/8
1,5 Üst%79 11/14%88 7/8
2,5 Üst%57 8/14%75 6/8
3,5 Üst%50 7/14%63 5/8
Gol yememe%57 8/14%63 5/8
FC Farul Constanta
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%67 10/15%63 5/8
1,5 Üst%87 13/15%88 7/8
2,5 Üst%53 8/15%50 4/8
3,5 Üst%40 6/15%25 2/8
Gol yememe%20 3/15%13 1/8

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

CS Universitatea Craiova
Toplam (14)İç saha (8)
Maçta toplam korner (ort.)7,67,8
7,5 Üst%43 6/14%38 3/8
8,5 Üst%36 5/14%38 3/8
9,5 Üst%21 3/14%25 2/8
10,5 Üst%14 2/14%13 1/8
FC Farul Constanta
Toplam (15)Dış saha (8)
Maçta toplam korner (ort.)8,99,0
7,5 Üst%67 10/15%63 5/8
8,5 Üst%60 9/15%50 4/8
9,5 Üst%47 7/15%38 3/8
10,5 Üst%33 5/15%38 3/8

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

CS Universitatea Craiova
Toplam (14)İç saha (8)
Maç başı kart3,93,3
2,5 Üst%71 10/14%63 5/8
3,5 Üst%57 8/14%50 4/8
4,5 Üst%21 3/14%13 1/8
5,5 Üst%21 3/14%13 1/8
FC Farul Constanta
Toplam (15)Dış saha (8)
Maç başı kart3,73,3
2,5 Üst%67 10/15%50 4/8
3,5 Üst%53 8/15%50 4/8
4,5 Üst%33 5/15%25 2/8
5,5 Üst%20 3/15%13 1/8

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

CS Universitatea Craiova
Toplam (14)İç saha (8)
Maç başı isabetli şut9,59,0
6,5 Üst%71 10/14%63 5/8
7,5 Üst%71 10/14%63 5/8
8,5 Üst%71 10/14%63 5/8
9,5 Üst%64 9/14%50 4/8
FC Farul Constanta
Toplam (15)Dış saha (8)
Maç başı isabetli şut9,79,0
6,5 Üst%87 13/15%75 6/8
7,5 Üst%80 12/15%75 6/8
8,5 Üst%53 8/15%50 4/8
9,5 Üst%47 7/15%38 3/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CS Universitatea Craiova
Toplam (14)İç saha (8)
Önde%50 7/14%63 5/8
Berabere%36 5/14%25 2/8
Geride%14 2/14%13 1/8
FC Farul Constanta
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%40 6/15%25 2/8
Berabere%33 5/15%38 3/8
Geride%27 4/15%38 3/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CS Universitatea Craiova (14 maç)

1/161/X11/20X/14X/X1X/202/102/X02/22

FC Farul Constanta (15 maç)

1/151/X11/20X/11X/X4X/202/102/X12/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CS Universitatea Craiova (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 6 1
31-45 3 0
46-60 10 2
61-75 3 1
76-90 6 4

FC Farul Constanta (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 9 2
31-45 4 6
46-60 4 5
61-75 1 3
76-90 3 5

Kartlar

CS Universitatea Craiova

Sarı 24 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 1,7)

FC Farul Constanta

Sarı 21 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 1,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 117 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

CS Universitatea Craiova: iç saha, 8 maç · FC Farul Constanta: dış saha, 8 maç

CS Universitatea CraiovaFC Farul Constanta
%60,1Topa sahip olma%47,4
2,46Beklenen gol (xG)1,10
19,6Toplam şut11,9
7,1İsabetli şut3,9
12,9Ceza sahası içi şut6,6
5,4Korner4,0
546Pas463
%86Pas isabeti%82
1,5Kurtarış3,5
11,5Faul10,0
1,0Ofsayt0,9
1,6Sarı kart1,5
0,00Kırmızı kart0,12

Rakiplerine izin verdikleri

0,65Rakibin xG'si1,74
7,8Rakibin şutu16,5
1,9Rakibin isabetli şutu5,1
2,4Rakibin korneri5,0

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

CS Universitatea Craiova – FC Farul Constanta ilk 11'ler

CS Universitatea Craiova · 3-4-3

  1. 21L. PopescuK
  2. 3O. RomanchukD87' gol 87. dk
  3. 24N. StevanovićD90' sarı kart 90. dk
  4. 5B. RouxD70' oyundan çıktı 70. dk
  5. 17C. MoraO
  6. 23Samuel TelesO57' oyundan çıktı 57. dk
  7. 8T. BăluțăO
  8. 31R. WebsterO56' oyundan çıktı 56. dk
  9. 30D. MateiF16' asist 16. dk
  10. 22S. ElisorF16' gol 16. dk76' oyundan çıktı 76. dk
  11. 29L. BăsceanuF50' sarı kart 50. dk57' oyundan çıktı 57. dk
Yedekler
  • 10Ș. BaiaramO57' oyuna girdi 57. dk
  • 11N. BancuD56' oyuna girdi 56. dk
  • 19Heriberto TavaresD
  • 20A. CicâldăuO57' oyuna girdi 57. dk87' asist 87. dk
  • 4A. CrețuO
  • 1A. MaximK
  • 7S. NsimbaF
  • 18M. RădulescuO
  • 16João LameiraO
  • 90R. SavaK
  • 6V. ScreciuO70' oyuna girdi 70. dk
  • 9A. Al HamlawiF76' oyuna girdi 76. dk

