← Maçlar
Japonya · J3 League · 12. hafta21 Ekim 2026 · 13:00 TSİ

Ehime 2-1 R Yamaguchi: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Ehime
2–1İY 2–0
R Yamaguchi
Maç sonu

Ehime 2–1 R Yamaguchi (21 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.

Maç özeti

Ehime – R Yamaguchi maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: S. Hino 43', K. Hosoya 45' (Ehime); S. Yamamoto 74' (R Yamaguchi).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Ehime üstte · R Yamaguchi altta

01530İY607590 35' sarı kart: T. Kuroishi (Ehime)42' sarı kart: N. Misawa (R Yamaguchi)43' gol: S. Hino (Ehime)45' gol: K. Hosoya (Ehime)46' oyuncu değişikliği: Y. Wakasa ↔ H. Naruoka (R Yamaguchi)↔46' oyuncu değişikliği: R. Yamamoto ↔ S. Yamamoto (R Yamaguchi)↔60' oyuncu değişikliği: S. Watanabe ↔ R. Gunji (R Yamaguchi)↔60' oyuncu değişikliği: K. Nakashima ↔ N. Nomura (R Yamaguchi)↔63' sarı kart: K. Sugiyama (Ehime)65' kırmızı kart: K. Hosoya (Ehime)69' oyuncu değişikliği: R. Kabayama ↔ K. Miyamoto (Ehime)↔69' oyuncu değişikliği: M. Hayashi ↔ Y. Fujimoto (Ehime)↔69' oyuncu değişikliği: S. Tamura ↔ T. Shibata (Ehime)↔74' gol: S. Yamamoto (R Yamaguchi)74' oyuncu değişikliği: K. Tanabe ↔ T. Ito (R Yamaguchi)↔76' oyuncu değişikliği: R. Abe ↔ H. Fukushima (Ehime)↔85' sarı kart: S. Kamimura (Ehime)86' oyuncu değişikliği: S. Hino ↔ A. Kozakai (Ehime)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 35' sarı kart: T. Kuroishi (Ehime)
  • 42' sarı kart: N. Misawa (R Yamaguchi)
  • 43' gol: S. Hino (Ehime)
  • 45' gol: K. Hosoya (Ehime)
  • 46' oyuncu değişikliği: Y. Wakasa ↔ H. Naruoka (R Yamaguchi)
  • 46' oyuncu değişikliği: R. Yamamoto ↔ S. Yamamoto (R Yamaguchi)
  • 60' oyuncu değişikliği: S. Watanabe ↔ R. Gunji (R Yamaguchi)
  • 60' oyuncu değişikliği: K. Nakashima ↔ N. Nomura (R Yamaguchi)
  • 63' sarı kart: K. Sugiyama (Ehime)
  • 65' kırmızı kart: K. Hosoya (Ehime)
  • 69' oyuncu değişikliği: R. Kabayama ↔ K. Miyamoto (Ehime)
  • 69' oyuncu değişikliği: M. Hayashi ↔ Y. Fujimoto (Ehime)
  • 69' oyuncu değişikliği: S. Tamura ↔ T. Shibata (Ehime)
  • 74' gol: S. Yamamoto (R Yamaguchi)
  • 74' oyuncu değişikliği: K. Tanabe ↔ T. Ito (R Yamaguchi)
  • 76' oyuncu değişikliği: R. Abe ↔ H. Fukushima (Ehime)
  • 85' sarı kart: S. Kamimura (Ehime)
  • 86' oyuncu değişikliği: S. Hino ↔ A. Kozakai (Ehime)

Maç olayları

  1. EhimeR Yamaguchi
  2. S. Hino ↔ A. KozakaiOyuncu değişikliği86'
  3. S. KamimuraSarı kart85'
  4. R. Abe ↔ H. FukushimaOyuncu değişikliği76'
  5. 74'Gol S. Yamamoto 2–1Asist: H. Naruoka
  6. 74'K. Tanabe ↔ T. ItoOyuncu değişikliği
  7. R. Kabayama ↔ K. MiyamotoOyuncu değişikliği69'
  8. M. Hayashi ↔ Y. FujimotoOyuncu değişikliği69'
  9. S. Tamura ↔ T. ShibataOyuncu değişikliği69'
  10. K. HosoyaKırmızı kart65'
  11. K. SugiyamaSarı kart63'
  12. 60'S. Watanabe ↔ R. GunjiOyuncu değişikliği
  13. 60'K. Nakashima ↔ N. NomuraOyuncu değişikliği
  14. 46'Y. Wakasa ↔ H. NaruokaOyuncu değişikliği
  15. 46'R. Yamamoto ↔ S. YamamotoOyuncu değişikliği
  16. Gol K. Hosoya 2–0Asist: S. Hino45'
  17. Gol S. Hino 1–043'
  18. 42'N. MisawaSarı kart
  19. T. KuroishiSarı kart35'

