← Maçlar
Kanada · Canadian Premier League25 Ekim 2026 · 23:00 TSİ

Hfx Wan 3-4 FC Supra Du Quebec: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Hfx Wan
3–4İY 1–2
FC Supra Du Quebec
Maç sonu

Hfx Wan 3–4 FC Supra Du Quebec (25 Ekim 2026). İlk yarı 1–2. Şut 8–18, isabetli şut 3–7, topa sahip olma %60–%40, korner 4–8.

Maç özeti

Hfx Wan – FC Supra Du Quebec maçı 3-4 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı. Goller: A. Reid 45+7', Charles Auguste (kendi kalesine) 54', Kareem Sow 69' (Hfx Wan); Ibrahim Conde 6', 40', Thomas Meilleur Giguère (kendi kalesine) 63', Sean Rea 71' (FC Supra Du Quebec). xG: Hfx Wan 1,3 – 3,0 FC Supra Du Quebec.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktör
Hfx Wan: V. Sartini

Maç akışı

Hfx Wan üstte · FC Supra Du Quebec altta

01530İY607590 6' gol: Ibrahim Conde (FC Supra Du Quebec)40' gol: Ibrahim Conde (FC Supra Du Quebec)45' sarı kart: Zachary Brault Guillard (FC Supra Du Quebec)45+5' sarı kart: Ibrahim Conde (FC Supra Du Quebec)45+7' gol: A. Reid (Hfx Wan)54' kendi kalesine gol: Charles Auguste (Hfx Wan)63' kendi kalesine gol: Thomas Meilleur Giguère (FC Supra Du Quebec)65' oyuncu değişikliği: Francesco Troisi ↔ Jabu Deng (Hfx Wan)↔65' oyuncu değişikliği: Nelson Pierre ↔ Jason Bahamboula (Hfx Wan)↔65' oyuncu değişikliği: S. Zitman ↔ Miguel Arilla Guinot (Hfx Wan)↔66' oyuncu değişikliği: David Choiniere ↔ Noah Lauren Trudel dos Santos (FC Supra Du Quebec)↔66' oyuncu değişikliği: Aboubacar Sissoko ↔ S. Mlah (FC Supra Du Quebec)↔69' gol: Kareem Sow (Hfx Wan)71' gol: Sean Rea (FC Supra Du Quebec)75' oyuncu değişikliği: Andre Rampersad ↔ Tavio Ciccarelli (Hfx Wan)↔81' oyuncu değişikliği: Ibrahim Conde ↔ Z. Fernandez (FC Supra Du Quebec)↔85' sarı kart: I. Johnston (Hfx Wan)86' oyuncu değişikliği: A. Reid ↔ Lucas Olguin (Hfx Wan)↔88' oyuncu değişikliği: Loic Adrien Kwemi ↔ Omar El Kalkouli (FC Supra Du Quebec)↔90+3' sarı kart: Jabu Deng (Hfx Wan)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 6' gol: Ibrahim Conde (FC Supra Du Quebec)
  • 40' gol: Ibrahim Conde (FC Supra Du Quebec)
  • 45' sarı kart: Zachary Brault Guillard (FC Supra Du Quebec)
  • 45+5' sarı kart: Ibrahim Conde (FC Supra Du Quebec)
  • 45+7' gol: A. Reid (Hfx Wan)
  • 54' kendi kalesine gol: Charles Auguste (Hfx Wan)
  • 63' kendi kalesine gol: Thomas Meilleur Giguère (FC Supra Du Quebec)
  • 65' oyuncu değişikliği: Francesco Troisi ↔ Jabu Deng (Hfx Wan)
  • 65' oyuncu değişikliği: Nelson Pierre ↔ Jason Bahamboula (Hfx Wan)
  • 65' oyuncu değişikliği: S. Zitman ↔ Miguel Arilla Guinot (Hfx Wan)
  • 66' oyuncu değişikliği: David Choiniere ↔ Noah Lauren Trudel dos Santos (FC Supra Du Quebec)
  • 66' oyuncu değişikliği: Aboubacar Sissoko ↔ S. Mlah (FC Supra Du Quebec)
  • 69' gol: Kareem Sow (Hfx Wan)
  • 71' gol: Sean Rea (FC Supra Du Quebec)
  • 75' oyuncu değişikliği: Andre Rampersad ↔ Tavio Ciccarelli (Hfx Wan)
  • 81' oyuncu değişikliği: Ibrahim Conde ↔ Z. Fernandez (FC Supra Du Quebec)
  • 85' sarı kart: I. Johnston (Hfx Wan)
  • 86' oyuncu değişikliği: A. Reid ↔ Lucas Olguin (Hfx Wan)
  • 88' oyuncu değişikliği: Loic Adrien Kwemi ↔ Omar El Kalkouli (FC Supra Du Quebec)
  • 90+3' sarı kart: Jabu Deng (Hfx Wan)