Teknik direktör: Filipe Coelho

FC Farul Constanta · 3-4-3

  1. 12R. MunteanuK
  2. 6V. DicanD
  3. 17I. LarieD77' oyundan çıktı 77. dk
  4. 4Gustavo MarinsD45' oyundan çıktı 45. dk
  5. 24S. BouzamouchaO
  6. 23T. NjikéO74' oyundan çıktı 74. dk
  7. 70M. AhlinviO
  8. 11C. GaneaO
  9. 8I. VînăF47' sarı kart 47. dk
  10. 99Răzvan MarinceanF45' oyundan çıktı 45. dk
  11. 20E. RădăslăvescuF
Yedekler
  • 2D. MafteiD
  • 33João FerreiraD
  • 9M. HyseniF
  • 30N. GrigoryanF45' oyuna girdi 45. dk
  • 29A. GoncearF45' oyuna girdi 45. dk
  • 1A. BuzbuchiK
  • 3V. ȚicuD77' oyuna girdi 77. dk
  • 71R. TănasăF
  • 27Hassane Rachid Seyd Sabour TraoréD
  • 80N. PopescuO74' oyuna girdi 74. dk90+1' sarı kart 90+1. dk

Teknik direktör: Ovidiu Sabău

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Universitatea Craiova için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 12, yenilen 1. Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi. Farul Constanta için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 7, yenilen 7. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 17 maçta galibiyetler Universitatea Craiova 7 – Farul Constanta 8; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,67 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Şubat 2026, Farul Constanta 4-1 Universitatea Craiova.

Sıralama
3. (23 p) – 6. (17 p)
Form (son 5)
BGGGG – GMGBB
H2H (G-B-M)
7-2-8 (17 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%17 – %67
Korner ort. (maç)
8,7
iddaa MS 1-0-2
1,26 – 4,25 – 6,24
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Universitatea Craiova iç saha 6 maçta maç başına 3,33 gol attı, 0,33 gol yedi; Farul Constanta dış saha 6 maçta 0,83 attı, 1,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Universitatea Craiova %83, Farul Constanta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Universitatea Craiova %17, Farul Constanta %67. İlk yarıyı önde kapatma: Universitatea Craiova 3/6, Farul Constanta 1/6.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Universitatea Craiova 6,3, Farul Constanta 4,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,7. Maç başına kart: Universitatea Craiova 1,5, Farul Constanta 1,8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,26, 0 – 4,25, 2 – 6,24. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,90, Üst 1,52. Karşılıklı Gol: Var 1,74, Yok 1,63.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 8,7; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 8 gol yediler.

Veri: 18 Ekim 2026 02:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Romanya · Liga I puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Dinamo Bucuresti 151032 3211 +2133 GGBGM
2Universitatea Craiova 141022 3410 +2432 GGGGG
3Rapid 15942 2414 +1031 GGMGB
4Petrolul Ploiesti 15834 2018 +227 MBGBG
5Universitatea Cluj 15825 2620 +626 MBGGB
6Farul Constanta 15663 2422 +224 GMGGB
7Corvinul Hunedoara 15645 1716 +122 GMMGG
8FCSB 15636 2021 -121 GGGMM
9CFR 1907 Cluj 14536 2021 -118 MGMBB
10Uta Arad 15537 1620 -418 MGGMM
11Arges Pitesti 15438 1017 -715 MBMMG
12Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 14365 919 -1015 MMBMB
13FC Botosani 14356 1819 -114 MGMMM
14Oţelul 14266 1622 -612 MMBMB
15FC Voluntari 142210 1431 -178 MMMMM
16Csikszereda 151311 928 -196 MBGMB
#TakımOGBMAYAVP
1Universitatea Craiova 8701 243 +2121
2Dinamo Bucuresti 7700 213 +1821
3Rapid 8611 145 +919
4Farul Constanta 7520 179 +817
5Universitatea Cluj 8512 1712 +516
6Corvinul Hunedoara 8422 138 +514
7FCSB 8422 1511 +414
8Petrolul Ploiesti 7421 84 +414
9Uta Arad 7331 94 +512
10CFR 1907 Cluj 6321 126 +611
11FC Botosani 6321 104 +611
12Arges Pitesti 8323 66 011
13Oţelul 8242 99 010
14FC Voluntari 8224 912 -38
15Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 6222 59 -48
16Csikszereda 7124 510 -55
#TakımOGBMAYAVP
1Petrolul Ploiesti 8413 1214 -213
2Dinamo Bucuresti 8332 118 +312
3Rapid 7331 109 +112
4Universitatea Craiova 6321 107 +311
5Universitatea Cluj 7313 98 +110
6Corvinul Hunedoara 7223 48 -48
7FCSB 7214 510 -57
8Farul Constanta 8143 713 -67
9Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 8143 410 -67
10CFR 1907 Cluj 8215 815 -77
11Uta Arad 8206 716 -96
12Arges Pitesti 7115 411 -74
13FC Botosani 8035 815 -73
14Oţelul 6024 713 -62
15Csikszereda 8017 418 -141
16FC Voluntari 6006 519 -140

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

Aynı gün Liga I'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.