FCSB 0-1 Corvinul Hunedoara: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FCSB 0–1 Corvinul Hunedoara (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1. Şut 19–10, isabetli şut 11–3, topa sahip olma %59–%41, korner 5–2.
Paylaş
Maç özeti
FCSB – Corvinul Hunedoara maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: A. Fabry 41' (Corvinul Hunedoara).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Arena Națională, Bucharest
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
FCSB üstteCorvinul Hunedoara altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %64 · 2 şut
- 16–30'Ev %76 · 4 şut
- 31–45+'Ev %68 · 3 şut
- 46–60'Dep %69 · 3 şut
- 61–75'Ev %65 · 7 şut
- 76–90+'Ev %71 · 3 şut
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). İlk 8 dakika tahmini: istatistik 8. dakikada gelmeye başladı, o ana kadarki toplam bu aralığa eşit dağıtıldı. Ev = FCSB, Dep = Corvinul Hunedoara.
Maç olayları
- FCSBCorvinul Hunedoara
- 82'A. Gillard ↔ R. EspinosaOyuncu değişikliği
- M. Korenica ↔ D. PopaOyuncu değişikliği82'
- 81'E. Yeboah ↔ M. HayatuOyuncu değişikliği
- 78'M. IvancevicSarı kart
- 69'D. N. Pirvulescu ↔ M. BratuOyuncu değişikliği
- 69'A. Fabry ↔ D. HrezdacOyuncu değişikliği
- 65'F. IacobSarı kart
- 63'RogerSarı kart
- L. Stancu ↔ O. AradOyuncu değişikliği59'
- D. Miculescu ↔ A. StoianOyuncu değişikliği46'
- A. Boutoutaou ↔ D. PoliticOyuncu değişikliği46'
- L. StancuSarı kart43'
- 41'Gol A. Fabry 0–1Asist: Roger
- R. Labonne ↔ Joao PauloOyuncu değişikliği36'
- 26'D. Albu ↔ RogerOyuncu değişikliği
FCSB iç sahada (8 maç) · Corvinul Hunedoara deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 1 maç (2024'ten beri)
1 FCSB0 berabere0 Corvinul Hunedoara
- FCSB iç sahada 8 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Corvinul Hunedoara deplasmanda 7 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Corvinul Hunedoara, deplasman maçlarında 7 maçta yalnız 1 kez 2,5 üst bitti (%14).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
FCSB
Corvinul Hunedoara
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 6/15 | %50 4/8 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %40 6/15 | %25 2/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 6/15 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %27 4/15 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %33 5/15 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (20 gol) | 1,88 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (21 gol) | 1,38 (11 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,13 (17 gol) | 0,57 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,07 (16 gol) | 1,14 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 7/15 | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %67 10/15 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %53 8/15 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %63 5/8 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %25 2/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %27 4/15 | %14 1/7 |
| 1,5 Üst | %73 11/15 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %33 5/15 | %14 1/7 |
| 3,5 Üst | %13 2/15 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %40 6/15 | %43 3/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 10,6 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %60 9/15 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %38 3/8 |
| 10,5 Üst | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %67 10/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %53 8/15 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %33 5/15 | %29 2/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %80 12/15 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %73 11/15 | %63 5/8 |
| 4,5 Üst | %47 7/15 | %38 3/8 |
| 5,5 Üst | %33 5/15 | %38 3/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 7,0 |
| 2,5 Üst | %80 12/15 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %67 10/15 | %100 7/7 |
| 4,5 Üst | %53 8/15 | %86 6/7 |
| 5,5 Üst | %27 4/15 | %57 4/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,9 | 11,1 |
