SC Verl 2-2 SSV Jahn Regensburg: Maç Sonucu ve İstatistikleri
SC Verl 2–2 SSV Jahn Regensburg (14 Ekim 2026). İlk yarı 0–2. Şut 8–8, isabetli şut 4–3, topa sahip olma %71–%29, korner 8–3.
Maç özeti
SC Verl – SSV Jahn Regensburg maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: Dennis Waidner 65', 73' (SC Verl); Lucas Hermes 38', Oscar Schoenfelder 43' (SSV Jahn Regensburg).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- SC Verl: Orest Shala · SSV Jahn Regensburg: S. Hildmann
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
SC Verl üstte · SSV Jahn Regensburg altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 38' gol: Lucas Hermes (SSV Jahn Regensburg)
- 43' gol: Oscar Schoenfelder (SSV Jahn Regensburg)
- 53' sarı kart: Andre Leipold (SC Verl)
- 56' oyuncu değişikliği: Mika Clausen ↔ Kasim Rabihic (SC Verl)
- 56' oyuncu değişikliği: Joshua Eze ↔ Fabian Wessig (SC Verl)
- 61' oyuncu değişikliği: David Lennart Philipp ↔ Marco Womer (SSV Jahn Regensburg)
- 65' gol: Dennis Waidner (SC Verl)
- 68' sarı kart: Sascha Hingerl (SSV Jahn Regensburg)
- 71' oyuncu değişikliği: Sascha Hingerl ↔ Zeteny Jano (SSV Jahn Regensburg)
- 71' oyuncu değişikliği: Janne Berner ↔ Emmanuel Bamba (SC Verl)
- 71' oyuncu değişikliği: Lucas Hermes ↔ Jakob Seibold (SSV Jahn Regensburg)
- 73' gol: Dennis Waidner (SC Verl)
- 87' oyuncu değişikliği: Dennis Waidner ↔ Yari Otto (SC Verl)
- 87' oyuncu değişikliği: Nassim Boujellab ↔ John Xaver Posselt (SSV Jahn Regensburg)
- 88' oyuncu değişikliği: Andre Leipold ↔ Alem Japaur (SC Verl)
Maç olayları
- SC VerlSSV Jahn Regensburg
- Andre Leipold ↔ Alem JapaurOyuncu değişikliği88'
- Dennis Waidner ↔ Yari OttoOyuncu değişikliği87'
- 87'Nassim Boujellab ↔ John Xaver PosseltOyuncu değişikliği
- Gol Dennis Waidner 2–2Asist: Andre Leipold73'
- 71'Sascha Hingerl ↔ Zeteny JanoOyuncu değişikliği
- Janne Berner ↔ Emmanuel BambaOyuncu değişikliği71'
- 71'Lucas Hermes ↔ Jakob SeiboldOyuncu değişikliği
- 68'Sascha HingerlSarı kart
- Gol Dennis Waidner 1–2Asist: Tim Heike65'
- 61'David Lennart Philipp ↔ Marco WomerOyuncu değişikliği
- Mika Clausen ↔ Kasim RabihicOyuncu değişikliği56'
- Joshua Eze ↔ Fabian WessigOyuncu değişikliği56'
- Andre LeipoldSarı kart53'
- 43'Gol Oscar Schoenfelder 0–2Asist: Nassim Boujellab
- 38'Gol Lucas Hermes 0–1Asist: David Lennart Philipp
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %42 5/12 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,42 (17 gol) | 1,67 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,17 (26 gol) | 2,33 (14 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,83 (22 gol) | 2,17 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,75 (21 gol) | 2,50 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 1,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 8/12 | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %83 5/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 10,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,7 | 6,8 |
| 7,5 Üst | %44 4/9 | %20 1/5 |
| 8,5 Üst | %44 4/9 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %44 4/9 | %20 1/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %9 1/11 | %0 0/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,1 | 12,0 |
| 6,5 Üst | %91 10/11 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %55 6/11 | %80 4/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,2 | 7,8 |
