İngiltere · Non League Premier - Southern South · 17. hafta

Basingstoke 1-1 Hanworth Villa: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 1–1 MS İY 0–1

Basingstoke 1–1 Hanworth Villa (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Basingstoke – Hanworth Villa maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: B. Upton 78' (Basingstoke); M. Harding 37' (pen.) (Hanworth Villa).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Basingstoke üstte · Hanworth Villa altta

01530İY607590 37' gol: M. Harding (Hanworth Villa)78' gol: B. Upton (Basingstoke)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 37' gol: M. Harding (Hanworth Villa)
  • 78' gol: B. Upton (Basingstoke)

Maç olayları

  1. BasingstokeHanworth Villa
  2. Gol B. Upton 1–178'
  3. 37'Penaltı golü M. Harding 0–1Penaltı
Maç özeti

Ev sahibi

Basingstoke

15. sıra · 16 puan

MMGMM

Deplasman

Hanworth Villa

3. sıra · 31 puan

BBMGG

Basingstoke iç sahada (8 maç) · Hanworth Villa deplasmanda (8 maç), bu sezon

1,62 Gol atma maç başı 1,50
1,38 Gol yeme maç başı 0,88
%13 Gol yememe maçların %25
%75 KG Var maçların %63
%38 2.5 Üst maçların %50

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 2 maç (2022'den beri)

1 Basingstoke0 berabere1 Hanworth Villa

  • Basingstoke Town iç sahada 8 maçta 3 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Hanworth Villa deplasmanda 8 maçta 4 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Basingstoke Town, iç saha maçlarında 8 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%13).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Basingstoke
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%25 4/16%38 3/8
Beraberlik%25 4/16%38 3/8
Mağlubiyet%50 8/16%25 2/8
Hanworth Villa
Toplam (16)Dış saha (8)
Galibiyet%56 9/16%50 4/8
Beraberlik%25 4/16%38 3/8
Mağlubiyet%19 3/16%13 1/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Basingstoke
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,56 (25 gol)1,62 (13 gol)
Yediği gol / maç2,00 (32 gol)1,38 (11 gol)
Hanworth Villa
Toplam (16)Dış saha (8)
Attığı gol / maç2,00 (32 gol)1,50 (12 gol)
Yediği gol / maç1,19 (19 gol)0,88 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Basingstoke
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%75 12/16%75 6/8
1,5 Üst%100 16/16%100 8/8
2,5 Üst%56 9/16%38 3/8
3,5 Üst%38 6/16%25 2/8
Gol yememe%13 2/16%13 1/8
Hanworth Villa
Toplam (16)Dış saha (8)
KG Var%75 12/16%63 5/8
1,5 Üst%81 13/16%63 5/8
2,5 Üst%63 10/16%50 4/8
3,5 Üst%44 7/16%25 2/8
Gol yememe%19 3/16%25 2/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Basingstoke
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%19 3/16%25 2/8
Berabere%19 3/16%13 1/8
Geride%63 10/16%63 5/8
Hanworth Villa
Toplam (16)Dış saha (8)
Önde%56 9/16%63 5/8
Berabere%19 3/16%25 2/8
Geride%25 4/16%13 1/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Basingstoke (16 maç)

1/121/X01/21X/11X/X1X/212/112/X32/26

Hanworth Villa (16 maç)

1/171/X21/20X/11X/X1X/212/112/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Basingstoke (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 4
16-30 2 7
31-45 4 9
46-60 5 3
61-75 4 4
76-90 9 5

Hanworth Villa (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 3
16-30 3 2
31-45 6 3
46-60 5 2
61-75 9 2
76-90 3 7

Kartlar

Basingstoke

Sarı 1 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 0,1)

Hanworth Villa

Sarı 0 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 165 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Basingstoke

15. sıra · 16 puan · 16 maç · averaj -7

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGMM

  1. 31.10 Chertsey Town 4–3 Basingstoke M
  2. 27.10 Basingstoke 0–2 Uxbridge M
  3. 24.10 Basingstoke 2–0 Plymouth Parkway G
  4. 17.10 Gosport Borough 4–0 Basingstoke M
  5. 13.10 Havant & Wville 4–1 Basingstoke M
Deplasman

Hanworth Villa

3. sıra · 31 puan · 16 maç · averaj +13

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBMGG

  1. 31.10 Hanworth Villa 4–2 Plymouth Parkway G
  2. 27.10 Chichester City 1–2 Hanworth Villa G
  3. 24.10 Enfield Town 5–1 Hanworth Villa M
  4. 20.10 Hanworth Villa 1–1 Chippenham Town B
  5. 17.10 Havant & Wville 2–2 Hanworth Villa B

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Non League Premier - Southern South (İngiltere) 17. hafta programında Basingstoke – Hanworth Villa maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 15. sırada (15 puan), konuk ekip 3. sırada (30 puan).