Maç olayları

  1. Hfx WanFC Supra Du Quebec
  2. Jabu DengSarı kart90+3'
  3. 88'Loic Adrien Kwemi ↔ Omar El KalkouliOyuncu değişikliği
  4. A. Reid ↔ Lucas OlguinOyuncu değişikliği86'
  5. I. JohnstonSarı kart85'
  6. 81'Ibrahim Conde ↔ Z. FernandezOyuncu değişikliği
  7. Andre Rampersad ↔ Tavio CiccarelliOyuncu değişikliği75'
  8. 71'Gol Sean Rea 3–4
  9. Gol Kareem Sow 3–3Asist: Lorenzo Callegari69'
  10. 66'David Choiniere ↔ Noah Lauren Trudel dos SantosOyuncu değişikliği
  11. 66'Aboubacar Sissoko ↔ S. MlahOyuncu değişikliği
  12. Francesco Troisi ↔ Jabu DengOyuncu değişikliği65'
  13. Nelson Pierre ↔ Jason BahamboulaOyuncu değişikliği65'
  14. S. Zitman ↔ Miguel Arilla GuinotOyuncu değişikliği65'
  15. 63'Kendi kalesine gol Thomas Meilleur Giguère 2–3Kendi kalesine
  16. Kendi kalesine gol Charles Auguste 2–2Kendi kalesine54'
  17. Gol A. Reid 1–245+7'
  18. 45+5'Ibrahim CondeSarı kart
  19. 45'Zachary Brault GuillardSarı kart
  20. 40'Gol Ibrahim Conde 0–2Asist: Aboubacar Sissoko
  21. A. ReidVAR: penaltı iptal13'
  22. 6'Gol Ibrahim Conde 0–1Asist: Loic Adrien Kwemi

Maç istatistikleri

Hfx WanFC Supra Du Quebec
60%Topa sahip olma40%
1,29Beklenen gol (xG)3,03
8Toplam şut18
3İsabetli şut7
3İsabetsiz şut7
2Engellenen şut4
7Ceza sahası içi şut11
1Ceza sahası dışı şut7
4Korner8
5Ofsayt0
10Faul11
2Sarı kart2
0Kırmızı kart0
4Kurtarış0
502Pas324
429İsabetli pas265

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Hfx Wan
Toplam (28)İç saha (14)
Galibiyet%25 7/28%29 4/14
Beraberlik%25 7/28%29 4/14
Mağlubiyet%50 14/28%43 6/14
FC Supra Du Quebec
Toplam (29)Dış saha (14)
Galibiyet%41 12/29%43 6/14
Beraberlik%17 5/29%14 2/14
Mağlubiyet%41 12/29%43 6/14

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Hfx Wan
Toplam (28)İç saha (14)
Attığı gol / maç1,57 (44 gol)1,71 (24 gol)
Yediği gol / maç1,79 (50 gol)1,79 (25 gol)
FC Supra Du Quebec
Toplam (29)Dış saha (14)
Attığı gol / maç1,69 (49 gol)1,86 (26 gol)
Yediği gol / maç1,76 (51 gol)2,21 (31 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Hfx Wan
Toplam (28)İç saha (14)
KG Var%68 19/28%71 10/14
1,5 Üst%75 21/28%71 10/14
2,5 Üst%61 17/28%64 9/14
3,5 Üst%46 13/28%64 9/14
Gol yememe%18 5/28%21 3/14
FC Supra Du Quebec
Toplam (29)Dış saha (14)
KG Var%69 20/29%79 11/14
1,5 Üst%86 25/29%93 13/14
2,5 Üst%66 19/29%71 10/14
3,5 Üst%38 11/29%50 7/14
Gol yememe%14 4/29%7 1/14

