← Maçlar
Japonya · J3 League · 12. hafta21 Ekim 2026 · 07:00 TSİ

Tochigi 1-0 MIO Biwako Shiga: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Tochigi
1–0İY 0–0
MIO Biwako Shiga
Maç sonu

Tochigi 1–0 MIO Biwako Shiga (21 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Tochigi – MIO Biwako Shiga maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: H. Tsutsumi 65' (Tochigi).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Tochigi üstte · MIO Biwako Shiga altta

01530İY607590 24' sarı kart: H. Tsutsumi (Tochigi)46' oyuncu değişikliği: R. Yamaguchi ↔ K. Miyake (MIO Biwako Shiga)↔48' sarı kart: A. Nabeta (MIO Biwako Shiga)52' sarı kart: G. Umiguchi (MIO Biwako Shiga)58' sarı kart: E. Kubo (MIO Biwako Shiga)59' oyuncu değişikliği: S. Akiyama ↔ K. Matsubara (MIO Biwako Shiga)↔59' oyuncu değişikliği: G. Umiguchi ↔ K. Nakamura (MIO Biwako Shiga)↔63' oyuncu değişikliği: T. Myogan ↔ T. Igarashi (Tochigi)↔65' gol: H. Tsutsumi (Tochigi)70' oyuncu değişikliği: S. Tatsuta ↔ T. Kikushima (MIO Biwako Shiga)↔75' oyuncu değişikliği: T. Aoshima ↔ Y. Matsushita (Tochigi)↔75' oyuncu değişikliği: K. Otabor ↔ K. Sugimori (Tochigi)↔75' oyuncu değişikliği: Y. Kondo ↔ W. I. Suzuki (Tochigi)↔81' oyuncu değişikliği: I. Sakamoto ↔ F. Romero (MIO Biwako Shiga)↔82' oyuncu değişikliği: K. Osone ↔ S. Suzuki (Tochigi)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 24' sarı kart: H. Tsutsumi (Tochigi)
  • 46' oyuncu değişikliği: R. Yamaguchi ↔ K. Miyake (MIO Biwako Shiga)
  • 48' sarı kart: A. Nabeta (MIO Biwako Shiga)
  • 52' sarı kart: G. Umiguchi (MIO Biwako Shiga)
  • 58' sarı kart: E. Kubo (MIO Biwako Shiga)
  • 59' oyuncu değişikliği: S. Akiyama ↔ K. Matsubara (MIO Biwako Shiga)
  • 59' oyuncu değişikliği: G. Umiguchi ↔ K. Nakamura (MIO Biwako Shiga)
  • 63' oyuncu değişikliği: T. Myogan ↔ T. Igarashi (Tochigi)
  • 65' gol: H. Tsutsumi (Tochigi)
  • 70' oyuncu değişikliği: S. Tatsuta ↔ T. Kikushima (MIO Biwako Shiga)
  • 75' oyuncu değişikliği: T. Aoshima ↔ Y. Matsushita (Tochigi)
  • 75' oyuncu değişikliği: K. Otabor ↔ K. Sugimori (Tochigi)
  • 75' oyuncu değişikliği: Y. Kondo ↔ W. I. Suzuki (Tochigi)
  • 81' oyuncu değişikliği: I. Sakamoto ↔ F. Romero (MIO Biwako Shiga)
  • 82' oyuncu değişikliği: K. Osone ↔ S. Suzuki (Tochigi)

Maç olayları

  1. TochigiMIO Biwako Shiga
  2. K. Osone ↔ S. SuzukiOyuncu değişikliği82'
  3. 81'I. Sakamoto ↔ F. RomeroOyuncu değişikliği
  4. T. Aoshima ↔ Y. MatsushitaOyuncu değişikliği75'
  5. K. Otabor ↔ K. SugimoriOyuncu değişikliği75'
  6. Y. Kondo ↔ W. I. SuzukiOyuncu değişikliği75'
  7. 70'S. Tatsuta ↔ T. KikushimaOyuncu değişikliği
  8. Gol H. Tsutsumi 1–0Asist: K. Abe65'
  9. T. Myogan ↔ T. IgarashiOyuncu değişikliği63'
  10. 59'S. Akiyama ↔ K. MatsubaraOyuncu değişikliği
  11. 59'G. Umiguchi ↔ K. NakamuraOyuncu değişikliği
  12. 58'E. KuboSarı kart
  13. 52'G. UmiguchiSarı kart
  14. 48'A. NabetaSarı kart
  15. 46'R. Yamaguchi ↔ K. MiyakeOyuncu değişikliği
  16. H. TsutsumiSarı kart24'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Tochigi
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%27 4/15%50 4/8
Beraberlik%40 6/15%25 2/8
Mağlubiyet%33 5/15%25 2/8
MIO Biwako Shiga
Toplam (16)Dış saha (9)
Galibiyet%31 5/16%44 4/9
Beraberlik%13 2/16%11 1/9
Mağlubiyet%56 9/16%44 4/9

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Tochigi
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç0,93 (14 gol)1,38 (11 gol)
Yediği gol / maç1,07 (16 gol)0,88 (7 gol)
MIO Biwako Shiga
Toplam (16)Dış saha (9)
Attığı gol / maç1,19 (19 gol)1,56 (14 gol)
Yediği gol / maç1,75 (28 gol)1,67 (15 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Tochigi
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%40 6/15%38 3/8
1,5 Üst%53 8/15%63 5/8
2,5 Üst%33 5/15%38 3/8
3,5 Üst%27 4/15%25 2/8
Gol yememe%47 7/15%50 4/8
MIO Biwako Shiga
Toplam (16)Dış saha (9)
KG Var%44 7/16%56 5/9
1,5 Üst%69 11/16%67 6/9
2,5 Üst%63 10/16%67 6/9
3,5 Üst%38 6/16%56 5/9
Gol yememe%25 4/16%22 2/9

