Kanada · Canadian Premier League

Cavalry FC 2-0 Supra du Quebec: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Cavalry FCKorner 3Sarı kart 2Kırmızı kart 0
Skor 2–0 MS İY 1–0
Supra du QuebecKorner 5Sarı kart 2Kırmızı kart 1

Cavalry FC 2–0 Supra du Quebec (8 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 11–16, isabetli şut 5–2, topa sahip olma %56–%44, korner 3–5.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Cavalry FC – Supra du Quebec maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Caniggia Elva 25', Ali Musse 60' (Cavalry FC). xG: Cavalry FC 2,1 – 0,8 Supra du Quebec.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
ATCO Field, Foothills County
Diğer bilgiler
Teknik direktör
Cavalry FC: Tommy Wheeldon Jr.

Maç akışı

Cavalry FC üstteSupra du Quebec altta

0'45'90' 10' VAR: penaltı iptal: Amer Didic (Cavalry FC)VAR20' VAR: inceleme: Daan Klomp (Cavalry FC)VAR25' gol: Caniggia Elva (Cavalry FC)⚽38' sarı kart: B. Kamdem (Cavalry FC)45' oyuncu değişikliği: Caniggia Elva ↔ Owen Graham-Roache (Cavalry FC)↔53' VAR: penaltı onaylandı: Owen Graham-Roache (Cavalry FC)VAR60' gol: Ali Musse (Cavalry FC)⚽62' oyuncu değişikliği: Sergio Camargo ↔ Maël Henry (Cavalry FC)↔65' sarı kart: Alessandro Simone Biello (Supra du Quebec)70' sarı kart: Loic Adrien Kwemi (Supra du Quebec)72' oyuncu değişikliği: Ibrahim Conde ↔ Noah Lauren Trudel dos Santos (Supra du Quebec)↔74' sarı kart: Michael Baldisimo (Cavalry FC)85' oyuncu değişikliği: Ali Musse ↔ Levi Laing (Cavalry FC)↔86' oyuncu değişikliği: Sean Rea ↔ J. Mcinerney (Supra du Quebec)↔90+3' oyuncu değişikliği: Michael Baldisimo ↔ Nikolas Myroniuk (Cavalry FC)↔90+8' VAR: inceleme: Alessandro Simone Biello (Supra du Quebec)VAR90+10' kırmızı kart: Alessandro Simone Biello (Supra du Quebec)

⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR

  1. 0–15'Ev %55 · 0 şut · 0,0
  2. 16–30'Ev %64 · 2 şut · 0,9
  3. 31–45+'Dep %62 · 8 şut · 0,2
  4. 46–60'Ev %61 · 1 şut · 0,1
  5. 61–75'Ev %73 · 5 şut · 1,0
  6. 76–90+'Dep %77 · 4 şut · 0,2

Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Cavalry FC, Dep = Supra du Quebec.

Maç olayları

  1. Cavalry FCSupra du Quebec
  2. 90+10'Alessandro Simone BielloKırmızı kart
  3. 90+8'Alessandro Simone BielloVAR: inceleme
  4. Michael Baldisimo ↔ Nikolas MyroniukOyuncu değişikliği90+3'
  5. 86'Sean Rea ↔ J. McinerneyOyuncu değişikliği
  6. Ali Musse ↔ Levi LaingOyuncu değişikliği85'
  7. Michael BaldisimoSarı kart74'
  8. 72'Ibrahim Conde ↔ Noah Lauren Trudel dos SantosOyuncu değişikliği
  9. 70'Loic Adrien KwemiSarı kart
  10. 65'Alessandro Simone BielloSarı kart
  11. Sergio Camargo ↔ Maël HenryOyuncu değişikliği62'
  12. Gol Ali Musse 2–060'
  13. Ali MusseKaçan penaltı55'
  14. Owen Graham-RoacheVAR: penaltı onaylandı53'
  15. Caniggia Elva ↔ Owen Graham-RoacheOyuncu değişikliği45'
  16. B. KamdemSarı kart38'
  17. Gol Caniggia Elva 1–025'
  18. Daan KlompVAR: inceleme20'
  19. Amer DidicVAR: penaltı iptal10'
Maç özeti

Ev sahibi

Cavalry FC

1. sıra · 60 puan

MBGGM

Deplasman

Supra du Quebec

4. sıra · 38 puan

GBGGG

Cavalry FC iç sahada (14 maç) · Supra du Quebec deplasmanda (14 maç), bu sezon

2,50 Gol atma maç başı 1,86
0,64 Gol yeme maç başı 2,21
%43 Gol yememe maçların %7
%57 KG Var maçların %79
%57 2.5 Üst maçların %71

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 5 maç (2026'dan beri)

3 Cavalry FC1 berabere1 Supra du Quebec

  • Cavalry FC iç sahada bu sezon yenilmedi: 14 maçta 11 galibiyet, 3 beraberlik.
  • Supra du Quebec deplasmanda 14 maçta 6 galibiyet, 2 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
  • Supra du Quebec, deplasman maçlarında 14 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%7).

