← Maçlar
Romanya · Liga I · 14. hafta2 Kasım 2026 · 18:30 TSİ

FC Voluntari 1-2 FC Farul Constanta: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FC Voluntari
1–2İY 0–2
FC Farul Constanta
Maç sonu

FC Voluntari 1–2 FC Farul Constanta (2 Kasım 2026). İlk yarı 0–2. Şut 25–4, isabetli şut 6–2, topa sahip olma %63–%37, korner 9–2.

Maç özeti

FC Voluntari – FC Farul Constanta maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: S. Cestic 66' (FC Voluntari); D. Alibec 16', M. Ahlinvi 24' (FC Farul Constanta).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

FC Voluntari üstteFC Farul Constanta altta

0'45'90' 16' gol: D. Alibec (FC Farul Constanta)⚽24' gol: M. Ahlinvi (FC Farul Constanta)⚽37' oyuncu değişikliği: D. Dumbravanu ↔ A. Chica-Rosa (FC Voluntari)↔46' oyuncu değişikliği: T. Njike ↔ Gustavo Marins (FC Farul Constanta)↔65' oyuncu değişikliği: D. Alibec ↔ R. Tanasa (FC Farul Constanta)↔65' oyuncu değişikliği: N. Grigoryan ↔ V. Ticu (FC Farul Constanta)↔65' oyuncu değişikliği: L. Pellegrini ↔ N. Popescu (FC Farul Constanta)↔66' gol: S. Cestic (FC Voluntari)⚽76' oyuncu değişikliği: M. Roman ↔ I. Vencu (FC Voluntari)↔76' oyuncu değişikliği: G. Merloi ↔ N. Rodrigues (FC Voluntari)↔80' oyuncu değişikliği: M. Onisa ↔ I. Gheorghe (FC Voluntari)↔80' oyuncu değişikliği: M. Mamic ↔ M. Schieb (FC Voluntari)↔88' oyuncu değişikliği: I. Vina ↔ H. Traore (FC Farul Constanta)↔90+1' sarı kart: A. Suteu (FC Voluntari)

⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR

  1. 0–15'Ev %59 · 1 şut
  2. 16–30'Dep %60 · 1 şut
  3. 31–45+'Ev %70 · 6 şut
  4. 46–60'Ev %72 · 2 şut
  5. 61–75'Ev %86 · 6 şut
  6. 76–90+'Ev %78 · 9 şut

Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = FC Voluntari, Dep = FC Farul Constanta.

Maç olayları

  1. FC VoluntariFC Farul Constanta
  2. A. SuteuSarı kart90+1'
  3. 88'I. Vina ↔ H. TraoreOyuncu değişikliği
  4. M. Mamic ↔ M. SchiebOyuncu değişikliği80'
  5. M. Onisa ↔ I. GheorgheOyuncu değişikliği80'
  6. G. Merloi ↔ N. RodriguesOyuncu değişikliği76'
  7. M. Roman ↔ I. VencuOyuncu değişikliği76'
  8. Gol S. Cestic 1–2Asist: G. Merloi66'
  9. 65'L. Pellegrini ↔ N. PopescuOyuncu değişikliği
  10. 65'N. Grigoryan ↔ V. TicuOyuncu değişikliği
  11. 65'D. Alibec ↔ R. TanasaOyuncu değişikliği
  12. 46'T. Njike ↔ Gustavo MarinsOyuncu değişikliği
  13. D. Dumbravanu ↔ A. Chica-RosaOyuncu değişikliği37'
  14. 24'Gol M. Ahlinvi 0–2
  15. 16'Gol D. Alibec 0–1Asist: L. Pellegrini

Maç istatistikleri

FC VoluntariFC Farul Constanta
63%Topa sahip olma37%
25Toplam şut4
6İsabetli şut2
14İsabetsiz şut2
5Engellenen şut0
13Ceza sahası içi şut2
12Ceza sahası dışı şut2
9Korner2
2Ofsayt2
4Faul7
1Sarı kart0
0Kurtarış5
513Pas311
434İsabetli pas229
85%Pas isabeti74%

