Cambridge 2-3 Plymouth: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Cambridge 2–3 Plymouth (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 20–8, isabetli şut 6–5, topa sahip olma %60–%40, korner 13–3.
Maç özeti
Cambridge – Plymouth maçı 2-3 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Sullay Kaikai 57', Shayne Lavery 86' (Cambridge); Louis Appere (kendi kalesine) 41', Xavier Amaechi 50', Aribim Pepple 74' (pen.) (Plymouth). xG: Cambridge 1,1 – 1,5 Plymouth.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Cambridge: N. Harris · Plymouth: Tom Cleverley
Maç akışı
Cambridge üstte · Plymouth altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 12' sarı kart: Alex Mitchell (Plymouth)
- 14' sarı kart: Sullay Kaikai (Cambridge)
- 29' sarı kart: Tyreeq Bakinson (Plymouth)
- 41' kendi kalesine gol: Louis Appere (Plymouth)
- 50' gol: Xavier Amaechi (Plymouth)
- 57' gol: Sullay Kaikai (Cambridge)
- 61' oyuncu değişikliği: Raees Bangura-Williams ↔ Shayne Lavery (Cambridge)
- 62' oyuncu değişikliği: George Hoddle ↔ Owen Moxon (Cambridge)
- 68' oyuncu değişikliği: Xavier Amaechi ↔ Caleb Watts (Plymouth)
- 74' gol: Aribim Pepple (Plymouth)
- 78' oyuncu değişikliği: Jack Mackenzie ↔ Alex·Hartridge (Plymouth)
- 80' oyuncu değişikliği: Pelly Ruddock Mpanzu ↔ Callum stead (Cambridge)
- 82' oyuncu değişikliği: Matthew Sorinola ↔ Joe Edwards (Plymouth)
- 83' oyuncu değişikliği: Tyreeq Bakinson ↔ Bradley Ibrahim (Plymouth)
- 86' gol: Shayne Lavery (Cambridge)
- 90+5' sarı kart: Cathal Séan Heffernan Andrews (Cambridge)
Maç olayları
- CambridgePlymouth
- Cathal Séan Heffernan AndrewsSarı kart90+5'
- Gol Shayne Lavery 2–3Asist: Zak·Bradshaw86'
- 83'Tyreeq Bakinson ↔ Bradley IbrahimOyuncu değişikliği
- 82'Matthew Sorinola ↔ Joe EdwardsOyuncu değişikliği
- Pelly Ruddock Mpanzu ↔ Callum steadOyuncu değişikliği80'
- 78'Jack Mackenzie ↔ Alex·HartridgeOyuncu değişikliği
- 74'Penaltı golü Aribim Pepple 1–3Penaltı
- 68'Xavier Amaechi ↔ Caleb WattsOyuncu değişikliği
- George Hoddle ↔ Owen MoxonOyuncu değişikliği62'
- Raees Bangura-Williams ↔ Shayne LaveryOyuncu değişikliği61'
- Gol Sullay Kaikai 1–257'
- 50'Gol Xavier Amaechi 0–2Asist: Harvey White
- 41'Kendi kalesine gol Louis Appere 0–1Kendi kalesine
- 29'Tyreeq BakinsonSarı kart
- Sullay KaikaiSarı kart14'
- 12'Alex MitchellSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %36 5/14 | %29 2/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (21 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (21 gol) | 1,57 (11 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (21 gol) | 1,86 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (19 gol) | 1,71 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %7 1/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 13,5 | 13,6 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 11,6 |
| 7,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 9,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,1 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %14 2/14 | %0 0/7 |
| 5,5 Üst | %14 2/14 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/7 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,8 | 10,3 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %57 4/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %7 1/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Geride | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Berabere | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Geride | %29 4/14 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Cambridge (14 maç)
Plymouth (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Cambridge (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 5 | 2 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 5 | 5 |
Plymouth (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 4 | 5 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 6 | 3 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Kartlar
Cambridge
Sarı 27 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,9)
Plymouth
Sarı 19 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 158 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Cambridge: iç saha, 7 maç · Plymouth: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Cambridge – Plymouth ilk 11'ler
Cambridge · 4-2-3-1
- 1J. EastwoodK
- 2L. BennettD
- 6K. WattsD
- 15Cathal Séan Heffernan AndrewsD
- 22Z. BradshawD86' asist 86. dk
- 17P. MpanzuO80' oyundan çıktı 80. dk
- 38G. HoddleO62' oyundan çıktı 62. dk
- 10B. KnightO
- 44Raees Bangura-WilliamsO61' oyundan çıktı 61. dk
- 11S. KaikaiO14' sarı kart 14. dk57' gol 57. dk
- 9L. AppéréF41' kendi kalesine 41. dk
- 5P. BauerD
- 29S. CurtisD
- 13G. BreezeK
- 7Isaac HeathF
- 19S. LaveryF61' oyuna girdi 61. dk86' gol 86. dk
- 8O. MoxonO62' oyuna girdi 62. dk
- 12Callum steadF
Teknik direktör: N. