Hav&Waterloo 2-2 Hanworth Villa: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Hav&Waterloo 2–2 Hanworth Villa (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.
Maç özeti
Hav&Waterloo – Hanworth Villa maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: L. Maloney 90+2' (pen.), A. Robinson 90+6' (Hav&Waterloo); H. Vaughan 8', 67' (Hanworth Villa).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Hav&Waterloo üstte · Hanworth Villa altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 8' gol: H. Vaughan (Hanworth Villa)
- 67' gol: H. Vaughan (Hanworth Villa)
- 90+2' gol: L. Maloney (Hav&Waterloo)
- 90+6' gol: A. Robinson (Hav&Waterloo)
Maç olayları
- Hav&WaterlooHanworth Villa
- Gol A. Robinson 2–290+6'
- Penaltı golü L. Maloney 1–2Penaltı90+2'
- 67'Gol H. Vaughan 0–2
- 8'Gol H. Vaughan 0–1
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %19 3/16 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %19 3/16 | %38 3/8 |
| Mağlubiyet | %63 10/16 | %25 2/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %56 9/16 | %50 4/8 |
| Beraberlik | %25 4/16 | %38 3/8 |
| Mağlubiyet | %19 3/16 | %13 1/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,25 (20 gol) | 1,50 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,06 (33 gol) | 1,25 (10 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (32 gol) | 1,50 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,19 (19 gol) | 0,88 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 9/16 | %50 4/8 |
| 1,5 Üst | %69 11/16 | %63 5/8 |
| 2,5 Üst | %50 8/16 | %38 3/8 |
| 3,5 Üst | %38 6/16 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %13 2/16 | %25 2/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 12/16 | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %81 13/16 | %63 5/8 |
| 2,5 Üst | %63 10/16 | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %44 7/16 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %19 3/16 | %25 2/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %19 3/16 | %25 2/8 |
| Berabere | %25 4/16 | %38 3/8 |
| Geride | %56 9/16 | %38 3/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %56 9/16 | %63 5/8 |
| Berabere | %19 3/16 | %25 2/8 |
| Geride | %25 4/16 | %13 1/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Hav&Waterloo (16 maç)
Hanworth Villa (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Hav&Waterloo (16 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 4 |
| 16-30 | 4 | 4 |
| 31-45 | 3 | 7 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 2 | 10 |
| 76-90 | 7 | 6 |
Hanworth Villa (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 3 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 6 | 3 |
| 46-60 | 5 | 2 |
| 61-75 | 9 | 2 |
| 76-90 | 3 | 7 |
Kartlar
Hav&Waterloo
Sarı 0 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 0,0)
Hanworth Villa
Sarı 0 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 165 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Hav&Waterloo son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 11 gol attı, 13 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Hanworth Villa 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 10-8). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Gol istatistikleri
Hav&Waterloo iç saha 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,33 gol yedi; Hanworth Villa dış saha 5 maçta 1,40 attı, 0,60 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hav&Waterloo %50, Hanworth Villa %40. İlk yarıyı önde kapatma: Hav&Waterloo 1/6, Hanworth Villa 3/5.
- Sıralama
- 20. (8 p) – 4. (22 p)
- Form (son 5)
- GMBMM – GMMGG
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %40
- iddaa MS 1-0-2
- 2,59 – 3,23 – 2,04
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,59, 0 – 3,23, 2 – 2,04. Karşılıklı Gol: Var 1,34, Yok 2,29.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %37; KG var ortalaması %45; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 21 gol yediler.
Veri: 14 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Non League Premier - Southern South puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Uxbridge | 15 | +17 | 33 |
| 2 | Poole Town | 16 | +11 | 32 |
| 3 | Hanworth Villa | 16 | +13 | 31 |
| 4 | Plymouth Parkway | 15 | +13 | 29 |
| 5 | Bath City | 15 | +9 | 29 |
| 6 | Chichester City | 16 | +3 | 28 |
| 7 | Chertsey Town | 15 | +9 | 26 |
| 8 | Gosport Borough | 16 | +3 | 24 |
| 9 | Wimborne Town | 13 | +13 | 22 |
| 10 | Frome Town | 15 | +3 | 20 |
| 11 | Taunton Town | 13 | +6 | 19 |
| 12 | Berkhamsted | 14 | -2 | 18 |
| 13 | Hanwell Town | 15 | -2 | 17 |
| 14 | Sholing | 13 | -2 | 16 |
| 15 | Basingstoke Town | 16 | -7 | 16 |
| 16 | Evesham United | 16 | -13 | 16 |
| 17 | Yate Town | 15 | -11 | 15 |
| 18 | Chippenham Town | 15 | -12 | 15 |
| 19 | Bracknell Town | 17 | -18 | 15 |
| 20 | Malvern Town | 15 | -16 | 14 |
| 21 | Gloucester City | 13 | -4 | 12 |
| 22 | Havant & Wville | 16 | -13 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Uxbridge | 8 | +15 | 22 |
| 2 | Plymouth Parkway | 7 | +16 | 21 |
| 3 | Wimborne Town | 8 | +13 | 17 |
| 4 | Hanworth Villa | 8 | +8 | 16 |
| 5 | Chichester City | 8 | +8 | 16 |
| 6 | Bath City | 8 | +4 | 16 |
| 7 | Chertsey Town | 8 | +8 | 14 |
| 8 | Gosport Borough | 8 | +6 | 14 |
| 9 | Poole Town | 8 | +4 | 14 |
| 10 | Bracknell Town | 9 | -1 | 14 |
| 11 | Malvern Town | 7 | +3 | 13 |
| 12 | Taunton Town | 6 | +6 | 12 |
| 13 | Basingstoke Town | 8 | +2 | 12 |
| 14 | Havant & Wville | 8 | +2 | 12 |
| 15 | Hanwell Town | 7 | +3 | 11 |
| 16 | Berkhamsted | 6 | +2 | 10 |
| 17 | Chippenham Town | 7 | -1 | 10 |
| 18 | Yate Town | 8 | -4 | 10 |
| 19 | Evesham United | 8 | -5 | 10 |
| 20 | Frome Town | 7 | +1 | 9 |
| 21 | Sholing | 7 | -1 | 9 |
| 22 | Gloucester City | 6 | -1 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Poole Town | 8 | +7 | 18 |
| 2 | Hanworth Villa | 8 | +5 | 15 |
| 3 | Bath City | 7 | +5 | 13 |
| 4 | Chertsey Town | 7 | +1 | 12 |
| 5 | Chichester City | 8 | -5 | 12 |
| 6 | Frome Town | 8 | +2 | 11 |
| 7 | Uxbridge | 7 | +2 | 11 |
| 8 | Gosport Borough | 8 | -3 | 10 |
| 9 | Plymouth Parkway | 8 | -3 | 8 |
| 10 | Berkhamsted | 8 | -4 | 8 |
| 11 | Taunton Town | 7 | 0 | 7 |
| 12 | Sholing | 6 | -1 | 7 |
| 13 | Gloucester City | 7 | -3 | 6 |
| 14 | Hanwell Town | 8 | -5 | 6 |
| 15 | Evesham United | 8 | -8 | 6 |
| 16 | Wimborne Town | 5 | 0 | 5 |
| 17 | Yate Town | 7 | -7 | 5 |
| 18 | Chippenham Town | 8 | -11 | 5 |
| 19 | Basingstoke Town | 8 | -9 | 4 |
| 20 | Bracknell Town | 8 | -17 | 1 |
| 21 | Malvern Town | 8 | -19 | 1 |
| 22 | Havant & Wville | 8 | -15 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Non League Premier - Southern South'ta oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
