← Maçlar
İspanya · Segunda División · 9. hafta10 Ekim 2026 · 17:15 TSİ

AD Ceuta 1-2 CE Sabadell FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

AD Ceuta
1–2İY 1–1
CE Sabadell FC
Maç sonu

AD Ceuta 1–2 CE Sabadell FC (10 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

AD Ceuta – CE Sabadell FC maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

AD Ceuta
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%8 1/13%14 1/7
Beraberlik%15 2/13%14 1/7
Mağlubiyet%77 10/13%71 5/7
CE Sabadell FC
Toplam (12)Dış saha (7)
Galibiyet%33 4/12%14 1/7
Beraberlik%42 5/12%43 3/7
Mağlubiyet%25 3/12%43 3/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

AD Ceuta
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç0,77 (10 gol)ligde 22. · lig ortalamasından 0,61 düşük0,86 (6 gol)
Yediği gol / maç2,31 (30 gol)ligde 22. · lig ortalamasından 0,94 yüksek1,71 (12 gol)
CE Sabadell FC
Toplam (12)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,00 (12 gol)ligde 19.–20. · lig ortalamasından 0,38 düşük0,57 (4 gol)
Yediği gol / maç0,92 (11 gol)ligde 4.–5. · lig ortalamasından 0,45 düşük1,00 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

AD Ceuta
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%62 8/13ligde 5.–8. · lig ortalamasından 8 puan yüksek%57 4/7
1,5 Üst%100 13/13%100 7/7
2,5 Üst%62 8/13ligde 3.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek%43 3/7
3,5 Üst%31 4/13%14 1/7
Gol yememe%0 0/13%0 0/7
CE Sabadell FC
Toplam (12)Dış saha (7)
KG Var%50 6/12ligde 15.–16. · lig ortalamasından 3 puan düşük%43 3/7
1,5 Üst%58 7/12%57 4/7
2,5 Üst%33 4/12ligde 19.–21. · lig ortalamasından 18 puan düşük%29 2/7
3,5 Üst%17 2/12%0 0/7
Gol yememe%33 4/12%29 2/7

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

AD Ceuta
Toplam (13)İç saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)9,810,0
7,5 Üst%69 9/13%71 5/7
8,5 Üst%62 8/13%71 5/7
9,5 Üst%54 7/13%57 4/7
10,5 Üst%38 5/13%43 3/7
CE Sabadell FC
Toplam (12)Dış saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)9,09,7
7,5 Üst%75 9/12%86 6/7
8,5 Üst%58 7/12%71 5/7
9,5 Üst%42 5/12%57 4/7
10,5 Üst%25 3/12%29 2/7

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

AD Ceuta
Toplam (13)İç saha (7)
Maç başı kart6,27,0
2,5 Üst%92 12/13%86 6/7
3,5 Üst%92 12/13%86 6/7
4,5 Üst%69 9/13%71 5/7
5,5 Üst%46 6/13%71 5/7
CE Sabadell FC
Toplam (12)Dış saha (7)
Maç başı kart5,34,6
2,5 Üst%100 12/12%100 7/7
3,5 Üst%83 10/12%71 5/7
4,5 Üst%58 7/12%43 3/7
5,5 Üst%42 5/12%29 2/7

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

AD Ceuta
Toplam (13)İç saha (7)
Maç başı isabetli şut9,410,4
6,5 Üst%77 10/13%100 7/7
7,5 Üst%69 9/13%86 6/7
8,5 Üst%62 8/13%71 5/7
9,5 Üst%54 7/13%57 4/7
CE Sabadell FC
Toplam (12)Dış saha (7)
Maç başı isabetli şut7,06,4
6,5 Üst%67 8/12%71 5/7
7,5 Üst%33 4/12%29 2/7
8,5 Üst%33 4/12%29 2/7
9,5 Üst%17 2/12%14 1/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

AD Ceuta
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%8 1/13%0 0/7
Berabere%31 4/13%43 3/7
Geride%62 8/13%57 4/7
CE Sabadell FC
Toplam (12)Dış saha (7)
Önde%17 2/12%0 0/7
Berabere%67 8/12%71 5/7
Geride%17 2/12%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

AD Ceuta (13 maç)

1/101/X01/21X/11X/X1X/222/102/X12/27

CE Sabadell FC (12 maç)

1/121/X01/20X/12X/X5X/212/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

AD Ceuta (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 0 5
31-45 2 2
46-60 1 4
61-75 1 6
76-90 5 6