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Hfx Wan
Toplam (19)İç saha (9)
Maçta toplam korner (ort.)8,810,3
7,5 Üst%68 13/19%89 8/9
8,5 Üst%47 9/19%78 7/9
9,5 Üst%37 7/19%56 5/9
10,5 Üst%26 5/19%44 4/9
FC Supra Du Quebec
Toplam (19)Dış saha (9)
Maçta toplam korner (ort.)9,39,6
7,5 Üst%84 16/19%100 9/9
8,5 Üst%63 12/19%67 6/9
9,5 Üst%47 9/19%44 4/9
10,5 Üst%32 6/19%33 3/9

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Hfx Wan
Toplam (19)İç saha (9)
Maç başı kart3,54,0
2,5 Üst%63 12/19%67 6/9
3,5 Üst%47 9/19%67 6/9
4,5 Üst%32 6/19%33 3/9
5,5 Üst%16 3/19%22 2/9
FC Supra Du Quebec
Toplam (19)Dış saha (9)
Maç başı kart4,34,4
2,5 Üst%84 16/19%78 7/9
3,5 Üst%47 9/19%44 4/9
4,5 Üst%42 8/19%33 3/9
5,5 Üst%32 6/19%33 3/9

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Hfx Wan
Toplam (19)İç saha (9)
Maç başı isabetli şut8,68,7
6,5 Üst%79 15/19%89 8/9
7,5 Üst%68 13/19%78 7/9
8,5 Üst%42 8/19%44 4/9
9,5 Üst%21 4/19%22 2/9
FC Supra Du Quebec
Toplam (19)Dış saha (9)
Maç başı isabetli şut8,68,4
6,5 Üst%89 17/19%89 8/9
7,5 Üst%74 14/19%67 6/9
8,5 Üst%53 10/19%56 5/9
9,5 Üst%32 6/19%33 3/9

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Hfx Wan
Toplam (28)İç saha (14)
Önde%25 7/28%29 4/14
Berabere%43 12/28%36 5/14
Geride%32 9/28%36 5/14
FC Supra Du Quebec
Toplam (29)Dış saha (14)
Önde%28 8/29%29 4/14
Berabere%45 13/29%43 6/14
Geride%28 8/29%29 4/14

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Hfx Wan (28 maç)

1/151/X01/22X/12X/X4X/262/102/X32/26

FC Supra Du Quebec (29 maç)

1/161/X11/21X/15X/X2X/262/112/X22/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Hfx Wan (24 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 4
16-30 4 6
31-45 7 4
46-60 4 7
61-75 3 7
76-90 9 8

FC Supra Du Quebec (25 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 5
16-30 3 7
31-45 7 6
46-60 8 5
61-75 7 6
76-90 10 15

Kartlar

Hfx Wan

Sarı 51 · Kırmızı 1 (28 maç · maç başı sarı 1,8)

FC Supra Du Quebec

Sarı 71 · Kırmızı 5 (29 maç · maç başı sarı 2,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 115 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Hfx Wan: iç saha, 9 maç · FC Supra Du Quebec: dış saha, 9 maç

Hfx WanFC Supra Du Quebec
%55,7Topa sahip olma%51,2
2,05Beklenen gol (xG)2,04
12,9Toplam şut14,9
4,2İsabetli şut5,3
8,8Ceza sahası içi şut9,3
6,0Korner4,9
513Pas459
%87Pas isabeti%87
2,3Kurtarış1,1
10,8Faul12,4
1,2Ofsayt0,9
1,7Sarı kart2,6
0,11Kırmızı kart0,11

Rakiplerine izin verdikleri

2,30Rakibin xG'si1,65
13,2Rakibin şutu11,8
4,4Rakibin isabetli şutu3,1
4,3Rakibin korneri4,7

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Hfx Wan – FC Supra Du Quebec ilk 11'ler

Hfx Wan · 4-3-3

  1. 12S. AstridgeK
  2. 17F. TroisiD65' oyundan çıktı 65. dk
  3. 26T. Meilleur-GiguèreD63' kendi kalesine 63. dk
  4. 16Kareem SowD69' gol 69. dk
  5. 7R. TelferD
  6. 6L. CallegariO69' asist 69. dk
  7. 18A. RampersadO75' oyundan çıktı 75. dk
  8. 22S. ZitmanO65' oyundan çıktı 65. dk
  9. 8I. JohnstonF85' sarı kart 85. dk
  10. 27N. PierreF65' oyundan çıktı 65. dk
  11. 11A. ReidF45+7' gol 45+7. dk86' oyundan çıktı 86. dk
Yedekler
  • 5L. OlguinO86' oyuna girdi 86. dk
  • 21Jefferson AlphonseD
  • 23Miguel ArillaO65' oyuna girdi 65. dk
  • 14J. BahamboulaF65' oyuna girdi 65. dk
  • 1M. CarducciK
  • 20Tavio CiccarelliF75' oyuna girdi 75. dk
  • 4Jabu DengD

