São Bernardo FC 0-1 Criciuma: Maç Sonucu ve İstatistikleri
São Bernardo FC 0–1 Criciuma (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 5–8, isabetli şut 0–2, topa sahip olma %53–%47, korner 9–2.
Maç özeti
São Bernardo FC – Criciuma maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: César Martins 35' (Criciuma). xG: São Bernardo FC 0,2 – 0,8 Criciuma.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- São Bernardo FC: Vinícius Bergantin · Criciuma: Umberto Louzer
Maç akışı
São Bernardo FC üstte · Criciuma altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 35' gol: César Martins (Criciuma)
- 61' oyuncu değişikliği: César Martins ↔ Bruno Alves (Criciuma)
- 61' oyuncu değişikliği: Rómulo Otero ↔ Waguininho (Criciuma)
- 66' oyuncu değişikliği: Pará ↔ Mário Sérgio Valerio (São Bernardo FC)
- 66' oyuncu değişikliği: Lucas Fernandes ↔ Fabrício Daniel (São Bernardo FC)
- 66' oyuncu değişikliği: Pedro Gabriel Pereira Lopes ↔ Daniel Davi Simão Roque (São Bernardo FC)
- 69' oyuncu değişikliği: Nicolas Godinho Johann ↔ Yuri Jonathan (Criciuma)
- 73' oyuncu değişikliği: Foguinho ↔ Romisson (São Bernardo FC)
- 80' oyuncu değişikliği: Luiz Gustavo Oliveira da Silva ↔ Pedro Vitor Ferreira da Silva (São Bernardo FC)
- 84' oyuncu değişikliği: Diego Gonçalves ↔ Guilherme Teixeira Lobo (Criciuma)
Maç olayları
- São Bernardo FCCriciuma
- 84'Diego Gonçalves ↔ Guilherme Teixeira LoboOyuncu değişikliği
- Luiz Gustavo Oliveira da Silva ↔ Pedro Vitor Ferreira da SilvaOyuncu değişikliği80'
- Foguinho ↔ RomissonOyuncu değişikliği73'
- 69'Nicolas Godinho Johann ↔ Yuri JonathanOyuncu değişikliği
- Pará ↔ Mário Sérgio ValerioOyuncu değişikliği66'
- Lucas Fernandes ↔ Fabrício DanielOyuncu değişikliği66'
- Pedro Gabriel Pereira Lopes ↔ Daniel Davi Simão RoqueOyuncu değişikliği66'
- 61'César Martins ↔ Bruno AlvesOyuncu değişikliği
- 61'Rómulo Otero ↔ WaguininhoOyuncu değişikliği
- 35'Gol César Martins 0–1Asist: Willean Bernardo
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 14/37 | %28 5/18 |
| Beraberlik | %27 10/37 | %33 6/18 |
| Mağlubiyet | %35 13/37 | %39 7/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 18/36 | %39 7/18 |
| Beraberlik | %22 8/36 | %22 4/18 |
| Mağlubiyet | %28 10/36 | %39 7/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,41 (52 gol) | 1,22 (22 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,14 (42 gol) | 1,17 (21 gol) |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,06 (38 gol) | 0,94 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,83 (30 gol) | 1,11 (20 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 23/37 | %56 10/18 |
| 1,5 Üst | %73 27/37 | %61 11/18 |
| 2,5 Üst | %51 19/37 | %39 7/18 |
| 3,5 Üst | %22 8/37 | %22 4/18 |
| Gol yememe | %24 9/37 | %22 4/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 12/36 | %44 8/18 |
| 1,5 Üst | %61 22/36 | %61 11/18 |
| 2,5 Üst | %22 8/36 | %33 6/18 |
| 3,5 Üst | %8 3/36 | %11 2/18 |
| Gol yememe | %47 17/36 | %33 6/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 11,4 |
| 7,5 Üst | %89 32/36 | %82 14/17 |
| 8,5 Üst | %81 29/36 | %76 13/17 |
| 9,5 Üst | %69 25/36 | %71 12/17 |
| 10,5 Üst | %58 21/36 | %65 11/17 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,8 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %75 27/36 | %78 14/18 |
| 8,5 Üst | %64 23/36 | %56 10/18 |
| 9,5 Üst | %61 22/36 | %56 10/18 |
| 10,5 Üst | %58 21/36 | %50 9/18 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %70 26/37 | %72 13/18 |
| 3,5 Üst | %59 22/37 | %61 11/18 |
