Burton Albion 2-1 Leyton Orient: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Burton Albion 2–1 Leyton Orient (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 18–12, isabetli şut 7–2, topa sahip olma %52–%48, korner 9–4.
Maç özeti
Burton Albion – Leyton Orient maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Kgagelo Chauke 56', Will Collar 86' (Burton Albion); Alexander George Henry Gilbert 33' (Leyton Orient). xG: Burton Albion 1,1 – 0,8 Leyton Orient.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Burton Albion: G. Bowyer · Leyton Orient: R. Wellens
Maç akışı
Burton Albion üstte · Leyton Orient altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 32' sarı kart: M. O’Mahony (Burton Albion)
- 33' gol: Alexander George Henry Gilbert (Leyton Orient)
- 56' gol: Kgagelo Chauke (Burton Albion)
- 58' oyuncu değişikliği: M. O’Mahony ↔ Gbemi Arubi (Burton Albion)
- 63' oyuncu değişikliği: James Morris ↔ Phillip Chinedu (Leyton Orient)
- 64' oyuncu değişikliği: Dane Scarlett ↔ Aaron Connolly (Leyton Orient)
- 73' oyuncu değişikliği: Isaac Hayden ↔ Armando Dobra (Leyton Orient)
- 77' oyuncu değişikliği: H. Araujo ↔ Emeka Adeile (Burton Albion)
- 80' oyuncu değişikliği: Jaze Kabia ↔ Oliver O'Neill (Leyton Orient)
- 86' gol: Will Collar (Burton Albion)
Maç olayları
- Burton AlbionLeyton Orient
- Gol Will Collar 2–1Asist: Caylon Vickers86'
- 80'Jaze Kabia ↔ Oliver O'NeillOyuncu değişikliği
- H. Araujo ↔ Emeka AdeileOyuncu değişikliği77'
- 73'Isaac Hayden ↔ Armando DobraOyuncu değişikliği
- 64'Dane Scarlett ↔ Aaron ConnollyOyuncu değişikliği
- 63'James Morris ↔ Phillip ChineduOyuncu değişikliği
- M. O’Mahony ↔ Gbemi ArubiOyuncu değişikliği58'
- Gol Kgagelo Chauke 1–1Asist: Caylon Vickers56'
- 33'Gol Alexander George Henry Gilbert 0–1
- M. O’MahonySarı kart32'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %57 4/7 |
| Mağlubiyet | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (18 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (21 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,46 (19 gol) | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,08 (14 gol) | 0,67 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14 | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 5/13 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %46 6/13 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %46 6/13 | %50 3/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,2 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,9 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %85 11/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %62 8/13 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %54 7/13 | %33 2/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 2,9 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| 4,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %23 3/13 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %15 2/13 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 7,6 |
| 6,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Geride | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Berabere | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Geride | %15 2/13 | %0 0/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Burton Albion (14 maç)
Leyton Orient (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Burton Albion (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 3 | 7 |
Leyton Orient (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 5 | 0 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Kartlar
Burton Albion
Sarı 24 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,7)
Leyton Orient
Sarı 23 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 158 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Burton Albion: iç saha, 7 maç · Leyton Orient: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Burton Albion – Leyton Orient ilk 11'ler
Burton Albion · 3-4-2-1
- 34C. AddaiK
- 6T. SibbickD
- 16C. TiltD
- 20J. SrahaD
- 17R. Borges RodriguesO
- 14W. CollarO86' gol 86. dk
- 4K. ChaukeO56' gol 56. dk
- 24Harvey AraujoO77' oyundan çıktı 77. dk
- 18Caylon VickersO
- 8C. WebsterO
- 10Mark O’MahonyF32' sarı kart 32. dk58' oyundan çıktı 58. dk
- 9G. ArubiF58' oyuna girdi 58. dk
- 19M. DennisF
- 32J. KeanK
- 40Zac ScuttF
- 23Emeka AdeileD77' oyuna girdi 77. dk
- 29Kain AdomF
Teknik direktör: G. Bowyer
Leyton Orient · 3-4-2-1
- 1N. BaxterK
- 2F. StevensD
- 6W. ForresterD
- 12A. GilchristD
- 14I. HaydenO73' oyundan çıktı 73. dk
- 20A. GilbertO33' gol 33. dk
- 8I. El MizouniO
- 3J. MorrisO63' oyundan çıktı 63. dk
- 25Charlie Gerard Richard WellensO
- 9J. KabiaO80' oyundan çıktı 80. dk
- 18D. ScarlettF64' oyundan çıktı 64. dk
- 27T. SpringettF
- 13Noah PhillipsK
- 7O. O'NeillO80' oyuna girdi 80. dk
- 17A. DobraF73' oyuna girdi 73. dk
- 10A. ConnollyF64' oyuna girdi 64. dk
- 34P. ChineduD63' oyuna girdi 63. dk
- 22Y. AkhamrichF
Teknik direktör: R. Wellens
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Burton Albion için son 5 maçın dökümü: 0G 3B 2M, atılan 3, yenilen 6. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Leyton Orient son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 3 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Burton Albion 2 – Leyton Orient 1; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Mayıs 2026, Leyton Orient 2-2 Burton Albion.