Maç istatistikleri

EhimeR Yamaguchi
1Kırmızı kart0

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Ehime
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%56 9/16%88 7/8
Beraberlik%13 2/16%0 0/8
Mağlubiyet%31 5/16%13 1/8
R Yamaguchi
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%53 8/15%63 5/8
Beraberlik%20 3/15%0 0/8
Mağlubiyet%27 4/15%38 3/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Ehime
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,94 (31 gol)2,75 (22 gol)
Yediği gol / maç1,56 (25 gol)1,25 (10 gol)
R Yamaguchi
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,33 (20 gol)1,50 (12 gol)
Yediği gol / maç0,80 (12 gol)0,88 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Ehime
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%63 10/16%75 6/8
1,5 Üst%88 14/16%88 7/8
2,5 Üst%69 11/16%88 7/8
3,5 Üst%50 8/16%63 5/8
Gol yememe%25 4/16%25 2/8
R Yamaguchi
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%33 5/15%38 3/8
1,5 Üst%73 11/15%75 6/8
2,5 Üst%33 5/15%50 4/8
3,5 Üst%13 2/15%13 1/8
Gol yememe%53 8/15%50 4/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Ehime
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%38 6/16%63 5/8
Berabere%31 5/16%13 1/8
Geride%31 5/16%25 2/8
R Yamaguchi
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%40 6/15%38 3/8
Berabere%40 6/15%38 3/8
Geride%20 3/15%25 2/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Ehime (16 maç)

1/161/X01/20X/12X/X2X/212/112/X02/24

R Yamaguchi (15 maç)

1/161/X01/20X/12X/X2X/222/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Ehime (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 3 2
31-45 4 4
46-60 6 4
61-75 3 7
76-90 8 3

R Yamaguchi (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 4 3
31-45 2 2
46-60 4 2
61-75 4 0
76-90 2 4

Kartlar

Ehime

Sarı 17 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 1,1)

R Yamaguchi

Sarı 18 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 1,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Ehime 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-8). Renofa Yamaguchi için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 9, yenilen 3. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 14 kez karşılaştı: Ehime 5, Renofa Yamaguchi 2 galibiyet aldı, 7 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Haziran 2025, Ehime 2-0 Renofa Yamaguchi.

Sıralama
2. (23 p) – 3. (23 p)
Form (son 5)
MGGMB – GGGBG
H2H (G-B-M)
5-7-2 (14 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %33
iddaa MS 1-0-2
2,29 – 3,08 – 2,36
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Ehime iç saha 5 maçta maç başına 3,40 gol attı, 1,00 gol yedi; Renofa Yamaguchi dış saha 6 maçta 1,50 attı, 0,83 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ehime %80, Renofa Yamaguchi %33. İlk yarıyı önde kapatma: Ehime 3/5, Renofa Yamaguchi 3/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,29, 0 – 3,08, 2 – 2,36. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,84, Üst 1,55. Karşılıklı Gol: Var 1,44, Yok 2,03.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %57; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 21 Ekim 2026 12:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J3 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Nara Club 161024 3321 +1232 MMGGG
2FC Gifu 161015 2915 +1431 GMGGG
3Kagoshima United 15942 2918 +1131 GGMBB
4Osaka 16853 2716 +1129 GGMGG
5Ehime FC 16925 3125 +629 GMMMG
6Sagamihara 15843 2515 +1028 GMBGG
7Renofa Yamaguchi 15834 2012 +827 GMGMB
8Roasso Kumamoto 15663 1710 +724 GGGBM
9Kanazawa 16727 2821 +723 MGGMG
10Parceiro Nagano 15726 2220 +223 GMMGG
11FC Ryukyu 16727 2424 023 GGGMM
12Kitakyushu 16547 2124 -319 MGGMM
13Fukushima United 16538 3133 -218 GGMBG
14Tochigi SC 15465 1416 -218 MGBGB
15Matsumoto Yamaga 16457 1518 -317 GMGMM
16Biwako Shiga 16529 1928 -917 MMMGM
17Gainare Tottori 15438 1529 -1415 BMBMM
18Thespakusatsu Gunma 164111 1331 -1813 MGMMM
19Kamatamare Sanuki 153210 1627 -1111 MGMMG
20Kochi United 162311 1036 -269 MBMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Ehime FC 8701 2210 +1221
2Osaka 8620 199 +1020
3Kagoshima United 8620 178 +920
4Nara Club 8602 219 +1218
5FC Gifu 8602 165 +1118
6FC Ryukyu 8512 159 +616
7Tochigi SC 8422 117 +414
8Parceiro Nagano 8413 97 +213
9Kitakyushu 8332 129 +312
10Renofa Yamaguchi 7331 85 +312
11Sagamihara 7331 86 +212
12Fukushima United 8323 1716 +111
13Kanazawa 7304 1310 +39
14Roasso Kumamoto 7232 76 +19
15Thespakusatsu Gunma 8305 914 -59
16Matsumoto Yamaga 9225 812 -48
17Kochi United 8224 914 -58
18Kamatamare Sanuki 8215 1017 -77
19Gainare Tottori 8134 611 -56
20Biwako Shiga 7115 513 -84
#TakımOGBMAYAVP
1Sagamihara 8512 179 +816
2Roasso Kumamoto 8431 104 +615
3Renofa Yamaguchi 8503 127 +515
4Kanazawa 9423 1511 +414
5Nara Club 8422 1212 014
6FC Gifu 8413 1310 +313
7Biwako Shiga 9414 1415 -113
8Kagoshima United 7322 1210 +211
9Parceiro Nagano 7313 1313 010
10Osaka 8233 87 +19
11Matsumoto Yamaga 7232 76 +19
12Gainare Tottori 7304 918 -99
13Ehime FC 8224 915 -68
14Fukushima United 8215 1417 -37
15FC Ryukyu 8215 915 -67
16Kitakyushu 8215 915 -67
17Kamatamare Sanuki 7115 610 -44
18Tochigi SC 7043 39 -64
19Thespakusatsu Gunma 8116 417 -134
20Kochi United 8017 122 -211

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 14:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,29X3,0822,36

Çifte şans

1X1,31121,17X21,33

Karşılıklı gol

Var1,44Yok2,03

2,5 Alt / Üst

Alt1,84Üst1,55

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J3 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.