| 4,5 Üst | %38 14/37 | %33 6/18 |
| 5,5 Üst | %19 7/37 | %11 2/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %81 29/36 | %78 14/18 |
| 3,5 Üst | %69 25/36 | %61 11/18 |
| 4,5 Üst | %50 18/36 | %33 6/18 |
| 5,5 Üst | %33 12/36 | %11 2/18 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 7,7 |
| 6,5 Üst | %76 28/37 | %61 11/18 |
| 7,5 Üst | %65 24/37 | %56 10/18 |
| 8,5 Üst | %49 18/37 | %33 6/18 |
| 9,5 Üst | %35 13/37 | %28 5/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,9 | 6,9 |
| 6,5 Üst | %53 19/36 | %56 10/18 |
| 7,5 Üst | %36 13/36 | %39 7/18 |
| 8,5 Üst | %31 11/36 | %28 5/18 |
| 9,5 Üst | %19 7/36 | %28 5/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %16 6/37 | %17 3/18 |
| Berabere | %62 23/37 | %72 13/18 |
| Geride | %22 8/37 | %11 2/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %39 14/36 | %28 5/18 |
| Berabere | %42 15/36 | %50 9/18 |
| Geride | %19 7/36 | %22 4/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
São Bernardo FC (37 maç)
Criciuma (36 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
São Bernardo FC (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 7 |
| 16-30 | 5 | 6 |
| 31-45 | 5 | 4 |
| 46-60 | 12 | 4 |
| 61-75 | 4 | 10 |
| 76-90 | 16 | 6 |
Criciuma (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 2 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 6 | 5 |
| 46-60 | 7 | 6 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 9 | 9 |
Kartlar
São Bernardo FC
Sarı 81 · Kırmızı 2 (37 maç · maç başı sarı 2,2)
Criciuma
Sarı 86 · Kırmızı 1 (36 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 364 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
São Bernardo FC: iç saha, 18 maç · Criciuma: dış saha, 18 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
São Bernardo FC – Criciuma ilk 11'ler
São Bernardo FC · 3-4-3
- 1Alex AlvesK
- 77MarcãoD
- 35JemersonD
- 90LuizãoD80' oyundan çıktı 80. dk
- 21Hugo SanchesO
- 8FoguinhoO73' oyundan çıktı 73. dk
- 26EduardoO
- 6ParáO66' oyundan çıktı 66. dk
- 31Lucas FernandesF66' oyundan çıktı 66. dk
- 9Felipe GarciaF
- 29PedrinhoF66' oyundan çıktı 66. dk
- 97AugustoD
- 10Fabrício DanielF66' oyuna girdi 66. dk
- 42HyoranO
- 7LucasF
- 33Mário SérgioD66' oyuna girdi 66. dk
- 11Pedro VitorF80' oyuna girdi 80. dk
- 3HélderD
- 30BreninhoO
- 36João Vitor Rodrigues GaldinoO
- 37D. DaviF66' oyuna girdi 66. dk
- 12Júnior OliveiraK
- 17RomissonO73' oyuna girdi 73. dk
Teknik direktör: Vinícius Bergantin
Criciuma · 3-4-2-1
- 32AirtonK
- 37César MartinsD35' gol 35. dk61' oyundan çıktı 61. dk
- 3RodrigoD
- 4Luciano CastánD
- 97Willean LepoO35' asist 35. dk
- 14RonaldO
- 7Fellipe MateusO
- 22Marcelo HermesO
- 91R. OteroO61' oyundan çıktı 61. dk
- 77Diego GonçalvesO84' oyundan çıktı 84. dk
- 9NicolasF69' oyundan çıktı 69. dk
- 31Hiago Accinelli da RozaO
- 41Jean IrmerO
- 13WaguininhoF61' oyuna girdi 61. dk
- 8Guilherme LoboO84' oyuna girdi 84. dk
- 11RomarinhoF
- 90Gabriel Capella ChavesF
- 6MarcinhoD
- 34Bruno AlvesD61' oyuna girdi 61. dk
- 33YuriF69' oyuna girdi 69. dk
- 5EduardoO
- 70PedroK
Teknik direktör: Umberto Louzer
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
São Bernardo son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 5 gol yedi. Criciuma için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 6, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2026 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: São Bernardo 0, Criciuma 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 27 Haziran 2026, Criciuma 1-0 São Bernardo.
