Almanya · 3. Liga · 13. hafta

Stuttgart II – Verl

Başlamasına 12 sa 25 dk Başlamadı

Stuttgart II – Verl: 8 Kasım 18:30, Almanya · 3. Liga, 13. hafta. Bu sezon Stuttgart II evinde 5 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet; Verl deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %83; KG var ortalaması %92; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 21 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
comtech Arena, Aspache

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiStuttgart IIVerl
Lig sırası13. · 15 puan17. · 12 puan
Form (son 5)BGGMBBBMMM
Gol (attığı – yediği, ort.)1,80 – 2,401,17 – 2,00
2,5 Üst biten%100%67
Karşılıklı gol%100%83
Gol yemediği%0%17
Aralarında (G-B-M)0-3-1 (4 maç, Stuttgart II bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Stuttgart II iç sahada (5 maç), Verl deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Stuttgart II iç sahada (5 maç) · Verl deplasmanda (6 maç), bu sezon

1,80 Gol atma maç başı 1,17
2,40 Gol yeme maç başı 2,00
%0 Gol yememe maçların %17
%100 KG Var maçların %83
%100 2.5 Üst maçların %67

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Stuttgart II iç sahada 5 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Verl deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Stuttgart II, iç saha maçlarında 5 maçta 5 kez 2,5 üst bitti (%100).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Stuttgart II

13. sıra · 15 puan · 12 maç · averaj -2

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGGMB

  1. 31.10 MSV Duisburg 3–3 Stuttgart II B
  2. 24.10 Stuttgart II 1–2 Alemannia Aachen M
  3. 16.10 Fortuna Köln 0–1 Stuttgart II G
  4. 13.10 Stuttgart II 3–2 Hoffenheim II G
  5. 10.10 SV Meppen 1–1 Stuttgart II B
Deplasman

Verl

17. sıra · 12 puan · 12 maç · averaj -9

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBMMM

  1. 31.10 Verl 1–4 SV Wehen M
  2. 24.10 FC Viktoria Köln 3–1 Verl M
  3. 18.10 Hoffenheim II 2–1 Verl M
  4. 14.10 Verl 2–2 SSV Jahn Regensburg B
  5. 11.10 Fortuna Düsseldorf 2–2 Verl B

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Stuttgart II 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 9-8). Son 5 maçta Verl 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 7-13). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Stuttgart II 0 – Verl 1; 3 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Şubat 2026, Verl 4-0 Stuttgart II.

Gol istatistikleri

Stuttgart II iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 2,40 gol yedi; Verl dış saha 6 maçta 1,17 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Stuttgart II %100, Verl %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Stuttgart II %100, Verl %83. İlk yarıyı önde kapatma: Stuttgart II 1/5, Verl 4/6.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Stuttgart II 3,5, Verl 5,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: Stuttgart II 2,0, Verl 2,2.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,27, 0 – 3,63, 2 – 2,29. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,87, Üst 1,24. Karşılıklı Gol: Var 1,24, Yok 2,94.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %83; KG var ortalaması %92; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 21 gol yediler.

Sıralama
13. (15 p) – 17. (12 p)
Form (son 5)
BMGGB – MMMBB
H2H (G-B-M)
0-3-1 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %83
Korner ort. (maç)
9,8
iddaa MS 1-0-2
2,27 – 3,63 – 2,29

