← Maçlar
İspanya · Primera División RFEF · Grup 225 Ekim 2026 · 16:15 TSİ

Villarreal B 4-1 Cartagena: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Villarreal B
4–1İY 1–1
Cartagena
Maç sonu

Villarreal B 4–1 Cartagena (25 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Villarreal B – Cartagena maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: N. Barattucci 18', F. Viveros 53', D. Fofana 66', C. Bonafe 90+3' (Villarreal B); M. Moreno 30' (Cartagena).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Villarreal B üstte · Cartagena altta

01530İY607590 18' gol: N. Barattucci (Villarreal B)30' gol: M. Moreno (Cartagena)34' sarı kart: I. Baz (Cartagena)35' oyuncu değişikliği: T. Villa ↔ R. Richarte (Cartagena)↔41' sarı kart: D. Albelda (Villarreal B)53' gol: F. Viveros (Villarreal B)60' oyuncu değişikliği: P. Pascual ↔ M. Camara (Villarreal B)↔60' oyuncu değişikliği: A. Garcia ↔ D. Fofana (Villarreal B)↔65' oyuncu değişikliği: I. Ribeiro ↔ N. Martinez (Cartagena)↔66' gol: D. Fofana (Villarreal B)72' oyuncu değişikliği: F. Viveros ↔ C. Bonafe (Villarreal B)↔79' oyuncu değişikliği: I. Baz ↔ R. Serrano (Cartagena)↔80' oyuncu değişikliği: M. Moreno ↔ Ribeiro (Cartagena)↔80' oyuncu değişikliği: M. Jurado ↔ D. Perejon (Cartagena)↔83' sarı kart: C. Bonafe (Villarreal B)86' oyuncu değişikliği: J. Gaitan ↔ A. Arguigue Safsati (Villarreal B)↔86' oyuncu değişikliği: N. Barattucci ↔ M. Barry (Villarreal B)↔90+3' gol: C. Bonafe (Villarreal B)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 18' gol: N. Barattucci (Villarreal B)
  • 30' gol: M. Moreno (Cartagena)
  • 34' sarı kart: I. Baz (Cartagena)
  • 35' oyuncu değişikliği: T. Villa ↔ R. Richarte (Cartagena)
  • 41' sarı kart: D. Albelda (Villarreal B)
  • 53' gol: F. Viveros (Villarreal B)
  • 60' oyuncu değişikliği: P. Pascual ↔ M. Camara (Villarreal B)
  • 60' oyuncu değişikliği: A. Garcia ↔ D. Fofana (Villarreal B)
  • 65' oyuncu değişikliği: I. Ribeiro ↔ N. Martinez (Cartagena)
  • 66' gol: D. Fofana (Villarreal B)
  • 72' oyuncu değişikliği: F. Viveros ↔ C. Bonafe (Villarreal B)
  • 79' oyuncu değişikliği: I. Baz ↔ R. Serrano (Cartagena)
  • 80' oyuncu değişikliği: M. Moreno ↔ Ribeiro (Cartagena)
  • 80' oyuncu değişikliği: M. Jurado ↔ D. Perejon (Cartagena)
  • 83' sarı kart: C. Bonafe (Villarreal B)
  • 86' oyuncu değişikliği: J. Gaitan ↔ A. Arguigue Safsati (Villarreal B)
  • 86' oyuncu değişikliği: N. Barattucci ↔ M. Barry (Villarreal B)
  • 90+3' gol: C. Bonafe (Villarreal B)

Maç olayları

  1. Villarreal BCartagena
  2. Gol C. Bonafe 4–1Asist: M. Barry90+3'
  3. J. Gaitan ↔ A. Arguigue SafsatiOyuncu değişikliği86'
  4. N. Barattucci ↔ M. BarryOyuncu değişikliği86'
  5. C. BonafeSarı kart83'
  6. 80'M. Moreno ↔ RibeiroOyuncu değişikliği
  7. 80'M. Jurado ↔ D. PerejonOyuncu değişikliği
  8. 79'I. Baz ↔ R. SerranoOyuncu değişikliği
  9. F. Viveros ↔ C. BonafeOyuncu değişikliği72'
  10. Gol D. Fofana 3–1Asist: A. Fores66'
  11. 65'I. Ribeiro ↔ N. MartinezOyuncu değişikliği
  12. P. Pascual ↔ M. CamaraOyuncu değişikliği60'
  13. A. Garcia ↔ D. FofanaOyuncu değişikliği60'
  14. Gol F. Viveros 2–153'
  15. D. AlbeldaSarı kart41'
  16. 35'T. Villa ↔ R. RicharteOyuncu değişikliği
  17. 34'I. BazSarı kart
  18. 30'Gol M. Moreno 1–1Asist: M. Jurado
  19. Gol N. Barattucci 1–0Asist: A. Garcia18'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Villarreal B
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%60 6/10%60 3/5
Beraberlik%30 3/10%20 1/5
Mağlubiyet%10 1/10%20 1/5
Cartagena
Toplam (11)Dış saha (6)
Galibiyet%36 4/11%17 1/6
Beraberlik%36 4/11%33 2/6
Mağlubiyet%27 3/11%50 3/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Villarreal B
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç2,30 (23 gol)2,00 (10 gol)
Yediği gol / maç1,20 (12 gol)1,00 (5 gol)
Cartagena
Toplam (11)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,45 (16 gol)1,00 (6 gol)
Yediği gol / maç1,18 (13 gol)1,67 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Villarreal B
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%70 7/10%60 3/5
1,5 Üst%90 9/10%80 4/5
2,5 Üst%80 8/10%60 3/5
3,5 Üst%50 5/10%40 2/5
Gol yememe%20 2/10%20 1/5
Cartagena
Toplam (11)Dış saha (6)
KG Var%55 6/11%67 4/6
1,5 Üst%73 8/11%83 5/6
2,5 Üst%45 5/11%33 2/6
3,5 Üst%36 4/11%33 2/6
Gol yememe%27 3/11%0 0/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Villarreal B
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%40 4/10%20 1/5
Berabere%60 6/10%80 4/5
Geride%0 0/10%0 0/5
Cartagena
Toplam (11)Dış saha (6)
Önde%27 3/11%17 1/6
Berabere%55 6/11%50 3/6
Geride%18 2/11%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Villarreal B (10 maç)