Sizce maçın oyuncusu kimdi?

Cavalry FC

Supra du Quebec

Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.

Maç istatistikleri

Cavalry FCSupra du Quebec
56%Topa sahip olma44%
2,08Beklenen gol (xG)0,78
11Toplam şut16
5İsabetli şut2
3İsabetsiz şut6
3Engellenen şut8
8Ceza sahası içi şut9
3Ceza sahası dışı şut7
3Korner5
15Faul11
2Sarı kart2
0Kırmızı kart1
2Kurtarış3
316Pas343
232İsabetli pas258
Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Cavalry FC
Toplam (29)İç saha (14)
Galibiyet%62 18/29%79 11/14
Beraberlik%21 6/29%21 3/14
Mağlubiyet%17 5/29%0 0/14
Supra du Quebec
Toplam (29)Dış saha (14)
Galibiyet%41 12/29%43 6/14
Beraberlik%17 5/29%14 2/14
Mağlubiyet%41 12/29%43 6/14

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Cavalry FC
Toplam (29)İç saha (14)
Attığı gol / maç2,03 (59 gol)2,50 (35 gol)
Yediği gol / maç0,86 (25 gol)0,64 (9 gol)
Supra du Quebec
Toplam (29)Dış saha (14)
Attığı gol / maç1,69 (49 gol)1,86 (26 gol)
Yediği gol / maç1,76 (51 gol)2,21 (31 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Cavalry FC
Toplam (29)İç saha (14)
KG Var%55 16/29%57 8/14
1,5 Üst%76 22/29%86 12/14
2,5 Üst%55 16/29%57 8/14
3,5 Üst%34 10/29%36 5/14
Gol yememe%38 11/29%43 6/14
Supra du Quebec
Toplam (29)Dış saha (14)
KG Var%69 20/29%79 11/14
1,5 Üst%86 25/29%93 13/14
2,5 Üst%66 19/29%71 10/14
3,5 Üst%38 11/29%50 7/14
Gol yememe%14 4/29%7 1/14

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Cavalry FC
Toplam (19)İç saha (9)
Maçta toplam korner (ort.)9,09,2
7,5 Üst%68 13/19%67 6/9
8,5 Üst%47 9/19%56 5/9
9,5 Üst%37 7/19%44 4/9
10,5 Üst%26 5/19%22 2/9
Supra du Quebec
Toplam (19)Dış saha (9)
Maçta toplam korner (ort.)9,39,6
7,5 Üst%84 16/19%100 9/9
8,5 Üst%63 12/19%67 6/9
9,5 Üst%47 9/19%44 4/9
10,5 Üst%32 6/19%33 3/9

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Cavalry FC
Toplam (19)İç saha (9)
Maç başı kart5,04,8
2,5 Üst%84 16/19%89 8/9
3,5 Üst%68 13/19%67 6/9
4,5 Üst%68 13/19%67 6/9
5,5 Üst%53 10/19%44 4/9
Supra du Quebec
Toplam (19)Dış saha (9)
Maç başı kart4,34,4
2,5 Üst%84 16/19%78 7/9
3,5 Üst%47 9/19%44 4/9
4,5 Üst%42 8/19%33 3/9
5,5 Üst%32 6/19%33 3/9

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Cavalry FC
Toplam (19)İç saha (9)
Maç başı isabetli şut8,17,9
6,5 Üst%79 15/19%78 7/9
7,5 Üst%58 11/19%56 5/9
8,5 Üst%47 9/19%44 4/9
9,5 Üst%26 5/19%33 3/9
Supra du Quebec
Toplam (19)Dış saha (9)
Maç başı isabetli şut8,68,4
6,5 Üst%89 17/19%89 8/9
7,5 Üst%74 14/19%67 6/9
8,5 Üst%53 10/19%56 5/9
9,5 Üst%32 6/19%33 3/9

