İspanya · Segunda División · 13. hafta

Sabadell – Real Sociedad II

Başlamasına 1 gün 16 sa Başlamadı

Sabadell – Real Sociedad II: 9 Kasım 22:30, İspanya · Segunda División, 13. hafta. Bu sezon Sabadell evinde 5 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet; Real Sociedad II deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %72; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 17 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Nova Creu Alta, Sabadell

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiSabadellReal Sociedad II
Lig sırası11. · 17 puan19. · 11 puan
Form (son 5)BGMBMMMMMG
Gol (attığı – yediği, ort.)1,60 – 0,801,50 – 2,00
2,5 Üst biten%40%83
Karşılıklı gol%60%83
Gol yemediği%40%0
Aralarında (G-B-M)1-1-2 (4 maç, Sabadell bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Sabadell iç sahada (5 maç), Real Sociedad II deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Sabadell iç sahada (5 maç) · Real Sociedad II deplasmanda (6 maç), bu sezon

1,60 Gol atma maç başı 1,50
0,80 Gol yeme maç başı 2,00
%40 Gol yememe maçların %0
%60 KG Var maçların %83
%40 2.5 Üst maçların %83

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Sabadell iç sahada bu sezon yenilmedi: 5 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik.
  • Real Sociedad II deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Real Sociedad II, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Sabadell

11. sıra · 17 puan · 12 maç · averaj +1

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGMBM

  1. 31.10 Albacete 2–1 Sabadell M
  2. 25.10 Sabadell 1–1 Tenerife B
  3. 18.10 Burgos 1–0 Sabadell M
  4. 10.10 AD Ceuta FC 1–2 Sabadell G
  5. 04.10 Sabadell 0–0 FC Andorra B
Deplasman

Real Sociedad II

19. sıra · 11 puan · 12 maç · averaj -7

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMMG

  1. 31.10 Real Sociedad II 1–0 Girona G
  2. 24.10 Las Palmas 1–0 Real Sociedad II M
  3. 17.10 Real Sociedad II 2–4 Almeria M
  4. 10.10 Celta de Vigo II 4–1 Real Sociedad II M
  5. 04.10 Real Sociedad II 2–3 Granada CF M

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Sabadell için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 4, yenilen 5. Real Sociedad II son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 6 gol attı, 12 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2022 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Sabadell 1, Real Sociedad II 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,25 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Şubat 2024, Real Sociedad II 0-1 Sabadell.

Gol istatistikleri

Sabadell iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 0,80 gol yedi; Real Sociedad II dış saha 6 maçta 1,50 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sabadell %60, Real Sociedad II %83. İlk yarıyı önde kapatma: Sabadell 2/5, Real Sociedad II 2/6.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Sabadell 5,2, Real Sociedad II 5,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,4. Maç başına kart: Sabadell 3,2, Real Sociedad II 3,5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,58, 0 – 3,38, 2 – 4,56. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,58, Üst 1,92. Karşılıklı Gol: Var 1,87, Yok 1,62.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %72; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 17 gol yediler.

Sıralama
11. (17 p) – 19. (11 p)
Form (son 5)
MBMGB – GMMMM
H2H (G-B-M)
1-1-2 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %83
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %83
Korner ort. (maç)
9,4
iddaa MS 1-0-2
1,58 – 3,38 – 4,56

