Vila Nova 1-0 Criciuma: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Vila Nova 1–0 Criciuma (8 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 14–3, isabetli şut 3–1, topa sahip olma %39–%61, korner 8–7.
Paylaş
Maç özeti
Vila Nova – Criciuma maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Marquinhos Gabriel 11' (Vila Nova). xG: Vila Nova 0,6 – 0,2 Criciuma.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Estadio Onesio Brasileiro Alvarenga, Goiania
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Vila Nova: Guto Ferreira · Criciuma: Umberto Louzer
Maç akışı
Vila Nova üstteCriciuma altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %89 · 4 şut · 0,3
- 16–30'Dep %59 · 1 şut · 0,0
- 31–45+'Ev %59 · 3 şut · 0,2
- 46–60'Dengeli · 2 şut · 0,0
- 61–75'Ev %56 · 2 şut · 0,0
- 76–90+'Dep %61 · 1 şut · 0,1
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Vila Nova, Dep = Criciuma.
Maç olayları
- Vila NovaCriciuma
- 89'Marcelo HermesSarı kart
- Higor MeritãoSarı kart88'
- 87'RomarinhoSarı kart
- 83'Willean Bernardo ↔ RomarinhoOyuncu değişikliği
- Higor Luiz de Souza ↔ Willian Prado CamargoOyuncu değişikliği80'
- Douglas Mendes ↔ Tiago PagnussatOyuncu değişikliği80'
- 73'Fellipe Mateus ↔ WaguininhoOyuncu değişikliği
- Igor Cariús ↔ HaynerOyuncu değişikliği73'
- André Luís ↔ LincolnOyuncu değişikliği68'
- Raphael Guimarães de Paula ↔ Higor MeritãoOyuncu değişikliği68'
- 47'Eduardo BiasiSarı kart
- 45'Diego Gonçalves ↔ Eduardo BiasiOyuncu değişikliği
- 45'Rodrigo Fagundes ↔ Yuri JonathanOyuncu değişikliği
- Gol Marquinhos Gabriel 1–0Asist: Janderson11'
- 9'Nicolas Godinho Johann ↔ Jhonata Robert Alves da SilvaOyuncu değişikliği
Vila Nova iç sahada (18 maç) · Criciuma deplasmanda (18 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 13 maç (2017'den beri)
2 Vila Nova6 berabere5 Criciuma
- Vila Nova iç sahada 18 maçta 12 galibiyet, 5 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Criciuma deplasmanda 18 maçta 7 galibiyet, 4 beraberlik, 7 mağlubiyet aldı.
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Vila Nova
Criciuma
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 18/36 | %67 12/18 |
| Beraberlik | %25 9/36 | %28 5/18 |
| Mağlubiyet | %25 9/36 | %6 1/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 18/36 | %39 7/18 |
| Beraberlik | %22 8/36 | %22 4/18 |
| Mağlubiyet | %28 10/36 | %39 7/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,44 (52 gol) | 1,94 (35 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,06 (38 gol) | 0,83 (15 gol) |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,06 (38 gol) | 0,94 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,83 (30 gol) | 1,11 (20 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 15/36 | %50 9/18 |
| 1,5 Üst | %69 25/36 | %78 14/18 |
| 2,5 Üst | %39 14/36 | %50 9/18 |
| 3,5 Üst | %22 8/36 | %28 5/18 |
| Gol yememe | %39 14/36 | %44 8/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 12/36 | %44 8/18 |
| 1,5 Üst | %61 22/36 | %61 11/18 |
| 2,5 Üst | %22 8/36 | %33 6/18 |
| 3,5 Üst | %8 3/36 | %11 2/18 |
| Gol yememe | %47 17/36 | %33 6/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,2 | 10,7 |
| 7,5 Üst | %81 29/36 | %89 16/18 |
| 8,5 Üst | %72 26/36 | %83 15/18 |
| 9,5 Üst | %61 22/36 | %72 13/18 |
| 10,5 Üst | %50 18/36 | %56 10/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,8 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %75 27/36 | %78 14/18 |
| 8,5 Üst | %64 23/36 | %56 10/18 |
| 9,5 Üst | %61 22/36 | %56 10/18 |
| 10,5 Üst | %58 21/36 | %50 9/18 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,4 | 5,1 |
| 2,5 Üst | %92 33/36 | %100 18/18 |
| 3,5 Üst | %81 29/36 | %78 14/18 |
| 4,5 Üst | %69 25/36 | %67 12/18 |
| 5,5 Üst | %42 15/36 | %33 6/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %81 29/36 | %78 14/18 |
| 3,5 Üst | %69 25/36 | %61 11/18 |
| 4,5 Üst | %50 18/36 | %33 6/18 |
| 5,5 Üst | %33 12/36 | %11 2/18 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %69 25/36 | %78 14/18 |
| 7,5 Üst | %53 19/36 | %56 10/18 |
| 8,5 Üst | %47 17/36 | %56 10/18 |
| 9,5 Üst | %33 12/36 | %39 7/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,9 | 6,9 |
| 6,5 Üst | %53 19/36 | %56 10/18 |