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Cavalry FC
Toplam (29)İç saha (14)
Önde%38 11/29%50 7/14
Berabere%52 15/29%43 6/14
Geride%10 3/29%7 1/14
Supra du Quebec
Toplam (29)Dış saha (14)
Önde%28 8/29%29 4/14
Berabere%45 13/29%43 6/14
Geride%28 8/29%29 4/14

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Cavalry FC (29 maç)

1/1101/X01/21X/17X/X6X/222/112/X02/22

Supra du Quebec (29 maç)

1/161/X11/21X/15X/X2X/262/112/X22/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Cavalry FC (27 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 4
16-30 8 2
31-45 5 2
46-60 9 3
61-75 11 4
76-90 14 7

Supra du Quebec (25 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 5
16-30 3 7
31-45 7 6
46-60 8 5
61-75 7 6
76-90 10 15

Kartlar

Cavalry FC

Sarı 67 · Kırmızı 4 (29 maç · maç başı sarı 2,3)

Supra du Quebec

Sarı 71 · Kırmızı 5 (29 maç · maç başı sarı 2,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 115 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Cavalry FC: iç saha, 9 maç · Supra du Quebec: dış saha, 9 maç

Cavalry FCSupra du Quebec
%53,0Topa sahip olma%51,2
2,11Beklenen gol (xG)2,04
15,9Toplam şut14,9
5,2İsabetli şut5,3
11,2Ceza sahası içi şut9,3
6,3Korner4,9
403Pas459
%87Pas isabeti%87
2,1Kurtarış1,1
12,6Faul12,4
0,4Ofsayt0,9
1,7Sarı kart2,6
0,11Kırmızı kart0,11

Rakiplerine izin verdikleri

0,82Rakibin xG'si1,65
8,8Rakibin şutu11,8
2,7Rakibin isabetli şutu3,1
2,9Rakibin korneri4,7

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Cavalry FC – Supra du Quebec ilk 11'ler

Cavalry FC · 4-2-3-1

  1. 29N. InghamK
  2. 17N. EdwardsD
  3. 4D. KlompD
  4. 55A. DidicD
  5. 5B. KamdemD38' sarı kart 38. dk
  6. 8H. PatonO
  7. 6M. BaldisimoO74' sarı kart 74. dk90+3' oyundan çıktı 90+3. dk
  8. 7A. MusseO60' gol 60. dk85' oyundan çıktı 85. dk
  9. 9T. WarschewskiO
  10. 10S. CamargoO62' oyundan çıktı 62. dk
  11. 14C. ElvaF25' gol 25. dk45' oyundan çıktı 45. dk
Yedekler
  • 19Robert Owen AntoniukF
  • 18M. HenryO62' oyuna girdi 62. dk
  • 21J. HollidayK
  • 15L. LaingD85' oyuna girdi 85. dk
  • 28N. MyroniukO90+3' oyuna girdi 90+3. dk
  • 3C. OforiD
  • 35Owen Graham-RoacheF45' oyuna girdi 45. dk

Teknik direktör: Tommy Wheeldon Jr.

Supra du Quebec · 4-2-3-1

  1. 32J. MilliK
  2. 15Z. Brault-GuillardD
  3. 2C. AugusteD
  4. 4M. ChretienD
  5. 11D. AbziD
  6. 33A. SissokoO
  7. 6Alessandro BielloO65' sarı kart 65. dk90+10' kırmızı kart 90+10. dk
  8. 7D. ChoinièreO
  9. 10S. ReaO86' oyundan çıktı 86. dk
  10. 9L. KwemiO70' sarı kart 70. dk
  11. 99I. CondeF72' oyundan çıktı 72. dk
Yedekler
  • 8O. El KalkouliO
  • 80M. DiopK
  • 49E. AwonongbadjeD
  • 3T. LebeufD
  • 19J. McinerneyF
  • 23Z. FernandezD
  • 92N. SantosF72' oyuna girdi 72. dk

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Cavalry FC

1. sıra · 60 puan · 28 maç · averaj +35

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGGM

  1. 01.11 Supra du Quebec 2–1 Cavalry FC M
  2. 25.10 Cavalry FC 1–0 Vancouver FC G
  3. 17.10 Cavalry FC 4–2 Pacific FC G
  4. 12.10 HFX Wanderers FC 2–2 Cavalry FC B
  5. 03.10 York United 3–1 Cavalry FC M
Deplasman

