← Maçlar
İspanya · Segunda División · 8. hafta4 Ekim 2026 · 22:00 TSİ

CE Sabadell FC 0-0 FC Andorra: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CE Sabadell FC
0–0İY 0–0
FC Andorra
Maç sonu

CE Sabadell FC 0–0 FC Andorra (4 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

CE Sabadell FC – FC Andorra maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CE Sabadell FC
Toplam (12)İç saha (5)
Galibiyet%33 4/12%60 3/5
Beraberlik%42 5/12%40 2/5
Mağlubiyet%25 3/12%0 0/5
FC Andorra
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%25 3/12%17 1/6
Beraberlik%17 2/12%33 2/6
Mağlubiyet%58 7/12%50 3/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CE Sabadell FC
Toplam (12)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,00 (12 gol)ligde 19.–20. · lig ortalamasından 0,38 düşük1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç0,92 (11 gol)ligde 4.–5. · lig ortalamasından 0,45 düşük0,80 (4 gol)
FC Andorra
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,42 (17 gol)ligde 11.–12. · lig ortalamasında1,17 (7 gol)
Yediği gol / maç1,83 (22 gol)ligde 18.–19. · lig ortalamasından 0,46 yüksek1,83 (11 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CE Sabadell FC
Toplam (12)İç saha (5)
KG Var%50 6/12ligde 15.–16. · lig ortalamasından 3 puan düşük%60 3/5
1,5 Üst%58 7/12%60 3/5
2,5 Üst%33 4/12ligde 19.–21. · lig ortalamasından 18 puan düşük%40 2/5
3,5 Üst%17 2/12%40 2/5
Gol yememe%33 4/12%40 2/5
FC Andorra
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%58 7/12ligde 9.–13. · lig ortalamasından 5 puan yüksek%50 3/6
1,5 Üst%67 8/12%67 4/6
2,5 Üst%58 7/12ligde 7.–10. · lig ortalamasından 7 puan yüksek%50 3/6
3,5 Üst%58 7/12%50 3/6
Gol yememe%17 2/12%17 1/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

CE Sabadell FC
Toplam (12)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)9,08,0
7,5 Üst%75 9/12%60 3/5
8,5 Üst%58 7/12%40 2/5
9,5 Üst%42 5/12%20 1/5
10,5 Üst%25 3/12%20 1/5
FC Andorra
Toplam (12)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,19,0
7,5 Üst%75 9/12%67 4/6
8,5 Üst%50 6/12%33 2/6
9,5 Üst%42 5/12%33 2/6
10,5 Üst%33 4/12%33 2/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

CE Sabadell FC
Toplam (12)İç saha (5)
Maç başı kart5,36,2
2,5 Üst%100 12/12%100 5/5
3,5 Üst%83 10/12%100 5/5
4,5 Üst%58 7/12%80 4/5
5,5 Üst%42 5/12%60 3/5
FC Andorra
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı kart5,87,5
2,5 Üst%83 10/12%100 6/6
3,5 Üst%83 10/12%100 6/6
4,5 Üst%58 7/12%83 5/6
5,5 Üst%58 7/12%83 5/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

CE Sabadell FC
Toplam (12)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut7,07,8
6,5 Üst%67 8/12%60 3/5
7,5 Üst%33 4/12%40 2/5
8,5 Üst%33 4/12%40 2/5
9,5 Üst%17 2/12%20 1/5
FC Andorra
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut9,37,5
6,5 Üst%75 9/12%67 4/6
7,5 Üst%58 7/12%33 2/6
8,5 Üst%50 6/12%33 2/6
9,5 Üst%50 6/12%33 2/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CE Sabadell FC
Toplam (12)İç saha (5)
Önde%17 2/12%40 2/5
Berabere%67 8/12%60 3/5
Geride%17 2/12%0 0/5
FC Andorra
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%25 3/12%17 1/6
Berabere%25 3/12%33 2/6
Geride%50 6/12%50 3/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CE Sabadell FC (12 maç)

1/121/X01/20X/12X/X5X/212/102/X02/22

FC Andorra (12 maç)

1/131/X01/20X/10X/X1X/222/102/X12/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CE Sabadell FC (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 3 2
31-45 1 1
46-60 2 1
61-75 0 2
76-90 3 1

