← Maçlar
İngiltere · Non League Premier - Isthmian · 10. hafta27 Ekim 2026 · 22:45 TSİ

Enfield Town 4-0 Chatham Town: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Enfield Town
4–0İY 2–0
Chatham Town
Maç sonu

Enfield Town 4–0 Chatham Town (27 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.

Maç özeti

Enfield Town – Chatham Town maçı 4-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: T. Al-Sadi 16', 57', S. Youngs 20', D. Efobi 87' (Enfield Town).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Enfield Town üstte · Chatham Town altta

01530İY607590 16' gol: T. Al-Sadi (Enfield Town)20' gol: S. Youngs (Enfield Town)57' gol: T. Al-Sadi (Enfield Town)87' gol: D. Efobi (Enfield Town)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 16' gol: T. Al-Sadi (Enfield Town)
  • 20' gol: S. Youngs (Enfield Town)
  • 57' gol: T. Al-Sadi (Enfield Town)
  • 87' gol: D. Efobi (Enfield Town)

Maç olayları

  1. Enfield TownChatham Town
  2. Gol D. Efobi 4–087'
  3. Gol T. Al-Sadi 3–057'
  4. Gol S. Youngs 2–020'
  5. Gol T. Al-Sadi 1–016'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Enfield Town
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%73 11/15%63 5/8
Beraberlik%7 1/15%0 0/8
Mağlubiyet%20 3/15%38 3/8
Chatham Town
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%47 7/15%25 2/8
Beraberlik%7 1/15%0 0/8
Mağlubiyet%47 7/15%75 6/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Enfield Town
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç2,87 (43 gol)2,38 (19 gol)
Yediği gol / maç1,20 (18 gol)1,38 (11 gol)
Chatham Town
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,87 (28 gol)1,25 (10 gol)
Yediği gol / maç1,60 (24 gol)1,75 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Enfield Town
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%60 9/15%50 4/8
1,5 Üst%100 15/15%100 8/8
2,5 Üst%87 13/15%75 6/8
3,5 Üst%60 9/15%50 4/8
Gol yememe%27 4/15%25 2/8
Chatham Town
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%60 9/15%38 3/8
1,5 Üst%87 13/15%75 6/8
2,5 Üst%80 12/15%75 6/8
3,5 Üst%60 9/15%50 4/8
Gol yememe%20 3/15%25 2/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Enfield Town
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%67 10/15%50 4/8
Berabere%20 3/15%25 2/8
Geride%13 2/15%25 2/8
Chatham Town
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%33 5/15%25 2/8
Berabere%33 5/15%38 3/8
Geride%33 5/15%38 3/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Enfield Town (15 maç)

1/181/X11/21X/13X/X0X/202/102/X02/22

Chatham Town (15 maç)

1/141/X11/20X/12X/X0X/232/112/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Enfield Town (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 3
16-30 11 1
31-45 7 5
46-60 3 5
61-75 7 0
76-90 8 1

Chatham Town (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 2 3
31-45 3 6
46-60 8 5
61-75 5 5
76-90 6 4

Kartlar

Enfield Town

Sarı 0 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Chatham Town

Sarı 0 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 168 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Enfield Town son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 15 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Chatham Town için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 13, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2023 yılından bu yana 3 kez karşılaştı: Enfield Town 1, Chatham Town 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 3 karşılaşmada maç başına 3,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Mayıs 2024, Chatham Town 0-3 Enfield Town.