Veri: 8 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Sabadell
Toplam (12)İç saha (5)
Galibiyet%33 4/12%60 3/5
Beraberlik%42 5/12%40 2/5
Mağlubiyet%25 3/12%0 0/5
Real Sociedad II
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%25 3/12%33 2/6
Beraberlik%17 2/12%17 1/6
Mağlubiyet%58 7/12%50 3/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Sabadell
Toplam (12)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,00 (12 gol)ligde 19.–20. · lig ortalamasından 0,38 düşük1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç0,92 (11 gol)ligde 4.–5. · lig ortalamasından 0,45 düşük0,80 (4 gol)
Real Sociedad II
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,25 (15 gol)ligde 13.–15. · lig ortalamasında1,50 (9 gol)
Yediği gol / maç1,83 (22 gol)ligde 18.–19. · lig ortalamasından 0,46 yüksek2,00 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Sabadell
Toplam (12)İç saha (5)
KG Var%50 6/12ligde 15.–16. · lig ortalamasından 3 puan düşük%60 3/5
1,5 Üst%58 7/12%60 3/5
2,5 Üst%33 4/12ligde 19.–21. · lig ortalamasından 18 puan düşük%40 2/5
3,5 Üst%17 2/12%40 2/5
Gol yememe%33 4/12%40 2/5
Real Sociedad II
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%67 8/12ligde 3.–4. · lig ortalamasından 13 puan yüksek%83 5/6
1,5 Üst%67 8/12%83 5/6
2,5 Üst%58 7/12ligde 7.–10. · lig ortalamasından 7 puan yüksek%83 5/6
3,5 Üst%50 6/12%67 4/6
Gol yememe%8 1/12%0 0/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Sabadell
Toplam (12)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)9,08,0
7,5 Üst%75 9/12%60 3/5
8,5 Üst%58 7/12%40 2/5
9,5 Üst%42 5/12%20 1/5
10,5 Üst%25 3/12%20 1/5
Real Sociedad II
Toplam (12)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,610,8
7,5 Üst%83 10/12%100 6/6
8,5 Üst%67 8/12%100 6/6
9,5 Üst%58 7/12%83 5/6
10,5 Üst%50 6/12%67 4/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Sabadell
Toplam (12)İç saha (5)
Maç başı kart5,36,2
2,5 Üst%100 12/12%100 5/5
3,5 Üst%83 10/12%100 5/5
4,5 Üst%58 7/12%80 4/5
5,5 Üst%42 5/12%60 3/5
Real Sociedad II
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı kart5,65,7
2,5 Üst%100 12/12%100 6/6
3,5 Üst%75 9/12%67 4/6
4,5 Üst%75 9/12%67 4/6
5,5 Üst%58 7/12%67 4/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Sabadell
Toplam (12)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut7,07,8
6,5 Üst%67 8/12%60 3/5
7,5 Üst%33 4/12%40 2/5
8,5 Üst%33 4/12%40 2/5
9,5 Üst%17 2/12%20 1/5
Real Sociedad II
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut8,910,7
6,5 Üst%75 9/12%100 6/6
7,5 Üst%67 8/12%83 5/6
8,5 Üst%58 7/12%83 5/6
9,5 Üst%50 6/12%67 4/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Sabadell
Toplam (12)İç saha (5)
Önde%17 2/12%40 2/5
Berabere%67 8/12%60 3/5
Geride%17 2/12%0 0/5
Real Sociedad II
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%25 3/12%33 2/6
Berabere%42 5/12%33 2/6
Geride%33 4/12%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Sabadell (12 maç)

1/121/X01/20X/12X/X5X/212/102/X02/22

Real Sociedad II (12 maç)

1/121/X01/21X/11X/X2X/222/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Sabadell (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 3 2
31-45 1 1
46-60 2 1
61-75 0 2
76-90 3 1

Real Sociedad II (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 4
16-30 2 0
31-45 4 2
46-60 1 3
61-75 1 4
76-90 3 5

Kartlar

Sabadell

Sarı 37 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 3,1)

Real Sociedad II

Sarı 36 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 3,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Sabadell: iç saha, 5 maç · Real Sociedad II: dış saha, 6 maç

SabadellReal Sociedad II
%45,4Topa sahip olma%39,3
1,67Beklenen gol (xG)1,80
16,6Toplam şut13,7
5,6İsabetli şut4,3
11,4Ceza sahası içi şut8,7
5,2Korner5,0
305Pas328
%65Pas isabeti%69
1,4Kurtarış4,3
17,0Faul17,8
2,0Ofsayt2,5
3,2Sarı kart3,2
0,00Kırmızı kart0,33

Rakiplerine izin verdikleri

0,77Rakibin xG'si2,17
10,0Rakibin şutu17,2
2,2Rakibin isabetli şutu6,3
2,8Rakibin korneri5,8

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Segunda División puan durumu · Segunda

