İngiltere · Non League Premier - Southern South · 17. hafta

Poole Town 1-1 Uxbridge: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Poole TownKırmızı kart 1
Skor 1–1 MS İY 1–0
UxbridgeKırmızı kart 0

Poole Town 1–1 Uxbridge (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Poole Town – Uxbridge maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: R. Campbell 24' (Poole Town); A. Massey 57' (Uxbridge).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Poole Town üstte · Uxbridge altta

01530İY607590 24' gol: R. Campbell (Poole Town)57' gol: A. Massey (Uxbridge)74' sarı kart: H. Thomas (Poole Town)74' kırmızı kart: H. Thomas (Poole Town)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 24' gol: R. Campbell (Poole Town)
  • 57' gol: A. Massey (Uxbridge)
  • 74' sarı kart: H. Thomas (Poole Town)
  • 74' kırmızı kart: H. Thomas (Poole Town)

Maç olayları

  1. Poole TownUxbridge
  2. H. ThomasSarı kart74'
  3. H. ThomasKırmızı kart74'
  4. 57'Gol A. Massey 1–1
  5. Gol R. Campbell 1–024'
Maç özeti

Ev sahibi

Poole Town

2. sıra · 32 puan

GMBMG

Deplasman

Uxbridge

1. sıra · 33 puan

GGGGM

Poole Town iç sahada (8 maç) · Uxbridge deplasmanda (7 maç), bu sezon

1,50 Gol atma maç başı 1,29
1,00 Gol yeme maç başı 1,00
%25 Gol yememe maçların %29
%50 KG Var maçların %57
%50 2.5 Üst maçların %29

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 2 maç (2025'ten beri)

1 Poole Town1 berabere0 Uxbridge

  • Poole Town iç sahada 8 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Uxbridge deplasmanda 7 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.

Maç istatistikleri

Poole TownUxbridge
1Kırmızı kart0
Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Poole Town
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%63 10/16%50 4/8
Beraberlik%13 2/16%25 2/8
Mağlubiyet%25 4/16%25 2/8
Uxbridge
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%67 10/15%43 3/7
Beraberlik%20 3/15%29 2/7
Mağlubiyet%13 2/15%29 2/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Poole Town
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,75 (28 gol)1,50 (12 gol)
Yediği gol / maç1,06 (17 gol)1,00 (8 gol)
Uxbridge
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,93 (29 gol)1,29 (9 gol)
Yediği gol / maç0,80 (12 gol)1,00 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Poole Town
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%56 9/16%50 4/8
1,5 Üst%75 12/16%75 6/8
2,5 Üst%56 9/16%50 4/8
3,5 Üst%38 6/16%25 2/8
Gol yememe%19 3/16%25 2/8
Uxbridge
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%40 6/15%57 4/7
1,5 Üst%80 12/15%86 6/7
2,5 Üst%40 6/15%29 2/7
3,5 Üst%20 3/15%14 1/7
Gol yememe%53 8/15%29 2/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Poole Town
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%38 6/16%38 3/8
Berabere%44 7/16%63 5/8
Geride%19 3/16%0 0/8
Uxbridge
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%40 6/15%29 2/7
Berabere%40 6/15%29 2/7
Geride%20 3/15%43 3/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Poole Town (16 maç)

1/151/X11/20X/14X/X1X/222/112/X02/22

Uxbridge (15 maç)

1/161/X01/20X/13X/X2X/212/112/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Poole Town (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 9 1
31-45 1 3
46-60 4 2
61-75 5 3
76-90 5 6

Uxbridge (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 2 2
31-45 5 1
46-60 6 2
61-75 7 2
76-90 6 3

Kartlar

Poole Town

Sarı 2 · Kırmızı 2 (16 maç · maç başı sarı 0,1)

Uxbridge

Sarı 0 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 165 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Poole Town

2. sıra · 32 puan · 16 maç · averaj +11

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMBMG

  1. 03.11 Poole Town 3–0 Hanwell Town G
  2. 31.10 Bath City 1–0 Poole Town M
  3. 27.10 Poole Town 2–2 Chertsey Town B
  4. 24.10 Didcot Town 2–1 Poole Town M
  5. 17.10 Chippenham Town 1–4 Poole Town G
Deplasman

Uxbridge

1. sıra · 33 puan · 15 maç · averaj +17

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGM

  1. 03.11 Plymouth Parkway 3–1 Uxbridge M
  2. 31.10 Uxbridge 2–0 Yate Town G
  3. 27.10 Basingstoke Town 0–2 Uxbridge G
  4. 24.10 Egham Town 0–3 Uxbridge G
  5. 20.10 Uxbridge 3–0 Malvern Town G

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Poole Town ile Uxbridge, Non League Premier - Southern South (İngiltere) 17. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Poole Town 2., Uxbridge 1.; iki takım arasında 1 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Poole Town son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 10 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Uxbridge 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 11-3). Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi.

