← Maçlar
Brezilya · Serie B · 32. hafta9 Ekim 2026 · 01:30 TSİ

Ceara CE 1-0 Criciuma: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Ceara CE
1–0İY 0–0
Criciuma
Maç sonu

Ceara CE 1–0 Criciuma (9 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Ceara CE – Criciuma maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Ceara CE
Toplam (36)İç saha (18)
Galibiyet%31 11/36%44 8/18
Beraberlik%28 10/36%22 4/18
Mağlubiyet%42 15/36%33 6/18
Criciuma
Toplam (36)Dış saha (18)
Galibiyet%50 18/36%39 7/18
Beraberlik%22 8/36%22 4/18
Mağlubiyet%28 10/36%39 7/18

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Ceara CE
Toplam (36)İç saha (18)
Attığı gol / maç1,06 (38 gol)1,22 (22 gol)
Yediği gol / maç1,28 (46 gol)1,17 (21 gol)
Criciuma
Toplam (36)Dış saha (18)
Attığı gol / maç1,06 (38 gol)0,94 (17 gol)
Yediği gol / maç0,83 (30 gol)1,11 (20 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Ceara CE
Toplam (36)İç saha (18)
KG Var%53 19/36%56 10/18
1,5 Üst%72 26/36%67 12/18
2,5 Üst%39 14/36%50 9/18
3,5 Üst%14 5/36%17 3/18
Gol yememe%19 7/36%22 4/18
Criciuma
Toplam (36)Dış saha (18)
KG Var%33 12/36%44 8/18
1,5 Üst%61 22/36%61 11/18
2,5 Üst%22 8/36%33 6/18
3,5 Üst%8 3/36%11 2/18
Gol yememe%47 17/36%33 6/18

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Ceara CE
Toplam (36)İç saha (18)
Maçta toplam korner (ort.)10,49,9
7,5 Üst%75 27/36%78 14/18
8,5 Üst%69 25/36%67 12/18
9,5 Üst%58 21/36%50 9/18
10,5 Üst%47 17/36%44 8/18
Criciuma
Toplam (36)Dış saha (18)
Maçta toplam korner (ort.)10,810,2
7,5 Üst%75 27/36%78 14/18
8,5 Üst%64 23/36%56 10/18
9,5 Üst%61 22/36%56 10/18
10,5 Üst%58 21/36%50 9/18

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Ceara CE
Toplam (36)İç saha (18)
Maç başı kart4,75,4
2,5 Üst%86 31/36%89 16/18
3,5 Üst%72 26/36%78 14/18
4,5 Üst%53 19/36%61 11/18
5,5 Üst%33 12/36%39 7/18
Criciuma
Toplam (36)Dış saha (18)
Maç başı kart4,63,6
2,5 Üst%81 29/36%78 14/18
3,5 Üst%69 25/36%61 11/18
4,5 Üst%50 18/36%33 6/18
5,5 Üst%33 12/36%11 2/18

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Ceara CE
Toplam (36)İç saha (18)
Maç başı isabetli şut8,68,7
6,5 Üst%86 31/36%83 15/18
7,5 Üst%67 24/36%78 14/18
8,5 Üst%50 18/36%61 11/18
9,5 Üst%31 11/36%33 6/18
Criciuma
Toplam (36)Dış saha (18)
Maç başı isabetli şut6,96,9
6,5 Üst%53 19/36%56 10/18
7,5 Üst%36 13/36%39 7/18
8,5 Üst%31 11/36%28 5/18
9,5 Üst%19 7/36%28 5/18

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Ceara CE
Toplam (36)İç saha (18)
Önde%14 5/36%28 5/18
Berabere%47 17/36%44 8/18
Geride%39 14/36%28 5/18
Criciuma
Toplam (36)Dış saha (18)
Önde%39 14/36%28 5/18
Berabere%42 15/36%50 9/18
Geride%19 7/36%22 4/18

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Ceara CE (36 maç)

1/121/X21/21X/16X/X5X/262/132/X32/28

Criciuma (36 maç)

1/1131/X11/20X/15X/X5X/252/102/X22/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Ceara CE (36 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 7
16-30 3 7
31-45 7 6
46-60 4 9
61-75 10 8
76-90 12 9

