Stuttgart II 1-2 A. Aachen: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Stuttgart II 1–2 A. Aachen (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 16–15, isabetli şut 5–8, topa sahip olma %53–%47, korner 10–11.
Maç özeti
Stuttgart II – A. Aachen maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Oliver Rölke 48' (Stuttgart II); Danilo Wiebe 12', Petros Bagkalianis 52' (A. Aachen).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Stuttgart II: N. Willig · A. Aachen: M. Selimbegovic
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Stuttgart II üstte · A. Aachen altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 12' gol: Danilo Wiebe (A. Aachen)
- 31' oyuncu değişikliği: Luca Jaquez ↔ Leonidas Stergiou (Stuttgart II)
- 35' sarı kart: Lauri Lukas Penna (Stuttgart II)
- 41' sarı kart: Julian Lüers (Stuttgart II)
- 45' oyuncu değişikliği: Julian Lüers ↔ Veit Stange (Stuttgart II)
- 45' oyuncu değişikliği: Ameen Al Dakhil ↔ Nicolás Sessa (Stuttgart II)
- 48' gol: Oliver Rölke (Stuttgart II)
- 52' gol: Petros Bagkalianis (A. Aachen)
- 54' sarı kart: Enis Redzepi (Stuttgart II)
- 59' sarı kart: Lukas Scepanik (A. Aachen)
- 65' oyuncu değişikliği: Leonidas Stergiou ↔ Tim Kohler (Stuttgart II)
- 72' oyuncu değişikliği: Enis Redzepi ↔ Eliot Bujupi (Stuttgart II)
- 72' oyuncu değişikliği: Georg Ermolaev ↔ Justin von der Hitz (A. Aachen)
- 73' sarı kart: Mika Schroers (A. Aachen)
- 86' oyuncu değişikliği: Lukas Scepanik ↔ Fabio Torsiello (A. Aachen)
- 86' oyuncu değişikliği: Mehdi Loune ↔ Meiko Wäschenbach (A. Aachen)
- 86' oyuncu değişikliği: Mika Schroers ↔ Kacper Koscierski (A. Aachen)
- 89' sarı kart: Louis Köster (A. Aachen)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Louis Köster ↔ Mika Timothy Hanraths (A. Aachen)
Maç olayları
- Stuttgart IIA. Aachen
- 90+2'Louis Köster ↔ Mika Timothy HanrathsOyuncu değişikliği
- 89'Louis KösterSarı kart
- 86'Lukas Scepanik ↔ Fabio TorsielloOyuncu değişikliği
- 86'Mehdi Loune ↔ Meiko WäschenbachOyuncu değişikliği
- 86'Mika Schroers ↔ Kacper KoscierskiOyuncu değişikliği
- 73'Mika SchroersSarı kart
- Enis Redzepi ↔ Eliot BujupiOyuncu değişikliği72'
- 72'Georg Ermolaev ↔ Justin von der HitzOyuncu değişikliği
- Leonidas Stergiou ↔ Tim KohlerOyuncu değişikliği65'
- 59'Lukas ScepanikSarı kart
- Enis RedzepiSarı kart54'
- 52'Gol Petros Bagkalianis 1–2Asist: Matti Wagner
- Gol Oliver Rölke 1–1Asist: Joyeux Masanka Bungi48'
- Julian Lüers ↔ Veit StangeOyuncu değişikliği45'
- Ameen Al Dakhil ↔ Nicolás SessaOyuncu değişikliği45'
- Julian LüersSarı kart41'
- Lauri Lukas PennaSarı kart35'
- Luca Jaquez ↔ Leonidas StergiouOyuncu değişikliği31'
- 12'Gol Danilo Wiebe 0–1Asist: Louis Köster
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 4/12 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %42 5/12 | %60 3/5 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,75 (21 gol) | 1,80 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,92 (23 gol) | 2,40 (12 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,46 (19 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,46 (19 gol) | 1,17 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %83 10/12 | %100 5/5 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %75 9/12 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %8 1/12 | %0 0/5 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %38 3/8 | %25 1/4 |
| 8,5 Üst | %25 2/8 | %25 1/4 |
| 9,5 Üst | %25 2/8 | %25 1/4 |
| 10,5 Üst | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 12,5 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %100 4/4 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %50 2/4 |
