← Maçlar
İspanya · Primera División RFEF · Grup 218 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

UE Sant Andreu 2-2 Juventud Torremolinos CF: Maç Sonucu ve İstatistikleri

UE Sant Andreu
2–2İY 1–0
Juventud Torremolinos CF
Maç sonu

UE Sant Andreu 2–2 Juventud Torremolinos CF (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

UE Sant Andreu – Juventud Torremolinos CF maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: J. Tovar 43', A. Bermejo 56' (UE Sant Andreu); Dioni 53', C. Rodriguez 88' (pen.) (Juventud Torremolinos CF).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

UE Sant Andreu üstte · Juventud Torremolinos CF altta

01530İY607590 10' sarı kart: J. Mendez (UE Sant Andreu)43' gol: J. Tovar (UE Sant Andreu)44' sarı kart: M. Krug (Juventud Torremolinos CF)46' oyuncu değişikliği: M. Diaby ↔ W. Kaptoum (Juventud Torremolinos CF)↔53' gol: Dioni (Juventud Torremolinos CF)56' gol: A. Bermejo (UE Sant Andreu)58' oyuncu değişikliği: I. Laca ↔ I. Dorgu (Juventud Torremolinos CF)↔65' oyuncu değişikliği: E. Grozdanic ↔ I. Matiti (Juventud Torremolinos CF)↔65' oyuncu değişikliği: R. Ajegun Perez ↔ M. Sanchez (Juventud Torremolinos CF)↔70' oyuncu değişikliği: A. Bermejo ↔ S. Serrano (UE Sant Andreu)↔70' oyuncu değişikliği: J. Tovar ↔ S. Armero (UE Sant Andreu)↔76' oyuncu değişikliği: M. Delgado ↔ P. Darbra (UE Sant Andreu)↔80' oyuncu değişikliği: Dioni ↔ O. Buch (Juventud Torremolinos CF)↔88' gol: C. Rodriguez (Juventud Torremolinos CF)90' sarı kart: O. Buch (Juventud Torremolinos CF)90+4' sarı kart: N. Gonzalez (UE Sant Andreu)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 10' sarı kart: J. Mendez (UE Sant Andreu)
  • 43' gol: J. Tovar (UE Sant Andreu)
  • 44' sarı kart: M. Krug (Juventud Torremolinos CF)
  • 46' oyuncu değişikliği: M. Diaby ↔ W. Kaptoum (Juventud Torremolinos CF)
  • 53' gol: Dioni (Juventud Torremolinos CF)
  • 56' gol: A. Bermejo (UE Sant Andreu)
  • 58' oyuncu değişikliği: I. Laca ↔ I. Dorgu (Juventud Torremolinos CF)
  • 65' oyuncu değişikliği: E. Grozdanic ↔ I. Matiti (Juventud Torremolinos CF)
  • 65' oyuncu değişikliği: R. Ajegun Perez ↔ M. Sanchez (Juventud Torremolinos CF)
  • 70' oyuncu değişikliği: A. Bermejo ↔ S. Serrano (UE Sant Andreu)
  • 70' oyuncu değişikliği: J. Tovar ↔ S. Armero (UE Sant Andreu)
  • 76' oyuncu değişikliği: M. Delgado ↔ P. Darbra (UE Sant Andreu)
  • 80' oyuncu değişikliği: Dioni ↔ O. Buch (Juventud Torremolinos CF)
  • 88' gol: C. Rodriguez (Juventud Torremolinos CF)
  • 90' sarı kart: O. Buch (Juventud Torremolinos CF)
  • 90+4' sarı kart: N. Gonzalez (UE Sant Andreu)

Maç olayları

  1. UE Sant AndreuJuventud Torremolinos CF
  2. N. GonzalezSarı kart90+4'
  3. 90'O. BuchSarı kart
  4. 88'Penaltı golü C. Rodriguez 2–2Penaltı
  5. 80'Dioni ↔ O. BuchOyuncu değişikliği
  6. M. Delgado ↔ P. DarbraOyuncu değişikliği76'
  7. A. Bermejo ↔ S. SerranoOyuncu değişikliği70'
  8. J. Tovar ↔ S. ArmeroOyuncu değişikliği70'
  9. 65'E. Grozdanic ↔ I. MatitiOyuncu değişikliği
  10. 65'R. Ajegun Perez ↔ M. SanchezOyuncu değişikliği
  11. 58'I. Laca ↔ I. DorguOyuncu değişikliği
  12. Gol A. Bermejo 2–1Asist: A. G. Garcia56'
  13. 53'Gol Dioni 1–1Asist: R. Ajegun Perez
  14. 46'M. Diaby ↔ W. KaptoumOyuncu değişikliği
  15. 44'M. KrugSarı kart
  16. Gol J. Tovar 1–0Asist: A. G. Garcia43'
  17. J. MendezSarı kart10'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

UE Sant Andreu
Toplam (11)İç saha (5)
Galibiyet%27 3/11%40 2/5
Beraberlik%36 4/11%60 3/5
Mağlubiyet%36 4/11%0 0/5
Juventud Torremolinos CF
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%10 1/10%0 0/5
Beraberlik%40 4/10%40 2/5
Mağlubiyet%50 5/10%60 3/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

UE Sant Andreu
Toplam (11)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,27 (14 gol)1,80 (9 gol)
Yediği gol / maç1,27 (14 gol)1,00 (5 gol)
Juventud Torremolinos CF
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,10 (11 gol)0,80 (4 gol)
Yediği gol / maç2,00 (20 gol)2,40 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

