Cavalry FC 1-0 Vancouver Langley FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Cavalry FC 1–0 Vancouver Langley FC (25 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 14–7, isabetli şut 3–0, topa sahip olma %49–%51, korner 6–3.
Maç özeti
Cavalry FC – Vancouver Langley FC maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Ali Musse 29' (Cavalry FC). xG: Cavalry FC 1,2 – 0,3 Vancouver Langley FC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Cavalry FC: Tommy Wheeldon Jr. · Vancouver Langley FC: M. Nash
Maç akışı
Cavalry FC üstte · Vancouver Langley FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 29' gol: Ali Musse (Cavalry FC)
- 64' oyuncu değişikliği: Adam Pearlman ↔ Nathaniel Edwards (Cavalry FC)
- 65' oyuncu değişikliği: Luis Toomey ↔ Damiano Pecile (Vancouver Langley FC)
- 65' oyuncu değişikliği: Aboubacar Traore ↔ Marcello Polisi (Vancouver Langley FC)
- 72' oyuncu değişikliği: Goteh Ntignee ↔ Levi Laing (Cavalry FC)
- 79' oyuncu değişikliği: Emrick Fotsing ↔ Nicolás Mezquida (Vancouver Langley FC)
- 80' oyuncu değişikliği: Tobias Warschewski ↔ Maël Henry (Cavalry FC)
- 90+8' kırmızı kart: Marcello Polisi (Vancouver Langley FC)
Maç olayları
- Cavalry FCVancouver Langley FC
- 90+10'Marcello PolisiVAR: inceleme
- 90+8'Marcello PolisiKırmızı kart
- Tobias Warschewski ↔ Maël HenryOyuncu değişikliği80'
- 79'Emrick Fotsing ↔ Nicolás MezquidaOyuncu değişikliği
- 74'Mohamed AmissiVAR: penaltı iptal
- Goteh Ntignee ↔ Levi LaingOyuncu değişikliği72'
- Goteh NtigneeVAR: penaltı iptal68'
- 65'Luis Toomey ↔ Damiano PecileOyuncu değişikliği
- 65'Aboubacar Traore ↔ Marcello PolisiOyuncu değişikliği
- Adam Pearlman ↔ Nathaniel EdwardsOyuncu değişikliği64'
- Gol Ali Musse 1–0Asist: Caniggia Elva29'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (29) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %62 18/29 | %79 11/14 |
| Beraberlik | %21 6/29 | %21 3/14 |
| Mağlubiyet | %17 5/29 | %0 0/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 10/28 | %21 3/14 |
| Beraberlik | %25 7/28 | %21 3/14 |
| Mağlubiyet | %39 11/28 | %57 8/14 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (29) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,03 (59 gol) | 2,50 (35 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,86 (25 gol) | 0,64 (9 gol) |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,39 (39 gol) | 1,14 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,32 (37 gol) | 1,50 (21 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (29) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 16/29 | %57 8/14 |
| 1,5 Üst | %76 22/29 | %86 12/14 |
| 2,5 Üst | %55 16/29 | %57 8/14 |
| 3,5 Üst | %34 10/29 | %36 5/14 |
| Gol yememe | %38 11/29 | %43 6/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 16/28 | %50 7/14 |
| 1,5 Üst | %68 19/28 | %57 8/14 |
| 2,5 Üst | %46 13/28 | %43 6/14 |
| 3,5 Üst | %36 10/28 | %43 6/14 |
| Gol yememe | %11 3/28 | %7 1/14 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (19) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 9,2 |
| 7,5 Üst | %68 13/19 | %67 6/9 |
| 8,5 Üst | %47 9/19 | %56 5/9 |
| 9,5 Üst | %37 7/19 | %44 4/9 |
| 10,5 Üst | %26 5/19 | %22 2/9 |
| Toplam (17) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,4 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %76 13/17 | %89 8/9 |
| 8,5 Üst | %59 10/17 | %78 7/9 |
| 9,5 Üst | %35 6/17 | %67 6/9 |
| 10,5 Üst | %35 6/17 | %67 6/9 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (19) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %84 16/19 | %89 8/9 |
| 3,5 Üst | %68 13/19 | %67 6/9 |
| 4,5 Üst | %68 13/19 | %67 6/9 |
| 5,5 Üst | %53 10/19 | %44 4/9 |
| Toplam (17) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %76 13/17 | %78 7/9 |
| 3,5 Üst | %29 5/17 | %22 2/9 |
| 4,5 Üst | %24 4/17 | %11 1/9 |
| 5,5 Üst | %12 2/17 | %0 0/9 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (19) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,1 | 7,9 |
| 6,5 Üst | %79 15/19 | %78 7/9 |
| 7,5 Üst | %58 11/19 | %56 5/9 |
| 8,5 Üst | %47 9/19 | %44 4/9 |
| 9,5 Üst | %26 5/19 | %33 3/9 |
| Toplam (17) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 7,9 |
| 6,5 Üst | %65 11/17 | %67 6/9 |
| 7,5 Üst | %53 9/17 | %67 6/9 |
| 8,5 Üst | %29 5/17 | %33 3/9 |
| 9,5 Üst | %24 4/17 | %33 3/9 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (29) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 11/29 | %50 7/14 |
| Berabere | %52 15/29 | %43 6/14 |
| Geride | %10 3/29 | %7 1/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 7/28 | %29 4/14 |
| Berabere | %39 11/28 | %29 4/14 |
| Geride | %36 10/28 | %43 6/14 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Cavalry FC (29 maç)
