FC Supra Du Quebec 2-1 Cavalry FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FC Supra Du Quebec 2–1 Cavalry FC (2 Kasım 2026). İlk yarı 2–1. Şut 15–14, isabetli şut 6–3, topa sahip olma %57–%43, korner 5–3.
Maç özeti
FC Supra Du Quebec – Cavalry FC maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: Zachary Brault Guillard 4', E. Kobza (kendi kalesine) 9' (FC Supra Du Quebec); Tobias Warschewski 45+1' (Cavalry FC). xG: FC Supra Du Quebec 1,1 – 2,1 Cavalry FC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktör
- Cavalry FC: Tommy Wheeldon Jr.
Maç akışı
FC Supra Du Quebec üstteCavalry FC altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %83 · 4 şut · 0,6
- 16–30'Ev %73 · 2 şut · 0,1
- 31–45+'Dep %75 · 8 şut · 1,3
- 46–60'Ev %67 · 3 şut · 0,1
- 61–75'Dengeli · 1 şut · 0,1
- 76–90+'Dep %61 · 5 şut · 0,7
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = FC Supra Du Quebec, Dep = Cavalry FC.
Maç olayları
- FC Supra Du QuebecCavalry FC
- 88'Ali Musse ↔ Robert Owen AntoniukOyuncu değişikliği
- Ibrahim Conde ↔ Noah Lauren Trudel dos SantosOyuncu değişikliği78'
- 77'Harrison PatonSarı kart
- 76'Caniggia Elva ↔ Owen Graham-RoacheOyuncu değişikliği
- 76'Michael Baldisimo ↔ Harrison PatonOyuncu değişikliği
- Zachary Brault Guillard ↔ Z. FernandezOyuncu değişikliği70'
- 69'Levi Laing ↔ Maël HenryOyuncu değişikliği
- 45+1'Tobias WarschewskiKaçan penaltı
- 45+1'Gol Tobias Warschewski 2–1
- 42'Daan KlompVAR: penaltı onaylandı
- Alessandro Simone BielloSarı kart40'
- 14'Michael BaldisimoSarı kart
- Kendi kalesine gol E. Kobza 2–0Kendi kalesine9'
- Gol Zachary Brault Guillard 1–0Asist: Loic Adrien Kwemi4'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %41 12/29 | %40 6/15 |
| Beraberlik | %17 5/29 | %20 3/15 |
| Mağlubiyet | %41 12/29 | %40 6/15 |
| Toplam (29) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %62 18/29 | %47 7/15 |
| Beraberlik | %21 6/29 | %20 3/15 |
| Mağlubiyet | %17 5/29 | %33 5/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,69 (49 gol) | 1,53 (23 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,76 (51 gol) | 1,33 (20 gol) |
| Toplam (29) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,03 (59 gol) | 1,60 (24 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,86 (25 gol) | 1,07 (16 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 20/29 | %60 9/15 |
| 1,5 Üst | %86 25/29 | %80 12/15 |
| 2,5 Üst | %66 19/29 | %60 9/15 |
| 3,5 Üst | %38 11/29 | %27 4/15 |
| Gol yememe | %14 4/29 | %20 3/15 |
| Toplam (29) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 16/29 | %53 8/15 |
| 1,5 Üst | %76 22/29 | %67 10/15 |
| 2,5 Üst | %55 16/29 | %53 8/15 |
| 3,5 Üst | %34 10/29 | %33 5/15 |
| Gol yememe | %38 11/29 | %33 5/15 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (19) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %84 16/19 | %70 7/10 |
| 8,5 Üst | %63 12/19 | %60 6/10 |
| 9,5 Üst | %47 9/19 | %50 5/10 |
| 10,5 Üst | %32 6/19 | %30 3/10 |
| Toplam (19) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 8,7 |
| 7,5 Üst | %68 13/19 | %70 7/10 |
| 8,5 Üst | %47 9/19 | %40 4/10 |
| 9,5 Üst | %37 7/19 | %30 3/10 |
| 10,5 Üst | %26 5/19 | %30 3/10 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (19) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,1 |
| 2,5 Üst | %84 16/19 | %90 9/10 |
| 3,5 Üst | %47 9/19 | %50 5/10 |
| 4,5 Üst | %42 8/19 | %50 5/10 |
| 5,5 Üst | %32 6/19 | %30 3/10 |
| Toplam (19) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %84 16/19 | %80 8/10 |
| 3,5 Üst | %68 13/19 | %70 7/10 |
| 4,5 Üst | %68 13/19 | %70 7/10 |
| 5,5 Üst | %53 10/19 | %60 6/10 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (19) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %89 17/19 | %90 9/10 |
| 7,5 Üst | %74 14/19 | %80 8/10 |
| 8,5 Üst | %53 10/19 | %50 5/10 |
| 9,5 Üst | %32 6/19 | %30 3/10 |
| Toplam (19) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,1 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %79 15/19 | %80 8/10 |
| 7,5 Üst | %58 11/19 | %60 6/10 |
| 8,5 Üst | %47 9/19 | %50 5/10 |
| 9,5 Üst | %26 5/19 | %20 2/10 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %28 8/29 | %27 4/15 |
| Berabere | %45 13/29 | %47 7/15 |
| Geride | %28 8/29 | %27 4/15 |
| Toplam (29) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 11/29 | %27 4/15 |
| Berabere | %52 15/29 | %60 9/15 |
| Geride | %10 3/29 | %13 2/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Supra Du Quebec (29 maç)
Cavalry FC (29 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Supra Du Quebec (25 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 3 | 7 |