1/131/X11/20X/13X/X2X/212/102/X02/20

Cartagena (11 maç)

1/131/X01/20X/11X/X3X/222/102/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Villarreal B (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 4 1
31-45 3 2
46-60 1 0
61-75 6 3
76-90 7 5

Cartagena (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 1 2
31-45 2 3
46-60 2 2
61-75 2 1
76-90 1 2

Kartlar

Villarreal B

Sarı 27 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 2,7)

Cartagena

Sarı 23 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 104 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Villarreal II için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 10, yenilen 7. Son 5 maçta Cartagena 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 9-3).

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Villarreal II 4 – Cartagena 2; 0 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Ocak 2026, Villarreal II 1-0 Cartagena.

Sıralama
2. (17 p) – 4. (15 p)
Form (son 5)
GBMGB – GBGGM
H2H (G-B-M)
4-0-2 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %75
iddaa MS 1-0-2
1,73 – 3,15 – 3,43
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Villarreal II iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,00 gol yedi; Cartagena dış saha 4 maçta 1,25 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Villarreal II %50, Cartagena %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Villarreal II %50, Cartagena %75. İlk yarıyı önde kapatma: Villarreal II 1/4, Cartagena 1/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,73, 0 – 3,15, 2 – 3,43. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,76, Üst 1,62. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,87.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Primera División RFEF · Grup 2 puan durumu · Segunda B: Group 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Zaragoza 11731 2112 +924 BBGBG
2Villarreal II 10631 2312 +1121 MBGGB
3Real Jaén 11542 1915 +419 BGBGM
4Real Murcia 10613 128 +419 MGBMG
5Alcorcon 11461 2213 +918 MBBBG
6Ibiza 10523 1713 +417 GBGBG
7FC Cartagena 11443 1613 +316 BGMMB
8Hércules 10514 1011 -116 BGMMG
9Real Madrid II 10433 1311 +215 GBGMG
10Huesca 11362 1313 015 BBBGM
11Antequera 11353 1715 +214 BMBMG
12Gimnastic 10424 1516 -114 MBGGM
13Sant Andreu 11344 1414 013 MBMGB
14Algeciras 10415 1516 -113 GMGGM
15Atlético Madrid II 10253 1816 +211 MBMBB
16Águilas 10154 915 -68 MBMBB
17Rayo Majadahonda 11218 815 -77 MMGMM
18Juventud Torremolinos 10145 1120 -97 MBBGB
19Europa Fc 10217 618 -127 MGMMM
20Teruel 10136 417 -136 MGMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Zaragoza 5410 103 +713
2Alcorcon 6330 167 +912
3Gimnastic 5401 137 +612
4Real Madrid II 5401 116 +512
5FC Cartagena 5320 103 +711
6Antequera 6321 106 +411
7Real Jaén 5320 118 +311
8Huesca 6321 75 +211
9Real Murcia 4310 81 +710
10Villarreal II 5311 105 +510
11Ibiza 5311 84 +410
12Algeciras 5311 74 +310
13Hércules 6312 54 +110
14Sant Andreu 5230 95 +49
15Atlético Madrid II 6141 1311 +27
16Rayo Majadahonda 5212 65 +17
17Teruel 5131 33 06
18Europa Fc 5203 47 -36
19Juventud Torremolinos 5122 78 -15
20Águilas 5122 67 -15
#TakımOGBMAYAVP
1Villarreal II 5320 137 +611
2Zaragoza 6321 119 +211
3Real Murcia 6303 47 -39
4Real Jaén 6222 87 +18
5Ibiza 5212 99 07
6Alcorcon 5131 66 06
7Hércules 4202 57 -26
8FC Cartagena 6123 610 -45
9Atlético Madrid II 4112 55 04
10Huesca 5041 68 -24
11Sant Andreu 6114 59 -44
12Antequera 5032 79 -23
13Real Madrid II 5032 25 -33
14Algeciras 5104 812 -43
15Águilas 5032 38 -53
16Gimnastic 5023 29 -72
17Juventud Torremolinos 5023 412 -82
18Europa Fc 5014 211 -91
19Rayo Majadahonda 6006 210 -80
20Teruel 5005 114 -130

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,73X3,1523,43

Çifte şans

1X1,13121,16X21,60

Karşılıklı gol

Var1,53Yok1,87

1,5 Alt / Üst

Alt3,34Üst1,13

2,5 Alt / Üst

Alt1,76Üst1,62

3,5 Alt / Üst

Alt1,24Üst2,64

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Primera División RFEF · Grup 2'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.