← Maçlar
İspanya · Primera División RFEF · Grup 21 Kasım 2026 · 18:00 TSİ

Juventud Torremolinos CF 0-0 Aguilas FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Juventud Torremolinos CF
0–0İY 0–0
Aguilas FC
Maç sonu

Juventud Torremolinos CF 0–0 Aguilas FC (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Juventud Torremolinos CF – Aguilas FC maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Juventud Torremolinos CF üstte · Aguilas FC altta

01530İY607590 31' sarı kart: R. Ajegun Perez (Juventud Torremolinos CF)46' oyuncu değişikliği: I. Dorgu ↔ I. Matiti (Juventud Torremolinos CF)↔46' oyuncu değişikliği: J. Brandes ↔ C. Rodriguez (Juventud Torremolinos CF)↔46' oyuncu değişikliği: M. A. Petersson ↔ P. Perez (Juventud Torremolinos CF)↔56' oyuncu değişikliği: A. Sanchez ↔ A. Revuelta (Aguilas FC)↔63' sarı kart: M. Barboza (Juventud Torremolinos CF)73' oyuncu değişikliği: Serpeta ↔ G. Serrano Iranzo (Aguilas FC)↔73' oyuncu değişikliği: Y. El Arbaoui ↔ A. Heredia (Aguilas FC)↔74' sarı kart: A. Climent (Juventud Torremolinos CF)75' oyuncu değişikliği: J. Merida Palomino ↔ D. Moubeke (Juventud Torremolinos CF)↔82' sarı kart: P. Perez (Juventud Torremolinos CF)84' oyuncu değişikliği: J. Castedo ↔ C. Martinez (Aguilas FC)↔84' oyuncu değişikliği: J. Raigal ↔ E. de Teresa (Aguilas FC)↔89' oyuncu değişikliği: R. Ajegun Perez ↔ O. Buch (Juventud Torremolinos CF)↔90+1' sarı kart: J. Mas (Aguilas FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 31' sarı kart: R. Ajegun Perez (Juventud Torremolinos CF)
  • 46' oyuncu değişikliği: I. Dorgu ↔ I. Matiti (Juventud Torremolinos CF)
  • 46' oyuncu değişikliği: J. Brandes ↔ C. Rodriguez (Juventud Torremolinos CF)
  • 46' oyuncu değişikliği: M. A. Petersson ↔ P. Perez (Juventud Torremolinos CF)
  • 56' oyuncu değişikliği: A. Sanchez ↔ A. Revuelta (Aguilas FC)
  • 63' sarı kart: M. Barboza (Juventud Torremolinos CF)
  • 73' oyuncu değişikliği: Serpeta ↔ G. Serrano Iranzo (Aguilas FC)
  • 73' oyuncu değişikliği: Y. El Arbaoui ↔ A. Heredia (Aguilas FC)
  • 74' sarı kart: A. Climent (Juventud Torremolinos CF)
  • 75' oyuncu değişikliği: J. Merida Palomino ↔ D. Moubeke (Juventud Torremolinos CF)
  • 82' sarı kart: P. Perez (Juventud Torremolinos CF)
  • 84' oyuncu değişikliği: J. Castedo ↔ C. Martinez (Aguilas FC)
  • 84' oyuncu değişikliği: J. Raigal ↔ E. de Teresa (Aguilas FC)
  • 89' oyuncu değişikliği: R. Ajegun Perez ↔ O. Buch (Juventud Torremolinos CF)
  • 90+1' sarı kart: J. Mas (Aguilas FC)

Maç olayları

  1. Juventud Torremolinos CFAguilas FC
  2. 90+1'J. MasSarı kart
  3. R. Ajegun Perez ↔ O. BuchOyuncu değişikliği89'
  4. 84'J. Castedo ↔ C. MartinezOyuncu değişikliği
  5. 84'J. Raigal ↔ E. de TeresaOyuncu değişikliği
  6. P. PerezSarı kart82'
  7. J. Merida Palomino ↔ D. MoubekeOyuncu değişikliği75'
  8. A. ClimentSarı kart74'
  9. 73'Serpeta ↔ G. Serrano IranzoOyuncu değişikliği
  10. 73'Y. El Arbaoui ↔ A. HerediaOyuncu değişikliği
  11. M. BarbozaSarı kart63'
  12. 56'A. Sanchez ↔ A. RevueltaOyuncu değişikliği
  13. I. Dorgu ↔ I. MatitiOyuncu değişikliği46'
  14. J. Brandes ↔ C. RodriguezOyuncu değişikliği46'
  15. M. A. Petersson ↔ P. PerezOyuncu değişikliği46'
  16. R. Ajegun PerezSarı kart31'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Juventud Torremolinos CF
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%10 1/10%20 1/5
Beraberlik%40 4/10%40 2/5
Mağlubiyet%50 5/10%40 2/5
Aguilas FC
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%10 1/10%0 0/5
Beraberlik%50 5/10%60 3/5
Mağlubiyet%40 4/10%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Juventud Torremolinos CF
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,10 (11 gol)1,40 (7 gol)
Yediği gol / maç2,00 (20 gol)1,60 (8 gol)
Aguilas FC
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç0,90 (9 gol)0,60 (3 gol)
Yediği gol / maç1,50 (15 gol)1,60 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Juventud Torremolinos CF
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%50 5/10%60 3/5
1,5 Üst%70 7/10%60 3/5
2,5 Üst%60 6/10%60 3/5
3,5 Üst%50 5/10%40 2/5
Gol yememe%20 2/10%40 2/5
Aguilas FC
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%60 6/10%60 3/5
1,5 Üst%70 7/10%80 4/5
2,5 Üst%40 4/10%20 1/5
3,5 Üst%30 3/10%20 1/5
Gol yememe%20 2/10%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Juventud Torremolinos CF
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%0 0/10%0 0/5
Berabere%50 5/10%60 3/5
Geride%50 5/10%40 2/5
Aguilas FC
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%30 3/10%20 1/5
Berabere%40 4/10%20 1/5
Geride%30 3/10%60 3/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Juventud Torremolinos CF (10 maç)