| 31-45 | 7 | 6 |
| 46-60 | 8 | 5 |
| 61-75 | 7 | 6 |
| 76-90 | 10 | 15 |
Cavalry FC (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 4 |
| 16-30 | 8 | 2 |
| 31-45 | 5 | 2 |
| 46-60 | 9 | 3 |
| 61-75 | 11 | 4 |
| 76-90 | 14 | 7 |
Kartlar
FC Supra Du Quebec
Sarı 71 · Kırmızı 5 (29 maç · maç başı sarı 2,4)
Cavalry FC
Sarı 67 · Kırmızı 4 (29 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 115 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FC Supra Du Quebec: iç saha, 10 maç · Cavalry FC: dış saha, 10 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FC Supra Du Quebec – Cavalry FC ilk 11'ler
FC Supra Du Quebec · 4-2-3-1
- 32J. MilliK
- 15Z. Brault-GuillardD4' gol 4. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 2C. AugusteD
- 4M. ChretienD
- 11D. AbziD
- 33A. SissokoO
- 6Alessandro BielloO40' sarı kart 40. dk
- 7D. ChoinièreO
- 10S. ReaO
- 9L. KwemiO4' asist 4. dk
- 99I. CondeF78' oyundan çıktı 78. dk
- 49E. AwonongbadjeD
- 80M. DiopK
- 8O. El KalkouliO
- 3T. LebeufD
- 23Z. FernandezD70' oyuna girdi 70. dk
- 92N. SantosF78' oyuna girdi 78. dk
- 64Y. W. Wandje DjomzeO
Cavalry FC · 4-2-3-1
- 29N. InghamK
- 15L. LaingD69' oyundan çıktı 69. dk
- 4D. KlompD
- 55A. DidicD
- 5B. KamdemD
- 24E. KobzaO9' kendi kalesine 9. dk
- 6M. BaldisimoO14' sarı kart 14. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 7A. MusseO88' oyundan çıktı 88. dk
- 9T. WarschewskiO45+1' gol 45+1. dk
- 17N. EdwardsO
- 14C. ElvaF76' oyundan çıktı 76. dk
- 19Robert Owen AntoniukF88' oyuna girdi 88. dk
- 35Owen Graham-RoacheF76' oyuna girdi 76. dk
- 18M. HenryO69' oyuna girdi 69. dk
- 21J. HollidayK
- 28N. MyroniukO
- 8H. PatonO76' oyuna girdi 76. dk77' sarı kart 77. dk
- 3C. OforiD
Teknik direktör: Tommy Wheeldon Jr.
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Supra du Quebec için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 16, yenilen 6. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Cavalry FC 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 10-10). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2026 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Supra du Quebec 0, Cavalry FC 3 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Eylül 2026, Cavalry FC 6-0 Supra du Quebec.
- Sıralama
- 4. (38 p) – 1. (60 p)
- Form (son 5)
- GGBGG – GGBMM
- H2H (G-B-M)
- 0-1-3 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %50
- Korner ort. (maç)
- 8,9
- iddaa MS 1-0-2
- 2,57 – 3,24 – 2,05
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Supra du Quebec iç saha 14 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,36 gol yedi; Cavalry FC dış saha 14 maçta 1,64 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %57, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Supra du Quebec %57, Cavalry FC %50. İlk yarıyı önde kapatma: Supra du Quebec 3/14, Cavalry FC 4/14.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Supra du Quebec 5,2, Cavalry FC 4,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,9. Maç başına kart: Supra du Quebec 2,4, Cavalry FC 3,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,57, 0 – 3,24, 2 – 2,05. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,88, Üst 1,53. Karşılıklı Gol: Var 1,44, Yok 2,02.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %54; KG var ortalaması %54; maç başına toplam korner ortalaması 8,9; son 5 maçta toplam 26 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 26 Ekim 2026 02:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kanada · Canadian Premier League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cavalry FC | 28 | +35 | 60 |
| 2 | Forge | 28 | +27 | 58 |
| 3 | Atlético Ottawa | 28 | -3 | 43 |
| 4 | Supra du Quebec | 28 | -3 | 38 |
| 5 | Vancouver FC | 28 | +2 | 37 |
| 6 | York United | 28 | -23 | 30 |
| 7 | HFX Wanderers FC | 28 | -6 | 28 |
| 8 | Pacific FC | 28 | -29 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cavalry FC | 14 | +26 | 36 |
| 2 | Forge | 14 | +19 | 33 |
| 3 | Atlético Ottawa | 14 | +6 | 27 |
| 4 | Vancouver FC | 14 | +7 | 25 |
| 5 | York United | 14 | -1 | 21 |
| 6 | Supra du Quebec | 14 | +2 | 18 |
| 7 | HFX Wanderers FC | 14 | -1 | 16 |
| 8 | Pacific FC | 14 | -10 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Forge | 14 | +8 | 25 |
| 2 | Cavalry FC | 14 | +9 | 24 |
| 3 | Supra du Quebec | 14 | -5 | 20 |
| 4 | Atlético Ottawa | 14 | -9 | 16 |
| 5 | HFX Wanderers FC | 14 | -5 | 12 |
| 6 | Vancouver FC | 14 | -5 | 12 |
| 7 | York United | 14 | -22 | 9 |
| 8 | Pacific FC | 14 | -19 | 8 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
