Hanworth Villa 4-2 Plymouth Parkway: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Hanworth Villa 4–2 Plymouth Parkway (31 Ekim 2026). İlk yarı 2–1.
Maç özeti
Hanworth Villa – Plymouth Parkway maçı 4-2 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: H. Vaughan 11', L. Jake 24', 74', S. Sesay 54' (Hanworth Villa); E. Harrison 39', C. Hall 86' (Plymouth Parkway).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Hanworth Villa üstte · Plymouth Parkway altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 11' gol: H. Vaughan (Hanworth Villa)
- 24' gol: L. Jake (Hanworth Villa)
- 39' gol: E. Harrison (Plymouth Parkway)
- 54' gol: S. Sesay (Hanworth Villa)
- 74' gol: L. Jake (Hanworth Villa)
- 86' gol: C. Hall (Plymouth Parkway)
Maç olayları
- Hanworth VillaPlymouth Parkway
- 86'Gol C. Hall 4–2
- Gol L. Jake 4–174'
- Gol S. Sesay 3–154'
- 39'Gol E. Harrison 2–1
- Gol L. Jake 2–024'
- Gol H. Vaughan 1–011'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %56 9/16 | %63 5/8 |
| Beraberlik | %25 4/16 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %19 3/16 | %25 2/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %60 9/15 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %13 2/15 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %27 4/15 | %50 4/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (32 gol) | 2,50 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,19 (19 gol) | 1,50 (12 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,13 (32 gol) | 1,62 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,27 (19 gol) | 2,00 (16 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 12/16 | %88 7/8 |
| 1,5 Üst | %81 13/16 | %100 8/8 |
| 2,5 Üst | %63 10/16 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %44 7/16 | %63 5/8 |
| Gol yememe | %19 3/16 | %13 1/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 10/15 | %88 7/8 |
| 1,5 Üst | %93 14/15 | %100 8/8 |
| 2,5 Üst | %60 9/15 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %47 7/15 | %63 5/8 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %0 0/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %56 9/16 | %50 4/8 |
| Berabere | %19 3/16 | %13 1/8 |
| Geride | %25 4/16 | %38 3/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %60 9/15 | %50 4/8 |
| Berabere | %27 4/15 | %25 2/8 |
| Geride | %13 2/15 | %25 2/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Hanworth Villa (16 maç)
Plymouth Parkway (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Hanworth Villa (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 3 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 6 | 3 |
| 46-60 | 5 | 2 |
| 61-75 | 9 | 2 |
| 76-90 | 3 | 7 |
Plymouth Parkway (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 2 |
| 16-30 | 7 | 2 |
| 31-45 | 5 | 3 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 4 | 5 |
| 76-90 | 7 | 3 |
Kartlar
Hanworth Villa
Sarı 0 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 0,0)
Plymouth Parkway
Sarı 0 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 165 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Hanworth Villa son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 10 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Plymouth Parkway için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 6, yenilen 6.
Gol istatistikleri
Hanworth Villa iç saha 7 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,43 gol yedi; Plymouth Parkway dış saha 7 maçta 1,57 attı, 1,71 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %71, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hanworth Villa %86, Plymouth Parkway %86. İlk yarıyı önde kapatma: Hanworth Villa 3/7, Plymouth Parkway 4/7.
