İspanya · Primera División RFEF · Grup 2

Villarreal II – Juventud Torremolinos

Başlamasına 7 sa 42 dk Başlamadı

Villarreal II – Juventud Torremolinos: 8 Kasım 14:00, İspanya · Primera División RFEF · Grup 2. Bu sezon Villarreal II evinde 5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet; Juventud Torremolinos deplasmanda 5 maçta 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 16 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Estadio de la Ceramica, Villarreal

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiVillarreal IIJuventud Torremolinos
Lig sırası2. · 21 puan18. · 7 puan
Form (son 5)MBGGBMBBGB
Gol (attığı – yediği, ort.)2,00 – 1,000,80 – 2,40
2,5 Üst biten%60%60
Karşılıklı gol%60%40
Gol yemediği%20%0
Aralarında (G-B-M)1-1-0 (2 maç, Villarreal II bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Villarreal II iç sahada (5 maç), Juventud Torremolinos deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Villarreal II iç sahada (5 maç) · Juventud Torremolinos deplasmanda (5 maç), bu sezon

2,00 Gol atma maç başı 0,80
1,00 Gol yeme maç başı 2,40
%20 Gol yememe maçların %0
%60 KG Var maçların %40
%60 2.5 Üst maçların %60

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Villarreal II iç sahada 5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Juventud Torremolinos deplasmanda bu sezon kazanamadı: 5 maçta 2 beraberlik, 3 mağlubiyet.
  • Juventud Torremolinos, deplasman maçlarında 5 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Villarreal II

2. sıra · 21 puan · 10 maç · averaj +11

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGGB

  1. 31.10 Zaragoza 2–2 Villarreal II B
  2. 25.10 Villarreal II 4–1 FC Cartagena G
  3. 17.10 Villarreal II 2–0 Teruel G
  4. 10.10 Real Jaén 3–3 Villarreal II B
  5. 04.10 Villarreal II 0–1 Ibiza M
Deplasman

Juventud Torremolinos

18. sıra · 7 puan · 10 maç · averaj -9

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBBGB

  1. 01.11 Juventud Torremolinos 0–0 Águilas B
  2. 24.10 Juventud Torremolinos 1–0 Real Murcia G
  3. 18.10 Sant Andreu 2–2 Juventud Torremolinos B
  4. 10.10 Juventud Torremolinos 2–2 Gimnastic B
  5. 03.10 Alcorcon 5–0 Juventud Torremolinos M

Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Villarreal II için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 11, yenilen 7. Juventud Torremolinos için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 5, yenilen 9.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Villarreal II 1, Juventud Torremolinos 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 14 Mart 2026, Villarreal II 2-2 Juventud Torremolinos.

Gol istatistikleri

Villarreal II iç saha 5 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,00 gol yedi; Juventud Torremolinos dış saha 5 maçta 0,80 attı, 2,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Villarreal II %60, Juventud Torremolinos %40. İlk yarıyı önde kapatma: Villarreal II 1/5, Juventud Torremolinos 0/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,24, 0 – 4,54, 2 – 6,14. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,30, Üst 1,32. Karşılıklı Gol: Var 1,52, Yok 1,85.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 16 gol yediler.

Sıralama
2. (21 p) – 18. (7 p)
Form (son 5)
BGGBM – BGBBM
H2H (G-B-M)
1-1-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %40
iddaa MS 1-0-2
1,24 – 4,54 – 6,14

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Villarreal II
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%60 6/10%60 3/5
Beraberlik%30 3/10%20 1/5
Mağlubiyet%10 1/10%20 1/5
Juventud Torremolinos
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%10 1/10%0 0/5
Beraberlik%40 4/10%40 2/5
Mağlubiyet%50 5/10%60 3/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Villarreal II
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç2,30 (23 gol)2,00 (10 gol)
Yediği gol / maç1,20 (12 gol)1,00 (5 gol)
Juventud Torremolinos
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,10 (11 gol)0,80 (4 gol)
Yediği gol / maç2,00 (20 gol)2,40 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Villarreal II
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%70 7/10%60 3/5
1,5 Üst%90 9/10%80 4/5
2,5 Üst%80 8/10%60 3/5
3,5 Üst%50 5/10%40 2/5
Gol yememe%20 2/10%20 1/5
Juventud Torremolinos
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%50 5/10%40 2/5
1,5 Üst%70 7/10%80 4/5
2,5 Üst%60 6/10%60 3/5
3,5 Üst%50 5/10%60 3/5
Gol yememe%20 2/10%0 0/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Villarreal II
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%40 4/10%20 1/5
Berabere%60 6/10%80 4/5
Geride%0 0/10%0 0/5
Juventud Torremolinos
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%0 0/10%0 0/5
Berabere%50 5/10%40 2/5
Geride%50 5/10%60 3/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Villarreal II (10 maç)

