Criciuma 2-0 Ponte Preta: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Criciuma 2–0 Ponte Preta (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 30–5, isabetli şut 7–3, topa sahip olma %73–%27, korner 11–3.
Maç özeti
Criciuma – Ponte Preta maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Fellipe Mateus 45+5', Diego Gonçalves 89' (Criciuma). xG: Criciuma 2,0 – 0,2 Ponte Preta.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Criciuma: Umberto Louzer · Ponte Preta: Gilson Kleina
Maç akışı
Criciuma üstte · Ponte Preta altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 25' kırmızı kart: Danilo Barcelos (Ponte Preta)
- 38' sarı kart: Rodrigo Souza (Ponte Preta)
- 45' oyuncu değişikliği: Jhonata Robert Alves da Silva ↔ Diego Gonçalves (Criciuma)
- 45' oyuncu değişikliği: David da Hora ↔ Ryan Henrique Pereira Andrade (Ponte Preta)
- 45' oyuncu değişikliği: Denis ↔ Gustavo Felipe Almeida (Ponte Preta)
- 49' sarı kart: Diego Gonçalves (Criciuma)
- 45+5' gol: Fellipe Mateus (Criciuma)
- 57' sarı kart: Guilherme Teixeira Lobo (Criciuma)
- 61' oyuncu değişikliği: Guilherme Teixeira Lobo ↔ Eduardo Biasi (Criciuma)
- 61' oyuncu değişikliği: Danilo ↔ Miguel Morais Silva Santos (Ponte Preta)
- 71' sarı kart: Willean Bernardo (Criciuma)
- 75' oyuncu değişikliği: Nicolas Godinho Johann ↔ Yuri Jonathan (Criciuma)
- 75' oyuncu değişikliği: Willean Bernardo ↔ Marcio Almeida de Oliveira (Criciuma)
- 80' sarı kart: Gabriel Caran (Ponte Preta)
- 81' sarı kart: Ryan Henrique Pereira Andrade (Ponte Preta)
- 86' sarı kart: Vinicius Ferrari Andreoli (Ponte Preta)
- 86' oyuncu değişikliği: Fellipe Mateus ↔ Waguininho (Criciuma)
- 88' oyuncu değişikliği: Karl Cachoeira Della Vedova Júnior ↔ Cauã Felipi Silva Coelho (Ponte Preta)
- 89' sarı kart: Eduardo Biasi (Criciuma)
- 89' gol: Diego Gonçalves (Criciuma)
- 90+6' sarı kart: Rómulo Otero (Criciuma)
Maç olayları
- CriciumaPonte Preta
- Rómulo OteroSarı kart90+6'
- Eduardo BiasiSarı kart89'
- Gol Diego Gonçalves 2–089'
- 88'Karl Cachoeira Della Vedova Júnior ↔ Cauã Felipi Silva CoelhoOyuncu değişikliği
- 86'Vinicius Ferrari AndreoliSarı kart
- Fellipe Mateus ↔ WaguininhoOyuncu değişikliği86'
- 81'Ryan Henrique Pereira AndradeSarı kart
- 80'Gabriel CaranSarı kart
- Nicolas Godinho Johann ↔ Yuri JonathanOyuncu değişikliği75'
- Willean Bernardo ↔ Marcio Almeida de OliveiraOyuncu değişikliği75'
- Willean BernardoSarı kart71'
- Guilherme Teixeira Lobo ↔ Eduardo BiasiOyuncu değişikliği61'
- 61'Danilo ↔ Miguel Morais Silva SantosOyuncu değişikliği
- Guilherme Teixeira LoboSarı kart57'
- Diego GonçalvesSarı kart49'
- Gol Fellipe Mateus 1–0Asist: Nicolas Godinho Johann45+5'
- Jhonata Robert Alves da Silva ↔ Diego GonçalvesOyuncu değişikliği45'
- 45'David da Hora ↔ Ryan Henrique Pereira AndradeOyuncu değişikliği
- 45'Denis ↔ Gustavo Felipe AlmeidaOyuncu değişikliği
- 38'Rodrigo SouzaSarı kart
- 25'Danilo BarcelosKırmızı kart
- 24'Danilo BarcelosVAR: inceleme
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 18/36 | %61 11/18 |
| Beraberlik | %22 8/36 | %22 4/18 |
| Mağlubiyet | %28 10/36 | %17 3/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %8 3/36 | %6 1/18 |
| Beraberlik | %17 6/36 | %0 0/18 |
| Mağlubiyet | %75 27/36 | %94 17/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,06 (38 gol) | 1,17 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,83 (30 gol) | 0,56 (10 gol) |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,58 (21 gol) | 0,44 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,17 (78 gol) | 2,78 (50 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 12/36 | %22 4/18 |
| 1,5 Üst | %61 22/36 | %61 11/18 |
| 2,5 Üst | %22 8/36 | %11 2/18 |
| 3,5 Üst | %8 3/36 | %6 1/18 |
| Gol yememe | %47 17/36 | %61 11/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 15/36 | %28 5/18 |
| 1,5 Üst | %86 31/36 | %94 17/18 |
| 2,5 Üst | %42 15/36 | %50 9/18 |
| 3,5 Üst | %22 8/36 | %28 5/18 |
| Gol yememe | %8 3/36 | %0 0/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,8 | 11,4 |
| 7,5 Üst | %75 27/36 | %72 13/18 |
| 8,5 Üst | %64 23/36 | %72 13/18 |
| 9,5 Üst | %61 22/36 | %67 12/18 |
| 10,5 Üst | %58 21/36 | %67 12/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,8 | 10,4 |
