Albacete 2-1 CE Sabadell FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Albacete 2–1 CE Sabadell FC (31 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 5–25, isabetli şut 2–5, topa sahip olma %41–%59, korner 7–6.
Maç özeti
Albacete – CE Sabadell FC maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Óscar Sanz (kendi kalesine) 10', Diego Fuoli (kendi kalesine) 38' (Albacete); Eneko Aguilar 81' (CE Sabadell FC). xG: Albacete 0,4 – 1,6 CE Sabadell FC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Albacete: Joseba Etxeberria · CE Sabadell FC: Ferran Costa
Maç akışı
Albacete üstte · CE Sabadell FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 2' sarı kart: Óscar Sanz (CE Sabadell FC)
- 10' kendi kalesine gol: Óscar Sanz (Albacete)
- 38' kendi kalesine gol: Diego Fuoli (Albacete)
- 42' kırmızı kart: José Corpas (Albacete)
- 45' oyuncu değişikliği: Óscar Sanz ↔ Eneko Aguilar (CE Sabadell FC)
- 48' sarı kart: Ángel Baena (CE Sabadell FC)
- 45+6' oyuncu değişikliği: Quadri Liameed ↔ Pere Pons (CE Sabadell FC)
- 54' oyuncu değişikliği: Victor Valverde da Silva ↔ Dani Bernabéu (Albacete)
- 54' oyuncu değişikliği: Víctor San Bartolomé ↔ Javi Villar (Albacete)
- 45+10' sarı kart: Gastón Joaquín Valles Velázquez (CE Sabadell FC)
- 59' oyuncu değişikliği: Ton Ripoll ↔ Javi López-Pinto (CE Sabadell FC)
- 64' oyuncu değişikliği: Lorenzo Aguado Herrera ↔ Agustin Medina Delgado (Albacete)
- 65' oyuncu değişikliği: Higinio Marín ↔ Álex Rubio Roldán (Albacete)
- 70' oyuncu değişikliği: Arthur Bonaldo ↔ Alain Ribeiro (CE Sabadell FC)
- 73' sarı kart: Álex Rubio Roldán (Albacete)
- 76' oyuncu değişikliği: Joel Priego ↔ Nikolay Obolskiy (CE Sabadell FC)
- 81' gol: Eneko Aguilar (CE Sabadell FC)
Maç olayları
- AlbaceteCE Sabadell FC
- 81'Gol Eneko Aguilar 2–1Asist: Ángel Baena
- 76'Joel Priego ↔ Nikolay ObolskiyOyuncu değişikliği
- Álex Rubio RoldánSarı kart73'
- 70'Arthur Bonaldo ↔ Alain RibeiroOyuncu değişikliği
- Higinio Marín ↔ Álex Rubio RoldánOyuncu değişikliği65'
- Lorenzo Aguado Herrera ↔ Agustin Medina DelgadoOyuncu değişikliği64'
- 59'Ton Ripoll ↔ Javi López-PintoOyuncu değişikliği
- Victor Valverde da Silva ↔ Dani BernabéuOyuncu değişikliği54'
- Víctor San Bartolomé ↔ Javi VillarOyuncu değişikliği54'
- 48'Ángel BaenaSarı kart
- 45+10'Gastón Joaquín Valles VelázquezSarı kart
- 45+6'Quadri Liameed ↔ Pere PonsOyuncu değişikliği
- 45'Óscar Sanz ↔ Eneko AguilarOyuncu değişikliği
- José CorpasKırmızı kart42'
- Kendi kalesine gol Diego Fuoli 2–0Kendi kalesine38'
- Kendi kalesine gol Óscar Sanz 1–0Kendi kalesine10'
- 2'Óscar SanzSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %8 1/13 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %69 9/13 | %67 4/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 4/12 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %42 5/12 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (13 gol)ligde 19.–20. · lig ortalamasından 0,38 düşük | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,85 (24 gol)ligde 20. · lig ortalamasından 0,48 yüksek | 1,50 (9 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (12 gol)ligde 19.–20. · lig ortalamasından 0,38 düşük | 0,57 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,92 (11 gol)ligde 4.–5. · lig ortalamasından 0,45 düşük | 1,00 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13ligde 5.–8. · lig ortalamasından 8 puan yüksek | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %62 8/13ligde 3.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %8 1/13 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 6/12ligde 15.–16. · lig ortalamasından 3 puan düşük | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %58 7/12 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %33 4/12ligde 19.