| 10,5 Üst | %40 4/10 | %50 2/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,2 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %92 11/12 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %58 7/12 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %50 6/12 | %60 3/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,4 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %64 7/11 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,1 | 6,6 |
| 6,5 Üst | %67 8/12 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/12 | %20 1/5 |
| Berabere | %50 6/12 | %20 1/5 |
| Geride | %42 5/12 | %60 3/5 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %54 7/13 | %50 3/6 |
| Berabere | %0 0/13 | %0 0/6 |
| Geride | %46 6/13 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Stuttgart II (12 maç)
A. Aachen (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Stuttgart II (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 7 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 5 | 1 |
| 76-90 | 3 | 1 |
A. Aachen (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 9 | 4 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 1 | 6 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kartlar
Stuttgart II
Sarı 33 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,8)
A. Aachen
Sarı 34 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 2,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 126 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Stuttgart II: iç saha, 5 maç · A. Aachen: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Stuttgart II – A. Aachen ilk 11'ler
Stuttgart II · 4-4-2
- 33M. FunkK
- 2A. Al DakhilD45' oyundan çıktı 45. dk
- 43L. JaquezD31' oyundan çıktı 31. dk
- 4Maximilian Tobias HerwerthD
- 24Joyeux Masanka BungiD48' asist 48. dk
- 7L. PennaO35' sarı kart 35. dk
- 18J. LuersO41' sarı kart 41. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 8Y. SpaltO
- 27Jarzinho Ataide Adriano de Nascimento MalangaO
- 39E. RedzepiF54' sarı kart 54. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 11Oliver RölkeF48' gol 48. dk
- 38Eliot BujupiF72' oyuna girdi 72. dk
- 17A. JanjicD
- 13Tim KöhlerD65' oyuna girdi 65. dk
- 30J. MajchrzakF
- 10N. SessaO45' oyuna girdi 45. dk
- 31V. StangeO45' oyuna girdi 45. dk
- 45L. StergiouD31' oyuna girdi 31. dk65' oyundan çıktı 65. dk
- 19E. YigitO
- 1Jerik von der FelsenK
Teknik direktör: N. Willig
A. Aachen · 3-4-3
- 1M. RiemannK
- 37J. da Silva KialaD
- 4D. LeonardD
- 2P. BagalianisD52' gol 52. dk
- 7L. ScepanikO59' sarı kart 59. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 28D. WiebeO12' gol 12. dk
- 10M. LouneO86' oyundan çıktı 86. dk
- 3Matti WagnerO52' asist 52. dk
- 8L. KösterF12' asist 12. dk89' sarı kart 89. dk90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 27M. SchröersF73' sarı kart 73. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 20Georg ErmolaevF72' oyundan çıktı 72. dk
- 17F. TorsielloF86' oyuna girdi 86. dk
- 11M. WäschenbachO86' oyuna girdi 86. dk
- 30Justin-Kai von der HitzD72' oyuna girdi 72. dk
- 9D. StarodidF
- 29K. KoscierskiD86' oyuna girdi 86. dk
- 18Ken IzekorF
- 15M. HanrathsD90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 19N. BitumazalaO
- 23S. BajićK
Teknik direktör: M. Selimbegovic
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Stuttgart II son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 10 gol attı, 9 gol yedi. Son 5 maçta Alemannia Aachen 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-9).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2024 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Stuttgart II 1, Alemannia Aachen 3 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 11 Nisan 2026, Alemannia Aachen 3-1 Stuttgart II.