1/131/X11/20X/13X/X2X/212/102/X02/20

Juventud Torremolinos (10 maç)

1/101/X01/20X/11X/X2X/222/102/X22/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Villarreal II (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 4 1
31-45 3 2
46-60 1 0
61-75 6 3
76-90 7 5

Juventud Torremolinos (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 1 3
31-45 1 4
46-60 1 3
61-75 0 0
76-90 5 4

Kartlar

Villarreal II

Sarı 27 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 2,7)

Juventud Torremolinos

Sarı 24 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 2,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 104 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Primera División RFEF · Grup 2 puan durumu · Segunda B: Group 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Zaragoza 11731 2112 +924 BBGBG
2Villarreal II 10631 2312 +1121 MBGGB
3Real Jaén 11542 1915 +419 BGBGM
4Real Murcia 10613 128 +419 MGBMG
5Alcorcon 11461 2213 +918 MBBBG
6Ibiza 10523 1713 +417 GBGBG
7FC Cartagena 11443 1613 +316 BGMMB
8Hércules 10514 1011 -116 BGMMG
9Real Madrid II 10433 1311 +215 GBGMG
10Huesca 11362 1313 015 BBBGM
11Antequera 11353 1715 +214 BMBMG
12Gimnastic 10424 1516 -114 MBGGM
13Sant Andreu 11344 1414 013 MBMGB
14Algeciras 10415 1516 -113 GMGGM
15Atlético Madrid II 10253 1816 +211 MBMBB
16Águilas 10154 915 -68 MBMBB
17Rayo Majadahonda 11218 815 -77 MMGMM
18Juventud Torremolinos 10145 1120 -97 MBBGB
19Europa Fc 10217 618 -127 MGMMM
20Teruel 10136 417 -136 MGMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Zaragoza 5410 103 +713
2Alcorcon 6330 167 +912
3Gimnastic 5401 137 +612
4Real Madrid II 5401 116 +512
5FC Cartagena 5320 103 +711
6Antequera 6321 106 +411
7Real Jaén 5320 118 +311
8Huesca 6321 75 +211
9Real Murcia 4310 81 +710
10Villarreal II 5311 105 +510
11Ibiza 5311 84 +410
12Algeciras 5311 74 +310
13Hércules 6312 54 +110
14Sant Andreu 5230 95 +49
15Atlético Madrid II 6141 1311 +27
16Rayo Majadahonda 5212 65 +17
17Teruel 5131 33 06
18Europa Fc 5203 47 -36
19Juventud Torremolinos 5122 78 -15
20Águilas 5122 67 -15
#TakımOGBMAYAVP
1Villarreal II 5320 137 +611
2Zaragoza 6321 119 +211
3Real Murcia 6303 47 -39
4Real Jaén 6222 87 +18
5Ibiza 5212 99 07
6Alcorcon 5131 66 06
7Hércules 4202 57 -26
8FC Cartagena 6123 610 -45
9Atlético Madrid II 4112 55 04
10Huesca 5041 68 -24
11Sant Andreu 6114 59 -44
12Antequera 5032 79 -23
13Real Madrid II 5032 25 -33
14Algeciras 5104 812 -43
15Águilas 5032 38 -53
16Gimnastic 5023 29 -72
17Juventud Torremolinos 5023 412 -82
18Europa Fc 5014 211 -91
19Rayo Majadahonda 6006 210 -80
20Teruel 5005 114 -130

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Villarreal II1,24
X · Beraberlik4,54
2 · Juventud Torremolinos6,14

2,5 Alt / Üst

Alt2,30
Üst1,32

Karşılıklı gol

Var1,52
Yok1,85
Tüm marketler (18)

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 2–0 ve 22,40

Handikaplı Maç Sonucu -1

11,7303,4822,59

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,51Üst1,87

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt2,09Üst1,40

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,43Yok1,11

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var2,381 ve Yok2,280 ve Var5,640 ve Yok19,902 ve Var10,502 ve Yok14,15

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,63Eşit3,562.1,87

1. Yarı Sonucu

11,6002,5025,81

Ev Sahibi Alt/Üst 2.5

Alt1,48Üst1,92

Alt/Üst 3.5

Alt1,48Üst1,93

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,29Üst2,39

2. Yarı Sonucu

11,5202,8625,29

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt2,42Üst1,28

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var9,76Üst ve Var1,76Alt ve Yok2,94Üst ve Yok4,56

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var8,911 ve Yok1,860 ve Var6,940 ve Yok3,602 ve Var30,002 ve Yok6,83

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,240 ve 21,68

Tek / Çift

Tek1,68Çift1,66

Toplam Gol

0-1 gol5,092-3 gol1,994-5 gol2,676+ gol6,52