← Maçlar
İspanya · Primera División RFEF · Grup 210 Ekim 2026 · 17:30 TSİ

Juventud Torremolinos CF 2-2 Gimnastic: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Juventud Torremolinos CF
2–2İY 0–1
Gimnastic
Maç sonu

Juventud Torremolinos CF 2–2 Gimnastic (10 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Juventud Torremolinos CF – Gimnastic maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Juventud Torremolinos CF
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%10 1/10%20 1/5
Beraberlik%40 4/10%40 2/5
Mağlubiyet%50 5/10%40 2/5
Gimnastic
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%40 4/10%0 0/5
Beraberlik%20 2/10%40 2/5
Mağlubiyet%40 4/10%60 3/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Juventud Torremolinos CF
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,10 (11 gol)1,40 (7 gol)
Yediği gol / maç2,00 (20 gol)1,60 (8 gol)
Gimnastic
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,50 (15 gol)0,40 (2 gol)
Yediği gol / maç1,60 (16 gol)1,80 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Juventud Torremolinos CF
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%50 5/10%60 3/5
1,5 Üst%70 7/10%60 3/5
2,5 Üst%60 6/10%60 3/5
3,5 Üst%50 5/10%40 2/5
Gol yememe%20 2/10%40 2/5
Gimnastic
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%50 5/10%20 1/5
1,5 Üst%90 9/10%80 4/5
2,5 Üst%60 6/10%40 2/5
3,5 Üst%30 3/10%20 1/5
Gol yememe%20 2/10%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Juventud Torremolinos CF
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%0 0/10%0 0/5
Berabere%50 5/10%60 3/5
Geride%50 5/10%40 2/5
Gimnastic
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%50 5/10%20 1/5
Berabere%20 2/10%20 1/5
Geride%30 3/10%60 3/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Juventud Torremolinos CF (10 maç)

1/101/X01/20X/11X/X2X/222/102/X22/23

Gimnastic (10 maç)

1/141/X11/20X/10X/X1X/212/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Juventud Torremolinos CF (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 1 3
31-45 1 4
46-60 1 3
61-75 0 0
76-90 5 4

Gimnastic (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 4
16-30 4 2
31-45 3 0
46-60 1 2
61-75 1 1
76-90 3 5

Kartlar

Juventud Torremolinos CF

Sarı 24 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 2,4)

Gimnastic

Sarı 31 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 3,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 104 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Primera División RFEF · Grup 2 puan durumu · Segunda B: Group 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Zaragoza 11731 2112 +924 BBGBG
2Villarreal II 10631 2312 +1121 MBGGB
3Real Jaén 11542 1915 +419 BGBGM
4Real Murcia 10613 128 +419 MGBMG
5Alcorcon 11461 2213 +918 MBBBG
6Ibiza 10523 1713 +417 GBGBG
7FC Cartagena 11443 1613 +316 BGMMB
8Hércules 10514 1011 -116 BGMMG
9Real Madrid II 10433 1311 +215 GBGMG
10Huesca 11362 1313 015 BBBGM
11Antequera 11353 1715 +214 BMBMG
12Gimnastic 10424 1516 -114 MBGGM
13Sant Andreu 11344 1414 013 MBMGB
14Algeciras 10415 1516 -113 GMGGM
15Atlético Madrid II 10253 1816 +211 MBMBB
16Águilas 10154 915 -68 MBMBB
17Rayo Majadahonda 11218 815 -77 MMGMM
18Juventud Torremolinos 10145 1120 -97 MBBGB
19Europa Fc 10217 618 -127 MGMMM
20Teruel 10136 417 -136 MGMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Zaragoza 5410 103 +713
2Alcorcon 6330 167 +912
3Gimnastic 5401 137 +612
4Real Madrid II 5401 116 +512
5FC Cartagena 5320 103 +711
6Antequera 6321 106 +411
7Real Jaén 5320 118 +311
8Huesca 6321 75 +211
9Real Murcia 4310 81 +710
10Villarreal II 5311 105 +510
11Ibiza 5311 84 +410
12Algeciras 5311 74 +310
13Hércules 6312 54 +110
14Sant Andreu 5230 95 +49
15Atlético Madrid II 6141 1311 +27
16Rayo Majadahonda 5212 65 +17
17Teruel 5131 33 06
18Europa Fc 5203 47 -36
19Juventud Torremolinos 5122 78 -15
20Águilas 5122 67 -15
#TakımOGBMAYAVP
1Villarreal II 5320 137 +611
2Zaragoza 6321 119 +211
3Real Murcia 6303 47 -39
4Real Jaén 6222 87 +18
5Ibiza 5212 99 07
6Alcorcon 5131 66 06
7Hércules 4202 57 -26
8FC Cartagena 6123 610 -45
9Atlético Madrid II 4112 55 04
10Huesca 5041 68 -24
11Sant Andreu 6114 59 -44
12Antequera 5032 79 -23
13Real Madrid II 5032 25 -33
14Algeciras 5104 812 -43
15Águilas 5032 38 -53
16Gimnastic 5023 29 -72
17Juventud Torremolinos 5023 412 -82
18Europa Fc 5014 211 -91
19Rayo Majadahonda 6006 210 -80
20Teruel 5005 114 -130

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,65X3,0822,11

Çifte şans

1X1,40121,19X21,26

Karşılıklı gol

Var1,52Yok1,93

1,5 Alt / Üst

Alt3,29Üst1,15

2,5 Alt / Üst

Alt1,75Üst1,66

3,5 Alt / Üst

Alt1,24Üst2,71

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Primera División RFEF · Grup 2'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.