Vancouver Langley FC (28 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Cavalry FC (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 4 |
| 16-30 | 8 | 2 |
| 31-45 | 5 | 2 |
| 46-60 | 9 | 3 |
| 61-75 | 11 | 4 |
| 76-90 | 14 | 7 |
Vancouver Langley FC (26 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 8 | 3 |
| 16-30 | 2 | 4 |
| 31-45 | 8 | 5 |
| 46-60 | 5 | 4 |
| 61-75 | 3 | 8 |
| 76-90 | 9 | 8 |
Kartlar
Cavalry FC
Sarı 67 · Kırmızı 4 (29 maç · maç başı sarı 2,3)
Vancouver Langley FC
Sarı 46 · Kırmızı 1 (28 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 115 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Cavalry FC: iç saha, 9 maç · Vancouver Langley FC: dış saha, 9 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Cavalry FC – Vancouver Langley FC ilk 11'ler
Cavalry FC · 4-2-3-1
- 29N. InghamK
- 16A. PearlmanD64' oyundan çıktı 64. dk
- 4D. KlompD
- 55A. DidicD
- 5B. KamdemD
- 24E. KobzaO
- 6M. BaldisimoO
- 7A. MusseO29' gol 29. dk
- 9T. WarschewskiO80' oyundan çıktı 80. dk
- 20G. NtigneeO72' oyundan çıktı 72. dk
- 14C. ElvaF29' asist 29. dk
- 28N. MyroniukO
- 19Robert Owen AntoniukF
- 17N. EdwardsO64' oyuna girdi 64. dk
- 35Owen Graham-RoacheF
- 18M. HenryO80' oyuna girdi 80. dk
- 21J. HollidayK
- 15L. LaingD72' oyuna girdi 72. dk
Teknik direktör: Tommy Wheeldon Jr.
Vancouver Langley FC · 4-2-3-1
- 1C. IrvingK
- 3M. DonerD
- 5M. CampagnaD
- 30Thomas Geoffrey FieldD
- 23K. ProctorD
- 4I. SsewankamboO
- 8L. ToomeyO65' oyundan çıktı 65. dk
- 11A. TraoreO65' oyundan çıktı 65. dk
- 17Emrick FotsingO79' oyundan çıktı 79. dk
- 10M. AmissiO
- 14T. CampbellF
- 33Henrik RegitnigK
- 26Carson RassakO
- 21M. PolisiO65' oyuna girdi 65. dk90+8' kırmızı kart 90+8. dk
- 6D. PecileO65' oyuna girdi 65. dk
- 20N. MezquidaO79' oyuna girdi 79. dk
- 16Benjamin LeeO
- 2P. GeeD
Teknik direktör: M. Nash
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Cavalry FC için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 15, yenilen 10. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Vancouver FC son 5 maçında 1 galibiyet, 4 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 9 gol attı, 8 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 18 kez karşılaştı: Cavalry FC 9, Vancouver FC 1 galibiyet aldı, 8 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 30 Ağustos 2026, Cavalry FC 1-0 Vancouver FC.
- Sıralama
- 1. (57 p) – 4. (37 p)
- Form (son 5)
- GBMMG – GBBBB
- H2H (G-B-M)
- 9-8-1 (18 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %62 – %46
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %62 – %54
- Korner ort. (maç)
- 10,2
- iddaa MS 1-0-2
- 1,46 – 3,75 – 4,22
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Cavalry FC iç saha 13 maçta maç başına 2,62 gol attı, 0,69 gol yedi; Vancouver FC dış saha 13 maçta 1,23 attı, 1,54 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Cavalry FC %62, Vancouver FC %46. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cavalry FC %62, Vancouver FC %54. İlk yarıyı önde kapatma: Cavalry FC 6/13, Vancouver FC 4/13.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Cavalry FC 6,4, Vancouver FC 5,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,2. Maç başına kart: Cavalry FC 2,0, Vancouver FC 1,9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,46, 0 – 3,75, 2 – 4,22. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,15, Üst 1,39. Karşılıklı Gol: Var 1,44, Yok 2,03.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %54; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 10,2; son 5 maçta toplam 24 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 02:53 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kanada · Canadian Premier League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cavalry FC | 28 | +35 | 60 |
| 2 | Forge | 28 | +27 | 58 |
| 3 | Atlético Ottawa | 28 | -3 | 43 |
| 4 | Supra du Quebec | 28 | -3 | 38 |
| 5 | Vancouver FC | 28 | +2 | 37 |
| 6 | York United | 28 | -23 | 30 |
| 7 | HFX Wanderers FC | 28 | -6 | 28 |
| 8 | Pacific FC | 28 | -29 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cavalry FC | 14 | +26 | 36 |
| 2 | Forge | 14 | +19 | 33 |
| 3 | Atlético Ottawa | 14 | +6 | 27 |
| 4 | Vancouver FC | 14 | +7 | 25 |
| 5 | York United | 14 | -1 | 21 |
| 6 | Supra du Quebec | 14 | +2 | 18 |
| 7 | HFX Wanderers FC | 14 | -1 | 16 |
| 8 | Pacific FC | 14 | -10 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Forge | 14 | +8 | 25 |
| 2 | Cavalry FC | 14 | +9 | 24 |
| 3 | Supra du Quebec | 14 | -5 | 20 |
| 4 | Atlético Ottawa | 14 | -9 | 16 |
| 5 | HFX Wanderers FC | 14 | -5 | 12 |
| 6 | Vancouver FC | 14 | -5 | 12 |
| 7 | York United | 14 | -22 | 9 |
| 8 | Pacific FC | 14 | -19 | 8 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Canadian Premier League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