1/101/X01/20X/11X/X2X/222/102/X22/23

Aguilas FC (10 maç)

1/111/X21/20X/10X/X2X/222/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Juventud Torremolinos CF (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 1 3
31-45 1 4
46-60 1 3
61-75 0 0
76-90 5 4

Aguilas FC (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 1 1
31-45 1 1
46-60 0 1
61-75 0 2
76-90 2 3

Kartlar

Juventud Torremolinos CF

Sarı 24 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 2,4)

Aguilas FC

Sarı 29 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 2,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 104 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Juventud Torremolinos 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-11). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Águilas 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-11).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Juventud Torremolinos 1, Águilas 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 26 Mart 2025, Águilas 0-2 Juventud Torremolinos.

Sıralama
19. (6 p) – 17. (7 p)
Form (son 5)
GBBMM – MBMBM
H2H (G-B-M)
1-1-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %75
iddaa MS 1-0-2
2,48 – 2,94 – 2,27
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Juventud Torremolinos iç saha 4 maçta maç başına 1,75 gol attı, 2,00 gol yedi; Águilas dış saha 4 maçta 0,75 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Juventud Torremolinos %75, Águilas %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Juventud Torremolinos %75, Águilas %75. İlk yarıyı önde kapatma: Juventud Torremolinos 0/4, Águilas 1/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,48, 0 – 2,94, 2 – 2,27. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,54, Üst 1,86. Karşılıklı Gol: Var 1,65, Yok 1,72.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 22 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 14:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Primera División RFEF · Grup 2 puan durumu · Segunda B: Group 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Zaragoza 11731 2112 +924 BBGBG
2Villarreal II 10631 2312 +1121 MBGGB
3Real Jaén 11542 1915 +419 BGBGM
4Real Murcia 10613 128 +419 MGBMG
5Alcorcon 11461 2213 +918 MBBBG
6Ibiza 10523 1713 +417 GBGBG
7FC Cartagena 11443 1613 +316 BGMMB
8Hércules 10514 1011 -116 BGMMG
9Real Madrid II 10433 1311 +215 GBGMG
10Huesca 11362 1313 015 BBBGM
11Antequera 11353 1715 +214 BMBMG
12Gimnastic 10424 1516 -114 MBGGM
13Sant Andreu 11344 1414 013 MBMGB
14Algeciras 10415 1516 -113 GMGGM
15Atlético Madrid II 10253 1816 +211 MBMBB
16Águilas 10154 915 -68 MBMBB
17Rayo Majadahonda 11218 815 -77 MMGMM
18Juventud Torremolinos 10145 1120 -97 MBBGB
19Europa Fc 10217 618 -127 MGMMM
20Teruel 10136 417 -136 MGMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Zaragoza 5410 103 +713
2Alcorcon 6330 167 +912
3Gimnastic 5401 137 +612
4Real Madrid II 5401 116 +512
5FC Cartagena 5320 103 +711
6Antequera 6321 106 +411
7Real Jaén 5320 118 +311
8Huesca 6321 75 +211
9Real Murcia 4310 81 +710
10Villarreal II 5311 105 +510
11Ibiza 5311 84 +410
12Algeciras 5311 74 +310
13Hércules 6312 54 +110
14Sant Andreu 5230 95 +49
15Atlético Madrid II 6141 1311 +27
16Rayo Majadahonda 5212 65 +17
17Teruel 5131 33 06
18Europa Fc 5203 47 -36
19Juventud Torremolinos 5122 78 -15
20Águilas 5122 67 -15
#TakımOGBMAYAVP
1Villarreal II 5320 137 +611
2Zaragoza 6321 119 +211
3Real Murcia 6303 47 -39
4Real Jaén 6222 87 +18
5Ibiza 5212 99 07
6Alcorcon 5131 66 06
7Hércules 4202 57 -26
8FC Cartagena 6123 610 -45
9Atlético Madrid II 4112 55 04
10Huesca 5041 68 -24
11Sant Andreu 6114 59 -44
12Antequera 5032 79 -23
13Real Madrid II 5032 25 -33
14Algeciras 5104 812 -43
15Águilas 5032 38 -53
16Gimnastic 5023 29 -72
17Juventud Torremolinos 5023 412 -82
18Europa Fc 5014 211 -91
19Rayo Majadahonda 6006 210 -80
20Teruel 5005 114 -130

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,48X2,9422,27

Çifte şans

1X1,34121,19X21,27

Karşılıklı gol

Var1,65Yok1,72

1,5 Alt / Üst

Alt2,77Üst1,21

2,5 Alt / Üst

Alt1,54Üst1,86

3,5 Alt / Üst

Alt1,14Üst3,25

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Primera División RFEF · Grup 2'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.