FC Supra Du Quebec 3-0 York United FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FC Supra Du Quebec 3–0 York United FC (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 18–5, isabetli şut 5–2, topa sahip olma %61–%39, korner 6–3.
Maç özeti
FC Supra Du Quebec – York United FC maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Kembo·Kibato (kendi kalesine) 53', Sean Rea 62', Noah Lauren Trudel dos Santos 87' (FC Supra Du Quebec). xG: FC Supra Du Quebec 2,3 – 0,9 York United FC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktör
- York United FC: M. Eustáquio
Maç akışı
FC Supra Du Quebec üstte · York United FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 24' sarı kart: Tomasz Skublak (York United FC)
- 44' kırmızı kart: Max Ferrari (York United FC)
- 45+1' sarı kart: Sean Rea (FC Supra Du Quebec)
- 53' kendi kalesine gol: Kembo·Kibato (FC Supra Du Quebec)
- 54' oyuncu değişikliği: David Peraza ↔ Shola Jimoh (York United FC)
- 62' gol: Sean Rea (FC Supra Du Quebec)
- 67' oyuncu değişikliği: David Choiniere ↔ Omar El Kalkouli (FC Supra Du Quebec)
- 67' oyuncu değişikliği: Aboubacar Sissoko ↔ S. Mlah (FC Supra Du Quebec)
- 67' oyuncu değişikliği: Beni Badibanga ↔ Kevonte Tyrique Jaaziah Clarke (York United FC)
- 79' oyuncu değişikliği: Ibrahim Conde ↔ Noah Lauren Trudel dos Santos (FC Supra Du Quebec)
- 87' gol: Noah Lauren Trudel dos Santos (FC Supra Du Quebec)
Maç olayları
- FC Supra Du QuebecYork United FC
- Gol Noah Lauren Trudel dos Santos 3–0Asist: Loic Adrien Kwemi87'
- Ibrahim Conde ↔ Noah Lauren Trudel dos SantosOyuncu değişikliği79'
- David Choiniere ↔ Omar El KalkouliOyuncu değişikliği67'
- Aboubacar Sissoko ↔ S. MlahOyuncu değişikliği67'
- 67'Beni Badibanga ↔ Kevonte Tyrique Jaaziah ClarkeOyuncu değişikliği
- Gol Sean Rea 2–0Asist: Alessandro Simone Biello62'
- 54'David Peraza ↔ Shola JimohOyuncu değişikliği
- Kendi kalesine gol Kembo·Kibato 1–0Kendi kalesine53'
- Sean ReaSarı kart45+1'
- 44'Max FerrariKırmızı kart
- 44'Max FerrariVAR: inceleme
- 24'Tomasz SkublakSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %41 12/29 | %40 6/15 |
| Beraberlik | %17 5/29 | %20 3/15 |
| Mağlubiyet | %41 12/29 | %40 6/15 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 7/28 | %7 1/14 |
| Beraberlik | %32 9/28 | %43 6/14 |
| Mağlubiyet | %43 12/28 | %50 7/14 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,69 (49 gol) | 1,53 (23 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,76 (51 gol) | 1,33 (20 gol) |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (42 gol) | 0,86 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,32 (65 gol) | 2,43 (34 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 20/29 | %60 9/15 |
| 1,5 Üst | %86 25/29 | %80 12/15 |
| 2,5 Üst | %66 19/29 | %60 9/15 |
| 3,5 Üst | %38 11/29 | %27 4/15 |
| Gol yememe | %14 4/29 | %20 3/15 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %79 22/28 | %64 9/14 |
| 1,5 Üst | %93 26/28 | %93 13/14 |
| 2,5 Üst | %71 20/28 | %57 8/14 |
| 3,5 Üst | %57 16/28 | %43 6/14 |
| Gol yememe | %7 2/28 | %7 1/14 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (19) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %84 16/19 | %70 7/10 |
| 8,5 Üst | %63 12/19 | %60 6/10 |
| 9,5 Üst | %47 9/19 | %50 5/10 |
| 10,5 Üst | %32 6/19 | %30 3/10 |
| Toplam (17) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 10,9 |
| 7,5 Üst | %82 14/17 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %59 10/17 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %47 8/17 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %47 8/17 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (19) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,1 |
| 2,5 Üst | %84 16/19 | %90 9/10 |
| 3,5 Üst | %47 9/19 | %50 5/10 |
| 4,5 Üst | %42 8/19 | %50 5/10 |
| 5,5 Üst | %32 6/19 | %30 3/10 |
| Toplam (17) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,4 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %82 14/17 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %65 11/17 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %65 11/17 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %47 8/17 | %43 3/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (19) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %89 17/19 | %90 9/10 |
| 7,5 Üst | %74 14/19 | %80 8/10 |
| 8,5 Üst | %53 10/19 | %50 5/10 |
| 9,5 Üst | %32 6/19 | %30 3/10 |
| Toplam (17) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,7 | 10,9 |
| 6,5 Üst | %94 16/17 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %88 15/17 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %76 13/17 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %65 11/17 | %71 5/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %28 8/29 | %27 4/15 |
| Berabere | %45 13/29 | %47 7/15 |
| Geride | %28 8/29 | %27 4/15 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 10/28 | %21 3/14 |
| Berabere | %29 8/28 | %43 6/14 |