| 6,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 6/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Geride | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Berabere | %33 4/12 | %0 0/6 |
| Geride | %33 4/12 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
SC Verl (12 maç)
SSV Jahn Regensburg (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
SC Verl (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 4 | 4 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 2 | 6 |
| 76-90 | 2 | 8 |
SSV Jahn Regensburg (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 7 | 2 |
| 46-60 | 7 | 1 |
| 61-75 | 3 | 6 |
| 76-90 | 1 | 5 |
Kartlar
SC Verl
Sarı 25 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,1)
SSV Jahn Regensburg
Sarı 34 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 127 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
SC Verl: iç saha, 5 maç · SSV Jahn Regensburg: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
SC Verl – SSV Jahn Regensburg ilk 11'ler
SC Verl · 4-3-3
- 1T. SchlieckK
- 34Janne BernerD71' oyundan çıktı 71. dk
- 22N. KönigD
- 5Nick SeidelD
- 19N. KijewskiD
- 30A. MešanovićO
- 6J. EzeO56' oyundan çıktı 56. dk
- 8D. WaidnerO65' gol 65. dk73' gol 73. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 20A. LeipoldF53' sarı kart 53. dk73' asist 73. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 21M. ClausenF56' oyundan çıktı 56. dk
- 25T. HeikeF65' asist 65. dk
- 29Emmanuel BambaO
- 9A. JapaurF88' oyuna girdi 88. dk
- 26A. FótiO
- 11M. KaubeO
- 14P. LehmannD
- 17Y. OttoO87' oyuna girdi 87. dk
- 32F. PekruhlK
- 23K. RabihićF56' oyuna girdi 56. dk
- 18F. WessigO56' oyuna girdi 56. dk
Teknik direktör: Orest Shala
SSV Jahn Regensburg · 3-4-3
- 1H. HermannK
- 37Leopold WurmD
- 5L. MühlD
- 31L. MätzlerD
- 25N. OliveiraO
- 35S. HingerlO68' sarı kart 68. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 29A. FeinO
- 7O. SchönfelderO43' gol 43. dk
- 8D. PhilippF38' asist 38. dk61' oyundan çıktı 61. dk
- 27L. HermesF38' gol 38. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 10N. BoujellabF43' asist 43. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 26B. BauerD
- 34P. HobschF
- 21Z. JánóO71' oyuna girdi 71. dk
- 44M. KarbsteinD
- 13E. MajetschakO
- 20J. PosseltF87' oyuna girdi 87. dk
- 23M. SchmittK
- 40J. SeiboldO71' oyuna girdi 71. dk
- 11M. WörnerF61' oyuna girdi 61. dk
Teknik direktör: S. Hildmann
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Verl için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 7, yenilen 7. Son 5 maçta Jahn Regensburg 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 11-13). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Verl 0 – Jahn Regensburg 3; 1 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Mart 2026, Verl 1-2 Jahn Regensburg.
- Sıralama
- 12. (11 p) – 15. (8 p)
- Form (son 5)
- BMGBG – GMBMB
- H2H (G-B-M)
- 0-1-3 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %100
- Korner ort. (maç)
- 6,7
- iddaa MS 1-0-2
- 2,08 – 3,68 – 2,63
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Verl iç saha 4 maçta maç başına 1,75 gol attı, 2,00 gol yedi; Jahn Regensburg dış saha 4 maçta 2,75 attı, 3,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Verl %100, Jahn Regensburg %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Verl %100, Jahn Regensburg %100. İlk yarıyı önde kapatma: Verl 2/4, Jahn Regensburg 2/4.
