Stevenage 0-1 MK Dons: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Stevenage 0–1 MK Dons (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 10–11, isabetli şut 2–4, topa sahip olma %60–%40, korner 7–9.
Maç özeti
Stevenage – MK Dons maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Sam Nombe 81' (MK Dons). xG: Stevenage 0,5 – 2,0 MK Dons.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Stevenage: A. Revell · MK Dons: P. Warne
Maç akışı
Stevenage üstte · MK Dons altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 7' sarı kart: Alex Gilbey (MK Dons)
- 9' sarı kart: Josh Magennis (Stevenage)
- 25' sarı kart: Aaron Collins (MK Dons)
- 35' sarı kart: Carl Piergianni (Stevenage)
- 44' sarı kart: Jack Sanders (MK Dons)
- 62' oyuncu değişikliği: Luther Wildin ↔ Kaelan Casey (Stevenage)
- 63' oyuncu değişikliği: Ben Broggio ↔ O. Sanderson (Stevenage)
- 81' gol: Sam Nombe (MK Dons)
- 82' oyuncu değişikliği: Dan Crowley ↔ Ben Wiles (MK Dons)
- 82' oyuncu değişikliği: Sam Nombe ↔ Callum Paterson (MK Dons)
- 84' oyuncu değişikliği: Daniel Phillips ↔ Terry·Taylor (Stevenage)
- 85' oyuncu değişikliği: Michael Mellon ↔ Phoenix Patterson (Stevenage)
- 90' oyuncu değişikliği: Daniel Kemp ↔ Chem Campbell (Stevenage)
- 90+4' oyuncu değişikliği: Samuel Silvera ↔ Gethin Jones (MK Dons)
- 90+4' oyuncu değişikliği: Aaron Collins ↔ ibrahim fullah (MK Dons)
Maç olayları
- StevenageMK Dons
- 90+4'Samuel Silvera ↔ Gethin JonesOyuncu değişikliği
- 90+4'Aaron Collins ↔ ibrahim fullahOyuncu değişikliği
- Daniel Kemp ↔ Chem CampbellOyuncu değişikliği90'
- Michael Mellon ↔ Phoenix PattersonOyuncu değişikliği85'
- Daniel Phillips ↔ Terry·TaylorOyuncu değişikliği84'
- 82'Dan Crowley ↔ Ben WilesOyuncu değişikliği
- 82'Sam Nombe ↔ Callum PatersonOyuncu değişikliği
- 81'Gol Sam Nombe 0–1Asist: Aaron Collins
- Ben Broggio ↔ O. SandersonOyuncu değişikliği63'
- Luther Wildin ↔ Kaelan CaseyOyuncu değişikliği62'
- 44'Jack SandersSarı kart
- Carl PiergianniSarı kart35'
- 25'Aaron CollinsSarı kart
- Josh MagennisSarı kart9'
- 7'Alex GilbeySarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %23 3/13 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,42 (17 gol) | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,08 (13 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,69 (22 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,54 (20 gol) | 1,67 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 9/13 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %33 2/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 11,8 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 11,7 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 10,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %58 7/12 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %25 3/12 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %23 3/13 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %0 0/13 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,7 | 7,2 |
| 6,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,8 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 2/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %83 10/12 | %67 4/6 |
| Geride | %0 0/12 | %0 0/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Geride | %31 4/13 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Stevenage (12 maç)
MK Dons (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Stevenage (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 4 | 0 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 6 | 6 |
MK Dons (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 3 | 5 |
| 76-90 | 7 | 3 |
Kartlar
Stevenage
Sarı 20 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,7)
MK Dons
Sarı 24 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 158 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Stevenage: iç saha, 6 maç · MK Dons: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Stevenage – MK Dons ilk 11'ler
Stevenage · 4-4-1-1
- 1T. SetfordK
- 2L. James-WildinD62' oyundan çıktı 62. dk
- 15T. VancootenD
- 5C. PiergianniD35' sarı kart 35. dk
- 14S. EarleyD
- 10D. KempO90' oyundan çıktı 90. dk
- 23L. ThompsonO
- 8D. PhillipsO84' oyundan çıktı 84. dk
- 27B. BroggioO63' oyundan çıktı 63. dk
- 28M. MellonO85' oyundan çıktı 85. dk
- 9J. MagennisF9' sarı kart 9. dk
- 19T. TurhanF
- 7T. TaylorO84' oyuna girdi 84. dk
- 18O. SandersonF63' oyuna girdi 63. dk
- 44P. PattersonF85' oyuna girdi 85. dk
- 16K. CaseyD62' oyuna girdi 62. dk
- 20C. CampbellO90' oyuna girdi 90. dk
- 12D. BardenK
Teknik direktör: A. Revell
MK Dons · 3-1-4-2
- 23W. DennisK
- 21M. EkpitetaD
- 5C. GoodeD
- 32J. SandersD44' sarı kart 44. dk
- 24R. WintleO
- 17S. SilveraO90+4' oyundan çıktı 90+4. dk
- 7D. CrowleyO82' oyundan çıktı 82. dk
- 8A. GilbeyO7' sarı kart 7. dk
- 20Elijah Xavier CampbellO
- 9S. NombeF81' gol 81. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 10A. CollinsF25' sarı kart 25. dk81' asist 81. dk90+4' oyundan çıktı 90+4. dk
- 26B. WilesF82' oyuna girdi 82. dk
- 13C. PatersonF82' oyuna girdi 82. dk
- 2G. JonesD90+4' oyuna girdi 90+4. dk
- 22I. FullahO90+4' oyuna girdi 90+4. dk
- 15C. BramallD
- 4D. BarlaserO
- 51S. StaceyK
Teknik direktör: P. Warne
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Stevenage 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 12-4). Milton Keynes Dons son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 14 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 9 kez karşılaştı: Stevenage 3, Milton Keynes Dons 2 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Temmuz 2025, Stevenage 2-1 Milton Keynes Dons.
- Sıralama
- 9. (15 p) – 20. (9 p)
- Form (son 5)
- GMGGG – MGMGG
- H2H (G-B-M)
- 3-4-2 (9 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %60
- Korner ort. (maç)
- 10,9
- iddaa MS 1-0-2
- 1,83 – 3,02 – 3,24
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Stevenage iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,00 gol yedi; Milton Keynes Dons dış saha 5 maçta 1,20 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %80, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Stevenage %60, Milton Keynes Dons %60. İlk yarıyı önde kapatma: Stevenage 2/5, Milton Keynes Dons 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Stevenage 4,8, Milton Keynes Dons 5,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,9. Maç başına kart: Stevenage 1,4, Milton Keynes Dons 2,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,83, 0 – 3,02, 2 – 3,24. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,57, Üst 1,82. Karşılıklı Gol: Var 1,67, Yok 1,71.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 10,9; son 5 maçta toplam 26 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 22 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League One puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 14 | +16 | 29 |
| 2 | Stockport County | 14 | +12 | 26 |
| 3 | Oxford United | 13 | +11 | 26 |
| 4 | Luton | 14 | +6 | 24 |
| 5 | Plymouth | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Reading | 14 | +10 | 22 |
| 7 | Bradford | 13 | +2 | 22 |
| 8 | Cambridge United | 14 | 0 | 21 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 13 | +8 | 20 |
| 10 | Leicester | 13 | +3 | 19 |
| 11 | Mansfield Town | 13 | +2 | 19 |
| 12 | Milton Keynes Dons | 13 | +2 | 18 |
| 13 | Wycombe | 13 | -2 | 18 |
| 14 | Leyton Orient | 13 | +5 | 17 |
| 15 | Burton Albion | 14 | -3 | 17 |
| 16 | Stevenage | 12 | +4 | 16 |
| 17 | Notts County | 12 | -1 | 14 |
| 18 | AFC Wimbledon | 13 | -12 | 13 |
| 19 | Blackpool | 12 | -4 | 12 |
| 20 | Doncaster | 13 | -8 | 12 |
| 21 | Wigan | 14 | -11 | 11 |
| 22 | Peterborough | 13 | -12 | 10 |
| 23 | Barnsley | 12 | -10 | 9 |
| 24 | Bromley | 13 | -20 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reading | 7 | +10 | 16 |
| 2 | Huddersfield | 7 | +9 | 15 |
| 3 | Stockport County | 7 | +7 | 15 |
| 4 | Oxford United | 7 | +7 | 15 |
| 5 | Luton | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Milton Keynes Dons | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Mansfield Town | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Cambridge United | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 7 | +9 | 10 |
| 10 | Stevenage | 6 | +3 | 10 |
| 11 | Burton Albion | 7 | +2 | 10 |
| 12 | Plymouth | 7 | +1 | 10 |
| 13 | Bradford | 6 | +1 | 10 |
| 14 | Leicester | 7 | -1 | 10 |
| 15 | Wigan | 7 | -3 | 10 |
| 16 | Wycombe | 7 | 0 | 9 |
| 17 | Leyton Orient | 7 | 0 | 9 |
| 18 | AFC Wimbledon | 6 | -1 | 9 |
| 19 | Blackpool | 6 | +1 | 8 |
| 20 | Notts County | 6 | +1 | 8 |
| 21 | Doncaster | 6 | 0 | 8 |
| 22 | Peterborough | 6 | -4 | 5 |
| 23 | Barnsley | 6 | -5 | 5 |
| 24 | Bromley | 6 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 7 | +7 | 14 |
| 2 | Plymouth | 7 | +1 | 13 |
| 3 | Bradford | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Stockport County | 7 | +5 | 11 |
| 5 | Oxford United | 6 | +4 | 11 |
| 6 | Luton | 7 | +1 | 10 |
| 7 | Cambridge United | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Sheffield Wednesday | 6 | -1 | 10 |
| 9 | Leicester | 6 | +4 | 9 |
| 10 | Wycombe | 6 | -2 | 9 |
| 11 | Leyton Orient | 6 | +5 | 8 |
| 12 | Mansfield Town | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Burton Albion | 7 | -5 | 7 |
| 14 | Stevenage | 6 | +1 | 6 |
| 15 | Reading | 7 | 0 | 6 |
| 16 | Notts County | 6 | -2 | 6 |
| 17 | Milton Keynes Dons | 6 | -3 | 6 |
| 18 | Peterborough | 7 | -8 | 5 |
| 19 | Barnsley | 6 | -5 | 4 |
| 20 | Blackpool | 6 | -5 | 4 |
| 21 | Doncaster | 7 | -8 | 4 |
| 22 | Bromley | 7 | -10 | 4 |
| 23 | AFC Wimbledon | 7 | -11 | 4 |
| 24 | Wigan | 7 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar
- 14:30 Huddersfield 2–1 Wigan Athletic
- 14:30 Luton Town 2–1 Leicester City
- 17:00 Blackpool 1–4 Mansfield
- 17:00 Bromley 1–1 Peterborough
- 17:00 Burton Albion 2–1 Leyton Orient
- 17:00 Cambridge 2–3 Plymouth
- 17:00 Doncaster 2–0 Sheffield Wednesday
- 17:00 Notts County 1–1 Stockport
- 17:00 Oxford 0–0 Bradford
- 17:00 Reading 2–1 Barnsley
- 17:00 Wimbledon 1–1 Wycombe
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