| Geride | %36 10/28 | %36 5/14 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Supra Du Quebec (29 maç)
York United FC (28 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Supra Du Quebec (25 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 3 | 7 |
| 31-45 | 7 | 6 |
| 46-60 | 8 | 5 |
| 61-75 | 7 | 6 |
| 76-90 | 10 | 15 |
York United FC (23 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 9 | 8 |
| 16-30 | 3 | 6 |
| 31-45 | 6 | 11 |
| 46-60 | 5 | 7 |
| 61-75 | 4 | 10 |
| 76-90 | 3 | 10 |
Kartlar
FC Supra Du Quebec
Sarı 71 · Kırmızı 5 (29 maç · maç başı sarı 2,4)
York United FC
Sarı 79 · Kırmızı 3 (28 maç · maç başı sarı 2,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 115 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FC Supra Du Quebec: iç saha, 10 maç · York United FC: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FC Supra Du Quebec – York United FC ilk 11'ler
FC Supra Du Quebec · 4-2-3-1
- 32J. MilliK
- 15Z. Brault-GuillardD
- 2C. AugusteD
- 4M. ChretienD
- 11D. AbziD
- 33A. SissokoO67' oyundan çıktı 67. dk
- 6Alessandro BielloO62' asist 62. dk
- 7D. ChoinièreO67' oyundan çıktı 67. dk
- 10S. ReaO45+1' sarı kart 45+1. dk62' gol 62. dk
- 9L. KwemiO87' asist 87. dk
- 99I. CondeF79' oyundan çıktı 79. dk
- 8O. El KalkouliO67' oyuna girdi 67. dk
- 80M. DiopK
- 3T. LebeufD
- 19J. McinerneyF
- 24S. MlahO67' oyuna girdi 67. dk
- 23Z. FernandezD
- 92N. SantosF79' oyuna girdi 79. dk87' gol 87. dk
York United FC · 4-2-3-1
- 12I. PavelaK
- 6R. LópezD
- 3L. SinghD
- 4O. LeónD
- 16M. FerrariD44' kırmızı kart 44. dk
- 13L. AccettolaO
- 7S. YeatesO
- 38David PerazaO54' oyundan çıktı 54. dk
- 39B. BadibangaO67' oyundan çıktı 67. dk
- 21K. KibatoO53' kendi kalesine 53. dk
- 77Tomasz SkublakF
- 19Shola JimohF54' oyuna girdi 54. dk
- 9S. GonzalesF
- 28J. N. CostaO
- 36K. ClarkeO67' oyuna girdi 67. dk
- 17Campos Ralston Kai AntonioK
- 37N. AndradaD
Teknik direktör: M. Eustáquio
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Supra du Quebec son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 11 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. York United için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 10, yenilen 15. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2026 yılından bu yana 3 kez karşılaştı: Supra du Quebec 2, York United 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 3 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Ekim 2026, York United 1-2 Supra du Quebec.
- Sıralama
- 5. (32 p) – 7. (27 p)
- Form (son 5)
- BGGMG – MMGMB
- H2H (G-B-M)
- 2-1-0 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %54 – %54
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %62 – %69
- Korner ort. (maç)
- 10,1
- iddaa MS 1-0-2
- 1,49 – 3,84 – 3,93
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Supra du Quebec iç saha 13 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,46 gol yedi; York United dış saha 13 maçta 0,92 attı, 2,38 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %54, konukta %54. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Supra du Quebec %62, York United %69. İlk yarıyı önde kapatma: Supra du Quebec 3/13, York United 3/13.
Korner ve kart
Maç başına korner: Supra du Quebec 5,1, York United 4,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,1. Maç başına kart: Supra du Quebec 2,6, York United 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,49, 0 – 3,84, 2 – 3,93. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,59, Üst 1,25. Karşılıklı Gol: Var 1,30, Yok 2,39.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %54; KG var ortalaması %65; maç başına toplam korner ortalaması 10,1; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 24 gol yediler.
Veri: 13 Ekim 2026 02:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kanada · Canadian Premier League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cavalry FC | 28 | +35 | 60 |
| 2 | Forge | 28 | +27 | 58 |
| 3 | Atlético Ottawa | 28 | -3 | 43 |
| 4 | Supra du Quebec | 28 | -3 | 38 |
| 5 | Vancouver FC | 28 | +2 | 37 |
| 6 | York United | 28 | -23 | 30 |
| 7 | HFX Wanderers FC | 28 | -6 | 28 |
| 8 | Pacific FC | 28 | -29 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cavalry FC | 14 | +26 | 36 |
| 2 | Forge | 14 | +19 | 33 |
| 3 | Atlético Ottawa | 14 | +6 | 27 |
| 4 | Vancouver FC | 14 | +7 | 25 |
| 5 | York United | 14 | -1 | 21 |
| 6 | Supra du Quebec | 14 | +2 | 18 |
| 7 | HFX Wanderers FC | 14 | -1 | 16 |
| 8 | Pacific FC | 14 | -10 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Forge | 14 | +8 | 25 |
| 2 | Cavalry FC | 14 | +9 | 24 |
| 3 | Supra du Quebec | 14 | -5 | 20 |
| 4 | Atlético Ottawa | 14 | -9 | 16 |
| 5 | HFX Wanderers FC | 14 | -5 | 12 |
| 6 | Vancouver FC | 14 | -5 | 12 |
| 7 | York United | 14 | -22 | 9 |
| 8 | Pacific FC | 14 | -19 | 8 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Canadian Premier League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