| 7,5 Üst | %81 29/36 | %78 14/18 |
| 8,5 Üst | %72 26/36 | %61 11/18 |
| 9,5 Üst | %67 24/36 | %50 9/18 |
| 10,5 Üst | %44 16/36 | %39 7/18 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 5,6 |
| 2,5 Üst | %81 29/36 | %83 15/18 |
| 3,5 Üst | %69 25/36 | %78 14/18 |
| 4,5 Üst | %50 18/36 | %67 12/18 |
| 5,5 Üst | %33 12/36 | %56 10/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,7 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %94 34/36 | %89 16/18 |
| 3,5 Üst | %81 29/36 | %67 12/18 |
| 4,5 Üst | %78 28/36 | %61 11/18 |
| 5,5 Üst | %56 20/36 | %44 8/18 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,9 | 6,9 |
| 6,5 Üst | %53 19/36 | %50 9/18 |
| 7,5 Üst | %36 13/36 | %33 6/18 |
| 8,5 Üst | %31 11/36 | %33 6/18 |
| 9,5 Üst | %19 7/36 | %11 2/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 10,5 |
| 6,5 Üst | %86 31/36 | %89 16/18 |
| 7,5 Üst | %75 27/36 | %83 15/18 |
| 8,5 Üst | %61 22/36 | %78 14/18 |
| 9,5 Üst | %47 17/36 | %56 10/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %39 14/36 | %50 9/18 |
| Berabere | %42 15/36 | %33 6/18 |
| Geride | %19 7/36 | %17 3/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %19 7/36 | %6 1/18 |
| Berabere | %25 9/36 | %28 5/18 |
| Geride | %56 20/36 | %67 12/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Criciuma (36 maç)
Ponte Preta (36 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Criciuma (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 2 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 6 | 5 |
| 46-60 | 7 | 6 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 9 | 9 |
Ponte Preta (35 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 8 |
| 16-30 | 3 | 10 |
| 31-45 | 12 | 18 |
| 46-60 | 3 | 11 |
| 61-75 | 1 | 8 |
| 76-90 | 1 | 21 |
Kartlar
Criciuma
Sarı 86 · Kırmızı 1 (36 maç · maç başı sarı 2,4)
Ponte Preta
Sarı 105 · Kırmızı 15 (36 maç · maç başı sarı 2,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 364 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Criciuma: iç saha, 18 maç · Ponte Preta: dış saha, 18 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Criciuma – Ponte Preta ilk 11'ler
Criciuma · 4-2-3-1
- 32AirtonK
- 97Willean LepoD71' sarı kart 71. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 37César MartinsD
- 4Luciano CastánD
- 22Marcelo HermesD
- 8Guilherme LoboO57' sarı kart 57. dk61' oyundan çıktı 61. dk
- 14RonaldO
- 91R. OteroO90+6' sarı kart 90+6. dk
- 7Fellipe MateusO45+5' gol 45+5. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 10Jhonata RobertO45' oyundan çıktı 45. dk
- 9NicolasF45+5' asist 45+5. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 3RodrigoD
- 13WaguininhoF86' oyuna girdi 86. dk
- 21João CarlosF
- 41Jean IrmerO
- 31Hiago Accinelli da RozaO
- 5EduardoO61' oyuna girdi 61. dk89' sarı kart 89. dk
- 77Diego GonçalvesF45' oyuna girdi 45. dk49' sarı kart 49. dk89' gol 89. dk
- 34Bruno AlvesD
- 70PedroK
- 90Gabriel Capella ChavesF
- 33YuriF75' oyuna girdi 75. dk
- 6MarcinhoD75' oyuna girdi 75. dk
Teknik direktör: Umberto Louzer
Ponte Preta · 5-4-1
- 30ViniciusK86' sarı kart 86. dk
- 32Felipe Di MauroD
- 23S. PalaciosD
- 15Gabriel CaranD80' sarı kart 80. dk
- 14Danilo BarcelosD25' kırmızı kart 25. dk
- 19DaniloD
- 18David da HoraO45' oyundan çıktı 45. dk
- 5Rodrigo SouzaO38' sarı kart 38. dk
- 22DenisO
- 8KarlO88' oyundan çıktı 88. dk
- 9BrandãoF
- 17MiguelO61' oyuna girdi 61. dk
- 44Gustavo AlmeidaD45' oyuna girdi 45. dk
- 3Guilherme Martins FerreiraO
- 4Diego Monteiro LeaoD
- 2Ryan Henrique Pereira AndradeO
- 21Vitor Ribeiro FernandesF
- 6JuanD
- 20KawannD
- 35C. CoelhoF88' oyuna girdi 88. dk
- 7Emanuell Silva FerreiraF
- 1Guilherme VianaK
Teknik direktör: Gilson Kleina
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Criciuma için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 5, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Ponte Preta son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 12 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 10 kez karşılaştı: Criciuma 3, Ponte Preta 2 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 6 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Temmuz 2026, Ponte Preta 1-2 Criciuma.
