← Maçlar
Romanya · Liga I · 11. hafta11 Ekim 2026 · 21:00 TSİ

FC Farul Constanta 3-1 Petrolul Ploiesti: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FC Farul Constanta
3–1İY 2–1
Petrolul Ploiesti
Maç sonu

FC Farul Constanta 3–1 Petrolul Ploiesti (11 Ekim 2026). İlk yarı 2–1.

Maç özeti

FC Farul Constanta – Petrolul Ploiesti maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FC Farul Constanta
Toplam (15)İç saha (7)
Galibiyet%40 6/15%71 5/7
Beraberlik%40 6/15%29 2/7
Mağlubiyet%20 3/15%0 0/7
Petrolul Ploiesti
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%53 8/15%50 4/8
Beraberlik%20 3/15%13 1/8
Mağlubiyet%27 4/15%38 3/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FC Farul Constanta
Toplam (15)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,60 (24 gol)2,43 (17 gol)
Yediği gol / maç1,47 (22 gol)1,29 (9 gol)
Petrolul Ploiesti
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,33 (20 gol)1,50 (12 gol)
Yediği gol / maç1,20 (18 gol)1,75 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FC Farul Constanta
Toplam (15)İç saha (7)
KG Var%67 10/15%71 5/7
1,5 Üst%87 13/15%86 6/7
2,5 Üst%53 8/15%57 4/7
3,5 Üst%40 6/15%57 4/7
Gol yememe%20 3/15%29 2/7
Petrolul Ploiesti
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%47 7/15%63 5/8
1,5 Üst%73 11/15%75 6/8
2,5 Üst%40 6/15%75 6/8
3,5 Üst%33 5/15%63 5/8
Gol yememe%33 5/15%13 1/8

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

FC Farul Constanta
Toplam (15)İç saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)8,98,7
7,5 Üst%67 10/15%71 5/7
8,5 Üst%60 9/15%71 5/7
9,5 Üst%47 7/15%57 4/7
10,5 Üst%33 5/15%29 2/7
Petrolul Ploiesti
Toplam (15)Dış saha (8)
Maçta toplam korner (ort.)8,79,0
7,5 Üst%73 11/15%63 5/8
8,5 Üst%67 10/15%50 4/8
9,5 Üst%33 5/15%50 4/8
10,5 Üst%27 4/15%38 3/8

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

FC Farul Constanta
Toplam (15)İç saha (7)
Maç başı kart3,74,3
2,5 Üst%67 10/15%86 6/7
3,5 Üst%53 8/15%57 4/7
4,5 Üst%33 5/15%43 3/7
5,5 Üst%20 3/15%29 2/7
Petrolul Ploiesti
Toplam (15)Dış saha (8)
Maç başı kart5,55,6
2,5 Üst%93 14/15%100 8/8
3,5 Üst%73 11/15%75 6/8
4,5 Üst%47 7/15%38 3/8
5,5 Üst%47 7/15%38 3/8

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

FC Farul Constanta
Toplam (15)İç saha (7)
Maç başı isabetli şut9,710,6
6,5 Üst%87 13/15%100 7/7
7,5 Üst%80 12/15%86 6/7
8,5 Üst%53 8/15%57 4/7
9,5 Üst%47 7/15%57 4/7
Petrolul Ploiesti
Toplam (15)Dış saha (8)
Maç başı isabetli şut10,011,4
6,5 Üst%80 12/15%88 7/8
7,5 Üst%73 11/15%75 6/8
8,5 Üst%67 10/15%75 6/8
9,5 Üst%60 9/15%75 6/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FC Farul Constanta
Toplam (15)İç saha (7)
Önde%40 6/15%57 4/7
Berabere%33 5/15%29 2/7
Geride%27 4/15%14 1/7
Petrolul Ploiesti
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%33 5/15%25 2/8
Berabere%40 6/15%25 2/8
Geride%27 4/15%50 4/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FC Farul Constanta (15 maç)

1/151/X11/20X/11X/X4X/202/102/X12/23

Petrolul Ploiesti (15 maç)

