CE Sabadell FC 1-1 Tenerife: Maç Sonucu ve İstatistikleri
CE Sabadell FC 1–1 Tenerife (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 14–12, isabetli şut 4–3, topa sahip olma %56–%44, korner 4–5.
Maç özeti
CE Sabadell FC – Tenerife maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Óscar Sanz 47' (CE Sabadell FC); Enric Gallego 55' (Tenerife). xG: CE Sabadell FC 0,9 – 0,7 Tenerife.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- CE Sabadell FC: Ferran Costa · Tenerife: Álvaro
Maç akışı
CE Sabadell FC üstte · Tenerife altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 4' sarı kart: Neal Viereck (Tenerife)
- 8' sarı kart: Arthur Bonaldo (CE Sabadell FC)
- 17' sarı kart: Edgar Gonzalez (CE Sabadell FC)
- 27' oyuncu değişikliği: Arthur Bonaldo ↔ José Luis Català (CE Sabadell FC)
- 45' oyuncu değişikliği: Edgar Gonzalez ↔ Eneko Aguilar (CE Sabadell FC)
- 45+1' sarı kart: Juanjo Sánchez (Tenerife)
- 47' gol: Óscar Sanz (CE Sabadell FC)
- 49' sarı kart: Albert Orriols Cerarols (CE Sabadell FC)
- 55' gol: Enric Gallego (Tenerife)
- 60' oyuncu değişikliği: Juanjo Sánchez ↔ Jesus Alvarez (Tenerife)
- 61' sarı kart: Eneko Aguilar (CE Sabadell FC)
- 65' oyuncu değişikliği: Gastón Joaquín Valles Velázquez ↔ Yanis Rahmani (CE Sabadell FC)
- 65' oyuncu değişikliği: Javi López-Pinto ↔ Nikolay Obolskiy (CE Sabadell FC)
- 69' oyuncu değişikliği: Noel López ↔ Martin Pečar (Tenerife)
- 75' oyuncu değişikliği: Quadri Liameed ↔ Pere Pons (CE Sabadell FC)
- 77' sarı kart: Anthony Landazuri (Tenerife)
- 82' oyuncu değişikliği: A. Krdžalić ↔ Fabricio Assis de Souza Barbosa (Tenerife)
- 82' oyuncu değişikliği: Enric Gallego ↔ Jesús De Miguel Alameda (Tenerife)
- 82' oyuncu değişikliği: Christian Pierre Louis Gomis ↔ Dani Fernández (Tenerife)
Maç olayları
- CE Sabadell FCTenerife
- 82'A. Krdžalić ↔ Fabricio Assis de Souza BarbosaOyuncu değişikliği
- 82'Enric Gallego ↔ Jesús De Miguel AlamedaOyuncu değişikliği
- 82'Christian Pierre Louis Gomis ↔ Dani FernándezOyuncu değişikliği
- 77'Anthony LandazuriSarı kart
- Quadri Liameed ↔ Pere PonsOyuncu değişikliği75'
- 69'Noel López ↔ Martin PečarOyuncu değişikliği
- Gastón Joaquín Valles Velázquez ↔ Yanis RahmaniOyuncu değişikliği65'
- Javi López-Pinto ↔ Nikolay ObolskiyOyuncu değişikliği65'
- Eneko AguilarSarı kart61'
- 60'Juanjo Sánchez ↔ Jesus AlvarezOyuncu değişikliği
- 55'Gol Enric Gallego 1–1Asist: Nacho Gil
- Albert Orriols CerarolsSarı kart49'
- Gol Óscar Sanz 1–0Asist: Ton Ripoll47'
- 45+1'Juanjo SánchezSarı kart
- Edgar Gonzalez ↔ Eneko AguilarOyuncu değişikliği45'
- Arthur Bonaldo ↔ José Luis CatalàOyuncu değişikliği27'
- Edgar GonzalezSarı kart17'
- Arthur BonaldoSarı kart8'
- 4'Neal ViereckSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 4/12 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %42 5/12 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %0 0/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (12 gol)ligde 19.–20. · lig ortalamasından 0,38 düşük | 1,60 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,92 (11 gol)ligde 4.–5. · lig ortalamasından 0,45 düşük | 0,80 (4 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,25 (15 gol)ligde 13.–15. · lig ortalamasında | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,42 (17 gol)ligde 12.–13. · lig ortalamasında | 2,00 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 6/12ligde 15.–16. · lig ortalamasından 3 puan düşük | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %58 7/12 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %33 4/12ligde 19.–21. · lig ortalamasından 18 puan düşük | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %17 2/12 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %40 2/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 8/12ligde 3.–4. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %33 4/12ligde 19.–21. · lig ortalamasından 18 puan düşük | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %25 3/12 | %20 1/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,3 | 8,2 |