UE Sant Andreu
Toplam (11)İç saha (5)
KG Var%55 6/11%60 3/5
1,5 Üst%82 9/11%100 5/5
2,5 Üst%45 5/11%40 2/5
3,5 Üst%27 3/11%40 2/5
Gol yememe%18 2/11%40 2/5
Juventud Torremolinos CF
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%50 5/10%40 2/5
1,5 Üst%70 7/10%80 4/5
2,5 Üst%60 6/10%60 3/5
3,5 Üst%50 5/10%60 3/5
Gol yememe%20 2/10%0 0/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

UE Sant Andreu
Toplam (11)İç saha (5)
Önde%18 2/11%40 2/5
Berabere%45 5/11%40 2/5
Geride%36 4/11%20 1/5
Juventud Torremolinos CF
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%0 0/10%0 0/5
Berabere%50 5/10%40 2/5
Geride%50 5/10%60 3/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

UE Sant Andreu (11 maç)

1/111/X11/20X/12X/X2X/212/102/X12/23

Juventud Torremolinos CF (10 maç)

1/101/X01/20X/11X/X2X/222/102/X22/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

UE Sant Andreu (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 1 2
31-45 3 2
46-60 5 2
61-75 1 2
76-90 4 4

Juventud Torremolinos CF (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 1 3
31-45 1 4
46-60 1 3
61-75 0 0
76-90 5 4

Kartlar

UE Sant Andreu

Sarı 28 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 2,5)

Juventud Torremolinos CF

Sarı 24 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 2,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 104 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Sant Andreu için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 5, yenilen 7. Son 5 maçta Juventud Torremolinos 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 6-14). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Sant Andreu bu sezon 7 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,14 gol yedi; Juventud Torremolinos dış saha 4 maçta 0,50 attı, 2,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %29, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sant Andreu %43, Juventud Torremolinos %25. İlk yarıyı önde kapatma: Sant Andreu 1/7, Juventud Torremolinos 0/4.

Sıralama
14. (8 p) – 20. (2 p)
Form (son 5)
MBGBM – BMMMM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%29 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %25
iddaa MS 1-0-2
1,53 – 3,33 – 4,40
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,53, 0 – 3,33, 2 – 4,40. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,77, Üst 1,61. Karşılıklı Gol: Var 1,61, Yok 1,78.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %39; KG var ortalaması %34; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 21 gol yediler.

Veri: 18 Ekim 2026 02:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Primera División RFEF · Grup 2 puan durumu · Segunda B: Group 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Zaragoza 11731 2112 +924 BBGBG
2Villarreal II 10631 2312 +1121 MBGGB
3Real Jaén 11542 1915 +419 BGBGM
4Real Murcia 10613 128 +419 MGBMG
5Alcorcon 11461 2213 +918 MBBBG
6Ibiza 10523 1713 +417 GBGBG
7FC Cartagena 11443 1613 +316 BGMMB
8Hércules 10514 1011 -116 BGMMG
9Real Madrid II 10433 1311 +215 GBGMG
10Huesca 11362 1313 015 BBBGM
11Antequera 11353 1715 +214 BMBMG
12Gimnastic 10424 1516 -114 MBGGM
13Sant Andreu 11344 1414 013 MBMGB
14Algeciras 10415 1516 -113 GMGGM
15Atlético Madrid II 10253 1816 +211 MBMBB
16Águilas 10154 915 -68 MBMBB
17Rayo Majadahonda 11218 815 -77 MMGMM
18Juventud Torremolinos 10145 1120 -97 MBBGB
19Europa Fc 10217 618 -127 MGMMM
20Teruel 10136 417 -136 MGMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Zaragoza 5410 103 +713
2Alcorcon 6330 167 +912
3Gimnastic 5401 137 +612
4Real Madrid II 5401 116 +512
5FC Cartagena 5320 103 +711
6Antequera 6321 106 +411
7Real Jaén 5320 118 +311
8Huesca 6321 75 +211
9Real Murcia 4310 81 +710
10Villarreal II 5311 105 +510
11Ibiza 5311 84 +410
12Algeciras 5311 74 +310
13Hércules 6312 54 +110
14Sant Andreu 5230 95 +49
15Atlético Madrid II 6141 1311 +27
16Rayo Majadahonda 5212 65 +17
17Teruel 5131 33 06
18Europa Fc 5203 47 -36
19Juventud Torremolinos 5122 78 -15
20Águilas 5122 67 -15
#TakımOGBMAYAVP
1Villarreal II 5320 137 +611
2Zaragoza 6321 119 +211
3Real Murcia 6303 47 -39
4Real Jaén 6222 87 +18
5Ibiza 5212 99 07
6Alcorcon 5131 66 06
7Hércules 4202 57 -26
8FC Cartagena 6123 610 -45
9Atlético Madrid II 4112 55 04
10Huesca 5041 68 -24
11Sant Andreu 6114 59 -44
12Antequera 5032 79 -23
13Real Madrid II 5032 25 -33
14Algeciras 5104 812 -43
15Águilas 5032 38 -53
16Gimnastic 5023 29 -72
17Juventud Torremolinos 5023 412 -82
18Europa Fc 5014 211 -91
19Rayo Majadahonda 6006 210 -80
20Teruel 5005 114 -130

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,53X3,3324,40

Çifte şans

1X1,06121,14X21,81

Karşılıklı gol

Var1,61Yok1,78

1,5 Alt / Üst

Alt3,38Üst1,13

2,5 Alt / Üst

Alt1,77Üst1,61

3,5 Alt / Üst

Alt1,25Üst2,61

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Primera División RFEF · Grup 2'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.