Sıralama
2. (31 p) – 1. (32 p)
Form (son 5)
GMBMG – MGGGG
H2H (G-B-M)
1-1-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,91 – 3,19 – 2,80
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Poole Town 1, Uxbridge 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 25 Nisan 2026, Uxbridge 3-3 Poole Town.

Gol istatistikleri

Poole Town iç saha 7 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,00 gol yedi; Uxbridge dış saha 6 maçta 1,33 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Poole Town %57, Uxbridge %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Poole Town %43, Uxbridge %50. İlk yarıyı önde kapatma: Poole Town 2/7, Uxbridge 2/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,91, 0 – 3,19, 2 – 2,80. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,91, Üst 1,49. Karşılıklı Gol: Var 1,41, Yok 2,05.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %46; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 9 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · Non League Premier - Southern South puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Uxbridge 151032 2912 +1733 GGGMB
2Poole Town 161024 2817 +1132 GBMGB
3Hanworth Villa 16943 3219 +1331 BBGGB
4Plymouth Parkway 15924 3219 +1329 GMGMG
5Bath City 15924 2112 +929 GGGGM
6Chichester City 16916 2926 +328 MGMGG
7Chertsey Town 15753 3324 +926 BGBGG
8Gosport Borough 16736 2522 +324 GMGGM
9Wimborne Town 13643 229 +1322 GMGBG
10Frome Town 15555 2421 +320 BGMMB
11Taunton Town 13616 3226 +619 BMGGM
12Berkhamsted 14536 1820 -218 MGMBB
13Hanwell Town 15456 2022 -217 MGMMG
14Sholing 13445 1820 -216 BMBBG
15Basingstoke Town 16448 2532 -716 MGMMB
16Evesham United 165110 2134 -1316 MMGMM
17Yate Town 15366 1728 -1115 MBBMB
18Chippenham Town 15438 1729 -1215 MBMGG
19Bracknell Town 174310 1937 -1815 MMMMB
20Malvern Town 15429 2238 -1614 GGMMG
21Gloucester City 13265 1822 -412 BGMBB
22Havant & Wville 163310 2033 -1312 BMMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Uxbridge 8710 205 +1522
2Plymouth Parkway 7700 193 +1621
3Wimborne Town 8521 185 +1317
4Hanworth Villa 8512 2012 +816
5Chichester City 8512 1911 +816
6Bath City 8512 106 +416
7Chertsey Town 8422 2012 +814
8Gosport Borough 8422 1711 +614
9Poole Town 8422 128 +414
10Bracknell Town 9423 1415 -114
11Malvern Town 7412 1411 +313
12Taunton Town 6402 1711 +612
13Basingstoke Town 8332 1311 +212
14Havant & Wville 8332 1210 +212
15Hanwell Town 7322 118 +311
16Berkhamsted 6312 86 +210
17Chippenham Town 7313 1213 -110
18Yate Town 8242 913 -410
19Evesham United 8314 1015 -510
20Frome Town 7232 1110 +19
21Sholing 7304 1314 -19
22Gloucester City 6132 67 -16
#TakımOGBMAYAVP
1Poole Town 8602 169 +718
2Hanworth Villa 8431 127 +515
3Bath City 7412 116 +513
4Chertsey Town 7331 1312 +112
5Chichester City 8404 1015 -512
6Frome Town 8323 1311 +211
7Uxbridge 7322 97 +211
8Gosport Borough 8314 811 -310
9Plymouth Parkway 8224 1316 -38
10Berkhamsted 8224 1014 -48
11Taunton Town 7214 1515 07
12Sholing 6141 56 -17
13Gloucester City 7133 1215 -36
14Hanwell Town 8134 914 -56
15Evesham United 8206 1119 -86
16Wimborne Town 5122 44 05
17Yate Town 7124 815 -75
18Chippenham Town 8125 516 -115
19Basingstoke Town 8116 1221 -94
20Bracknell Town 8017 522 -171
21Malvern Town 8017 827 -191
22Havant & Wville 8008 823 -150

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Poole Town1,91
X · Beraberlik3,19
2 · Uxbridge2,80

2,5 Alt / Üst

Alt1,91
Üst1,49

Karşılıklı gol

Var1,41
Yok2,05
Tüm marketler (5)

Çifte Şans

1 ve 01,201 ve 21,150 ve 21,46

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,3503,6421,48

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,37Üst2,16

Tek / Çift

Tek1,73Çift1,62

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,64Üst1,71

Aynı gün Non League Premier - Southern South'ta oynanan diğer maçlar