Sıralama
1. (28 p) – 4. (24 p)
Form (son 5)
GBGGG – GGMGG
H2H (G-B-M)
1-1-1 (3 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %33
iddaa MS 1-0-2
1,88 – 3,37 – 2,81
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Enfield Town iç saha 6 maçta maç başına 2,50 gol attı, 1,50 gol yedi; Chatham Town dış saha 6 maçta 1,50 attı, 1,17 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Enfield Town %83, Chatham Town %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Enfield Town %67, Chatham Town %33. İlk yarıyı önde kapatma: Enfield Town 3/6, Chatham Town 2/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,88, 0 – 3,37, 2 – 2,81. Karşılıklı Gol: Var 1,34, Yok 2,29.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 28 gol attılar, 9 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · Non League Premier - Isthmian puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Welling United 161204 3416 +1836 GMGGG
2Enfield Town 151113 4318 +2534 GBGGM
3Eastbourne Borough 151014 2716 +1131 GGGGM
4Lewes 16934 2620 +630 GBBMG
5Dartford 161006 2823 +530 MMMGG
6Ramsgate 15816 3319 +1425 GMGMG
7Carshalton Athletic 17818 2734 -725 MBMMG
8St Albans City 13724 2519 +623 GGGMM
9Chatham Town 15717 2824 +422 GGMMB
10Wingate & Finchley 15645 2829 -122 GGBBM
11Burgess Hill Town 16574 2628 -222 GMMBB
12Leatherhead 13634 2721 +621 BMMGG
13Whyteleafe 16637 2827 +121 GGMGG
14Dulwich Hamlet 16637 2729 -221 MBGMM
15Aveley 16628 2528 -320 GMGGM
16Maldon & Tiptree 186210 2640 -1420 GBMGG
17Cheshunt 16466 1927 -818 BMMGM
18Brentwood Town 15519 2528 -316 GGMMB
19Cray Wanderers 10433 2315 +815 MBGMG
20Three Bridges 15249 2540 -1510 MBMMB
21Stanway Rovers 162212 1440 -268 MGMMB
22Whitehawk 161411 1437 -237 MBMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Welling United 9900 233 +2027
2Eastbourne Borough 8701 156 +921
3Chatham Town 7511 1810 +816
4Ramsgate 7502 206 +1415
5Enfield Town 8503 1911 +815
6Burgess Hill Town 8431 1613 +315
7Dartford 7502 118 +315
8Whyteleafe 9423 2214 +814
9Dulwich Hamlet 8422 1812 +614
10Wingate & Finchley 8422 1512 +314
11Lewes 8422 1210 +214
12Cheshunt 7340 116 +513
13Aveley 9414 1617 -113
14St Albans City 6402 158 +712
15Brentwood Town 8404 1915 +412
16Carshalton Athletic 8404 1113 -212
17Maldon & Tiptree 10316 1419 -510
18Cray Wanderers 5221 107 +38
19Leatherhead 6213 1512 +37
20Three Bridges 8134 1421 -76
21Whitehawk 7124 715 -85
22Stanway Rovers 7115 712 -54
#TakımOGBMAYAVP
1Enfield Town 7610 247 +1719
2Lewes 8512 1410 +416
3Dartford 9504 1715 +215
4Leatherhead 7421 129 +314
5Carshalton Athletic 9414 1621 -513
6St Albans City 7322 1011 -111
7Eastbourne Borough 7313 1210 +210
8Ramsgate 8314 1313 010
9Maldon & Tiptree 8314 1221 -910
10Welling United 7304 1113 -29
11Wingate & Finchley 7223 1317 -48
12Cray Wanderers 5212 138 +57
13Aveley 7214 911 -27
14Burgess Hill Town 8143 1015 -57
15Whyteleafe 7214 613 -77
16Dulwich Hamlet 8215 917 -87
17Chatham Town 8206 1014 -46
18Cheshunt 9126 821 -135
19Brentwood Town 7115 613 -74
20Three Bridges 7115 1119 -84
21Stanway Rovers 9117 728 -214
22Whitehawk 9027 722 -152

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,88X3,3722,81

Çifte şans

1X1,21121,15X21,50

Karşılıklı gol

Var1,34Yok2,29

2,5 Alt / Üst

Alt2,10Üst1,41

3,5 Alt / Üst

Alt1,43Üst2,04

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Non League Premier - Isthmian'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.