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Castellón 12831 235 +1827 BMGGB
2Almeria 12822 2310 +1326 GGGBB
3Burgos 13733 1914 +524 MGGBG
4Eibar 12723 2114 +723 GMBMB
5Granada CF 12723 2014 +623 GGGGG
6Mallorca 12642 157 +822 BGBBG
7Sporting Gijon 12714 1313 022 GGGMG
8Girona 12633 2211 +1121 BBGGM
9Oviedo 13634 1916 +321 GGBMG
10Cordoba 13616 2222 019 MGGBG
11Sabadell 12453 1211 +117 BGMBM
12Las Palmas 12525 1721 -417 BMMGG
13Valladolid 12435 2019 +115 BGMMG
14Tenerife 12363 1517 -215 MBBBB
15Eldense 12426 1317 -414 GGGMM
16Celta de Vigo II 13346 1925 -613 GBMBM
17Leganes 13337 1123 -1212 MMBMM
18FC Andorra 12327 1722 -511 BGMMB
19Real Sociedad II 12327 1522 -711 MMMMG
20Cadiz 13247 1618 -210 MMGMM
21Albacete 13319 1324 -1110 MMGGG
22AD Ceuta FC 131210 1030 -205 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Burgos 8521 138 +517
2Almeria 6510 155 +1016
3Mallorca 6501 123 +915
4Girona 7421 166 +1014
5Valladolid 6402 1510 +512
6Cordoba 6402 118 +312
7Castellón 5320 121 +1111
8Sabadell 5320 84 +411
9Eibar 6321 107 +311
10Granada CF 5311 95 +410
11Sporting Gijon 6312 66 010
12Tenerife 6231 75 +29
13Celta de Vigo II 7232 1313 09
14Cadiz 8224 108 +28
15Oviedo 6222 75 +28
16Eldense 6222 98 +18
17Las Palmas 6222 68 -28
18Leganes 6213 69 -37
19FC Andorra 6204 1011 -16
20Albacete 6204 79 -26
21Real Sociedad II 6114 610 -44
22AD Ceuta FC 7115 612 -64
#TakımOGBMAYAVP
1Castellón 7511 114 +716
2Granada CF 7412 119 +213
3Oviedo 7412 1211 +113
4Eibar 6402 117 +412
5Sporting Gijon 6402 77 012
6Almeria 6312 85 +310
7Las Palmas 6303 1113 -29
8Girona 5212 65 +17
9Burgos 5212 66 07
10Mallorca 6141 34 -17
11Cordoba 7214 1114 -37
12Real Sociedad II 6213 912 -37
13Sabadell 7133 47 -36
14Tenerife 6132 812 -46
15Eldense 6204 49 -56
16FC Andorra 6123 711 -45
17Leganes 7124 514 -95
18Celta de Vigo II 6114 612 -64
19Albacete 7115 615 -94
20Valladolid 6033 59 -43
21Cadiz 5023 610 -42
22AD Ceuta FC 6015 418 -141

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Sabadell1,58
X · Beraberlik3,38
2 · Real Sociedad II4,56

2,5 Alt / Üst

Alt1,58
Üst1,92

Karşılıklı gol

Var1,87
Yok1,62
Tüm marketler (24)

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var3,911 ve Yok2,480 ve Var4,940 ve Yok9,352 ve Var10,302 ve Yok7,69

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,7103,2621,88

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,26Üst2,79

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var5,04Yok–

Alt/Üst 3.5

Alt1,15Üst3,50

1. Yarı Sonucu

12,1602,0325,16

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,11Üst4,02

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,27Üst2,77

Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır

Evet4,71Hayır1,07

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,93Eşit3,152.2,03

2. Yarı Sonucu

11,9802,3724,47

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,81Üst1,67

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt3,440 ve Alt4,012 ve Alt8,481 ve Üst2,710 ve Üst16,852 ve Üst9,13

Çifte Şans

1 ve 01,081 ve 21,170 ve 21,90

1. Yarı / Maç Sonucu

1/12,361/015,551/236,000/14,230/04,770/29,582/127,002/017,252/28,20

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,92Üst ve Var2,46Alt ve Yok1,98Üst ve Yok7,72

Alt/Üst 1.5

Alt2,93Üst1,24

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var17,951 ve Yok2,350 ve Var8,510 ve Yok2,532 ve Var36,002 ve Yok5,63

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,061 ve 21,500 ve 21,45

Tek / Çift

Tek1,78Çift1,70

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,69Üst1,79

Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır

Evet17,90Hayır–

Toplam Gol

0-1 gol2,862-3 gol1,814-5 gol4,146+ gol19,55

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt2,58Üst1,32