Yate Town 1-1 Gloucester: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Yate Town 1–1 Gloucester (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Paylaş
Maç özeti
Yate Town – Gloucester maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: J. Ollis 65' (Yate Town); H. Emmett 89' (Gloucester).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Yate Town üstte · Gloucester altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 65' gol: J. Ollis (Yate Town)
- 89' gol: H. Emmett (Gloucester)
Maç olayları
- Yate TownGloucester
- 89'Gol H. Emmett 1–1
- Gol J. Ollis 1–065'
Yate Town iç sahada (8 maç) · Gloucester deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 2 maç (2025'ten beri)
1 Yate Town0 berabere1 Gloucester
- Yate Town iç sahada 8 maçta 2 galibiyet, 4 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Gloucester City deplasmanda 7 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Gloucester City, deplasman maçlarında 7 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 3/15 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %40 6/15 | %50 4/8 |
| Mağlubiyet | %40 6/15 | %25 2/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,13 (17 gol) | 1,12 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,87 (28 gol) | 1,62 (13 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,38 (18 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,69 (22 gol) | 2,14 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 10/15 | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %53 8/15 | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %33 5/15 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %13 2/15 | %25 2/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %8 1/13 | %0 0/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 4/15 | %25 2/8 |
| Berabere | %60 9/15 | %63 5/8 |
| Geride | %13 2/15 | %13 1/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Berabere | %62 8/13 | %86 6/7 |
| Geride | %15 2/13 | %0 0/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Yate Town (15 maç)
Gloucester (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Yate Town (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 1 | 5 |
| 31-45 | 6 | 4 |
| 46-60 | 1 | 5 |
| 61-75 | 3 | 7 |
| 76-90 | 3 | 6 |
Gloucester (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Kartlar
Yate Town
Sarı 0 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 0,0)
Gloucester
Sarı 0 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 165 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiYate Town
17. sıra · 15 puan · 15 maç · averaj -11
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMBBM
- 31.10 Uxbridge 2–0 Yate Town M
- 27.10 Yate Town 0–0 Wimborne Town B
- 20.10 Yate Town 1–1 Sholing B
- 13.10 Malvern Town 3–2 Yate Town M
- 10.10 Yate Town 0–3 Berkhamsted M
Gloucester
21. sıra · 12 puan · 13 maç · averaj -4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMBMB
- 31.10 Gloucester 2–2 Berkhamsted B
- 27.10 Plymouth Parkway 1–0 Gloucester M
- 24.10 Redditch United 2–2 Gloucester B
- 20.10 Gloucester 0–2 Barrow M
- 17.10 Barrow 0–0 Gloucester B
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 18:00: Non League Premier - Southern South (İngiltere) 17. haftasında ev sahibi Yate Town, konuk ekip Gloucester. Puan tablosunda ev sahibi 17. sırada (14 puan), konuk ekip 21. sırada (11 puan).
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Yate Town 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 3-9). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Son 5 maçta Gloucester 0 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 4-7). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
- Sıralama
- 17. (14 p) – 21. (11 p)
- Form (son 5)
- MBBMM – BMBMB
- H2H (G-B-M)
- 1-0-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %83
- iddaa MS 1-0-2
- 2,84 – 3,35 – 1,83
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Yate Town 1 – Gloucester 1; 0 beraberlik var. Son maç: 18 Nisan 2026, Yate Town 2-1 Gloucester.