| 7,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 6,2 |
| 2,5 Üst | %100 12/12 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %83 10/12 | %100 5/5 |
| 4,5 Üst | %58 7/12 | %80 4/5 |
| 5,5 Üst | %42 5/12 | %60 3/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,5 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,0 | 7,8 |
| 6,5 Üst | %67 8/12 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %33 4/12 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %33 4/12 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %17 2/12 | %20 1/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,3 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %50 6/12 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %25 3/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %17 2/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %0 0/12 | %0 0/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 2/12 | %40 2/5 |
| Berabere | %67 8/12 | %60 3/5 |
| Geride | %17 2/12 | %0 0/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %42 5/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Geride | %25 3/12 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CE Sabadell FC (12 maç)
Tenerife (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CE Sabadell FC (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 0 | 2 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Tenerife (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 4 | 4 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 0 | 5 |
Kartlar
CE Sabadell FC
Sarı 37 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 3,1)
Tenerife
Sarı 31 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
CE Sabadell FC: iç saha, 5 maç · Tenerife: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
CE Sabadell FC – Tenerife ilk 11'ler
CE Sabadell FC · 3-4-3
- 1Diego FuoliK
- 14Óscar SanzD47' gol 47. dk
- 6Edgar GonzálezD17' sarı kart 17. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 5Arthur BonaldoD
- 7Ton RipollO47' asist 47. dk
- 22Q. LiameedO75' oyundan çıktı 75. dk
- 20UrriO49' sarı kart 49. dk
- 11Javi LópezO65' oyundan çıktı 65. dk
- 23J. PriegoF
- 12Gastón VallesF65' oyundan çıktı 65. dk
- 10Ángel BaenaF
- 25Marc VidalK
- 18Y. OwusuO
- 15Kaiser LázaroD
- 27José Luis CatalàD27' oyuna girdi 27. dk
- 24Eneko AguilarO45' oyuna girdi 45. dk61' sarı kart 61. dk
- 9N. ObolskiyF65' oyuna girdi 65. dk
- 13J. OrtegaK
- 8Pere PonsO75' oyuna girdi 75. dk
- 19Y. RahmaniF65' oyuna girdi 65. dk
- 21Alain RibeiroO
- 33Joaquim Utgés AlmedaF
Teknik direktör: Ferran Costa
Tenerife · 4-4-2
- 1Dani MartínK
- 2David RodríguezD
- 12A. LandázuriD77' sarı kart 77. dk
- 27N. ViereckD4' sarı kart 4. dk
- 3R. JureškinD
- 17C. GomisO82' oyundan çıktı 82. dk
- 23A. KrdžalićO82' oyundan çıktı 82. dk
- 6JuanjoO45+1' sarı kart 45+1. dk60' oyundan çıktı 60. dk
- 11Noel LópezO69' oyundan çıktı 69. dk
- 18Enric GallegoF55' gol 55. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 10Nacho GilF55' asist 55. dk
- 29Daniel FernándezO82' oyuna girdi 82. dk
- 4José LeónD
- 40Gabriel LozanoK
- 21Marc MateuD
- 5Jorge MorenoD
- 7M. PečarO69' oyuna girdi 69. dk
- 20M. PittónO
- 22G. RanosF
- 9De MiguelF82' oyuna girdi 82. dk
- 15FabricioO82' oyuna girdi 82. dk
- 19César ÁlvarezD
- 16Jesús ÁlvarezO60' oyuna girdi 60. dk
Teknik direktör: Álvaro
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İspanya · Segunda División puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Sabadell 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 6-4). Son 5 maçta Tenerife 0 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-11).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2020 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Sabadell 1, Tenerife 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 16 Mayıs 2021, Sabadell 0-2 Tenerife.