Korner ve kart
Maç başına korner: Verl 6,0, Jahn Regensburg 2,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 6,7. Maç başına kart: Verl 1,3, Jahn Regensburg 3,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,08, 0 – 3,68, 2 – 2,63. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,97, Üst 1,26. Karşılıklı Gol: Var 1,25, Yok 3,02.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %100; KG var ortalaması %100; maç başına toplam korner ortalaması 6,7; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 14 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · 3. Liga puan durumu · 3 Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Viktoria Köln | 13 | +18 | 29 |
| 2 | MSV Duisburg | 13 | +15 | 29 |
| 3 | Rot-Weiß Essen | 13 | +8 | 27 |
| 4 | SV Wehen | 13 | +9 | 21 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 13 | 0 | 21 |
| 6 | FC Saarbrücken | 13 | +5 | 20 |
| 7 | Alemannia Aachen | 13 | 0 | 20 |
| 8 | Waldhof Mannheim | 13 | +3 | 19 |
| 9 | Hansa Rostock | 13 | 0 | 19 |
| 10 | Hoffenheim II | 12 | +1 | 16 |
| 11 | Fortuna Düsseldorf | 13 | -3 | 16 |
| 12 | SV Meppen | 12 | -1 | 15 |
| 13 | Stuttgart II | 12 | -2 | 15 |
| 14 | Preußen Münster | 13 | -4 | 15 |
| 15 | Würzburger Kickers | 12 | -7 | 14 |
| 16 | SSV Jahn Regensburg | 12 | +1 | 13 |
| 17 | Verl | 12 | -9 | 12 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 13 | -16 | 12 |
| 19 | Fortuna Köln | 13 | -6 | 10 |
| 20 | Havelse | 13 | -12 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rot-Weiß Essen | 7 | +10 | 19 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 7 | +11 | 16 |
| 3 | MSV Duisburg | 6 | +8 | 14 |
| 4 | Alemannia Aachen | 7 | +1 | 13 |
| 5 | Waldhof Mannheim | 7 | +2 | 12 |
| 6 | SV Wehen | 7 | +6 | 10 |
| 7 | Hoffenheim II | 6 | +4 | 10 |
| 8 | FC Ingolstadt 04 | 7 | -3 | 10 |
| 9 | SG Sonnenhof Grossaspach | 7 | -4 | 10 |
| 10 | Würzburger Kickers | 5 | +4 | 9 |
| 11 | Hansa Rostock | 6 | +2 | 9 |
| 12 | FC Saarbrücken | 6 | 0 | 9 |
| 13 | Preußen Münster | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Havelse | 7 | -1 | 9 |
| 15 | SV Meppen | 6 | -1 | 8 |
| 16 | Fortuna Düsseldorf | 6 | -2 | 8 |
| 17 | SSV Jahn Regensburg | 6 | +3 | 7 |
| 18 | Verl | 6 | -4 | 7 |
| 19 | Stuttgart II | 5 | -3 | 4 |
| 20 | Fortuna Köln | 6 | -4 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 7 | +7 | 15 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 6 | +7 | 13 |
| 3 | FC Saarbrücken | 7 | +5 | 11 |
| 4 | SV Wehen | 6 | +3 | 11 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 6 | +3 | 11 |
| 6 | Stuttgart II | 7 | +1 | 11 |
| 7 | Hansa Rostock | 7 | -2 | 10 |
| 8 | Fortuna Düsseldorf | 7 | -1 | 8 |
| 9 | Rot-Weiß Essen | 6 | -2 | 8 |
| 10 | Waldhof Mannheim | 6 | +1 | 7 |
| 11 | SV Meppen | 6 | 0 | 7 |
| 12 | Alemannia Aachen | 6 | -1 | 7 |
| 13 | Fortuna Köln | 7 | -2 | 7 |
| 14 | SSV Jahn Regensburg | 6 | -2 | 6 |
| 15 | Hoffenheim II | 6 | -3 | 6 |
| 16 | Preußen Münster | 6 | -4 | 6 |
| 17 | Verl | 6 | -5 | 5 |
| 18 | Würzburger Kickers | 7 | -11 | 5 |
| 19 | SG Sonnenhof Grossaspach | 6 | -12 | 2 |
| 20 | Havelse | 6 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 3. Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