Gol istatistikleri
Yate Town iç saha 7 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,71 gol yedi; Gloucester dış saha 6 maçta 1,83 attı, 2,33 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Yate Town %57, Gloucester %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Yate Town %57, Gloucester %83. İlk yarıyı önde kapatma: Yate Town 2/7, Gloucester 1/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,84, 0 – 3,35, 2 – 1,83. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,86, Üst 1,52. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 1,96.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %70; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İngiltere · Non League Premier - Southern South puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Uxbridge | 15 | +17 | 33 |
| 2 | Poole Town | 16 | +11 | 32 |
| 3 | Hanworth Villa | 16 | +13 | 31 |
| 4 | Plymouth Parkway | 15 | +13 | 29 |
| 5 | Bath City | 15 | +9 | 29 |
| 6 | Chichester City | 16 | +3 | 28 |
| 7 | Chertsey Town | 15 | +9 | 26 |
| 8 | Gosport Borough | 16 | +3 | 24 |
| 9 | Wimborne Town | 13 | +13 | 22 |
| 10 | Frome Town | 15 | +3 | 20 |
| 11 | Taunton Town | 13 | +6 | 19 |
| 12 | Berkhamsted | 14 | -2 | 18 |
| 13 | Hanwell Town | 15 | -2 | 17 |
| 14 | Sholing | 13 | -2 | 16 |
| 15 | Basingstoke Town | 16 | -7 | 16 |
| 16 | Evesham United | 16 | -13 | 16 |
| 17 | Yate Town | 15 | -11 | 15 |
| 18 | Chippenham Town | 15 | -12 | 15 |
| 19 | Bracknell Town | 17 | -18 | 15 |
| 20 | Malvern Town | 15 | -16 | 14 |
| 21 | Gloucester City | 13 | -4 | 12 |
| 22 | Havant & Wville | 16 | -13 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Uxbridge | 8 | +15 | 22 |
| 2 | Plymouth Parkway | 7 | +16 | 21 |
| 3 | Wimborne Town | 8 | +13 | 17 |
| 4 | Hanworth Villa | 8 | +8 | 16 |
| 5 | Chichester City | 8 | +8 | 16 |
| 6 | Bath City | 8 | +4 | 16 |
| 7 | Chertsey Town | 8 | +8 | 14 |
| 8 | Gosport Borough | 8 | +6 | 14 |
| 9 | Poole Town | 8 | +4 | 14 |
| 10 | Bracknell Town | 9 | -1 | 14 |
| 11 | Malvern Town | 7 | +3 | 13 |
| 12 | Taunton Town | 6 | +6 | 12 |
| 13 | Basingstoke Town | 8 | +2 | 12 |
| 14 | Havant & Wville | 8 | +2 | 12 |
| 15 | Hanwell Town | 7 | +3 | 11 |
| 16 | Berkhamsted | 6 | +2 | 10 |
| 17 | Chippenham Town | 7 | -1 | 10 |
| 18 | Yate Town | 8 | -4 | 10 |
| 19 | Evesham United | 8 | -5 | 10 |
| 20 | Frome Town | 7 | +1 | 9 |
| 21 | Sholing | 7 | -1 | 9 |
| 22 | Gloucester City | 6 | -1 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Poole Town | 8 | +7 | 18 |
| 2 | Hanworth Villa | 8 | +5 | 15 |
| 3 | Bath City | 7 | +5 | 13 |
| 4 | Chertsey Town | 7 | +1 | 12 |
| 5 | Chichester City | 8 | -5 | 12 |
| 6 | Frome Town | 8 | +2 | 11 |
| 7 | Uxbridge | 7 | +2 | 11 |
| 8 | Gosport Borough | 8 | -3 | 10 |
| 9 | Plymouth Parkway | 8 | -3 | 8 |
| 10 | Berkhamsted | 8 | -4 | 8 |
| 11 | Taunton Town | 7 | 0 | 7 |
| 12 | Sholing | 6 | -1 | 7 |
| 13 | Gloucester City | 7 | -3 | 6 |
| 14 | Hanwell Town | 8 | -5 | 6 |
| 15 | Evesham United | 8 | -8 | 6 |
| 16 | Wimborne Town | 5 | 0 | 5 |
| 17 | Yate Town | 7 | -7 | 5 |
| 18 | Chippenham Town | 8 | -11 | 5 |
| 19 | Basingstoke Town | 8 | -9 | 4 |
| 20 | Bracknell Town | 8 | -17 | 1 |
| 21 | Malvern Town | 8 | -19 | 1 |
| 22 | Havant & Wville | 8 | -15 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu 1
Deplasman Alt/Üst 1.5
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