Veri: 7 Kasım 2026 01:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Stuttgart II
Toplam (12)İç saha (5)
Galibiyet%33 4/12%20 1/5
Beraberlik%25 3/12%20 1/5
Mağlubiyet%42 5/12%60 3/5
Verl
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%25 3/12%17 1/6
Beraberlik%25 3/12%33 2/6
Mağlubiyet%50 6/12%50 3/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Stuttgart II
Toplam (12)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,75 (21 gol)1,80 (9 gol)
Yediği gol / maç1,92 (23 gol)2,40 (12 gol)
Verl
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,42 (17 gol)1,17 (7 gol)
Yediği gol / maç2,17 (26 gol)2,00 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Stuttgart II
Toplam (12)İç saha (5)
KG Var%83 10/12%100 5/5
1,5 Üst%83 10/12%100 5/5
2,5 Üst%75 9/12%100 5/5
3,5 Üst%50 6/12%60 3/5
Gol yememe%8 1/12%0 0/5
Verl
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%92 11/12%83 5/6
1,5 Üst%92 11/12%83 5/6
2,5 Üst%83 10/12%67 4/6
3,5 Üst%50 6/12%50 3/6
Gol yememe%8 1/12%17 1/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Stuttgart II
Toplam (11)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)8,69,5
7,5 Üst%38 3/8%25 1/4
8,5 Üst%25 2/8%25 1/4
9,5 Üst%25 2/8%25 1/4
10,5 Üst%13 1/8%25 1/4
Verl
Toplam (11)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)10,110,2
7,5 Üst%80 8/10%80 4/5
8,5 Üst%70 7/10%60 3/5
9,5 Üst%70 7/10%60 3/5
10,5 Üst%60 6/10%60 3/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Stuttgart II
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı kart5,25,0
2,5 Üst%82 9/11%100 5/5
3,5 Üst%73 8/11%80 4/5
4,5 Üst%64 7/11%60 3/5
5,5 Üst%45 5/11%40 2/5
Verl
Toplam (11)Dış saha (6)
Maç başı kart3,84,0
2,5 Üst%73 8/11%83 5/6
3,5 Üst%64 7/11%67 4/6
4,5 Üst%36 4/11%33 2/6
5,5 Üst%9 1/11%17 1/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Stuttgart II
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut7,49,0
6,5 Üst%64 7/11%80 4/5
7,5 Üst%55 6/11%80 4/5
8,5 Üst%55 6/11%80 4/5
9,5 Üst%45 5/11%60 3/5
Verl
Toplam (11)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut10,18,5
6,5 Üst%91 10/11%83 5/6
7,5 Üst%73 8/11%67 4/6
8,5 Üst%73 8/11%67 4/6
9,5 Üst%55 6/11%33 2/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Stuttgart II
Toplam (12)İç saha (5)
Önde%8 1/12%20 1/5
Berabere%50 6/12%20 1/5
Geride%42 5/12%60 3/5
Verl
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%50 6/12%67 4/6
Berabere%25 3/12%17 1/6
Geride%25 3/12%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Stuttgart II (12 maç)

1/111/X01/20X/13X/X1X/222/102/X22/23

Verl (12 maç)

1/121/X11/23X/10X/X1X/222/112/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Stuttgart II (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 7
16-30 1 3
31-45 4 2
46-60 2 4
61-75 5 1
76-90 3 1

Verl (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 4 1
31-45 4 4
46-60 3 5
61-75 2 6
76-90 2 8

Kartlar

Stuttgart II

Sarı 33 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,8)

Verl

Sarı 25 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 127 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Stuttgart II: iç saha, 5 maç · Verl: dış saha, 6 maç

Stuttgart IIVerl
%48,5Topa sahip olma%51,2
11,3Toplam şut11,2
3,6İsabetli şut3,3
3,0Ceza sahası içi şut2,2
3,5Korner5,2
507Pas384
1,6Kurtarış2,0
14,5Faul9,5
1,0Ofsayt0,5
2,0Sarı kart2,2
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

13,8Rakibin şutu15,0
5,4Rakibin isabetli şutu5,2
6,0Rakibin korneri5,0

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Almanya · 3. Liga puan durumu · 3 Liga