1/151/X01/20X/13X/X2X/212/102/X12/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FC Farul Constanta (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 9 2
31-45 4 6
46-60 4 5
61-75 1 3
76-90 3 5

Petrolul Ploiesti (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 5
16-30 3 5
31-45 5 1
46-60 3 3
61-75 5 2
76-90 0 2

Kartlar

FC Farul Constanta

Sarı 21 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 1,4)

Petrolul Ploiesti

Sarı 42 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 2,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 117 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

FC Farul Constanta: iç saha, 7 maç · Petrolul Ploiesti: dış saha, 8 maç

FC Farul ConstantaPetrolul Ploiesti
%48,1Topa sahip olma%46,4
1,95Beklenen gol (xG)1,07
15,3Toplam şut12,9
6,9İsabetli şut4,4
8,6Ceza sahası içi şut6,3
4,1Korner3,5
445Pas369
%83Pas isabeti%78
2,4Kurtarış5,4
8,6Faul11,1
0,9Ofsayt1,5
1,3Sarı kart2,8
0,00Kırmızı kart0,12

Rakiplerine izin verdikleri

1,86Rakibin xG'si2,31
13,7Rakibin şutu19,6
3,7Rakibin isabetli şutu7,0
4,6Rakibin korneri5,5

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Romanya · Liga I puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Dinamo Bucuresti 151032 3211 +2133 GGBGM
2Universitatea Craiova 141022 3410 +2432 GGGGG
3Rapid 15942 2414 +1031 GGMGB
4Petrolul Ploiesti 15834 2018 +227 MBGBG
5Universitatea Cluj 15825 2620 +626 MBGGB
6Farul Constanta 15663 2422 +224 GMGGB
7Corvinul Hunedoara 15645 1716 +122 GMMGG
8FCSB 15636 2021 -121 GGGMM
9CFR 1907 Cluj 14536 2021 -118 MGMBB
10Uta Arad 15537 1620 -418 MGGMM
11Arges Pitesti 15438 1017 -715 MBMMG
12Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 14365 919 -1015 MMBMB
13FC Botosani 14356 1819 -114 MGMMM
14Oţelul 14266 1622 -612 MMBMB
15FC Voluntari 142210 1431 -178 MMMMM
16Csikszereda 151311 928 -196 MBGMB
#TakımOGBMAYAVP
1Universitatea Craiova 8701 243 +2121
2Dinamo Bucuresti 7700 213 +1821
3Rapid 8611 145 +919
4Farul Constanta 7520 179 +817
5Universitatea Cluj 8512 1712 +516
6Corvinul Hunedoara 8422 138 +514
7FCSB 8422 1511 +414
8Petrolul Ploiesti 7421 84 +414
9Uta Arad 7331 94 +512
10CFR 1907 Cluj 6321 126 +611
11FC Botosani 6321 104 +611
12Arges Pitesti 8323 66 011
13Oţelul 8242 99 010
14FC Voluntari 8224 912 -38
15Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 6222 59 -48
16Csikszereda 7124 510 -55
#TakımOGBMAYAVP
1Petrolul Ploiesti 8413 1214 -213
2Dinamo Bucuresti 8332 118 +312
3Rapid 7331 109 +112
4Universitatea Craiova 6321 107 +311
5Universitatea Cluj 7313 98 +110
6Corvinul Hunedoara 7223 48 -48
7FCSB 7214 510 -57
8Farul Constanta 8143 713 -67
9Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 8143 410 -67
10CFR 1907 Cluj 8215 815 -77
11Uta Arad 8206 716 -96
12Arges Pitesti 7115 411 -74
13FC Botosani 8035 815 -73
14Oţelul 6024 713 -62
15Csikszereda 8017 418 -141
16FC Voluntari 6006 519 -140

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,75X3,2423,39

Çifte şans

1X1,15121,16X21,61

Karşılıklı gol

Var1,54Yok1,90

1,5 Alt / Üst

Alt3,41Üst1,13

2,5 Alt / Üst

Alt1,79Üst1,61

3,5 Alt / Üst

Alt1,26Üst2,61

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Liga I'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.