Stuttgart II 3-2 Hoffenheim II: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Stuttgart II 3–2 Hoffenheim II (13 Ekim 2026). İlk yarı 2–1. Şut 9–12, isabetli şut 5–6, topa sahip olma %35–%65, korner 2–5.
Maç özeti
Stuttgart II – Hoffenheim II maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: Lauri Lukas Penna 7', Enis Redzepi 9', Tim van der Leij 73' (Stuttgart II); Leonidas Stergiou (kendi kalesine) 36', Tristan Spranger 68' (Hoffenheim II).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Stuttgart II: N. Willig · Hoffenheim II: Stefan Kleineheismann
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Stuttgart II üstte · Hoffenheim II altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 7' gol: Lauri Lukas Penna (Stuttgart II)
- 9' gol: Enis Redzepi (Stuttgart II)
- 36' kendi kalesine gol: Leonidas Stergiou (Hoffenheim II)
- 42' sarı kart: Blessing Makanda Maleko (Hoffenheim II)
- 45' oyuncu değişikliği: Enis Redzepi ↔ David Preu (Stuttgart II)
- 58' oyuncu değişikliği: Oliver Rölke ↔ Tim van der Leij (Stuttgart II)
- 58' oyuncu değişikliği: Julian Lüers ↔ Nicolás Sessa (Stuttgart II)
- 66' sarı kart: Tristan Spranger (Hoffenheim II)
- 68' gol: Tristan Spranger (Hoffenheim II)
- 68' sarı kart: Lauri Lukas Penna (Stuttgart II)
- 68' sarı kart: Luis Engelns (Hoffenheim II)
- 72' oyuncu değişikliği: Jykese Fields ↔ jakov dedic (Hoffenheim II)
- 72' oyuncu değişikliği: Tristan Spranger ↔ Maximilian Theuer (Hoffenheim II)
- 73' gol: Tim van der Leij (Stuttgart II)
- 74' oyuncu değişikliği: Lauri Lukas Penna ↔ Jordan Majchrzak (Stuttgart II)
- 78' sarı kart: Maximilian Theuer (Hoffenheim II)
- 85' sarı kart: Diren Dağdeviren (Hoffenheim II)
- 86' oyuncu değişikliği: Luis Engelns ↔ Alex honajzer (Hoffenheim II)
- 89' sarı kart: Tiago Poller (Hoffenheim II)
Maç olayları
- Stuttgart IIHoffenheim II
- 89'Tiago PollerSarı kart
- 86'Luis Engelns ↔ Alex honajzerOyuncu değişikliği
- 85'Diren DağdevirenSarı kart
- 78'Maximilian TheuerSarı kart
- Lauri Lukas Penna ↔ Jordan MajchrzakOyuncu değişikliği74'
- Gol Tim van der Leij 3–2Asist: Lauri Lukas Penna73'
- 72'Jykese Fields ↔ jakov dedicOyuncu değişikliği
- 72'Tristan Spranger ↔ Maximilian TheuerOyuncu değişikliği
- 68'Gol Tristan Spranger 2–2
- Lauri Lukas PennaSarı kart68'
- 68'Luis EngelnsSarı kart
- 66'Tristan SprangerSarı kart
- Oliver Rölke ↔ Tim van der LeijOyuncu değişikliği58'
- Julian Lüers ↔ Nicolás SessaOyuncu değişikliği58'
- Enis Redzepi ↔ David PreuOyuncu değişikliği45'
- 42'Blessing Makanda MalekoSarı kart
- 36'Kendi kalesine gol Leonidas Stergiou 2–1Kendi kalesine
- Gol Enis Redzepi 2–09'
- Gol Lauri Lukas Penna 1–0Asist: Enis Redzepi7'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 4/12 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %42 5/12 | %60 3/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %67 4/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,75 (21 gol) | 1,80 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,92 (23 gol) | 2,40 (12 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,75 (21 gol) | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,67 (20 gol) | 2,00 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %83 10/12 | %100 5/5 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %75 9/12 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %8 1/12 | %0 0/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %38 3/8 | %25 1/4 |
| 8,5 Üst | %25 2/8 | %25 1/4 |
| 9,5 Üst | %25 2/8 | %25 1/4 |
| 10,5 Üst | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %40 4/10 | %60 3/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,2 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 6,6 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %45 5/11 | %80 4/5 |