–21. · lig ortalamasından 18 puan düşük | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %17 2/12 | %0 0/7 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %29 2/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,7 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %46 6/13 | %67 4/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %25 3/12 | %29 2/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,2 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %100 12/12 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %83 10/12 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %58 7/12 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %42 5/12 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,0 | 6,4 |
| 6,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %33 4/12 | %29 2/7 |
| 8,5 Üst | %33 4/12 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %17 2/12 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 5/13 | %67 4/6 |
| Berabere | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Geride | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 2/12 | %0 0/7 |
| Berabere | %67 8/12 | %71 5/7 |
| Geride | %17 2/12 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Albacete (13 maç)
CE Sabadell FC (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Albacete (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 0 | 3 |
| 76-90 | 4 | 2 |
CE Sabadell FC (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 0 | 2 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Kartlar
Albacete
Sarı 34 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,6)
CE Sabadell FC
Sarı 37 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 3,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Albacete: iç saha, 6 maç · CE Sabadell FC: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Albacete – CE Sabadell FC ilk 11'ler
Albacete · 3-5-2
- 13Diego MariñoK
- 24VallejoD
- 22Lluís LópezD
- 21Carlos NevaD
- 2Lorenzo AguadoO64' oyundan çıktı 64. dk
- 14San BartoloméO54' oyundan çıktı 54. dk
- 6Antonio PachecoO
- 18Sergio OrtuO
- 11Víctor ValverdeO54' oyundan çıktı 54. dk
- 17José CorpasF42' kırmızı kart 42. dk
- 12Higinio MarínF65' oyundan çıktı 65. dk
- 19Alex RubioF65' oyuna girdi 65. dk73' sarı kart 73. dk
- 27D. BernabeuD54' oyuna girdi 54. dk
- 32A. AlbarracínF
- 40Jota DomingoD
- 10RóberF
- 1Carlos MarínK
- 4Agus MedinaO64' oyuna girdi 64. dk
- 44Antonio DavidO
- 9Mario SoberónF
- 28A. VelillaD
- 8Javi VillarO54' oyuna girdi 54. dk
Teknik direktör: Joseba Etxeberria
CE Sabadell FC · 4-4-2
- 1Diego FuoliK38' kendi kalesine 38. dk
- 7Ton RipollD59' oyundan çıktı 59. dk
- 5Arthur BonaldoD
- 14Óscar SanzD2' sarı kart 2. dk10' kendi kalesine 10. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 27José Luis CatalàD
- 10Ángel BaenaO48' sarı kart 48. dk81' asist 81. dk
- 20UrriO
- 22Q. LiameedO45+6' oyundan çıktı 45+6. dk
- 23J. PriegoO76' oyundan çıktı 76. dk
- 19Y. RahmaniF
- 12Gastón VallesF45+10' sarı kart 45+10. dk
- 24Eneko AguilarO45' oyuna girdi 45. dk81' gol 81. dk
- 3Genar FornésD
- 15Kaiser LázaroD
- 11Javi LópezO59' oyuna girdi 59. dk
- 18Y. OwusuO
- 9N. ObolskiyF76' oyuna girdi 76. dk
- 13J. OrtegaK
- 8Pere PonsO45+6' oyuna girdi 45+6. dk
- 21Alain RibeiroO70' oyuna girdi 70. dk
- 33Joaquim Utgés AlmedaF
- 25Marc VidalK
Teknik direktör: Ferran Costa
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İspanya · Segunda División puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Albacete 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 4-12). Sabadell son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 4 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Albacete 1 – Sabadell 1; 2 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Nisan 2022, Sabadell 1-0 Albacete.