- Sıralama
- 14. (14 p) – 12. (14 p)
- Form (son 5)
- BBMBM – MGBMG
- H2H (G-B-M)
- 2-3-1 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %20
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %20
- Korner ort. (maç)
- 9,7
- iddaa MS 1-0-2
- 2,34 – 3,01 – 2,35
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Burton Albion iç saha 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,50 gol yedi; Leyton Orient dış saha 5 maçta 1,60 attı, 0,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Burton Albion %67, Leyton Orient %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Burton Albion %83, Leyton Orient %20. İlk yarıyı önde kapatma: Burton Albion 2/6, Leyton Orient 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Burton Albion 2,8, Leyton Orient 3,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,7. Maç başına kart: Burton Albion 1,3, Leyton Orient 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,34, 0 – 3,01, 2 – 2,35. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,77, Üst 1,61. Karşılıklı Gol: Var 1,48, Yok 1,97.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %52; maç başına toplam korner ortalaması 9,7; son 5 maçta toplam 6 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 22 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League One puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 14 | +16 | 29 |
| 2 | Stockport County | 14 | +12 | 26 |
| 3 | Oxford United | 13 | +11 | 26 |
| 4 | Luton | 14 | +6 | 24 |
| 5 | Plymouth | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Reading | 14 | +10 | 22 |
| 7 | Bradford | 13 | +2 | 22 |
| 8 | Cambridge United | 14 | 0 | 21 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 13 | +8 | 20 |
| 10 | Leicester | 13 | +3 | 19 |
| 11 | Mansfield Town | 13 | +2 | 19 |
| 12 | Milton Keynes Dons | 13 | +2 | 18 |
| 13 | Wycombe | 13 | -2 | 18 |
| 14 | Leyton Orient | 13 | +5 | 17 |
| 15 | Burton Albion | 14 | -3 | 17 |
| 16 | Stevenage | 12 | +4 | 16 |
| 17 | Notts County | 12 | -1 | 14 |
| 18 | AFC Wimbledon | 13 | -12 | 13 |
| 19 | Blackpool | 12 | -4 | 12 |
| 20 | Doncaster | 13 | -8 | 12 |
| 21 | Wigan | 14 | -11 | 11 |
| 22 | Peterborough | 13 | -12 | 10 |
| 23 | Barnsley | 12 | -10 | 9 |
| 24 | Bromley | 13 | -20 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reading | 7 | +10 | 16 |
| 2 | Huddersfield | 7 | +9 | 15 |
| 3 | Stockport County | 7 | +7 | 15 |
| 4 | Oxford United | 7 | +7 | 15 |
| 5 | Luton | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Milton Keynes Dons | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Mansfield Town | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Cambridge United | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 7 | +9 | 10 |
| 10 | Stevenage | 6 | +3 | 10 |
| 11 | Burton Albion | 7 | +2 | 10 |
| 12 | Plymouth | 7 | +1 | 10 |
| 13 | Bradford | 6 | +1 | 10 |
| 14 | Leicester | 7 | -1 | 10 |
| 15 | Wigan | 7 | -3 | 10 |
| 16 | Wycombe | 7 | 0 | 9 |
| 17 | Leyton Orient | 7 | 0 | 9 |
| 18 | AFC Wimbledon | 6 | -1 | 9 |
| 19 | Blackpool | 6 | +1 | 8 |
| 20 | Notts County | 6 | +1 | 8 |
| 21 | Doncaster | 6 | 0 | 8 |
| 22 | Peterborough | 6 | -4 | 5 |
| 23 | Barnsley | 6 | -5 | 5 |
| 24 | Bromley | 6 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 7 | +7 | 14 |
| 2 | Plymouth | 7 | +1 | 13 |
| 3 | Bradford | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Stockport County | 7 | +5 | 11 |
| 5 | Oxford United | 6 | +4 | 11 |
| 6 | Luton | 7 | +1 | 10 |
| 7 | Cambridge United | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Sheffield Wednesday | 6 | -1 | 10 |
| 9 | Leicester | 6 | +4 | 9 |
| 10 | Wycombe | 6 | -2 | 9 |
| 11 | Leyton Orient | 6 | +5 | 8 |
| 12 | Mansfield Town | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Burton Albion | 7 | -5 | 7 |
| 14 | Stevenage | 6 | +1 | 6 |
| 15 | Reading | 7 | 0 | 6 |
| 16 | Notts County | 6 | -2 | 6 |
| 17 | Milton Keynes Dons | 6 | -3 | 6 |
| 18 | Peterborough | 7 | -8 | 5 |
| 19 | Barnsley | 6 | -5 | 4 |
| 20 | Blackpool | 6 | -5 | 4 |
| 21 | Doncaster | 7 | -8 | 4 |
| 22 | Bromley | 7 | -10 | 4 |
| 23 | AFC Wimbledon | 7 | -11 | 4 |
| 24 | Wigan | 7 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar
- 14:30 Huddersfield 2–1 Wigan Athletic
- 14:30 Luton Town 2–1 Leicester City
- 17:00 Blackpool 1–4 Mansfield
- 17:00 Bromley 1–1 Peterborough
- 17:00 Cambridge 2–3 Plymouth
- 17:00 Doncaster 2–0 Sheffield Wednesday
- 17:00 Notts County 1–1 Stockport
- 17:00 Oxford 0–0 Bradford
- 17:00 Reading 2–1 Barnsley
- 17:00 Stevenage 0–1 MK Dons
- 17:00 Wimbledon 1–1 Wycombe
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