- Sıralama
- 10. (16 p) – 14. (13 p)
- Form (son 5)
- MGBBG – BBMBM
- H2H (G-B-M)
- 1-0-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %80
- Korner ort. (maç)
- 7,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,79 – 2,99 – 4,03
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Sabadell iç saha 4 maçta maç başına 1,75 gol attı, 0,75 gol yedi; Tenerife dış saha 5 maçta 1,40 attı, 2,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sabadell %50, Tenerife %80. İlk yarıyı önde kapatma: Sabadell 2/4, Tenerife 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Sabadell 5,5, Tenerife 4,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,8. Maç başına kart: Sabadell 2,8, Tenerife 3,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,79, 0 – 2,99, 2 – 4,03. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,35, Üst 2,49. Karşılıklı Gol: Var 2,19, Yok 1,46.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %65; maç başına toplam korner ortalaması 7,8; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Segunda División puan durumu · Segunda
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 12 | +18 | 27 |
| 2 | Almeria | 12 | +13 | 26 |
| 3 | Burgos | 13 | +5 | 24 |
| 4 | Eibar | 12 | +7 | 23 |
| 5 | Granada CF | 12 | +6 | 23 |
| 6 | Mallorca | 12 | +8 | 22 |
| 7 | Sporting Gijon | 12 | 0 | 22 |
| 8 | Girona | 12 | +11 | 21 |
| 9 | Oviedo | 13 | +3 | 21 |
| 10 | Cordoba | 13 | 0 | 19 |
| 11 | Sabadell | 12 | +1 | 17 |
| 12 | Las Palmas | 12 | -4 | 17 |
| 13 | Valladolid | 12 | +1 | 15 |
| 14 | Tenerife | 12 | -2 | 15 |
| 15 | Eldense | 12 | -4 | 14 |
| 16 | Celta de Vigo II | 13 | -6 | 13 |
| 17 | Leganes | 13 | -12 | 12 |
| 18 | FC Andorra | 12 | -5 | 11 |
| 19 | Real Sociedad II | 12 | -7 | 11 |
| 20 | Cadiz | 13 | -2 | 10 |
| 21 | Albacete | 13 | -11 | 10 |
| 22 | AD Ceuta FC | 13 | -20 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Burgos | 8 | +5 | 17 |
| 2 | Almeria | 6 | +10 | 16 |
| 3 | Mallorca | 6 | +9 | 15 |
| 4 | Girona | 7 | +10 | 14 |
| 5 | Valladolid | 6 | +5 | 12 |
| 6 | Cordoba | 6 | +3 | 12 |
| 7 | Castellón | 5 | +11 | 11 |
| 8 | Sabadell | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Eibar | 6 | +3 | 11 |
| 10 | Granada CF | 5 | +4 | 10 |
| 11 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Tenerife | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Celta de Vigo II | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Cadiz | 8 | +2 | 8 |
| 15 | Oviedo | 6 | +2 | 8 |
| 16 | Eldense | 6 | +1 | 8 |
| 17 | Las Palmas | 6 | -2 | 8 |
| 18 | Leganes | 6 | -3 | 7 |
| 19 | FC Andorra | 6 | -1 | 6 |
| 20 | Albacete | 6 | -2 | 6 |
| 21 | Real Sociedad II | 6 | -4 | 4 |
| 22 | AD Ceuta FC | 7 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Granada CF | 7 | +2 | 13 |
| 3 | Oviedo | 7 | +1 | 13 |
| 4 | Eibar | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 12 |
| 6 | Almeria | 6 | +3 | 10 |
| 7 | Las Palmas | 6 | -2 | 9 |
| 8 | Girona | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Burgos | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Mallorca | 6 | -1 | 7 |
| 11 | Cordoba | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Real Sociedad II | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sabadell | 7 | -3 | 6 |
| 14 | Tenerife | 6 | -4 | 6 |
| 15 | Eldense | 6 | -5 | 6 |
| 16 | FC Andorra | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Leganes | 7 | -9 | 5 |
| 18 | Celta de Vigo II | 6 | -6 | 4 |
| 19 | Albacete | 7 | -9 | 4 |
| 20 | Valladolid | 6 | -4 | 3 |
| 21 | Cadiz | 5 | -4 | 2 |
| 22 | AD Ceuta FC | 6 | -14 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Segunda División'de oynanan diğer maçlar
- 18:15 Albacete 2–0 Club Deportivo Eldense
- 18:15 Cadiz 3–1 AD Ceuta
- 20:30 Castellon 4–0 S.Gijon
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
