Fortuna Düsseldorf 2-2 SC Verl: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Fortuna Düsseldorf 2–2 SC Verl (11 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.
Maç özeti
Fortuna Düsseldorf – SC Verl maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (14 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,31 (17 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,42 (17 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,17 (26 gol) | 2,00 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %8 1/12 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 10,8 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %70 7/10 | %75 3/4 |
| 10,5 Üst | %50 5/10 | %50 2/4 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %91 10/11 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %73 8/11 | %50 2/4 |
| 4,5 Üst | %55 6/11 | %50 2/4 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %0 0/4 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %9 1/11 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,3 | 9,8 |
| 6,5 Üst | %64 7/11 | %100 4/4 |
| 7,5 Üst | %45 5/11 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %36 4/11 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %50 2/4 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,1 | 8,5 |
| 6,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %55 6/11 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/13 | %0 0/6 |
| Berabere | %69 9/13 | %83 5/6 |
| Geride | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 6/12 | %67 4/6 |
| Berabere | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Geride | %25 3/12 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Fortuna Düsseldorf (13 maç)
SC Verl (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Fortuna Düsseldorf (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 3 | 6 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 3 | 2 |
SC Verl (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 4 | 4 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 2 | 6 |
| 76-90 | 2 | 8 |
Kartlar
Fortuna Düsseldorf
Sarı 34 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 2,6)
SC Verl
Sarı 25 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 127 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Fortuna Düsseldorf: iç saha, 4 maç · SC Verl: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · 3. Liga puan durumu · 3 Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Viktoria Köln | 13 | +18 | 29 |
| 2 | MSV Duisburg | 13 | +15 | 29 |
| 3 | Rot-Weiß Essen | 13 | +8 | 27 |
| 4 | SV Wehen | 13 | +9 | 21 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 13 | 0 | 21 |
| 6 | FC Saarbrücken | 13 | +5 | 20 |
| 7 | Alemannia Aachen | 13 | 0 | 20 |
| 8 | Waldhof Mannheim | 13 | +3 | 19 |
| 9 | Hansa Rostock | 13 | 0 | 19 |
| 10 | Hoffenheim II | 12 | +1 | 16 |
| 11 | Fortuna Düsseldorf | 13 | -3 | 16 |
| 12 | SV Meppen | 12 | -1 | 15 |
| 13 | Stuttgart II | 12 | -2 | 15 |
| 14 | Preußen Münster | 13 | -4 | 15 |
| 15 | Würzburger Kickers | 12 | -7 | 14 |
| 16 | SSV Jahn Regensburg | 12 | +1 | 13 |
| 17 | Verl | 12 | -9 | 12 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 13 | -16 | 12 |
| 19 | Fortuna Köln | 13 | -6 | 10 |
| 20 | Havelse | 13 | -12 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rot-Weiß Essen | 7 | +10 | 19 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 7 | +11 | 16 |
| 3 | MSV Duisburg | 6 | +8 | 14 |
| 4 | Alemannia Aachen | 7 | +1 | 13 |
| 5 | Waldhof Mannheim | 7 | +2 | 12 |
| 6 | SV Wehen | 7 | +6 | 10 |
| 7 | Hoffenheim II | 6 | +4 | 10 |
| 8 | FC Ingolstadt 04 | 7 | -3 | 10 |
| 9 | SG Sonnenhof Grossaspach | 7 | -4 | 10 |
| 10 | Würzburger Kickers | 5 | +4 | 9 |
| 11 | Hansa Rostock | 6 | +2 | 9 |
| 12 | FC Saarbrücken | 6 | 0 | 9 |
| 13 | Preußen Münster | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Havelse | 7 | -1 | 9 |
| 15 | SV Meppen | 6 | -1 | 8 |
| 16 | Fortuna Düsseldorf | 6 | -2 | 8 |
| 17 | SSV Jahn Regensburg | 6 | +3 | 7 |
| 18 | Verl | 6 | -4 | 7 |
| 19 | Stuttgart II | 5 | -3 | 4 |
| 20 | Fortuna Köln | 6 | -4 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 7 | +7 | 15 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 6 | +7 | 13 |
| 3 | FC Saarbrücken | 7 | +5 | 11 |
| 4 | SV Wehen | 6 | +3 | 11 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 6 | +3 | 11 |
| 6 | Stuttgart II | 7 | +1 | 11 |
| 7 | Hansa Rostock | 7 | -2 | 10 |
| 8 | Fortuna Düsseldorf | 7 | -1 | 8 |
| 9 | Rot-Weiß Essen | 6 | -2 | 8 |
| 10 | Waldhof Mannheim | 6 | +1 | 7 |
| 11 | SV Meppen | 6 | 0 | 7 |
| 12 | Alemannia Aachen | 6 | -1 | 7 |
| 13 | Fortuna Köln | 7 | -2 | 7 |
| 14 | SSV Jahn Regensburg | 6 | -2 | 6 |
| 15 | Hoffenheim II | 6 | -3 | 6 |
| 16 | Preußen Münster | 6 | -4 | 6 |
| 17 | Verl | 6 | -5 | 5 |
| 18 | Würzburger Kickers | 7 | -11 | 5 |
| 19 | SG Sonnenhof Grossaspach | 6 | -12 | 2 |
| 20 | Havelse | 6 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 3. Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