| 6,5 Üst | %93 14/15 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %73 11/15 | %88 7/8 |
| 9,5 Üst | %67 10/15 | %88 7/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %80 12/15 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %67 10/15 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %67 10/15 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %53 8/15 | %57 4/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 4/15 | %25 2/8 |
| Berabere | %33 5/15 | %25 2/8 |
| Geride | %40 6/15 | %50 4/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Berabere | %53 8/15 | %57 4/7 |
| Geride | %13 2/15 | %14 1/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FCSB (15 maç)
Corvinul Hunedoara (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FCSB (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 6 | 5 |
Corvinul Hunedoara (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 5 | 4 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Kartlar
FCSB
Sarı 32 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 2,1)
Corvinul Hunedoara
Sarı 32 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 117 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FCSB: iç saha, 8 maç · Corvinul Hunedoara: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FCSB – Corvinul Hunedoara ilk 11'ler
FCSB · 4-2-3-1
- 32Ștefan TârnovanuK
- 97Ronny LabonneD36' oyundan çıktı 36. dk
- 5Joyskim DawaD
- 3André DuarteD
- 77Luca StancuD43' sarı kart 43. dk59' oyundan çıktı 59. dk
- 73Karlo MuharO
- 33Risto RadunovićO
- 11David MiculescuO46' oyundan çıktı 46. dk
- 28Aymen BoutoutaouO46' oyundan çıktı 46. dk
- 7Meriton KorenicaO82' oyundan çıktı 82. dk
- 10Denis DrăguşF
- 18João PauloO36' oyuna girdi 36. dk
- 13Matei PopaK
- 17Mihai PopescuD
- 21Dylan BatubinsikaD
- 15Ofri AradD59' oyuna girdi 59. dk
- 8Eddy GnahoréO
- 19David AvramF
- 98David PopaF82' oyuna girdi 82. dk
- 90Alexandru StoianF46' oyuna girdi 46. dk
- 20Dennis PoliticF46' oyuna girdi 46. dk
Corvinul Hunedoara · 4-2-3-1
- 12Adrian FrânculescuK
- 13Flavius IacobD65' sarı kart 65. dk
- 15Mihajlo IvančevićD78' sarı kart 78. dk
- 30Antoniu ManolacheD
- 10Alexandru NeacșaD
- 23Ion CărărușO
- 8Dragoș AlbuO26' oyundan çıktı 26. dk
- 99Emmanuel YeboahO81' oyundan çıktı 81. dk
- 22Andrej FábryO41' gol 41. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 19Nicolae PîrvulescuO
- 32Ángel GillardF82' oyundan çıktı 82. dk
- 11Roger FerreiraO
- 21Codruț SanduK
- 5Mo AbualnadiD
- 14Muhammed HayatuF81' oyuna girdi 81. dk
- 47Gideon GoodladO
- 41Mario BratuF69' oyuna girdi 69. dk
- 97Denis HrezdacO69' oyuna girdi 69. dk
- 20Sérgio RibeiroF
- 9Renato EspinosaF82' oyuna girdi 82. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiFCSB
8. sıra · 21 puan · 15 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGMM
Corvinul Hunedoara
7. sıra · 22 puan · 15 maç · averaj +1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMBG
- 31.10 Corvinul Hunedoara 2–0 Arges Pitesti G
- 27.10 Corvinul Hunedoara 0–0 Rapid B
- 23.10 Corvinul Hunedoara 0–3 Universitatea Cluj M
- 17.10 Rapid 2–0 Corvinul Hunedoara M
- 09.10 Corvinul Hunedoara 3–2 FC Voluntari G
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Liga I (Romanya) 15. hafta programında FCSB – Corvinul Hunedoara maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 21:30 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 7. sırada (21 puan), konuk ekip 8. sırada (19 puan).
Form (son 5 maç)
FCSB son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 4 gol yedi. Corvinul Hunedoara için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 5, yenilen 7. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
- Sıralama
- 7. (21 p) – 8. (19 p)
- Form (son 5)
- MMGGG – GBMMG
- H2H (G-B-M)
- 1-0-0 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %17
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %17
- Korner ort. (maç)
- 10,4
- iddaa MS 1-0-2
- 1,34 – 3,88 – 5,11
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 1 maçta galibiyetler FCSB 1 – Corvinul Hunedoara 0; 0 beraberlik var. Son maç: 4 Temmuz 2024, FCSB 3-0 Corvinul Hunedoara.