| 7,5 Üst | %36 13/36 | %39 7/18 |
| 8,5 Üst | %31 11/36 | %28 5/18 |
| 9,5 Üst | %19 7/36 | %28 5/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 13/36 | %50 9/18 |
| Berabere | %36 13/36 | %28 5/18 |
| Geride | %28 10/36 | %22 4/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %39 14/36 | %28 5/18 |
| Berabere | %42 15/36 | %50 9/18 |
| Geride | %19 7/36 | %22 4/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Vila Nova (36 maç)
Criciuma (36 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Vila Nova (36 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 8 | 6 |
| 16-30 | 7 | 5 |
| 31-45 | 11 | 9 |
| 46-60 | 6 | 1 |
| 61-75 | 14 | 2 |
| 76-90 | 6 | 15 |
Criciuma (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 2 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 6 | 5 |
| 46-60 | 7 | 6 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 9 | 9 |
Kartlar
Vila Nova
Sarı 91 · Kırmızı 7 (36 maç · maç başı sarı 2,5)
Criciuma
Sarı 86 · Kırmızı 1 (36 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 364 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Vila Nova: iç saha, 18 maç · Criciuma: dış saha, 18 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Vila Nova – Criciuma ilk 11'ler
Vila Nova · 4-2-3-1
- 1Helton LeiteK
- 16Igor CariúsD73' oyundan çıktı 73. dk
- 23Jonathan CostaD
- 4Douglas MendesD80' oyundan çıktı 80. dk
- 6HigorD80' oyundan çıktı 80. dk
- 15DuduO
- 31DodôO68' oyundan çıktı 68. dk
- 17Everton GaldinoO
- 10Marquinhos GabrielO11' gol 11. dk
- 99JandersonO11' asist 11. dk
- 7André LuísF68' oyundan çıktı 68. dk
- 13Willian FormigaD80' oyuna girdi 80. dk
- 14AndersonD
- 29DalbersonK
- 49DellatorreF
- 70Emerson UrsoF
- 18EnzoO
- 22HaynerD73' oyuna girdi 73. dk
- 21Higor MeritãoO68' oyuna girdi 68. dk88' sarı kart 88. dk
- 9LincolnF68' oyuna girdi 68. dk
- 20Nathan CamargoO
- 3Tiago PagnussatD80' oyuna girdi 80. dk
- 11Ryan LimaF
Teknik direktör: Guto Ferreira
Criciuma · 3-4-2-1
- 32AirtonK
- 37César MartinsD
- 3RodrigoD45' oyundan çıktı 45. dk
- 4Luciano CastánD
- 97Willean LepoO83' oyundan çıktı 83. dk
- 14RonaldO
- 7Fellipe MateusO73' oyundan çıktı 73. dk
- 22Marcelo HermesO89' sarı kart 89. dk
- 91R. OteroO
- 77Diego GonçalvesO45' oyundan çıktı 45. dk
- 9NicolasF9' oyundan çıktı 9. dk
- 6MarcinhoD
- 34Bruno AlvesD
- 10Jhonata RobertF9' oyuna girdi 9. dk
- 21João CarlosF
- 33YuriF45' oyuna girdi 45. dk
- 5EduardoO45' oyuna girdi 45. dk47' sarı kart 47. dk
- 70PedroK
- 11RomarinhoF83' oyuna girdi 83. dk87' sarı kart 87. dk
- 13WaguininhoF73' oyuna girdi 73. dk
- 41Jean IrmerO
- 31Hiago Accinelli da RozaO
Teknik direktör: Umberto Louzer
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiVila Nova
3. sıra · 63 puan · 36 maç · averaj +14
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGBMB
- 31.10 Vila Nova 2–2 Juventude B
- 24.10 São Bernardo 3–2 Vila Nova M
- 18.10 Vila Nova 2–2 Novorizontino B
- 11.10 Nautico Recife 0–2 Vila Nova G
- 07.10 Vila Nova 0–0 Cuiaba B
Criciuma
4. sıra · 62 puan · 36 maç · averaj +8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGMG
- 30.10 Criciuma 2–0 Ponte Preta G
- 24.10 Sport Recife 2–1 Criciuma M
- 18.10 São Bernardo 0–1 Criciuma G
- 12.10 Criciuma 1–0 America Mineiro G
- 08.10 Ceara 1–0 Criciuma M
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Vila Nova ile Criciuma, Serie B (Brezilya) 37. hafta karşılaşmasında 8 Kasım Pazar, saat 02:00 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Vila Nova 3., Criciuma 4.; iki takım arasında 1 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Vila Nova için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 8, yenilen 7. Son 5 maçta Criciuma 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-3). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 3. (63 p) – 4. (62 p)
- Form (son 5)
- BMBGB – GMGGM
- H2H (G-B-M)
- 2-6-5 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %44
- Korner ort. (maç)
- 10,4
- iddaa MS 1-0-2
- 2,30 – 2,74 – 2,52
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 13 kez karşılaştı: Vila Nova 2, Criciuma 5 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,17 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Temmuz 2026, Criciuma 2-0 Vila Nova.