- Sıralama
- 7. (14 p) – 8. (14 p)
- Form (son 5)
- GGBBM – GMMGM
- H2H (G-B-M)
- 1-0-3 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %25
- Korner ort. (maç)
- 7,7
- iddaa MS 1-0-2
- 2,76 – 3,54 – 2,01
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Stuttgart II iç saha 4 maçta maç başına 2,00 gol attı, 2,50 gol yedi; Alemannia Aachen dış saha 4 maçta 1,00 attı, 1,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Stuttgart II %100, Alemannia Aachen %25. İlk yarıyı önde kapatma: Stuttgart II 1/4, Alemannia Aachen 2/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Stuttgart II 1,3, Alemannia Aachen 6,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,7. Maç başına kart: Stuttgart II 1,8, Alemannia Aachen 2,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,76, 0 – 3,54, 2 – 2,01. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,47, Üst 1,35. Karşılıklı Gol: Var 1,33, Yok 2,59.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 7,7; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · 3. Liga puan durumu · 3 Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Viktoria Köln | 13 | +18 | 29 |
| 2 | MSV Duisburg | 13 | +15 | 29 |
| 3 | Rot-Weiß Essen | 13 | +8 | 27 |
| 4 | SV Wehen | 13 | +9 | 21 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 13 | 0 | 21 |
| 6 | FC Saarbrücken | 13 | +5 | 20 |
| 7 | Alemannia Aachen | 13 | 0 | 20 |
| 8 | Waldhof Mannheim | 13 | +3 | 19 |
| 9 | Hansa Rostock | 13 | 0 | 19 |
| 10 | Hoffenheim II | 12 | +1 | 16 |
| 11 | Fortuna Düsseldorf | 13 | -3 | 16 |
| 12 | SV Meppen | 12 | -1 | 15 |
| 13 | Stuttgart II | 12 | -2 | 15 |
| 14 | Preußen Münster | 13 | -4 | 15 |
| 15 | Würzburger Kickers | 12 | -7 | 14 |
| 16 | SSV Jahn Regensburg | 12 | +1 | 13 |
| 17 | Verl | 12 | -9 | 12 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 13 | -16 | 12 |
| 19 | Fortuna Köln | 13 | -6 | 10 |
| 20 | Havelse | 13 | -12 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rot-Weiß Essen | 7 | +10 | 19 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 7 | +11 | 16 |
| 3 | MSV Duisburg | 6 | +8 | 14 |
| 4 | Alemannia Aachen | 7 | +1 | 13 |
| 5 | Waldhof Mannheim | 7 | +2 | 12 |
| 6 | SV Wehen | 7 | +6 | 10 |
| 7 | Hoffenheim II | 6 | +4 | 10 |
| 8 | FC Ingolstadt 04 | 7 | -3 | 10 |
| 9 | SG Sonnenhof Grossaspach | 7 | -4 | 10 |
| 10 | Würzburger Kickers | 5 | +4 | 9 |
| 11 | Hansa Rostock | 6 | +2 | 9 |
| 12 | FC Saarbrücken | 6 | 0 | 9 |
| 13 | Preußen Münster | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Havelse | 7 | -1 | 9 |
| 15 | SV Meppen | 6 | -1 | 8 |
| 16 | Fortuna Düsseldorf | 6 | -2 | 8 |
| 17 | SSV Jahn Regensburg | 6 | +3 | 7 |
| 18 | Verl | 6 | -4 | 7 |
| 19 | Stuttgart II | 5 | -3 | 4 |
| 20 | Fortuna Köln | 6 | -4 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 7 | +7 | 15 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 6 | +7 | 13 |
| 3 | FC Saarbrücken | 7 | +5 | 11 |
| 4 | SV Wehen | 6 | +3 | 11 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 6 | +3 | 11 |
| 6 | Stuttgart II | 7 | +1 | 11 |
| 7 | Hansa Rostock | 7 | -2 | 10 |
| 8 | Fortuna Düsseldorf | 7 | -1 | 8 |
| 9 | Rot-Weiß Essen | 6 | -2 | 8 |
| 10 | Waldhof Mannheim | 6 | +1 | 7 |
| 11 | SV Meppen | 6 | 0 | 7 |
| 12 | Alemannia Aachen | 6 | -1 | 7 |
| 13 | Fortuna Köln | 7 | -2 | 7 |
| 14 | SSV Jahn Regensburg | 6 | -2 | 6 |
| 15 | Hoffenheim II | 6 | -3 | 6 |
| 16 | Preußen Münster | 6 | -4 | 6 |
| 17 | Verl | 6 | -5 | 5 |
| 18 | Würzburger Kickers | 7 | -11 | 5 |
| 19 | SG Sonnenhof Grossaspach | 6 | -12 | 2 |
| 20 | Havelse | 6 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 3. Liga'da oynanan diğer maçlar
- 15:00 H. Rostock 1–1 F. Düsseldorf
- 15:00 Ingolstadt 2–1 Duisburg
- 15:00 Meppen 4–0 Würzburg
- 15:00 Viktoria Köln 3–1 SC Verl
- 15:00 Wehen Wiesbaden 7–1 Grossaspach
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
