Albans City 3-1 Burgess Hill: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Albans City 3–1 Burgess Hill (27 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.
Maç özeti
Albans City – Burgess Hill maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Albans City üstte · Burgess Hill altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 5' gol: K. Brown (Albans City)
- 44' gol: Z. Sowden-Fletcher (Albans City)
- 63' kendi kalesine gol (Burgess Hill)
- 66' kırmızı kart: D. Furlong (Albans City)
- 78' gol: Z. Sowden-Fletcher (Albans City)
Maç olayları
- Albans CityBurgess Hill
- Gol Z. Sowden-Fletcher 3–178'
- D. FurlongKırmızı kart66'
- 63'Kendi kalesine gol 2–1Kendi kalesine
- Gol Z. Sowden-Fletcher 2–044'
- Gol K. Brown 1–05'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %54 7/13 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 5/16 | %13 1/8 |
| Beraberlik | %44 7/16 | %50 4/8 |
| Mağlubiyet | %25 4/16 | %38 3/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,92 (25 gol) | 2,50 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,46 (19 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,62 (26 gol) | 1,25 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,75 (28 gol) | 1,88 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %62 8/13 | %83 5/6 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 12/16 | %88 7/8 |
| 1,5 Üst | %100 16/16 | %100 8/8 |
| 2,5 Üst | %56 9/16 | %38 3/8 |
| 3,5 Üst | %44 7/16 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %13 2/16 | %0 0/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %46 6/13 | %67 4/6 |
| Berabere | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Geride | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 4/16 | %13 1/8 |
| Berabere | %31 5/16 | %25 2/8 |
| Geride | %44 7/16 | %63 5/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Albans City (13 maç)
Burgess Hill (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Albans City (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 7 | 6 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 6 | 2 |
Burgess Hill (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 7 | 5 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 5 | 7 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 8 | 4 |
Kartlar
Albans City
Sarı 0 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 0,0)
Burgess Hill
Sarı 0 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 168 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Albans City son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 10 gol attı, 5 gol yedi. Son 5 maçta Burgess Hill 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 11-10).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Albans City 1, Burgess Hill 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 7 Şubat 2026, Burgess Hill 0-1 Albans City.
- Sıralama
- 12. (17 p) – 9. (20 p)
- Form (son 5)
- MGMGG – BGMGB
- H2H (G-B-M)
- 1-0-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %80
- iddaa MS 1-0-2
- 1,47 – 3,85 – 4,07
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Albans City iç saha 4 maçta maç başına 2,75 gol attı, 1,00 gol yedi; Burgess Hill dış saha 5 maçta 1,40 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Albans City %50, Burgess Hill %80. İlk yarıyı önde kapatma: Albans City 3/4, Burgess Hill 1/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,47, 0 – 3,85, 2 – 4,07. Karşılıklı Gol: Var 1,40, Yok 2,13.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %65; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Non League Premier - Isthmian puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Welling United | 16 | +18 | 36 |
| 2 | Enfield Town | 15 | +25 | 34 |
| 3 | Eastbourne Borough | 15 | +11 | 31 |
| 4 | Lewes | 16 | +6 | 30 |
| 5 | Dartford | 16 | +5 | 30 |
| 6 | Ramsgate | 15 | +14 | 25 |
| 7 | Carshalton Athletic | 17 | -7 | 25 |
| 8 | St Albans City | 13 | +6 | 23 |
| 9 | Chatham Town | 15 | +4 | 22 |
| 10 | Wingate & Finchley | 15 | -1 | 22 |
| 11 | Burgess Hill Town | 16 | -2 | 22 |
| 12 | Leatherhead | 13 | +6 | 21 |
| 13 | Whyteleafe | 16 | +1 | 21 |
| 14 | Dulwich Hamlet | 16 | -2 | 21 |
| 15 | Aveley | 16 | -3 | 20 |
| 16 | Maldon & Tiptree | 18 | -14 | 20 |
| 17 | Cheshunt | 16 | -8 | 18 |
| 18 | Brentwood Town | 15 | -3 | 16 |
| 19 | Cray Wanderers | 10 | +8 | 15 |
| 20 | Three Bridges | 15 | -15 | 10 |
| 21 | Stanway Rovers | 16 | -26 | 8 |
| 22 | Whitehawk | 16 | -23 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Welling United | 9 | +20 | 27 |
| 2 | Eastbourne Borough | 8 | +9 | 21 |
| 3 | Chatham Town | 7 | +8 | 16 |
| 4 | Ramsgate | 7 | +14 | 15 |
| 5 | Enfield Town | 8 | +8 | 15 |
| 6 | Burgess Hill Town | 8 | +3 | 15 |
| 7 | Dartford | 7 | +3 | 15 |
| 8 | Whyteleafe | 9 | +8 | 14 |
| 9 | Dulwich Hamlet | 8 | +6 | 14 |
| 10 | Wingate & Finchley | 8 | +3 | 14 |
| 11 | Lewes | 8 | +2 | 14 |
| 12 | Cheshunt | 7 | +5 | 13 |
| 13 | Aveley | 9 | -1 | 13 |
| 14 | St Albans City | 6 | +7 | 12 |
| 15 | Brentwood Town | 8 | +4 | 12 |
| 16 | Carshalton Athletic | 8 | -2 | 12 |
| 17 | Maldon & Tiptree | 10 | -5 | 10 |
| 18 | Cray Wanderers | 5 | +3 | 8 |
| 19 | Leatherhead | 6 | +3 | 7 |
| 20 | Three Bridges | 8 | -7 | 6 |
| 21 | Whitehawk | 7 | -8 | 5 |
| 22 | Stanway Rovers | 7 | -5 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Enfield Town | 7 | +17 | 19 |
| 2 | Lewes | 8 | +4 | 16 |
| 3 | Dartford | 9 | +2 | 15 |
| 4 | Leatherhead | 7 | +3 | 14 |
| 5 | Carshalton Athletic | 9 | -5 | 13 |
| 6 | St Albans City | 7 | -1 | 11 |
| 7 | Eastbourne Borough | 7 | +2 | 10 |
| 8 | Ramsgate | 8 | 0 | 10 |
| 9 | Maldon & Tiptree | 8 | -9 | 10 |
| 10 | Welling United | 7 | -2 | 9 |
| 11 | Wingate & Finchley | 7 | -4 | 8 |
| 12 | Cray Wanderers | 5 | +5 | 7 |
| 13 | Aveley | 7 | -2 | 7 |
| 14 | Burgess Hill Town | 8 | -5 | 7 |
| 15 | Whyteleafe | 7 | -7 | 7 |
| 16 | Dulwich Hamlet | 8 | -8 | 7 |
| 17 | Chatham Town | 8 | -4 | 6 |
| 18 | Cheshunt | 9 | -13 | 5 |
| 19 | Brentwood Town | 7 | -7 | 4 |
| 20 | Three Bridges | 7 | -8 | 4 |
| 21 | Stanway Rovers | 9 | -21 | 4 |
| 22 | Whitehawk | 9 | -15 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Non League Premier - Isthmian'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