- Sıralama
- 5. (59 p) – 20. (15 p)
- Form (son 5)
- MGGMG – BBMMM
- H2H (G-B-M)
- 3-5-2 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %12 – %53
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %24 – %29
- Korner ort. (maç)
- 10,7
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Criciuma iç saha 17 maçta maç başına 1,12 gol attı, 0,59 gol yedi; Ponte Preta dış saha 17 maçta 0,47 attı, 2,82 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Criciuma %12, Ponte Preta %53. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Criciuma %24, Ponte Preta %29. İlk yarıyı önde kapatma: Criciuma 8/17, Ponte Preta 1/17.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Criciuma 7,7, Ponte Preta 3,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,7. Maç başına kart: Criciuma 2,6, Ponte Preta 2,9.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %32; KG var ortalaması %26; maç başına toplam korner ortalaması 10,7; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 28 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Brezilya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Novorizontino | 37 | +34 | 70 |
| 2 | Juventude | 36 | +22 | 65 |
| 3 | Vila Nova | 36 | +14 | 63 |
| 4 | Criciuma | 36 | +8 | 62 |
| 5 | Fortaleza EC | 37 | +11 | 62 |
| 6 | CRB | 36 | +3 | 55 |
| 7 | Goias | 36 | -3 | 55 |
| 8 | Atletico Goianiense | 36 | +9 | 55 |
| 9 | Sport Recife | 37 | +8 | 55 |
| 10 | Operario-PR | 37 | -1 | 54 |
| 11 | São Bernardo | 37 | +10 | 52 |
| 12 | Botafogo SP | 37 | +6 | 51 |
| 13 | Cuiaba | 36 | +3 | 47 |
| 14 | Athletic Club | 36 | +1 | 47 |
| 15 | Nautico Recife | 36 | -6 | 46 |
| 16 | Ceara | 36 | -8 | 43 |
| 17 | Avai | 37 | -12 | 40 |
| 18 | Londrina | 37 | -13 | 32 |
| 19 | America Mineiro | 36 | -29 | 26 |
| 20 | Ponte Preta | 36 | -57 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vila Nova | 18 | +20 | 41 |
| 2 | Novorizontino | 19 | +18 | 40 |
| 3 | Juventude | 18 | +20 | 38 |
| 4 | Criciuma | 18 | +11 | 37 |
| 5 | Fortaleza EC | 18 | +11 | 35 |
| 6 | Sport Recife | 18 | +11 | 34 |
| 7 | CRB | 18 | +13 | 33 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | +12 | 32 |
| 9 | Operario-PR | 19 | +3 | 32 |
| 10 | Goias | 18 | 0 | 32 |
| 11 | Nautico Recife | 18 | +3 | 30 |
| 12 | Botafogo SP | 19 | +8 | 28 |
| 13 | Cuiaba | 18 | +8 | 28 |
| 14 | Ceara | 18 | +1 | 28 |
| 15 | Athletic Club | 18 | +4 | 27 |
| 16 | Avai | 19 | 0 | 26 |
| 17 | São Bernardo | 18 | +1 | 21 |
| 18 | Londrina | 18 | +2 | 20 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -8 | 18 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -15 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | São Bernardo | 19 | +9 | 31 |
| 2 | Novorizontino | 18 | +16 | 30 |
| 3 | Juventude | 18 | +2 | 27 |
| 4 | Fortaleza EC | 19 | 0 | 27 |
| 5 | Criciuma | 18 | -3 | 25 |
| 6 | Botafogo SP | 18 | -2 | 23 |
| 7 | Goias | 18 | -3 | 23 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | -3 | 23 |
| 9 | Operario-PR | 18 | -4 | 22 |
| 10 | Vila Nova | 18 | -6 | 22 |
| 11 | CRB | 18 | -10 | 22 |
| 12 | Sport Recife | 19 | -3 | 21 |
| 13 | Athletic Club | 18 | -3 | 20 |
| 14 | Cuiaba | 18 | -5 | 19 |
| 15 | Nautico Recife | 18 | -9 | 16 |
| 16 | Ceara | 18 | -9 | 15 |
| 17 | Avai | 18 | -12 | 14 |
| 18 | Londrina | 19 | -15 | 12 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -21 | 8 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -42 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar
- 22:00 Botafogo 1–1 Recife
- 23:30 Vila Nova 2–2 Juventude
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
