← Maçlar
Kanada · Canadian Premier League10 Ekim 2026 · 23:00 TSİ

FC Supra Du Quebec 2-2 Vancouver Langley FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FC Supra Du Quebec
2–2İY 1–0
Vancouver Langley FC
Maç sonu

FC Supra Du Quebec 2–2 Vancouver Langley FC (10 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

FC Supra Du Quebec – Vancouver Langley FC maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FC Supra Du Quebec
Toplam (29)İç saha (15)
Galibiyet%41 12/29%40 6/15
Beraberlik%17 5/29%20 3/15
Mağlubiyet%41 12/29%40 6/15
Vancouver Langley FC
Toplam (28)Dış saha (14)
Galibiyet%36 10/28%21 3/14
Beraberlik%25 7/28%21 3/14
Mağlubiyet%39 11/28%57 8/14

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FC Supra Du Quebec
Toplam (29)İç saha (15)
Attığı gol / maç1,69 (49 gol)1,53 (23 gol)
Yediği gol / maç1,76 (51 gol)1,33 (20 gol)
Vancouver Langley FC
Toplam (28)Dış saha (14)
Attığı gol / maç1,39 (39 gol)1,14 (16 gol)
Yediği gol / maç1,32 (37 gol)1,50 (21 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FC Supra Du Quebec
Toplam (29)İç saha (15)
KG Var%69 20/29%60 9/15
1,5 Üst%86 25/29%80 12/15
2,5 Üst%66 19/29%60 9/15
3,5 Üst%38 11/29%27 4/15
Gol yememe%14 4/29%20 3/15
Vancouver Langley FC
Toplam (28)Dış saha (14)
KG Var%57 16/28%50 7/14
1,5 Üst%68 19/28%57 8/14
2,5 Üst%46 13/28%43 6/14
3,5 Üst%36 10/28%43 6/14
Gol yememe%11 3/28%7 1/14

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

FC Supra Du Quebec
Toplam (19)İç saha (10)
Maçta toplam korner (ort.)9,39,0
7,5 Üst%84 16/19%70 7/10
8,5 Üst%63 12/19%60 6/10
9,5 Üst%47 9/19%50 5/10
10,5 Üst%32 6/19%30 3/10
Vancouver Langley FC
Toplam (17)Dış saha (9)
Maçta toplam korner (ort.)9,411,0
7,5 Üst%76 13/17%89 8/9
8,5 Üst%59 10/17%78 7/9
9,5 Üst%35 6/17%67 6/9
10,5 Üst%35 6/17%67 6/9

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

FC Supra Du Quebec
Toplam (19)İç saha (10)
Maç başı kart4,34,1
2,5 Üst%84 16/19%90 9/10
3,5 Üst%47 9/19%50 5/10
4,5 Üst%42 8/19%50 5/10
5,5 Üst%32 6/19%30 3/10
Vancouver Langley FC
Toplam (17)Dış saha (9)
Maç başı kart3,43,0
2,5 Üst%76 13/17%78 7/9
3,5 Üst%29 5/17%22 2/9
4,5 Üst%24 4/17%11 1/9
5,5 Üst%12 2/17%0 0/9

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

FC Supra Du Quebec
Toplam (19)İç saha (10)
Maç başı isabetli şut8,68,8
6,5 Üst%89 17/19%90 9/10
7,5 Üst%74 14/19%80 8/10
8,5 Üst%53 10/19%50 5/10
9,5 Üst%32 6/19%30 3/10
Vancouver Langley FC
Toplam (17)Dış saha (9)
Maç başı isabetli şut7,87,9
6,5 Üst%65 11/17%67 6/9
7,5 Üst%53 9/17%67 6/9
8,5 Üst%29 5/17%33 3/9
9,5 Üst%24 4/17%33 3/9

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FC Supra Du Quebec
Toplam (29)İç saha (15)
Önde%28 8/29%27 4/15
Berabere%45 13/29%47 7/15
Geride%28 8/29%27 4/15
Vancouver Langley FC
Toplam (28)Dış saha (14)
Önde%25 7/28%29 4/14
Berabere%39 11/28%29 4/14
Geride%36 10/28%43 6/14

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FC Supra Du Quebec (29 maç)

1/161/X11/21X/15X/X2X/262/112/X22/25

Vancouver Langley FC (28 maç)

1/161/X01/21X/13X/X3X/252/112/X42/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FC Supra Du Quebec (25 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 5
16-30 3 7
31-45 7 6
46-60 8 5
61-75 7 6
76-90 10 15

Vancouver Langley FC (26 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 8 3
16-30 2 4
31-45 8 5
46-60 5 4
61-75 3 8
76-90 9 8

Kartlar

FC Supra Du Quebec

Sarı 71 · Kırmızı 5 (29 maç · maç başı sarı 2,4)

Vancouver Langley FC

Sarı 46 · Kırmızı 1 (28 maç · maç başı sarı 1,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 115 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

FC Supra Du Quebec: iç saha, 10 maç · Vancouver Langley FC: dış saha, 9 maç

FC Supra Du QuebecVancouver Langley FC
%53,3Topa sahip olma%43,3
1,84Beklenen gol (xG)1,20
16,5Toplam şut10,6
4,9İsabetli şut3,2
9,3Ceza sahası içi şut7,1
5,2Korner5,3
457Pas372
%85Pas isabeti%83
2,3Kurtarış2,8
15,1Faul11,8
1,0Ofsayt0,9
2,1Sarı kart1,7
0,20Kırmızı kart0,11

Rakiplerine izin verdikleri

1,46Rakibin xG'si1,32
9,5Rakibin şutu12,1
3,9Rakibin isabetli şutu4,7
3,8Rakibin korneri5,7

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Kanada · Canadian Premier League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Cavalry FC 281864 5823 +3560 MBGGM
2Forge 281774 4922 +2758 GGBBM
3Atlético Ottawa 2813411 4245 -343 GMMBG
4Supra du Quebec 2811512 4750 -338 GBGGG
5Vancouver FC 2810711 3937 +237 BBBGM
6York United 287912 4265 -2330 GMMMG
7HFX Wanderers FC 287714 4450 -628 MBBMM
8Pacific FC 282917 3362 -2915 MMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Cavalry FC 141130 359 +2636
2Forge 141031 289 +1933
3Atlético Ottawa 14833 2519 +627
4Vancouver FC 14743 2316 +725
5York United 14635 3031 -121
6Supra du Quebec 14536 2119 +218
7HFX Wanderers FC 14446 2425 -116
8Pacific FC 14149 1525 -107
#TakımOGBMAYAVP
1Forge 14743 2113 +825
2Cavalry FC 14734 2314 +924
3Supra du Quebec 14626 2631 -520
4Atlético Ottawa 14518 1726 -916
5HFX Wanderers FC 14338 2025 -512
6Vancouver FC 14338 1621 -512
7York United 14167 1234 -229
8Pacific FC 14158 1837 -198

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,89X3,3022,91

Çifte şans

1X1,20121,16X21,51

Karşılıklı gol

Var1,39Yok2,18

1,5 Alt / Üst

Alt4,10Üst1,07

2,5 Alt / Üst

Alt2,07Üst1,45

3,5 Alt / Üst

Alt1,38Üst2,20

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.