| 5,5 Üst | %36 4/11 | %80 4/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,4 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %64 7/11 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,2 | 11,0 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/12 | %20 1/5 |
| Berabere | %50 6/12 | %20 1/5 |
| Geride | %42 5/12 | %60 3/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %58 7/12 | %50 3/6 |
| Berabere | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Geride | %25 3/12 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Stuttgart II (12 maç)
Hoffenheim II (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Stuttgart II (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 7 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 5 | 1 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Hoffenheim II (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Kartlar
Stuttgart II
Sarı 33 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,8)
Hoffenheim II
Sarı 30 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 127 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Stuttgart II: iç saha, 5 maç · Hoffenheim II: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Stuttgart II – Hoffenheim II ilk 11'ler
Stuttgart II · 4-2-3-1
- 1Jerik von der FelsenK
- 45L. StergiouD36' kendi kalesine 36. dk
- 29D. NothnagelD
- 13Tim KöhlerD
- 24Joyeux Masanka BungiD
- 18J. LuersO58' oyundan çıktı 58. dk
- 31V. StangeO
- 7L. PennaO7' gol 7. dk68' sarı kart 68. dk73' asist 73. dk+1
- 27Jarzinho Ataide Adriano de Nascimento MalangaO
- 11Oliver RölkeO58' oyundan çıktı 58. dk
- 39E. RedzepiF7' asist 7. dk9' gol 9. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 40P. ReinhardtD
- 37David PreuD45' oyuna girdi 45. dk
- 30J. MajchrzakF74' oyuna girdi 74. dk
- 9T. van der LeijF58' oyuna girdi 58. dk73' gol 73. dk
- 10N. SessaO58' oyuna girdi 58. dk
- 22J. BockK
- 6A. GroißD
- 4Maximilian Tobias HerwerthD
- 17A. JanjicD
Teknik direktör: N. Willig
Hoffenheim II · 4-2-3-1
- 34N. BiedermannK
- 15Matthew mooreD
- 3Sean DulicD
- 6V. LässigD
- 13Tristan SprangerD66' sarı kart 66. dk68' gol 68. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 16L. EngelnsO68' sarı kart 68. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 8Diren DağdevirenO85' sarı kart 85. dk
- 17B. MakandaO42' sarı kart 42. dk
- 10Y. B. Zor MuhammedO
- 20Juan Tiago Esteban PollerO89' sarı kart 89. dk
- 11J. FieldsF72' oyundan çıktı 72. dk
- 21T. HildmannD
- 36J. DedicF72' oyuna girdi 72. dk
- 26K. ČížekO
- 23Alex HonajzerO86' oyuna girdi 86. dk
- 44Maxime Ndong PendaD
- 40Pistrol SantinoD
- 47Maximilian TheuerO72' oyuna girdi 72. dk78' sarı kart 78. dk
- 27T. TrautnerK
- 18L. WagenbachF
Teknik direktör: Stefan Kleineheismann
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Stuttgart II son 5 maçında 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 10 gol attı, 12 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Hoffenheim II için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 7, yenilen 7.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2020 yılından bu yana 10 kez karşılaştı: Stuttgart II 5, Hoffenheim II 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Mart 2026, Stuttgart II 1-0 Hoffenheim II.
- Sıralama
- 14. (8 p) – 7. (13 p)
- Form (son 5)
- BBBMM – MGGBM
- H2H (G-B-M)
- 5-3-2 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %88 – %50
- Korner ort. (maç)
- 7,8
- iddaa MS 1-0-2
- 2,73 – 3,65 – 2,04
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Stuttgart II bu sezon 8 maçta maç başına 1,62 gol attı, 2,00 gol yedi; Hoffenheim II dış saha 4 maçta 1,50 attı, 1,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Stuttgart II %75, Hoffenheim II %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Stuttgart II %88, Hoffenheim II %50. İlk yarıyı önde kapatma: Stuttgart II 0/8, Hoffenheim II 2/4.
