← Maçlar
Japonya · J3 League · 12. hafta21 Ekim 2026 · 13:00 TSİ

FC Osaka 2-0 Nara Club: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FC Osaka
2–0İY 2–0
Nara Club
Maç sonu

FC Osaka 2–0 Nara Club (21 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.

Maç özeti

FC Osaka – Nara Club maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: K. Fukui 17', T. Shimada 26' (FC Osaka).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

FC Osaka üstte · Nara Club altta

01530İY607590 17' gol: K. Fukui (FC Osaka)26' gol: T. Shimada (FC Osaka)37' oyuncu değişikliği: K. Takahata ↔ T. Ishii (Nara Club)↔56' oyuncu değişikliği: Y. Togashi ↔ S. Mochizuki (Nara Club)↔56' oyuncu değişikliği: R. Tamura ↔ R. Sato (Nara Club)↔63' oyuncu değişikliği: S. Morimura ↔ T. Toya (FC Osaka)↔66' sarı kart: S. Tachino (FC Osaka)69' oyuncu değişikliği: R. Ando ↔ S. Masuda (Nara Club)↔69' oyuncu değişikliği: S. Kawanishi ↔ H. Morimoto (Nara Club)↔72' oyuncu değişikliği: S. Tachino ↔ K. Sakamoto (FC Osaka)↔73' oyuncu değişikliği: K. Fukui ↔ T. Kitsui (FC Osaka)↔86' oyuncu değişikliği: T. Shimada ↔ R. Sugawara (FC Osaka)↔86' oyuncu değişikliği: R. Kubo ↔ R. Nose (FC Osaka)↔90' sarı kart: S. Masuda (Nara Club)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 17' gol: K. Fukui (FC Osaka)
  • 26' gol: T. Shimada (FC Osaka)
  • 37' oyuncu değişikliği: K. Takahata ↔ T. Ishii (Nara Club)
  • 56' oyuncu değişikliği: Y. Togashi ↔ S. Mochizuki (Nara Club)
  • 56' oyuncu değişikliği: R. Tamura ↔ R. Sato (Nara Club)
  • 63' oyuncu değişikliği: S. Morimura ↔ T. Toya (FC Osaka)
  • 66' sarı kart: S. Tachino (FC Osaka)
  • 69' oyuncu değişikliği: R. Ando ↔ S. Masuda (Nara Club)
  • 69' oyuncu değişikliği: S. Kawanishi ↔ H. Morimoto (Nara Club)
  • 72' oyuncu değişikliği: S. Tachino ↔ K. Sakamoto (FC Osaka)
  • 73' oyuncu değişikliği: K. Fukui ↔ T. Kitsui (FC Osaka)
  • 86' oyuncu değişikliği: T. Shimada ↔ R. Sugawara (FC Osaka)
  • 86' oyuncu değişikliği: R. Kubo ↔ R. Nose (FC Osaka)
  • 90' sarı kart: S. Masuda (Nara Club)

Maç olayları

  1. FC OsakaNara Club
  2. 90'S. MasudaSarı kart
  3. T. Shimada ↔ R. SugawaraOyuncu değişikliği86'
  4. R. Kubo ↔ R. NoseOyuncu değişikliği86'
  5. K. Fukui ↔ T. KitsuiOyuncu değişikliği73'
  6. S. Tachino ↔ K. SakamotoOyuncu değişikliği72'
  7. 69'R. Ando ↔ S. MasudaOyuncu değişikliği
  8. 69'S. Kawanishi ↔ H. MorimotoOyuncu değişikliği
  9. S. TachinoSarı kart66'
  10. S. Morimura ↔ T. ToyaOyuncu değişikliği63'
  11. 56'Y. Togashi ↔ S. MochizukiOyuncu değişikliği
  12. 56'R. Tamura ↔ R. SatoOyuncu değişikliği
  13. 37'K. Takahata ↔ T. IshiiOyuncu değişikliği
  14. Gol T. Shimada 2–0Asist: R. Kubo26'
  15. Gol K. Fukui 1–0Asist: G. Yoshida17'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FC Osaka
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%50 8/16%75 6/8
Beraberlik%31 5/16%25 2/8
Mağlubiyet%19 3/16%0 0/8
Nara Club
Toplam (16)Dış saha (8)
Galibiyet%63 10/16%50 4/8
Beraberlik%13 2/16%25 2/8
Mağlubiyet%25 4/16%25 2/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FC Osaka
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,69 (27 gol)2,38 (19 gol)
Yediği gol / maç1,00 (16 gol)1,12 (9 gol)
Nara Club
Toplam (16)Dış saha (8)
Attığı gol / maç2,06 (33 gol)1,50 (12 gol)
Yediği gol / maç1,31 (21 gol)1,50 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FC Osaka
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%63 10/16%88 7/8
1,5 Üst%75 12/16%100 8/8
2,5 Üst%56 9/16%75 6/8
3,5 Üst%31 5/16%38 3/8
Gol yememe%25 4/16%13 1/8
Nara Club
Toplam (16)Dış saha (8)
KG Var%56 9/16%50 4/8
1,5 Üst%88 14/16%75 6/8
2,5 Üst%69 11/16%50 4/8
3,5 Üst%56 9/16%50 4/8
Gol yememe%38 6/16%38 3/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FC Osaka
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%25 4/16%38 3/8
Berabere%56 9/16%50 4/8
Geride%19 3/16%13 1/8
Nara Club
Toplam (16)Dış saha (8)
Önde%44 7/16%25 2/8
Berabere%31 5/16%38 3/8
Geride%25 4/16%38 3/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FC Osaka (16 maç)