Supra du Quebec

4. sıra · 38 puan · 28 maç · averaj -3

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGGG

  1. 01.11 Supra du Quebec 2–1 Cavalry FC G
  2. 25.10 HFX Wanderers FC 3–4 Supra du Quebec G
  3. 16.10 Supra du Quebec 3–0 York United G
  4. 10.10 Supra du Quebec 2–2 Vancouver FC B
  5. 07.10 York United 1–2 Supra du Quebec G

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Cavalry FC ile Supra du Quebec, Canadian Premier League (Canada) karşılaşmasında 8 Kasım Pazar, saat 00:00 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Cavalry FC 1., Supra du Quebec 4.; iki takım arasında 22 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Cavalry FC için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 9, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Supra du Quebec son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 13 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
1. (60 p) – 4. (38 p)
Form (son 5)
MGGBM – GGGBG
H2H (G-B-M)
3-1-1 (5 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %71
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %79
Korner ort. (maç)
9,4
iddaa MS 1-0-2
1,68 – 3,41 – 3,26
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2026 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: Cavalry FC 3, Supra du Quebec 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Kasım 2026, Supra du Quebec 2-1 Cavalry FC.

Gol istatistikleri

Cavalry FC iç saha 14 maçta maç başına 2,50 gol attı, 0,64 gol yedi; Supra du Quebec dış saha 14 maçta 1,86 attı, 2,21 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Cavalry FC %57, Supra du Quebec %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cavalry FC %57, Supra du Quebec %79. İlk yarıyı önde kapatma: Cavalry FC 7/14, Supra du Quebec 4/14.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Cavalry FC 6,3, Supra du Quebec 4,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,4. Maç başına kart: Cavalry FC 1,8, Supra du Quebec 2,7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,68, 0 – 3,41, 2 – 3,26. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,06, Üst 1,41. Karşılıklı Gol: Var 1,39, Yok 2,11.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %64; KG var ortalaması %68; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 16 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 23:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Kanada · Canadian Premier League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Cavalry FC 281864 5823 +3560 MBGGM
2Forge 281774 4922 +2758 GGBBM
3Atlético Ottawa 2813411 4245 -343 GMMBG
4Supra du Quebec 2811512 4750 -338 GBGGG
5Vancouver FC 2810711 3937 +237 BBBGM
6York United 287912 4265 -2330 GMMMG
7HFX Wanderers FC 287714 4450 -628 MBBMM
8Pacific FC 282917 3362 -2915 MMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Cavalry FC 141130 359 +2636
2Forge 141031 289 +1933
3Atlético Ottawa 14833 2519 +627
4Vancouver FC 14743 2316 +725
5York United 14635 3031 -121
6Supra du Quebec 14536 2119 +218
7HFX Wanderers FC 14446 2425 -116
8Pacific FC 14149 1525 -107
#TakımOGBMAYAVP
1Forge 14743 2113 +825
2Cavalry FC 14734 2314 +924
3Supra du Quebec 14626 2631 -520
4Atlético Ottawa 14518 1726 -916
5HFX Wanderers FC 14338 2025 -512
6Vancouver FC 14338 1621 -512
7York United 14167 1234 -229
8Pacific FC 14158 1837 -198

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Cavalry FC1,68
X · Beraberlik3,41
2 · Supra du Quebec3,26

2,5 Alt / Üst

Alt2,06
Üst1,41

Karşılıklı gol

Var1,39
Yok2,11
Tüm marketler (18)

Çifte Şans

1 ve 01,141 ve 21,130 ve 21,61

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,7603,5521,65

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var2,971 ve Yok3,450 ve Var4,090 ve Yok16,002 ve Var5,472 ve Yok7,33

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,42Üst2,03

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,21Yok1,13

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,76Eşit3,412.1,85

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,33Üst2,26

1. Yarı Sonucu

12,1502,1923,65

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,47Üst1,94

Alt/Üst 3.5

Alt1,38Üst2,14

2. Yarı Sonucu

12,0002,5623,29

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,90Üst1,49

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var7,14Üst ve Var1,66Alt ve Yok2,79Üst ve Yok7,83

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var11,101 ve Yok2,530 ve Var6,090 ve Yok3,172 ve Var18,302 ve Yok4,33

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,101 ve 21,340 ve 21,35

Tek / Çift

Tek1,71Çift1,64

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,86Üst1,52

Toplam Gol

0-1 gol4,412-3 gol1,914-5 gol2,856+ gol7,99