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Tochigi
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%7 1/15%13 1/8
Berabere%67 10/15%75 6/8
Geride%27 4/15%13 1/8
MIO Biwako Shiga
Toplam (16)Dış saha (9)
Önde%25 4/16%33 3/9
Berabere%38 6/16%22 2/9
Geride%38 6/16%44 4/9

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Tochigi (15 maç)

1/111/X01/20X/13X/X5X/222/102/X12/23

MIO Biwako Shiga (16 maç)

1/141/X01/20X/10X/X2X/242/112/X02/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Tochigi (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 0 0
31-45 1 3
46-60 1 2
61-75 3 1
76-90 4 1

MIO Biwako Shiga (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 4 2
31-45 2 6
46-60 5 3
61-75 4 2
76-90 3 13

Kartlar

Tochigi

Sarı 23 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 1,5)

MIO Biwako Shiga

Sarı 23 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 1,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Tochigi son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 2 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. MIO Biwako Shiga için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 6, yenilen 8.

Gol istatistikleri

Tochigi iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,40 gol yedi; MIO Biwako Shiga dış saha 5 maçta 2,40 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Tochigi %60, MIO Biwako Shiga %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tochigi %60, MIO Biwako Shiga %80. İlk yarıyı önde kapatma: Tochigi 1/5, MIO Biwako Shiga 2/5.

Sıralama
16. (10 p) – 11. (14 p)
Form (son 5)
MMBMM – MBBMG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %80
iddaa MS 1-0-2
1,84 – 3,25 – 3,00
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,84, 0 – 3,25, 2 – 3,00. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,81, Üst 1,59. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,92.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %80; KG var ortalaması %70; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 18 Ekim 2026 12:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J3 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Nara Club 161024 3321 +1232 MMGGG
2FC Gifu 161015 2915 +1431 GMGGG
3Kagoshima United 15942 2918 +1131 GGMBB
4Osaka 16853 2716 +1129 GGMGG
5Ehime FC 16925 3125 +629 GMMMG
6Sagamihara 15843 2515 +1028 GMBGG
7Renofa Yamaguchi 15834 2012 +827 GMGMB
8Roasso Kumamoto 15663 1710 +724 GGGBM
9Kanazawa 16727 2821 +723 MGGMG
10Parceiro Nagano 15726 2220 +223 GMMGG
11FC Ryukyu 16727 2424 023 GGGMM
12Kitakyushu 16547 2124 -319 MGGMM
13Fukushima United 16538 3133 -218 GGMBG
14Tochigi SC 15465 1416 -218 MGBGB
15Matsumoto Yamaga 16457 1518 -317 GMGMM
16Biwako Shiga 16529 1928 -917 MMMGM
17Gainare Tottori 15438 1529 -1415 BMBMM
18Thespakusatsu Gunma 164111 1331 -1813 MGMMM
19Kamatamare Sanuki 153210 1627 -1111 MGMMG
20Kochi United 162311 1036 -269 MBMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Ehime FC 8701 2210 +1221
2Osaka 8620 199 +1020
3Kagoshima United 8620 178 +920
4Nara Club 8602 219 +1218
5FC Gifu 8602 165 +1118
6FC Ryukyu 8512 159 +616
7Tochigi SC 8422 117 +414
8Parceiro Nagano 8413 97 +213
9Kitakyushu 8332 129 +312
10Renofa Yamaguchi 7331 85 +312
11Sagamihara 7331 86 +212
12Fukushima United 8323 1716 +111
13Kanazawa 7304 1310 +39
14Roasso Kumamoto 7232 76 +19
15Thespakusatsu Gunma 8305 914 -59
16Matsumoto Yamaga 9225 812 -48
17Kochi United 8224 914 -58
18Kamatamare Sanuki 8215 1017 -77
19Gainare Tottori 8134 611 -56
20Biwako Shiga 7115 513 -84
#TakımOGBMAYAVP
1Sagamihara 8512 179 +816
2Roasso Kumamoto 8431 104 +615
3Renofa Yamaguchi 8503 127 +515
4Kanazawa 9423 1511 +414
5Nara Club 8422 1212 014
6FC Gifu 8413 1310 +313
7Biwako Shiga 9414 1415 -113
8Kagoshima United 7322 1210 +211
9Parceiro Nagano 7313 1313 010
10Osaka 8233 87 +19
11Matsumoto Yamaga 7232 76 +19
12Gainare Tottori 7304 918 -99
13Ehime FC 8224 915 -68
14Fukushima United 8215 1417 -37
15FC Ryukyu 8215 915 -67
16Kitakyushu 8215 915 -67
17Kamatamare Sanuki 7115 610 -44
18Tochigi SC 7043 39 -64
19Thespakusatsu Gunma 8116 417 -134
20Kochi United 8017 122 -211

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 14:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,84X3,2523,00

Çifte şans

1X1,18121,16X21,53

Karşılıklı gol

Var1,50Yok1,92

2,5 Alt / Üst

Alt1,81Üst1,59

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J3 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.