Hanwell Town 2-1 Evesham United: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Hanwell Town 2–1 Evesham United (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–1.
Paylaş
Maç özeti
Hanwell Town – Evesham United maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: G. Knight 42', H. Snee 90+1' (Hanwell Town); S. Obieri 40' (pen.) (Evesham United).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Hanwell Town üstte · Evesham United altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 40' gol: S. Obieri (Evesham United)
- 42' gol: G. Knight (Hanwell Town)
- 90+1' gol: H. Snee (Hanwell Town)
Maç olayları
- Hanwell TownEvesham United
- Gol H. Snee 2–190+1'
- Gol G. Knight 1–142'
- 40'Penaltı golü S. Obieri 0–1Penaltı
Hanwell Town iç sahada (7 maç) · Evesham United deplasmanda (8 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 2 maç (2025'ten beri)
1 Hanwell Town0 berabere1 Evesham United
- Hanwell Town iç sahada 7 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Evesham United deplasmanda 8 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
- Evesham United, deplasman maçlarında 8 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 4/15 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %40 6/15 | %29 2/7 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 5/16 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %6 1/16 | %0 0/8 |
| Mağlubiyet | %63 10/16 | %75 6/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (20 gol) | 1,57 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,47 (22 gol) | 1,14 (8 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,31 (21 gol) | 1,38 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,12 (34 gol) | 2,38 (19 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 9/15 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %53 8/15 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %7 1/15 | %14 1/7 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 9/16 | %75 6/8 |
| 1,5 Üst | %88 14/16 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %69 11/16 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %50 8/16 | %50 4/8 |
| Gol yememe | %19 3/16 | %0 0/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Berabere | %47 7/15 | %57 4/7 |
| Geride | %27 4/15 | %29 2/7 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 4/16 | %25 2/8 |
| Berabere | %25 4/16 | %25 2/8 |
| Geride | %50 8/16 | %50 4/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Hanwell Town (15 maç)
Evesham United (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Hanwell Town (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 6 | 7 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 5 | 3 |
Evesham United (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 1 | 7 |
| 31-45 | 6 | 4 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 3 | 8 |
Kartlar
Hanwell Town
Sarı 0 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 0,0)
Evesham United
Sarı 0 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 165 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiHanwell Town
13. sıra · 17 puan · 15 maç · averaj -2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGMM
- 03.11 Poole Town 3–0 Hanwell Town M
- 31.10 Gosport Borough 3–2 Hanwell Town M
- 27.10 Hanwell Town 6–1 Havant & Wville G
- 17.10 Hanwell Town 0–2 Bath City M
- 13.10 Hanwell Town 1–1 Chertsey Town B
Evesham United
16. sıra · 16 puan · 16 maç · averaj -13
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMGM
- 03.11 Chippenham Town 4–2 Evesham United M
- 31.10 Evesham United 3–2 Bracknell Town G
- 24.10 Evesham United 0–4 Halesowen Town M
- 20.10 Chertsey Town 2–0 Evesham United M
- 17.10 Evesham United 1–4 Taunton Town M
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Hanwell Town ile Evesham United, Non League Premier - Southern South (İngiltere) 17. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Hanwell Town 16., Evesham United 14.; iki takım arasında 2 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Hanwell Town için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 9, yenilen 10. Evesham United için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 6, yenilen 16. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 16. (14 p) – 14. (16 p)
- Form (son 5)
- MMGMB – MGMMM
- H2H (G-B-M)
- 1-0-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %71
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %71
- iddaa MS 1-0-2
- 1,59 – 3,42 – 3,64
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Hanwell Town 1 – Evesham United 1; 0 beraberlik var. Son maç: 24 Mart 2026, Hanwell Town 2-0 Evesham United.