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FC Voluntari
Toplam (14)İç saha (8)
Galibiyet%14 2/14%25 2/8
Beraberlik%14 2/14%25 2/8
Mağlubiyet%71 10/14%50 4/8
FC Farul Constanta
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%40 6/15%13 1/8
Beraberlik%40 6/15%50 4/8
Mağlubiyet%20 3/15%38 3/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FC Voluntari
Toplam (14)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,00 (14 gol)1,12 (9 gol)
Yediği gol / maç2,21 (31 gol)1,50 (12 gol)
FC Farul Constanta
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,60 (24 gol)0,88 (7 gol)
Yediği gol / maç1,47 (22 gol)1,62 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FC Voluntari
Toplam (14)İç saha (8)
KG Var%64 9/14%63 5/8
1,5 Üst%86 12/14%75 6/8
2,5 Üst%79 11/14%63 5/8
3,5 Üst%43 6/14%25 2/8
Gol yememe%14 2/14%25 2/8
FC Farul Constanta
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%67 10/15%63 5/8
1,5 Üst%87 13/15%88 7/8
2,5 Üst%53 8/15%50 4/8
3,5 Üst%40 6/15%25 2/8
Gol yememe%20 3/15%13 1/8

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

FC Voluntari
Toplam (14)İç saha (8)
Maçta toplam korner (ort.)8,79,8
7,5 Üst%43 6/14%50 4/8
8,5 Üst%43 6/14%50 4/8
9,5 Üst%36 5/14%50 4/8
10,5 Üst%29 4/14%50 4/8
FC Farul Constanta
Toplam (15)Dış saha (8)
Maçta toplam korner (ort.)8,99,0
7,5 Üst%67 10/15%63 5/8
8,5 Üst%60 9/15%50 4/8
9,5 Üst%47 7/15%38 3/8
10,5 Üst%33 5/15%38 3/8

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

FC Voluntari
Toplam (14)İç saha (8)
Maç başı kart3,43,1
2,5 Üst%64 9/14%50 4/8
3,5 Üst%57 8/14%50 4/8
4,5 Üst%29 4/14%25 2/8
5,5 Üst%7 1/14%13 1/8
FC Farul Constanta
Toplam (15)Dış saha (8)
Maç başı kart3,73,3
2,5 Üst%67 10/15%50 4/8
3,5 Üst%53 8/15%50 4/8
4,5 Üst%33 5/15%25 2/8
5,5 Üst%20 3/15%13 1/8

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

FC Voluntari
Toplam (14)İç saha (8)
Maç başı isabetli şut9,68,8
6,5 Üst%93 13/14%88 7/8
7,5 Üst%86 12/14%75 6/8
8,5 Üst%79 11/14%75 6/8
9,5 Üst%57 8/14%38 3/8
FC Farul Constanta
Toplam (15)Dış saha (8)
Maç başı isabetli şut9,79,0
6,5 Üst%87 13/15%75 6/8
7,5 Üst%80 12/15%75 6/8
8,5 Üst%53 8/15%50 4/8
9,5 Üst%47 7/15%38 3/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FC Voluntari
Toplam (14)İç saha (8)
Önde%21 3/14%25 2/8
Berabere%29 4/14%50 4/8
Geride%50 7/14%25 2/8
FC Farul Constanta
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%40 6/15%25 2/8
Berabere%33 5/15%38 3/8
Geride%27 4/15%38 3/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FC Voluntari (14 maç)

1/111/X11/21X/11X/X1X/222/102/X02/27

FC Farul Constanta (15 maç)

1/151/X11/20X/11X/X4X/202/102/X12/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FC Voluntari (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 3 6
31-45 0 4
46-60 3 3
61-75 2 4
76-90 1 7