1/141/X01/20X/14X/X3X/222/102/X22/21

Nara Club (16 maç)

1/171/X01/20X/13X/X1X/212/102/X12/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FC Osaka (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 2 3
31-45 4 3
46-60 4 3
61-75 3 2
76-90 8 4

Nara Club (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 7 6
31-45 8 1
46-60 6 2
61-75 3 2
76-90 8 5

Kartlar

FC Osaka

Sarı 20 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 1,3)

Nara Club

Sarı 16 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 1,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Osaka için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 7, yenilen 7. Nara Club son 5 maçında 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 11 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 20 kez karşılaştı: Osaka 9, Nara Club 4 galibiyet aldı, 7 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Ağustos 2026, Nara Club 1-4 Osaka.

Sıralama
7. (17 p) – 4. (23 p)
Form (son 5)
MBMMG – GGGGG
H2H (G-B-M)
9-7-4 (20 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %67
iddaa MS 1-0-2
1,92 – 3,21 – 2,82
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Osaka iç saha 5 maçta maç başına 2,60 gol attı, 1,40 gol yedi; Nara Club dış saha 6 maçta 1,67 attı, 1,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Osaka %80, Nara Club %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Osaka %100, Nara Club %67. İlk yarıyı önde kapatma: Osaka 2/5, Nara Club 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,92, 0 – 3,21, 2 – 2,82. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,01, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,39, Yok 2,16.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %73; KG var ortalaması %83; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 21 Ekim 2026 12:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J3 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Nara Club 161024 3321 +1232 MMGGG
2FC Gifu 161015 2915 +1431 GMGGG
3Kagoshima United 15942 2918 +1131 GGMBB
4Osaka 16853 2716 +1129 GGMGG
5Ehime FC 16925 3125 +629 GMMMG
6Sagamihara 15843 2515 +1028 GMBGG
7Renofa Yamaguchi 15834 2012 +827 GMGMB
8Roasso Kumamoto 15663 1710 +724 GGGBM
9Kanazawa 16727 2821 +723 MGGMG
10Parceiro Nagano 15726 2220 +223 GMMGG
11FC Ryukyu 16727 2424 023 GGGMM
12Kitakyushu 16547 2124 -319 MGGMM
13Fukushima United 16538 3133 -218 GGMBG
14Tochigi SC 15465 1416 -218 MGBGB
15Matsumoto Yamaga 16457 1518 -317 GMGMM
16Biwako Shiga 16529 1928 -917 MMMGM
17Gainare Tottori 15438 1529 -1415 BMBMM
18Thespakusatsu Gunma 164111 1331 -1813 MGMMM
19Kamatamare Sanuki 153210 1627 -1111 MGMMG
20Kochi United 162311 1036 -269 MBMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Ehime FC 8701 2210 +1221
2Osaka 8620 199 +1020
3Kagoshima United 8620 178 +920
4Nara Club 8602 219 +1218
5FC Gifu 8602 165 +1118
6FC Ryukyu 8512 159 +616
7Tochigi SC 8422 117 +414
8Parceiro Nagano 8413 97 +213
9Kitakyushu 8332 129 +312
10Renofa Yamaguchi 7331 85 +312
11Sagamihara 7331 86 +212
12Fukushima United 8323 1716 +111
13Kanazawa 7304 1310 +39
14Roasso Kumamoto 7232 76 +19
15Thespakusatsu Gunma 8305 914 -59
16Matsumoto Yamaga 9225 812 -48
17Kochi United 8224 914 -58
18Kamatamare Sanuki 8215 1017 -77
19Gainare Tottori 8134 611 -56
20Biwako Shiga 7115 513 -84
#TakımOGBMAYAVP
1Sagamihara 8512 179 +816
2Roasso Kumamoto 8431 104 +615
3Renofa Yamaguchi 8503 127 +515
4Kanazawa 9423 1511 +414
5Nara Club 8422 1212 014
6FC Gifu 8413 1310 +313
7Biwako Shiga 9414 1415 -113
8Kagoshima United 7322 1210 +211
9Parceiro Nagano 7313 1313 010
10Osaka 8233 87 +19
11Matsumoto Yamaga 7232 76 +19
12Gainare Tottori 7304 918 -99
13Ehime FC 8224 915 -68
14Fukushima United 8215 1417 -37
15FC Ryukyu 8215 915 -67
16Kitakyushu 8215 915 -67
17Kamatamare Sanuki 7115 610 -44
18Tochigi SC 7043 39 -64
19Thespakusatsu Gunma 8116 417 -134
20Kochi United 8017 122 -211

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 14:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,92X3,2122,82

Çifte şans

1X1,21121,16X21,47

Karşılıklı gol

Var1,39Yok2,16

2,5 Alt / Üst

Alt2,01Üst1,45

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J3 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.