Criciuma (34 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 2
16-30 3 1
31-45 6 5
46-60 7 6
61-75 3 4
76-90 9 9

Kartlar

Ceara CE

Sarı 84 · Kırmızı 4 (36 maç · maç başı sarı 2,3)

Criciuma

Sarı 86 · Kırmızı 1 (36 maç · maç başı sarı 2,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 364 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Ceara CE: iç saha, 18 maç · Criciuma: dış saha, 18 maç

Ceara CECriciuma
%51,5Topa sahip olma%49,7
1,20Beklenen gol (xG)0,98
14,9Toplam şut12,3
4,8İsabetli şut3,0
8,9Ceza sahası içi şut7,2
5,7Korner5,6
376Pas384
%82Pas isabeti%80
2,7Kurtarış2,8
15,1Faul13,5
2,1Ofsayt1,1
2,5Sarı kart1,9
0,11Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,21Rakibin xG'si0,95
12,9Rakibin şutu12,6
3,9Rakibin isabetli şutu3,9
4,2Rakibin korneri4,6

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Brezilya · Serie B puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Novorizontino 3720107 6632 +3470 GBGGG
2Juventude 3618117 4725 +2265 GBBGB
3Vila Nova 361899 5238 +1463 BGBMB
4Criciuma 3618810 3830 +862 MGGMG
5Fortaleza EC 3716147 4433 +1162 BGBBM
6CRB 3616713 5451 +355 GBMGM
7Goias 3616713 3841 -355 GGBGG
8Atletico Goianiense 3614139 4233 +955 MBBMB
9Sport Recife 37141310 5042 +855 BMGBM
10Operario-PR 3715913 4950 -154 MMGMG
11São Bernardo 37141013 5242 +1052 BMGGM
12Botafogo SP 3714914 4539 +651 GGGBG
13Cuiaba 36111411 3330 +347 BMMMM
14Athletic Club 36111411 4241 +147 MBBMG
15Nautico Recife 36121014 4046 -646 MMBMG
16Ceara 36111015 3846 -843 GMBMM
17Avai 3711719 3547 -1240 GBMMG
18Londrina 378821 4558 -1332 BGMMM
19America Mineiro 367524 2655 -2926 MMGGG
20Ponte Preta 363627 2178 -5715 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Vila Nova 181251 3515 +2041
2Novorizontino 191243 3517 +1840
3Juventude 181152 288 +2038
4Criciuma 181143 2110 +1137
5Fortaleza EC 18981 2716 +1135
6Sport Recife 18972 3019 +1134
7CRB 181035 3320 +1333
8Atletico Goianiense 18954 2715 +1232
9Operario-PR 19955 2724 +332
10Goias 181026 1818 032
11Nautico Recife 18936 2017 +330
12Botafogo SP 19847 3123 +828
13Cuiaba 18774 2012 +828
14Ceara 18846 2221 +128
15Athletic Club 18765 2319 +427
16Avai 19757 1919 026
17São Bernardo 18567 2221 +121
18Londrina 18558 2523 +220
19America Mineiro 185310 1422 -818
20Ponte Preta 182610 1328 -1512
#TakımOGBMAYAVP
1São Bernardo 19946 3021 +931
2Novorizontino 18864 3115 +1630
3Juventude 18765 1917 +227
4Fortaleza EC 19766 1717 027
5Criciuma 18747 1720 -325
6Botafogo SP 18657 1416 -223
7Goias 18657 2023 -323
8Atletico Goianiense 18585 1518 -323
9Operario-PR 18648 2226 -422
10Vila Nova 18648 1723 -622
11CRB 18648 2131 -1022
12Sport Recife 19568 2023 -321
13Athletic Club 18486 1922 -320
14Cuiaba 18477 1318 -519
15Nautico Recife 18378 2029 -916
16Ceara 18369 1625 -915
17Avai 184212 1628 -1214
18Londrina 193313 2035 -1512
19America Mineiro 182214 1233 -218
20Ponte Preta 181017 850 -423

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,26X2,8822,58

Çifte şans

1X1,26121,22X21,36

Karşılıklı gol

Var1,77Yok1,64

1,5 Alt / Üst

Alt2,54Üst1,28

2,5 Alt / Üst

Alt1,46Üst2,04

3,5 Alt / Üst

Alt1,10Üst3,70

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.