FC Farul Constanta (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 9 2
31-45 4 6
46-60 4 5
61-75 1 3
76-90 3 5

Kartlar

FC Voluntari

Sarı 29 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,1)

FC Farul Constanta

Sarı 21 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 1,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 117 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

FC Voluntari: iç saha, 8 maç · FC Farul Constanta: dış saha, 8 maç

FC VoluntariFC Farul Constanta
%46,9Topa sahip olma%47,4
1,67Beklenen gol (xG)1,10
16,5Toplam şut11,9
5,1İsabetli şut3,9
9,8Ceza sahası içi şut6,6
5,5Korner4,0
390Pas463
%80Pas isabeti%82
2,0Kurtarış3,5
9,8Faul10,0
1,4Ofsayt0,9
1,9Sarı kart1,5
0,00Kırmızı kart0,12

Rakiplerine izin verdikleri

2,60Rakibin xG'si1,74
15,8Rakibin şutu16,5
3,6Rakibin isabetli şutu5,1
4,3Rakibin korneri5,0

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

FC Voluntari – FC Farul Constanta ilk 11'ler

FC Voluntari · 5-4-1

  1. 31Metod JurharK
  2. 23Matej MamićD80' oyundan çıktı 80. dk
  3. 5Denis HaruțD
  4. 6Sava Arangel ČestićD66' gol 66. dk
  5. 4Daniel DumbrăvanuD37' oyundan çıktı 37. dk
  6. 30Alexandru ȘuteuD90+1' sarı kart 90+1. dk
  7. 10Cristian MerloiO66' asist 66. dk76' oyundan çıktı 76. dk
  8. 80Godfried RoemeratoeO
  9. 44Mihael OnișaO80' oyundan çıktı 80. dk
  10. 11Remus GuțeaO
  11. 7Mihai Roman IIF76' oyundan çıktı 76. dk
Yedekler
  • 29Adrian Chică-RoșăF37' oyuna girdi 37. dk
  • 12Bogdan ȘtefanK
  • 14Eduard ChioveanuK
  • 25David KikiD
  • 27Radu CrişanD
  • 28Mario ȘtefanO
  • 22Nuno RodriguesO76' oyuna girdi 76. dk
  • 8Ion GheorgheO80' oyuna girdi 80. dk
  • 19Marvin SchiebD80' oyuna girdi 80. dk
  • 99Ianis VencuO76' oyuna girdi 76. dk

FC Farul Constanta · 3-4-3

  1. 12Rafael MunteanuK
  2. 24Sofyane BouzamouchaD
  3. 6Victor DicanD
  4. 21Lucas PellegriniD16' asist 16. dk65' oyundan çıktı 65. dk
  5. 8Ionuț VînăO88' oyundan çıktı 88. dk
  6. 23Tony NjikéO46' oyundan çıktı 46. dk
  7. 70Matteo AhlinviO24' gol 24. dk
  8. 11Cristian GaneaO
  9. 30Narek GrigoryanF65' oyundan çıktı 65. dk
  10. 7Denis AlibecF16' gol 16. dk65' oyundan çıktı 65. dk
  11. 20Eduard RadaslavescuF
Yedekler
  • 1Alexandru BuzbuchiK
  • 27Hassane TraoréD88' oyuna girdi 88. dk
  • 33João FerreiraD
  • 2David MafteiD
  • 4Gustavo MarinsD46' oyuna girdi 46. dk
  • 3Valentin ȚicuD65' oyuna girdi 65. dk
  • 17Ionuț LarieD
  • 29Alexandru GoncearO
  • 80Nicolas PopescuO65' oyuna girdi 65. dk
  • 71Răzvan TănasăO65' oyuna girdi 65. dk

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Voluntari 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 5-10). Farul Constanta için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 11, yenilen 12. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Voluntari 5 – Farul Constanta 3; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 11 Temmuz 2026, Voluntari 3-0 Farul Constanta.