- Sıralama
- 3. (27 p) – 4. (26 p)
- Form (son 5)
- GMBBG – GMGGM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %57
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %86 – %86
- iddaa MS 1-0-2
- 1,95 – 3,28 – 2,72
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,95, 0 – 3,28, 2 – 2,72. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,00, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,39, Yok 2,14.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %64; KG var ortalaması %86; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 28 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Non League Premier - Southern South puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Uxbridge | 15 | +17 | 33 |
| 2 | Poole Town | 16 | +11 | 32 |
| 3 | Hanworth Villa | 16 | +13 | 31 |
| 4 | Plymouth Parkway | 15 | +13 | 29 |
| 5 | Bath City | 15 | +9 | 29 |
| 6 | Chichester City | 16 | +3 | 28 |
| 7 | Chertsey Town | 15 | +9 | 26 |
| 8 | Gosport Borough | 16 | +3 | 24 |
| 9 | Wimborne Town | 13 | +13 | 22 |
| 10 | Frome Town | 15 | +3 | 20 |
| 11 | Taunton Town | 13 | +6 | 19 |
| 12 | Berkhamsted | 14 | -2 | 18 |
| 13 | Hanwell Town | 15 | -2 | 17 |
| 14 | Sholing | 13 | -2 | 16 |
| 15 | Basingstoke Town | 16 | -7 | 16 |
| 16 | Evesham United | 16 | -13 | 16 |
| 17 | Yate Town | 15 | -11 | 15 |
| 18 | Chippenham Town | 15 | -12 | 15 |
| 19 | Bracknell Town | 17 | -18 | 15 |
| 20 | Malvern Town | 15 | -16 | 14 |
| 21 | Gloucester City | 13 | -4 | 12 |
| 22 | Havant & Wville | 16 | -13 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Uxbridge | 8 | +15 | 22 |
| 2 | Plymouth Parkway | 7 | +16 | 21 |
| 3 | Wimborne Town | 8 | +13 | 17 |
| 4 | Hanworth Villa | 8 | +8 | 16 |
| 5 | Chichester City | 8 | +8 | 16 |
| 6 | Bath City | 8 | +4 | 16 |
| 7 | Chertsey Town | 8 | +8 | 14 |
| 8 | Gosport Borough | 8 | +6 | 14 |
| 9 | Poole Town | 8 | +4 | 14 |
| 10 | Bracknell Town | 9 | -1 | 14 |
| 11 | Malvern Town | 7 | +3 | 13 |
| 12 | Taunton Town | 6 | +6 | 12 |
| 13 | Basingstoke Town | 8 | +2 | 12 |
| 14 | Havant & Wville | 8 | +2 | 12 |
| 15 | Hanwell Town | 7 | +3 | 11 |
| 16 | Berkhamsted | 6 | +2 | 10 |
| 17 | Chippenham Town | 7 | -1 | 10 |
| 18 | Yate Town | 8 | -4 | 10 |
| 19 | Evesham United | 8 | -5 | 10 |
| 20 | Frome Town | 7 | +1 | 9 |
| 21 | Sholing | 7 | -1 | 9 |
| 22 | Gloucester City | 6 | -1 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Poole Town | 8 | +7 | 18 |
| 2 | Hanworth Villa | 8 | +5 | 15 |
| 3 | Bath City | 7 | +5 | 13 |
| 4 | Chertsey Town | 7 | +1 | 12 |
| 5 | Chichester City | 8 | -5 | 12 |
| 6 | Frome Town | 8 | +2 | 11 |
| 7 | Uxbridge | 7 | +2 | 11 |
| 8 | Gosport Borough | 8 | -3 | 10 |
| 9 | Plymouth Parkway | 8 | -3 | 8 |
| 10 | Berkhamsted | 8 | -4 | 8 |
| 11 | Taunton Town | 7 | 0 | 7 |
| 12 | Sholing | 6 | -1 | 7 |
| 13 | Gloucester City | 7 | -3 | 6 |
| 14 | Hanwell Town | 8 | -5 | 6 |
| 15 | Evesham United | 8 | -8 | 6 |
| 16 | Wimborne Town | 5 | 0 | 5 |
| 17 | Yate Town | 7 | -7 | 5 |
| 18 | Chippenham Town | 8 | -11 | 5 |
| 19 | Basingstoke Town | 8 | -9 | 4 |
| 20 | Bracknell Town | 8 | -17 | 1 |
| 21 | Malvern Town | 8 | -19 | 1 |
| 22 | Havant & Wville | 8 | -15 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Non League Premier - Southern South'ta oynanan diğer maçlar
- 18:00 Bath City 1–0 Poole Town
- 18:00 Chertsey Town 4–3 Basingstoke
- 18:00 Evesham United 3–2 Bracknell Town FC
- 18:00 Frome 2–3 Chichester City FC
- 18:00 Gloucester 2–2 Berkhamsted FC
- 18:00 Gosport 3–2 Hanwell Town FC
- 18:00 Hav&Waterloo 1–0 Taunton Town
- 18:00 Sholing FC 4–2 Malvern Town
- 18:00 Uxbridge FC 2–0 Yate Town
- 18:00 Wimborne 2–0 Chippenham
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