- Sıralama
- 22. (4 p) – 10. (17 p)
- Form (son 5)
- GMMMM – BMGBB
- H2H (G-B-M)
- 1-2-1 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %17
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %33
- Korner ort. (maç)
- 9,7
- iddaa MS 1-0-2
- 2,15 – 2,85 – 3,08
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Albacete iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,60 gol yedi; Sabadell dış saha 6 maçta 0,50 attı, 0,83 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %17. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Albacete %60, Sabadell %33. İlk yarıyı önde kapatma: Albacete 3/5, Sabadell 0/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Albacete 6,6, Sabadell 5,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,7. Maç başına kart: Albacete 2,4, Sabadell 2,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,15, 0 – 2,85, 2 – 3,08. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,50, Üst 2,12. Karşılıklı Gol: Var 1,81, Yok 1,70.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %47; maç başına toplam korner ortalaması 9,7; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Segunda División puan durumu · Segunda
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 12 | +18 | 27 |
| 2 | Almeria | 12 | +13 | 26 |
| 3 | Burgos | 13 | +5 | 24 |
| 4 | Eibar | 12 | +7 | 23 |
| 5 | Granada CF | 12 | +6 | 23 |
| 6 | Mallorca | 12 | +8 | 22 |
| 7 | Sporting Gijon | 12 | 0 | 22 |
| 8 | Girona | 12 | +11 | 21 |
| 9 | Oviedo | 13 | +3 | 21 |
| 10 | Cordoba | 13 | 0 | 19 |
| 11 | Sabadell | 12 | +1 | 17 |
| 12 | Las Palmas | 12 | -4 | 17 |
| 13 | Valladolid | 12 | +1 | 15 |
| 14 | Tenerife | 12 | -2 | 15 |
| 15 | Eldense | 12 | -4 | 14 |
| 16 | Celta de Vigo II | 13 | -6 | 13 |
| 17 | Leganes | 13 | -12 | 12 |
| 18 | FC Andorra | 12 | -5 | 11 |
| 19 | Real Sociedad II | 12 | -7 | 11 |
| 20 | Cadiz | 13 | -2 | 10 |
| 21 | Albacete | 13 | -11 | 10 |
| 22 | AD Ceuta FC | 13 | -20 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Burgos | 8 | +5 | 17 |
| 2 | Almeria | 6 | +10 | 16 |
| 3 | Mallorca | 6 | +9 | 15 |
| 4 | Girona | 7 | +10 | 14 |
| 5 | Valladolid | 6 | +5 | 12 |
| 6 | Cordoba | 6 | +3 | 12 |
| 7 | Castellón | 5 | +11 | 11 |
| 8 | Sabadell | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Eibar | 6 | +3 | 11 |
| 10 | Granada CF | 5 | +4 | 10 |
| 11 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Tenerife | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Celta de Vigo II | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Cadiz | 8 | +2 | 8 |
| 15 | Oviedo | 6 | +2 | 8 |
| 16 | Eldense | 6 | +1 | 8 |
| 17 | Las Palmas | 6 | -2 | 8 |
| 18 | Leganes | 6 | -3 | 7 |
| 19 | FC Andorra | 6 | -1 | 6 |
| 20 | Albacete | 6 | -2 | 6 |
| 21 | Real Sociedad II | 6 | -4 | 4 |
| 22 | AD Ceuta FC | 7 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Granada CF | 7 | +2 | 13 |
| 3 | Oviedo | 7 | +1 | 13 |
| 4 | Eibar | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 12 |
| 6 | Almeria | 6 | +3 | 10 |
| 7 | Las Palmas | 6 | -2 | 9 |
| 8 | Girona | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Burgos | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Mallorca | 6 | -1 | 7 |
| 11 | Cordoba | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Real Sociedad II | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sabadell | 7 | -3 | 6 |
| 14 | Tenerife | 6 | -4 | 6 |
| 15 | Eldense | 6 | -5 | 6 |
| 16 | FC Andorra | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Leganes | 7 | -9 | 5 |
| 18 | Celta de Vigo II | 6 | -6 | 4 |
| 19 | Albacete | 7 | -9 | 4 |
| 20 | Valladolid | 6 | -4 | 3 |
| 21 | Cadiz | 5 | -4 | 2 |
| 22 | AD Ceuta FC | 6 | -14 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Segunda División'de oynanan diğer maçlar
- 16:00 Real Sociedad B 1–0 Girona
- 18:15 Eibar 1–1 Almeria
- 20:30 Celta Vigo B 2–2 Cordoba
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