Teknik direktör: V. Sartini

FC Supra Du Quebec · 4-2-3-1

  1. 32J. MilliK
  2. 15Z. Brault-GuillardD45' sarı kart 45. dk
  3. 2C. AugusteD54' kendi kalesine 54. dk
  4. 4M. ChretienD
  5. 11D. AbziD
  6. 33A. SissokoO40' asist 40. dk66' oyundan çıktı 66. dk
  7. 6Alessandro BielloO
  8. 7D. ChoinièreO66' oyundan çıktı 66. dk
  9. 10S. ReaO71' gol 71. dk
  10. 9L. KwemiO6' asist 6. dk88' oyundan çıktı 88. dk
  11. 99I. CondeF6' gol 6. dk40' gol 40. dk45+5' sarı kart 45+5. dk+1
Yedekler
  • 80M. DiopK
  • 8O. El KalkouliO88' oyuna girdi 88. dk
  • 3T. LebeufD
  • 19J. McinerneyF
  • 24S. MlahO66' oyuna girdi 66. dk
  • 92N. SantosF66' oyuna girdi 66. dk
  • 23Z. FernandezD81' oyuna girdi 81. dk

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Hfx Wan son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 10 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Supra du Quebec son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 12 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Hfx Wan 1 – Supra du Quebec 2; 0 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Eylül 2026, Supra du Quebec 0-2 Hfx Wan.

Sıralama
6. (28 p) – 5. (35 p)
Form (son 5)
MBBMG – GBGGM
H2H (G-B-M)
1-0-2 (3 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%62 – %69
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%69 – %77
Korner ort. (maç)
9,6
iddaa MS 1-0-2
3,57 – 3,51 – 1,61
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Hfx Wan iç saha 13 maçta maç başına 1,62 gol attı, 1,62 gol yedi; Supra du Quebec dış saha 13 maçta 1,69 attı, 2,15 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Hfx Wan %62, Supra du Quebec %69. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hfx Wan %69, Supra du Quebec %77. İlk yarıyı önde kapatma: Hfx Wan 4/13, Supra du Quebec 3/13.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Hfx Wan 6,2, Supra du Quebec 4,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,6. Maç başına kart: Hfx Wan 1,6, Supra du Quebec 2,8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,57, 0 – 3,51, 2 – 1,61. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,22, Üst 1,36. Karşılıklı Gol: Var 1,36, Yok 2,20.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %73; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 18 gol yediler.

Veri: 18 Ekim 2026 02:53 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Kanada · Canadian Premier League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Cavalry FC 281864 5823 +3560 MBGGM
2Forge 281774 4922 +2758 GGBBM
3Atlético Ottawa 2813411 4245 -343 GMMBG
4Supra du Quebec 2811512 4750 -338 GBGGG
5Vancouver FC 2810711 3937 +237 BBBGM
6York United 287912 4265 -2330 GMMMG
7HFX Wanderers FC 287714 4450 -628 MBBMM
8Pacific FC 282917 3362 -2915 MMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Cavalry FC 141130 359 +2636
2Forge 141031 289 +1933
3Atlético Ottawa 14833 2519 +627
4Vancouver FC 14743 2316 +725
5York United 14635 3031 -121
6Supra du Quebec 14536 2119 +218
7HFX Wanderers FC 14446 2425 -116
8Pacific FC 14149 1525 -107
#TakımOGBMAYAVP
1Forge 14743 2113 +825
2Cavalry FC 14734 2314 +924
3Supra du Quebec 14626 2631 -520
4Atlético Ottawa 14518 1726 -916
5HFX Wanderers FC 14338 2025 -512
6Vancouver FC 14338 1621 -512
7York United 14167 1234 -229
8Pacific FC 14158 1837 -198

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,57X3,5121,61

Çifte şans

1X1,71121,13X21,12

Karşılıklı gol

Var1,36Yok2,20

2,5 Alt / Üst

Alt2,22Üst1,36

3,5 Alt / Üst

Alt1,45Üst2,00

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Canadian Premier League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.