- Sıralama
- 12. (46 p) – 5. (56 p)
- Form (son 5)
- BMGBG – GMGGM
- H2H (G-B-M)
- 0-0-1 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %38 – %31
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %56 – %44
- Korner ort. (maç)
- 10,9
- iddaa MS 1-0-2
- 2,91 – 2,84 – 2,04
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
São Bernardo iç saha 16 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,12 gol yedi; Criciuma dış saha 16 maçta 0,94 attı, 1,12 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %38, konukta %31. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: São Bernardo %56, Criciuma %44. İlk yarıyı önde kapatma: São Bernardo 3/16, Criciuma 4/16.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): São Bernardo 5,3, Criciuma 5,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,9. Maç başına kart: São Bernardo 1,7, Criciuma 1,9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,91, 0 – 2,84, 2 – 2,04. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,46, Üst 1,99. Karşılıklı Gol: Var 1,74, Yok 1,63.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %34; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 10,9; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 04:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Brezilya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Novorizontino | 37 | +34 | 70 |
| 2 | Juventude | 36 | +22 | 65 |
| 3 | Vila Nova | 36 | +14 | 63 |
| 4 | Criciuma | 36 | +8 | 62 |
| 5 | Fortaleza EC | 37 | +11 | 62 |
| 6 | CRB | 36 | +3 | 55 |
| 7 | Goias | 36 | -3 | 55 |
| 8 | Atletico Goianiense | 36 | +9 | 55 |
| 9 | Sport Recife | 37 | +8 | 55 |
| 10 | Operario-PR | 37 | -1 | 54 |
| 11 | São Bernardo | 37 | +10 | 52 |
| 12 | Botafogo SP | 37 | +6 | 51 |
| 13 | Cuiaba | 36 | +3 | 47 |
| 14 | Athletic Club | 36 | +1 | 47 |
| 15 | Nautico Recife | 36 | -6 | 46 |
| 16 | Ceara | 36 | -8 | 43 |
| 17 | Avai | 37 | -12 | 40 |
| 18 | Londrina | 37 | -13 | 32 |
| 19 | America Mineiro | 36 | -29 | 26 |
| 20 | Ponte Preta | 36 | -57 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vila Nova | 18 | +20 | 41 |
| 2 | Novorizontino | 19 | +18 | 40 |
| 3 | Juventude | 18 | +20 | 38 |
| 4 | Criciuma | 18 | +11 | 37 |
| 5 | Fortaleza EC | 18 | +11 | 35 |
| 6 | Sport Recife | 18 | +11 | 34 |
| 7 | CRB | 18 | +13 | 33 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | +12 | 32 |
| 9 | Operario-PR | 19 | +3 | 32 |
| 10 | Goias | 18 | 0 | 32 |
| 11 | Nautico Recife | 18 | +3 | 30 |
| 12 | Botafogo SP | 19 | +8 | 28 |
| 13 | Cuiaba | 18 | +8 | 28 |
| 14 | Ceara | 18 | +1 | 28 |
| 15 | Athletic Club | 18 | +4 | 27 |
| 16 | Avai | 19 | 0 | 26 |
| 17 | São Bernardo | 18 | +1 | 21 |
| 18 | Londrina | 18 | +2 | 20 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -8 | 18 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -15 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | São Bernardo | 19 | +9 | 31 |
| 2 | Novorizontino | 18 | +16 | 30 |
| 3 | Juventude | 18 | +2 | 27 |
| 4 | Fortaleza EC | 19 | 0 | 27 |
| 5 | Criciuma | 18 | -3 | 25 |
| 6 | Botafogo SP | 18 | -2 | 23 |
| 7 | Goias | 18 | -3 | 23 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | -3 | 23 |
| 9 | Operario-PR | 18 | -4 | 22 |
| 10 | Vila Nova | 18 | -6 | 22 |
| 11 | CRB | 18 | -10 | 22 |
| 12 | Sport Recife | 19 | -3 | 21 |
| 13 | Athletic Club | 18 | -3 | 20 |
| 14 | Cuiaba | 18 | -5 | 19 |
| 15 | Nautico Recife | 18 | -9 | 16 |
| 16 | Ceara | 18 | -9 | 15 |
| 17 | Avai | 18 | -12 | 14 |
| 18 | Londrina | 19 | -15 | 12 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -21 | 8 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -42 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar
- 00:30 America MG 1–0 Operario
- 22:00 Avai SC 0–0 Athletic Club MG
- 22:00 Crb Al 0–1 Botafogo
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