FC Andorra (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 5
16-30 0 2
31-45 3 4
46-60 4 3
61-75 3 1
76-90 4 6

Kartlar

CE Sabadell FC

Sarı 37 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 3,1)

FC Andorra

Sarı 40 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 3,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

CE Sabadell FC: iç saha, 5 maç · FC Andorra: dış saha, 6 maç

CE Sabadell FCFC Andorra
%45,4Topa sahip olma%60,3
1,67Beklenen gol (xG)1,65
16,6Toplam şut9,5
5,6İsabetli şut3,5
11,4Ceza sahası içi şut6,5
5,2Korner3,5
305Pas482
%65Pas isabeti%78
1,4Kurtarış2,3
17,0Faul17,7
2,0Ofsayt2,7
3,2Sarı kart4,5
0,00Kırmızı kart0,33

Rakiplerine izin verdikleri

0,77Rakibin xG'si1,60
10,0Rakibin şutu12,8
2,2Rakibin isabetli şutu4,0
2,8Rakibin korneri5,5

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Segunda División puan durumu · Segunda

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Castellón 12831 235 +1827 BMGGB
2Almeria 12822 2310 +1326 GGGBB
3Burgos 13733 1914 +524 MGGBG
4Eibar 12723 2114 +723 GMBMB
5Granada CF 12723 2014 +623 GGGGG
6Mallorca 12642 157 +822 BGBBG
7Sporting Gijon 12714 1313 022 GGGMG
8Girona 12633 2211 +1121 BBGGM
9Oviedo 13634 1916 +321 GGBMG
10Cordoba 13616 2222 019 MGGBG
11Sabadell 12453 1211 +117 BGMBM
12Las Palmas 12525 1721 -417 BMMGG
13Valladolid 12435 2019 +115 BGMMG
14Tenerife 12363 1517 -215 MBBBB
15Eldense 12426 1317 -414 GGGMM
16Celta de Vigo II 13346 1925 -613 GBMBM
17Leganes 13337 1123 -1212 MMBMM
18FC Andorra 12327 1722 -511 BGMMB
19Real Sociedad II 12327 1522 -711 MMMMG
20Cadiz 13247 1618 -210 MMGMM
21Albacete 13319 1324 -1110 MMGGG
22AD Ceuta FC 131210 1030 -205 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Burgos 8521 138 +517
2Almeria 6510 155 +1016
3Mallorca 6501 123 +915
4Girona 7421 166 +1014
5Valladolid 6402 1510 +512
6Cordoba 6402 118 +312
7Castellón 5320 121 +1111
8Sabadell 5320 84 +411
9Eibar 6321 107 +311
10Granada CF 5311 95 +410
11Sporting Gijon 6312 66 010
12Tenerife 6231 75 +29
13Celta de Vigo II 7232 1313 09
14Cadiz 8224 108 +28
15Oviedo 6222 75 +28
16Eldense 6222 98 +18
17Las Palmas 6222 68 -28
18Leganes 6213 69 -37
19FC Andorra 6204 1011 -16
20Albacete 6204 79 -26
21Real Sociedad II 6114 610 -44
22AD Ceuta FC 7115 612 -64
#TakımOGBMAYAVP
1Castellón 7511 114 +716
2Granada CF 7412 119 +213
3Oviedo 7412 1211 +113
4Eibar 6402 117 +412
5Sporting Gijon 6402 77 012
6Almeria 6312 85 +310
7Las Palmas 6303 1113 -29
8Girona 5212 65 +17
9Burgos 5212 66 07
10Mallorca 6141 34 -17
11Cordoba 7214 1114 -37
12Real Sociedad II 6213 912 -37
13Sabadell 7133 47 -36
14Tenerife 6132 812 -46
15Eldense 6204 49 -56
16FC Andorra 6123 711 -45
17Leganes 7124 514 -95
18Celta de Vigo II 6114 612 -64
19Albacete 7115 615 -94
20Valladolid 6033 59 -43
21Cadiz 5023 610 -42
22AD Ceuta FC 6015 418 -141

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,82X3,0323,93

Çifte şans

1X1,15121,25X21,69

Karşılıklı gol

Var1,90Yok1,65

1,5 Alt / Üst

Alt2,74Üst1,30

2,5 Alt / Üst

Alt1,52Üst2,12

3,5 Alt / Üst

Alt1,14Üst3,95

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Segunda División'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.