Sıralama
15. (8 p) – 7. (20 p)
Form (son 5)
BMMMM – GMGMG
H2H (G-B-M)
5-2-3 (10 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %43
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %57
Korner ort. (maç)
8,9
iddaa MS 1-0-2
2,76 – 3,11 – 1,99
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Voluntari iç saha 7 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,43 gol yedi; Farul Constanta dış saha 7 maçta 0,71 attı, 1,71 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Voluntari %57, Farul Constanta %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Voluntari %57, Farul Constanta %57. İlk yarıyı önde kapatma: Voluntari 2/7, Farul Constanta 1/7.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Voluntari 4,7, Farul Constanta 4,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,9. Maç başına kart: Voluntari 2,0, Farul Constanta 1,9.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,76, 0 – 3,11, 2 – 1,99. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,84, Üst 1,55. Karşılıklı Gol: Var 1,45, Yok 2,00.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %57; maç başına toplam korner ortalaması 8,9; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 22 gol yediler.

Veri: 2 Kasım 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Romanya · Liga I puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Dinamo Bucuresti 151032 3211 +2133 GGBGM
2Universitatea Craiova 141022 3410 +2432 GGGGG
3Rapid 15942 2414 +1031 GGMGB
4Petrolul Ploiesti 15834 2018 +227 MBGBG
5Universitatea Cluj 15825 2620 +626 MBGGB
6Farul Constanta 15663 2422 +224 GMGGB
7Corvinul Hunedoara 15645 1716 +122 GMMGG
8FCSB 15636 2021 -121 GGGMM
9CFR 1907 Cluj 14536 2021 -118 MGMBB
10Uta Arad 15537 1620 -418 MGGMM
11Arges Pitesti 15438 1017 -715 MBMMG
12Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 14365 919 -1015 MMBMB
13FC Botosani 14356 1819 -114 MGMMM
14Oţelul 14266 1622 -612 MMBMB
15FC Voluntari 142210 1431 -178 MMMMM
16Csikszereda 151311 928 -196 MBGMB
#TakımOGBMAYAVP
1Universitatea Craiova 8701 243 +2121
2Dinamo Bucuresti 7700 213 +1821
3Rapid 8611 145 +919
4Farul Constanta 7520 179 +817
5Universitatea Cluj 8512 1712 +516
6Corvinul Hunedoara 8422 138 +514
7FCSB 8422 1511 +414
8Petrolul Ploiesti 7421 84 +414
9Uta Arad 7331 94 +512
10CFR 1907 Cluj 6321 126 +611
11FC Botosani 6321 104 +611
12Arges Pitesti 8323 66 011
13Oţelul 8242 99 010
14FC Voluntari 8224 912 -38
15Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 6222 59 -48
16Csikszereda 7124 510 -55
#TakımOGBMAYAVP
1Petrolul Ploiesti 8413 1214 -213
2Dinamo Bucuresti 8332 118 +312
3Rapid 7331 109 +112
4Universitatea Craiova 6321 107 +311
5Universitatea Cluj 7313 98 +110
6Corvinul Hunedoara 7223 48 -48
7FCSB 7214 510 -57
8Farul Constanta 8143 713 -67
9Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 8143 410 -67
10CFR 1907 Cluj 8215 815 -77
11Uta Arad 8206 716 -96
12Arges Pitesti 7115 411 -74
13FC Botosani 8035 815 -73
14Oţelul 6024 713 -62
15Csikszereda 8017 418 -141
16FC Voluntari 6006 519 -140

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,76X3,1121,99

Çifte şans

1X1,43121,17X21,22

Karşılıklı gol

Var1,45Yok2,00

1,5 Alt / Üst

Alt3,56Üst1,11

2,5 Alt / Üst

Alt1,84Üst1,55

3,5 Alt / Üst

Alt1,28Üst2,47

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Liga I'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.