Form (son 5 maç)

Basingstoke son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 6 gol attı, 14 gol yedi. Hanworth Villa son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 10 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
15. (15 p) – 3. (30 p)
Form (son 5)
MMGMM – GGMBB
H2H (G-B-M)
1-0-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %57
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %57
iddaa MS 1-0-2
2,98 – 3,45 – 1,75
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Basingstoke 1 – Hanworth Villa 1; 0 beraberlik var. Son maç: 25 Mart 2023, Basingstoke 0-1 Hanworth Villa.

Gol istatistikleri

Basingstoke iç saha 7 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,43 gol yedi; Hanworth Villa dış saha 7 maçta 1,57 attı, 0,86 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Basingstoke %43, Hanworth Villa %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Basingstoke %71, Hanworth Villa %57. İlk yarıyı önde kapatma: Basingstoke 2/7, Hanworth Villa 4/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,98, 0 – 3,45, 2 – 1,75. Karşılıklı Gol: Var 1,28, Yok 2,42.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %64; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 25 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · Non League Premier - Southern South puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Uxbridge 151032 2912 +1733 GGGMB
2Poole Town 161024 2817 +1132 GBMGB
3Hanworth Villa 16943 3219 +1331 BBGGB
4Plymouth Parkway 15924 3219 +1329 GMGMG
5Bath City 15924 2112 +929 GGGGM
6Chichester City 16916 2926 +328 MGMGG
7Chertsey Town 15753 3324 +926 BGBGG
8Gosport Borough 16736 2522 +324 GMGGM
9Wimborne Town 13643 229 +1322 GMGBG
10Frome Town 15555 2421 +320 BGMMB
11Taunton Town 13616 3226 +619 BMGGM
12Berkhamsted 14536 1820 -218 MGMBB
13Hanwell Town 15456 2022 -217 MGMMG
14Sholing 13445 1820 -216 BMBBG
15Basingstoke Town 16448 2532 -716 MGMMB
16Evesham United 165110 2134 -1316 MMGMM
17Yate Town 15366 1728 -1115 MBBMB
18Chippenham Town 15438 1729 -1215 MBMGG
19Bracknell Town 174310 1937 -1815 MMMMB
20Malvern Town 15429 2238 -1614 GGMMG
21Gloucester City 13265 1822 -412 BGMBB
22Havant & Wville 163310 2033 -1312 BMMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Uxbridge 8710 205 +1522
2Plymouth Parkway 7700 193 +1621
3Wimborne Town 8521 185 +1317
4Hanworth Villa 8512 2012 +816
5Chichester City 8512 1911 +816
6Bath City 8512 106 +416
7Chertsey Town 8422 2012 +814
8Gosport Borough 8422 1711 +614
9Poole Town 8422 128 +414
10Bracknell Town 9423 1415 -114
11Malvern Town 7412 1411 +313
12Taunton Town 6402 1711 +612
13Basingstoke Town 8332 1311 +212
14Havant & Wville 8332 1210 +212
15Hanwell Town 7322 118 +311
16Berkhamsted 6312 86 +210
17Chippenham Town 7313 1213 -110
18Yate Town 8242 913 -410
19Evesham United 8314 1015 -510
20Frome Town 7232 1110 +19
21Sholing 7304 1314 -19
22Gloucester City 6132 67 -16
#TakımOGBMAYAVP
1Poole Town 8602 169 +718
2Hanworth Villa 8431 127 +515
3Bath City 7412 116 +513
4Chertsey Town 7331 1312 +112
5Chichester City 8404 1015 -512
6Frome Town 8323 1311 +211
7Uxbridge 7322 97 +211
8Gosport Borough 8314 811 -310
9Plymouth Parkway 8224 1316 -38
10Berkhamsted 8224 1014 -48
11Taunton Town 7214 1515 07
12Sholing 6141 56 -17
13Gloucester City 7133 1215 -36
14Hanwell Town 8134 914 -56
15Evesham United 8206 1119 -86
16Wimborne Town 5122 44 05
17Yate Town 7124 815 -75
18Chippenham Town 8125 516 -115
19Basingstoke Town 8116 1221 -94
20Bracknell Town 8017 522 -171
21Malvern Town 8017 827 -191
22Havant & Wville 8008 823 -150

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Basingstoke2,98
X · Beraberlik3,45
2 · Hanworth Villa1,75

Karşılıklı gol

Var1,28
Yok2,42
Tüm marketler (6)

Çifte Şans

1 ve 01,561 ve 21,120 ve 21,16

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,5803,7622,83

Alt/Üst 3.5

Alt1,53Üst1,85

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,98Üst1,45

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,48Üst1,93

Tek / Çift

Tek1,72Çift1,63

Aynı gün Non League Premier - Southern South'ta oynanan diğer maçlar