CE Sabadell FC (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 3 2
31-45 1 1
46-60 2 1
61-75 0 2
76-90 3 1

Kartlar

AD Ceuta

Sarı 37 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,8)

CE Sabadell FC

Sarı 37 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 3,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

AD Ceuta: iç saha, 7 maç · CE Sabadell FC: dış saha, 7 maç

AD CeutaCE Sabadell FC
%54,3Topa sahip olma%44,3
1,73Beklenen gol (xG)1,31
19,0Toplam şut13,9
5,3İsabetli şut2,7
12,6Ceza sahası içi şut10,1
7,0Korner5,3
419Pas349
%82Pas isabeti%72
3,4Kurtarış3,0
15,0Faul17,7
1,9Ofsayt3,0
3,0Sarı kart2,7
0,29Kırmızı kart0,14

Rakiplerine izin verdikleri

2,12Rakibin xG'si0,93
12,6Rakibin şutu9,7
5,1Rakibin isabetli şutu3,7
3,0Rakibin korneri4,4

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Segunda División puan durumu · Segunda

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Castellón 12831 235 +1827 BMGGB
2Almeria 12822 2310 +1326 GGGBB
3Burgos 13733 1914 +524 MGGBG
4Eibar 12723 2114 +723 GMBMB
5Granada CF 12723 2014 +623 GGGGG
6Mallorca 12642 157 +822 BGBBG
7Sporting Gijon 12714 1313 022 GGGMG
8Girona 12633 2211 +1121 BBGGM
9Oviedo 13634 1916 +321 GGBMG
10Cordoba 13616 2222 019 MGGBG
11Sabadell 12453 1211 +117 BGMBM
12Las Palmas 12525 1721 -417 BMMGG
13Valladolid 12435 2019 +115 BGMMG
14Tenerife 12363 1517 -215 MBBBB
15Eldense 12426 1317 -414 GGGMM
16Celta de Vigo II 13346 1925 -613 GBMBM
17Leganes 13337 1123 -1212 MMBMM
18FC Andorra 12327 1722 -511 BGMMB
19Real Sociedad II 12327 1522 -711 MMMMG
20Cadiz 13247 1618 -210 MMGMM
21Albacete 13319 1324 -1110 MMGGG
22AD Ceuta FC 131210 1030 -205 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Burgos 8521 138 +517
2Almeria 6510 155 +1016
3Mallorca 6501 123 +915
4Girona 7421 166 +1014
5Valladolid 6402 1510 +512
6Cordoba 6402 118 +312
7Castellón 5320 121 +1111
8Sabadell 5320 84 +411
9Eibar 6321 107 +311
10Granada CF 5311 95 +410
11Sporting Gijon 6312 66 010
12Tenerife 6231 75 +29
13Celta de Vigo II 7232 1313 09
14Cadiz 8224 108 +28
15Oviedo 6222 75 +28
16Eldense 6222 98 +18
17Las Palmas 6222 68 -28
18Leganes 6213 69 -37
19FC Andorra 6204 1011 -16
20Albacete 6204 79 -26
21Real Sociedad II 6114 610 -44
22AD Ceuta FC 7115 612 -64
#TakımOGBMAYAVP
1Castellón 7511 114 +716
2Granada CF 7412 119 +213
3Oviedo 7412 1211 +113
4Eibar 6402 117 +412
5Sporting Gijon 6402 77 012
6Almeria 6312 85 +310
7Las Palmas 6303 1113 -29
8Girona 5212 65 +17
9Burgos 5212 66 07
10Mallorca 6141 34 -17
11Cordoba 7214 1114 -37
12Real Sociedad II 6213 912 -37
13Sabadell 7133 47 -36
14Tenerife 6132 812 -46
15Eldense 6204 49 -56
16FC Andorra 6123 711 -45
17Leganes 7124 514 -95
18Celta de Vigo II 6114 612 -64
19Albacete 7115 615 -94
20Valladolid 6033 59 -43
21Cadiz 5023 610 -42
22AD Ceuta FC 6015 418 -141

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,98X2,9322,19

Çifte şans

1X1,47121,27X21,26

Karşılıklı gol

Var1,91Yok1,65

1,5 Alt / Üst

Alt2,58Üst1,35

2,5 Alt / Üst

Alt1,46Üst2,24

3,5 Alt / Üst

Alt1,11Üst4,33

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Segunda División'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.