Gol istatistikleri
FCSB iç saha 7 maçta maç başına 2,14 gol attı, 1,43 gol yedi; Corvinul Hunedoara dış saha 6 maçta 0,50 attı, 1,33 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %71, konukta %17. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: FCSB %71, Corvinul Hunedoara %17. İlk yarıyı önde kapatma: FCSB 2/7, Corvinul Hunedoara 1/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): FCSB 7,6, Corvinul Hunedoara 5,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,4. Maç başına kart: FCSB 1,9, Corvinul Hunedoara 3,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,34, 0 – 3,88, 2 – 5,11. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,91, Üst 1,49. Karşılıklı Gol: Var 1,61, Yok 1,75.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %44; KG var ortalaması %44; maç başına toplam korner ortalaması 10,4; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 20:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Romanya · Liga I puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 15 | +21 | 33 |
| 2 | Universitatea Craiova | 14 | +24 | 32 |
| 3 | Rapid | 15 | +10 | 31 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 15 | +2 | 27 |
| 5 | Universitatea Cluj | 15 | +6 | 26 |
| 6 | Farul Constanta | 15 | +2 | 24 |
| 7 | Corvinul Hunedoara | 15 | +1 | 22 |
| 8 | FCSB | 15 | -1 | 21 |
| 9 | CFR 1907 Cluj | 14 | -1 | 18 |
| 10 | Uta Arad | 15 | -4 | 18 |
| 11 | Arges Pitesti | 15 | -7 | 15 |
| 12 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 14 | -10 | 15 |
| 13 | FC Botosani | 14 | -1 | 14 |
| 14 | Oţelul | 14 | -6 | 12 |
| 15 | FC Voluntari | 14 | -17 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 15 | -19 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Universitatea Craiova | 8 | +21 | 21 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 7 | +18 | 21 |
| 3 | Rapid | 8 | +9 | 19 |
| 4 | Farul Constanta | 7 | +8 | 17 |
| 5 | Universitatea Cluj | 8 | +5 | 16 |
| 6 | Corvinul Hunedoara | 8 | +5 | 14 |
| 7 | FCSB | 8 | +4 | 14 |
| 8 | Petrolul Ploiesti | 7 | +4 | 14 |
| 9 | Uta Arad | 7 | +5 | 12 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 6 | +6 | 11 |
| 11 | FC Botosani | 6 | +6 | 11 |
| 12 | Arges Pitesti | 8 | 0 | 11 |
| 13 | Oţelul | 8 | 0 | 10 |
| 14 | FC Voluntari | 8 | -3 | 8 |
| 15 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 6 | -4 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 7 | -5 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrolul Ploiesti | 8 | -2 | 13 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 8 | +3 | 12 |
| 3 | Rapid | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Universitatea Craiova | 6 | +3 | 11 |
| 5 | Universitatea Cluj | 7 | +1 | 10 |
| 6 | Corvinul Hunedoara | 7 | -4 | 8 |
| 7 | FCSB | 7 | -5 | 7 |
| 8 | Farul Constanta | 8 | -6 | 7 |
| 9 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 8 | -6 | 7 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 8 | -7 | 7 |
| 11 | Uta Arad | 8 | -9 | 6 |
| 12 | Arges Pitesti | 7 | -7 | 4 |
| 13 | FC Botosani | 8 | -7 | 3 |
| 14 | Oţelul | 6 | -6 | 2 |
| 15 | Csikszereda | 8 | -14 | 1 |
| 16 | FC Voluntari | 6 | -14 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Bu maç için gösterilebilecek iddaa oranı yok.
Oranlar yalnız iddaa'dan ve maç başlamadan önce alınmış olarak gösterilir. Kaynak: İddaa · bilgi amaçlıdır.
