Real Sociedad B 2-3 Granada: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Real Sociedad B 2–3 Granada (4 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.
Maç özeti
Real Sociedad B – Granada maçı 2-3 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %58 7/12 | %67 4/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %58 7/12 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %17 2/12 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %29 2/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,25 (15 gol)ligde 13.–15. · lig ortalamasında | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,83 (22 gol)ligde 18.–19. · lig ortalamasından 0,46 yüksek | 1,67 (10 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (20 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasından 0,29 yüksek | 1,57 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,17 (14 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasından 0,20 düşük | 1,29 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 8/12ligde 3.–4. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %58 7/12ligde 7.–10. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 6/12ligde 15.–16. · lig ortalamasından 3 puan düşük | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %50 6/12ligde 13.–15. · lig ortalamasında | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %42 5/12 | %43 3/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 8,3 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %58 7/12 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,3 | 6,9 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %14 1/7 |
| 10,5 Üst | %8 1/12 | %0 0/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,6 | 5,5 |
| 2,5 Üst | %100 12/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 5,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 4,9 |
| 2,5 Üst | %83 10/12 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %58 7/12 | %71 5/7 |
| 5,5 Üst | %42 5/12 | %43 3/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 7,2 |
| 6,5 Üst | %75 9/12 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,8 | 10,4 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Geride | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 3/12 | %14 1/7 |
| Berabere | %33 4/12 | %29 2/7 |
| Geride | %42 5/12 | %57 4/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Real Sociedad B (12 maç)
Granada (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Real Sociedad B (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 3 | 5 |
Granada (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 5 | 0 |
| 76-90 | 5 | 1 |
Kartlar
Real Sociedad B
Sarı 36 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 3,0)
Granada
Sarı 22 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Real Sociedad B: iç saha, 6 maç · Granada: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Segunda División puan durumu · Segunda
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 12 | +18 | 27 |
| 2 | Almeria | 12 | +13 | 26 |
| 3 | Burgos | 13 | +5 | 24 |
| 4 | Eibar | 12 | +7 | 23 |
| 5 | Granada CF | 12 | +6 | 23 |
| 6 | Mallorca | 12 | +8 | 22 |
| 7 | Sporting Gijon | 12 | 0 | 22 |
| 8 | Girona | 12 | +11 | 21 |
| 9 | Oviedo | 13 | +3 | 21 |
| 10 | Cordoba | 13 | 0 | 19 |
| 11 | Sabadell | 12 | +1 | 17 |
| 12 | Las Palmas | 12 | -4 | 17 |
| 13 | Valladolid | 12 | +1 | 15 |
| 14 | Tenerife | 12 | -2 | 15 |
| 15 | Eldense | 12 | -4 | 14 |
| 16 | Celta de Vigo II | 13 | -6 | 13 |
| 17 | Leganes | 13 | -12 | 12 |
| 18 | FC Andorra | 12 | -5 | 11 |
| 19 | Real Sociedad II | 12 | -7 | 11 |
| 20 | Cadiz | 13 | -2 | 10 |
| 21 | Albacete | 13 | -11 | 10 |
| 22 | AD Ceuta FC | 13 | -20 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Burgos | 8 | +5 | 17 |
| 2 | Almeria | 6 | +10 | 16 |
| 3 | Mallorca | 6 | +9 | 15 |
| 4 | Girona | 7 | +10 | 14 |
| 5 | Valladolid | 6 | +5 | 12 |
| 6 | Cordoba | 6 | +3 | 12 |
| 7 | Castellón | 5 | +11 | 11 |
| 8 | Sabadell | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Eibar | 6 | +3 | 11 |
| 10 | Granada CF | 5 | +4 | 10 |
| 11 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Tenerife | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Celta de Vigo II | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Cadiz | 8 | +2 | 8 |
| 15 | Oviedo | 6 | +2 | 8 |
| 16 | Eldense | 6 | +1 | 8 |
| 17 | Las Palmas | 6 | -2 | 8 |
| 18 | Leganes | 6 | -3 | 7 |
| 19 | FC Andorra | 6 | -1 | 6 |
| 20 | Albacete | 6 | -2 | 6 |
| 21 | Real Sociedad II | 6 | -4 | 4 |
| 22 | AD Ceuta FC | 7 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Granada CF | 7 | +2 | 13 |
| 3 | Oviedo | 7 | +1 | 13 |
| 4 | Eibar | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 12 |
| 6 | Almeria | 6 | +3 | 10 |
| 7 | Las Palmas | 6 | -2 | 9 |
| 8 | Girona | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Burgos | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Mallorca | 6 | -1 | 7 |
| 11 | Cordoba | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Real Sociedad II | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sabadell | 7 | -3 | 6 |
| 14 | Tenerife | 6 | -4 | 6 |
| 15 | Eldense | 6 | -5 | 6 |
| 16 | FC Andorra | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Leganes | 7 | -9 | 5 |
| 18 | Celta de Vigo II | 6 | -6 | 4 |
| 19 | Albacete | 7 | -9 | 4 |
| 20 | Valladolid | 6 | -4 | 3 |
| 21 | Cadiz | 5 | -4 | 2 |
| 22 | AD Ceuta FC | 6 | -14 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Segunda División'de oynanan diğer maçlar
- 17:15 S.Gijon 3–2 Celta Vigo B
- 19:30 Castellon 1–1 AD Ceuta
- 19:30 Las Palmas 2–2 Real Valladolid
- 22:00 CE Sabadell FC 0–0 FC Andorra
- 22:00 Girona 0–0 Mallorca
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