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Viktoria Köln 13922 3618 +1829 BBGGG
2MSV Duisburg 13922 3318 +1529 GBMBG
3Rot-Weiß Essen 13832 2113 +827 GMGGG
4SV Wehen 13634 2617 +921 GBGGG
5FC Ingolstadt 04 13634 1919 021 GGGBG
6FC Saarbrücken 13625 3126 +520 MGMGM
7Alemannia Aachen 13625 1919 020 MGGGM
8Waldhof Mannheim 13616 2320 +319 MMGMG
9Hansa Rostock 13544 2222 019 MMBMG
10Hoffenheim II 12516 2120 +116 MMGMM
11Fortuna Düsseldorf 13445 1417 -316 GMBBM
12SV Meppen 12435 1617 -115 BGBGB
13Stuttgart II 12435 2123 -215 BGGMB
14Preußen Münster 13436 2125 -415 MMGMM
15Würzburger Kickers 12426 1724 -714 MBGMG
16SSV Jahn Regensburg 12345 2221 +113 GBBMG
17Verl 12336 1726 -912 BBMMM
18SG Sonnenhof Grossaspach 13337 1329 -1612 BGMMM
19Fortuna Köln 13247 1016 -610 MMMMM
20Havelse 13247 1729 -1210 BBGBM
#TakımOGBMAYAVP
1Rot-Weiß Essen 7610 133 +1019
2FC Viktoria Köln 7511 2312 +1116
3MSV Duisburg 6420 157 +814
4Alemannia Aachen 7412 1312 +113
5Waldhof Mannheim 7403 119 +212
6SV Wehen 7313 159 +610
7Hoffenheim II 6312 128 +410
8FC Ingolstadt 04 7313 1114 -310
9SG Sonnenhof Grossaspach 7313 711 -410
10Würzburger Kickers 5302 84 +49
11Hansa Rostock 6231 119 +29
12FC Saarbrücken 6303 1313 09
13Preußen Münster 7232 1212 09
14Havelse 7232 1415 -19
15SV Meppen 6222 1011 -18
16Fortuna Düsseldorf 6222 68 -28
17SSV Jahn Regensburg 6213 96 +37
18Verl 6213 1014 -47
19Stuttgart II 5113 912 -34
20Fortuna Köln 6033 26 -43
#TakımOGBMAYAVP
1MSV Duisburg 7502 1811 +715
2FC Viktoria Köln 6411 136 +713
3FC Saarbrücken 7322 1813 +511
4SV Wehen 6321 118 +311
5FC Ingolstadt 04 6321 85 +311
6Stuttgart II 7322 1211 +111
7Hansa Rostock 7313 1113 -210
8Fortuna Düsseldorf 7223 89 -18
9Rot-Weiß Essen 6222 810 -28
10Waldhof Mannheim 6213 1211 +17
11SV Meppen 6213 66 07
12Alemannia Aachen 6213 67 -17
13Fortuna Köln 7214 810 -27
14SSV Jahn Regensburg 6132 1315 -26
15Hoffenheim II 6204 912 -36
16Preußen Münster 6204 913 -46
17Verl 6123 712 -55
18Würzburger Kickers 7124 920 -115
19SG Sonnenhof Grossaspach 6024 618 -122
20Havelse 6015 314 -111

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Stuttgart II2,27
X · Beraberlik3,63
2 · Verl2,29

2,5 Alt / Üst

Alt2,87
Üst1,24

Karşılıklı gol

Var1,24
Yok2,94
Tüm marketler (24)

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,68Üst1,79

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var3,341 ve Yok6,390 ve Var3,990 ve Yok27,502 ve Var3,372 ve Yok6,46

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,9404,4521,37

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var2,75Yok1,27

Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır

Evet7,18Hayır–

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,94Üst1,58

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,91Üst1,60

Alt/Üst 3.5

Alt1,75Üst1,74

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,84Eşit3,872.1,85

1. Yarı Sonucu

12,6802,4522,70

2. Yarı Sonucu

12,5002,8522,51

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt9,580 ve Alt6,712 ve Alt9,621 ve Üst2,860 ve Üst7,122 ve Üst2,88

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,95Üst1,57

Alt/Üst 1.5

Alt6,59Üst–

1. Yarı / Maç Sonucu

1/13,481/012,551/222,800/16,540/06,690/26,602/122,402/012,552/23,52

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var8,73Üst ve Var1,40Alt ve Yok4,06Üst ve Yok9,44

Çifte Şans

1 ve 01,391 ve 21,150 ve 21,40

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var10,451 ve Yok3,430 ve Var5,460 ve Yok4,152 ve Var10,502 ve Yok3,45

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,281 ve 21,340 ve 21,29

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,92Üst1,59

Tek / Çift

Tek1,79Çift1,69

Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır

Evet7,29Hayır–

Toplam Gol

0-1 gol6,852-3 gol2,234-5 gol2,516+ gol4,94

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt4,13Üst1,10