Gol istatistikleri
Hanwell Town iç saha 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,17 gol yedi; Evesham United dış saha 7 maçta 1,43 attı, 2,43 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Hanwell Town %33, Evesham United %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hanwell Town %50, Evesham United %71. İlk yarıyı önde kapatma: Hanwell Town 1/6, Evesham United 2/7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,59, 0 – 3,42, 2 – 3,64. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,99, Üst 1,44. Karşılıklı Gol: Var 1,44, Yok 2,00.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %52; KG var ortalaması %61; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 26 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İngiltere · Non League Premier - Southern South puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Uxbridge | 15 | +17 | 33 |
| 2 | Poole Town | 16 | +11 | 32 |
| 3 | Hanworth Villa | 16 | +13 | 31 |
| 4 | Plymouth Parkway | 15 | +13 | 29 |
| 5 | Bath City | 15 | +9 | 29 |
| 6 | Chichester City | 16 | +3 | 28 |
| 7 | Chertsey Town | 15 | +9 | 26 |
| 8 | Gosport Borough | 16 | +3 | 24 |
| 9 | Wimborne Town | 13 | +13 | 22 |
| 10 | Frome Town | 15 | +3 | 20 |
| 11 | Taunton Town | 13 | +6 | 19 |
| 12 | Berkhamsted | 14 | -2 | 18 |
| 13 | Hanwell Town | 15 | -2 | 17 |
| 14 | Sholing | 13 | -2 | 16 |
| 15 | Basingstoke Town | 16 | -7 | 16 |
| 16 | Evesham United | 16 | -13 | 16 |
| 17 | Yate Town | 15 | -11 | 15 |
| 18 | Chippenham Town | 15 | -12 | 15 |
| 19 | Bracknell Town | 17 | -18 | 15 |
| 20 | Malvern Town | 15 | -16 | 14 |
| 21 | Gloucester City | 13 | -4 | 12 |
| 22 | Havant & Wville | 16 | -13 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Uxbridge | 8 | +15 | 22 |
| 2 | Plymouth Parkway | 7 | +16 | 21 |
| 3 | Wimborne Town | 8 | +13 | 17 |
| 4 | Hanworth Villa | 8 | +8 | 16 |
| 5 | Chichester City | 8 | +8 | 16 |
| 6 | Bath City | 8 | +4 | 16 |
| 7 | Chertsey Town | 8 | +8 | 14 |
| 8 | Gosport Borough | 8 | +6 | 14 |
| 9 | Poole Town | 8 | +4 | 14 |
| 10 | Bracknell Town | 9 | -1 | 14 |
| 11 | Malvern Town | 7 | +3 | 13 |
| 12 | Taunton Town | 6 | +6 | 12 |
| 13 | Basingstoke Town | 8 | +2 | 12 |
| 14 | Havant & Wville | 8 | +2 | 12 |
| 15 | Hanwell Town | 7 | +3 | 11 |
| 16 | Berkhamsted | 6 | +2 | 10 |
| 17 | Chippenham Town | 7 | -1 | 10 |
| 18 | Yate Town | 8 | -4 | 10 |
| 19 | Evesham United | 8 | -5 | 10 |
| 20 | Frome Town | 7 | +1 | 9 |
| 21 | Sholing | 7 | -1 | 9 |
| 22 | Gloucester City | 6 | -1 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Poole Town | 8 | +7 | 18 |
| 2 | Hanworth Villa | 8 | +5 | 15 |
| 3 | Bath City | 7 | +5 | 13 |
| 4 | Chertsey Town | 7 | +1 | 12 |
| 5 | Chichester City | 8 | -5 | 12 |
| 6 | Frome Town | 8 | +2 | 11 |
| 7 | Uxbridge | 7 | +2 | 11 |
| 8 | Gosport Borough | 8 | -3 | 10 |
| 9 | Plymouth Parkway | 8 | -3 | 8 |
| 10 | Berkhamsted | 8 | -4 | 8 |
| 11 | Taunton Town | 7 | 0 | 7 |
| 12 | Sholing | 6 | -1 | 7 |
| 13 | Gloucester City | 7 | -3 | 6 |
| 14 | Hanwell Town | 8 | -5 | 6 |
| 15 | Evesham United | 8 | -8 | 6 |
| 16 | Wimborne Town | 5 | 0 | 5 |
| 17 | Yate Town | 7 | -7 | 5 |
| 18 | Chippenham Town | 8 | -11 | 5 |
| 19 | Basingstoke Town | 8 | -9 | 4 |
| 20 | Bracknell Town | 8 | -17 | 1 |
| 21 | Malvern Town | 8 | -19 | 1 |
| 22 | Havant & Wville | 8 | -15 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman Alt/Üst 1.5
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
Aynı gün Non League Premier - Southern South'ta oynanan diğer maçlar
- 18:00 Basingstoke 1–1 Hanworth Villa
- 18:00 Bracknell Town FC 2–2 Frome
- 18:00 Chichester City FC 2–1 Bath City
- 18:00 Chippenham 2–0 Gosport
- 18:00 Malvern Town 1–0 Hav&Waterloo
- 18:00 Poole Town 1–1 Uxbridge FC
- 18:00 Yate Town 1–1 Gloucester