Gol istatistikleri
Vila Nova iç saha 18 maçta maç başına 1,94 gol attı, 0,83 gol yedi; Criciuma dış saha 18 maçta 0,94 attı, 1,11 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Vila Nova %50, Criciuma %44. İlk yarıyı önde kapatma: Vila Nova 9/18, Criciuma 5/18.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Vila Nova 6,2, Criciuma 5,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,4. Maç başına kart: Vila Nova 2,4, Criciuma 1,9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,30, 0 – 2,74, 2 – 2,52. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,42, Üst 2,02. Karşılıklı Gol: Var 1,74, Yok 1,62.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %47; maç başına toplam korner ortalaması 10,4; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 8 Kasım 2026 01:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Brezilya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Novorizontino | 37 | +34 | 70 |
| 2 | Juventude | 36 | +22 | 65 |
| 3 | Vila Nova | 36 | +14 | 63 |
| 4 | Criciuma | 36 | +8 | 62 |
| 5 | Fortaleza EC | 37 | +11 | 62 |
| 6 | CRB | 36 | +3 | 55 |
| 7 | Goias | 36 | -3 | 55 |
| 8 | Atletico Goianiense | 36 | +9 | 55 |
| 9 | Sport Recife | 37 | +8 | 55 |
| 10 | Operario-PR | 37 | -1 | 54 |
| 11 | São Bernardo | 37 | +10 | 52 |
| 12 | Botafogo SP | 37 | +6 | 51 |
| 13 | Cuiaba | 36 | +3 | 47 |
| 14 | Athletic Club | 36 | +1 | 47 |
| 15 | Nautico Recife | 36 | -6 | 46 |
| 16 | Ceara | 36 | -8 | 43 |
| 17 | Avai | 37 | -12 | 40 |
| 18 | Londrina | 37 | -13 | 32 |
| 19 | America Mineiro | 36 | -29 | 26 |
| 20 | Ponte Preta | 36 | -57 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vila Nova | 18 | +20 | 41 |
| 2 | Novorizontino | 19 | +18 | 40 |
| 3 | Juventude | 18 | +20 | 38 |
| 4 | Criciuma | 18 | +11 | 37 |
| 5 | Fortaleza EC | 18 | +11 | 35 |
| 6 | Sport Recife | 18 | +11 | 34 |
| 7 | CRB | 18 | +13 | 33 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | +12 | 32 |
| 9 | Operario-PR | 19 | +3 | 32 |
| 10 | Goias | 18 | 0 | 32 |
| 11 | Nautico Recife | 18 | +3 | 30 |
| 12 | Botafogo SP | 19 | +8 | 28 |
| 13 | Cuiaba | 18 | +8 | 28 |
| 14 | Ceara | 18 | +1 | 28 |
| 15 | Athletic Club | 18 | +4 | 27 |
| 16 | Avai | 19 | 0 | 26 |
| 17 | São Bernardo | 18 | +1 | 21 |
| 18 | Londrina | 18 | +2 | 20 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -8 | 18 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -15 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | São Bernardo | 19 | +9 | 31 |
| 2 | Novorizontino | 18 | +16 | 30 |
| 3 | Juventude | 18 | +2 | 27 |
| 4 | Fortaleza EC | 19 | 0 | 27 |
| 5 | Criciuma | 18 | -3 | 25 |
| 6 | Botafogo SP | 18 | -2 | 23 |
| 7 | Goias | 18 | -3 | 23 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | -3 | 23 |
| 9 | Operario-PR | 18 | -4 | 22 |
| 10 | Vila Nova | 18 | -6 | 22 |
| 11 | CRB | 18 | -10 | 22 |
| 12 | Sport Recife | 19 | -3 | 21 |
| 13 | Athletic Club | 18 | -3 | 20 |
| 14 | Cuiaba | 18 | -5 | 19 |
| 15 | Nautico Recife | 18 | -9 | 16 |
| 16 | Ceara | 18 | -9 | 15 |
| 17 | Avai | 18 | -12 | 14 |
| 18 | Londrina | 19 | -15 | 12 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -21 | 8 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -42 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (19)
Deplasman Alt/Üst 0.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 3.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Çifte Şans
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Toplam Gol