Korner ve kart
Maç başına korner: Stuttgart II 1,6, Hoffenheim II 7,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,8. Maç başına kart: Stuttgart II 2,3, Hoffenheim II 3,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,73, 0 – 3,65, 2 – 2,04. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,81, Üst 1,29. Karşılıklı Gol: Var 1,27, Yok 2,88.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %69; maç başına toplam korner ortalaması 7,8; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 12 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · 3. Liga puan durumu · 3 Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Viktoria Köln | 13 | +18 | 29 |
| 2 | MSV Duisburg | 13 | +15 | 29 |
| 3 | Rot-Weiß Essen | 13 | +8 | 27 |
| 4 | SV Wehen | 13 | +9 | 21 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 13 | 0 | 21 |
| 6 | FC Saarbrücken | 13 | +5 | 20 |
| 7 | Alemannia Aachen | 13 | 0 | 20 |
| 8 | Waldhof Mannheim | 13 | +3 | 19 |
| 9 | Hansa Rostock | 13 | 0 | 19 |
| 10 | Hoffenheim II | 12 | +1 | 16 |
| 11 | Fortuna Düsseldorf | 13 | -3 | 16 |
| 12 | SV Meppen | 12 | -1 | 15 |
| 13 | Stuttgart II | 12 | -2 | 15 |
| 14 | Preußen Münster | 13 | -4 | 15 |
| 15 | Würzburger Kickers | 12 | -7 | 14 |
| 16 | SSV Jahn Regensburg | 12 | +1 | 13 |
| 17 | Verl | 12 | -9 | 12 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 13 | -16 | 12 |
| 19 | Fortuna Köln | 13 | -6 | 10 |
| 20 | Havelse | 13 | -12 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rot-Weiß Essen | 7 | +10 | 19 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 7 | +11 | 16 |
| 3 | MSV Duisburg | 6 | +8 | 14 |
| 4 | Alemannia Aachen | 7 | +1 | 13 |
| 5 | Waldhof Mannheim | 7 | +2 | 12 |
| 6 | SV Wehen | 7 | +6 | 10 |
| 7 | Hoffenheim II | 6 | +4 | 10 |
| 8 | FC Ingolstadt 04 | 7 | -3 | 10 |
| 9 | SG Sonnenhof Grossaspach | 7 | -4 | 10 |
| 10 | Würzburger Kickers | 5 | +4 | 9 |
| 11 | Hansa Rostock | 6 | +2 | 9 |
| 12 | FC Saarbrücken | 6 | 0 | 9 |
| 13 | Preußen Münster | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Havelse | 7 | -1 | 9 |
| 15 | SV Meppen | 6 | -1 | 8 |
| 16 | Fortuna Düsseldorf | 6 | -2 | 8 |
| 17 | SSV Jahn Regensburg | 6 | +3 | 7 |
| 18 | Verl | 6 | -4 | 7 |
| 19 | Stuttgart II | 5 | -3 | 4 |
| 20 | Fortuna Köln | 6 | -4 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 7 | +7 | 15 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 6 | +7 | 13 |
| 3 | FC Saarbrücken | 7 | +5 | 11 |
| 4 | SV Wehen | 6 | +3 | 11 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 6 | +3 | 11 |
| 6 | Stuttgart II | 7 | +1 | 11 |
| 7 | Hansa Rostock | 7 | -2 | 10 |
| 8 | Fortuna Düsseldorf | 7 | -1 | 8 |
| 9 | Rot-Weiß Essen | 6 | -2 | 8 |
| 10 | Waldhof Mannheim | 6 | +1 | 7 |
| 11 | SV Meppen | 6 | 0 | 7 |
| 12 | Alemannia Aachen | 6 | -1 | 7 |
| 13 | Fortuna Köln | 7 | -2 | 7 |
| 14 | SSV Jahn Regensburg | 6 | -2 | 6 |
| 15 | Hoffenheim II | 6 | -3 | 6 |
| 16 | Preußen Münster | 6 | -4 | 6 |
| 17 | Verl | 6 | -5 | 5 |
| 18 | Würzburger Kickers | 7 | -11 | 5 |
| 19 | SG Sonnenhof Grossaspach | 6 | -12 | 2 |
| 20 | Havelse | 6 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 3. Liga'da oynanan diğer maçlar
- 20:00 Hansa Rostock 0–2 SV Meppen
- 20:00 Rot-Weiss Essen 2–0 Fortuna Köln
- 20:00 Saarbrucken 2–4 Duisburg
- 20:00 TSV Havelse 2–2 Würzburg
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
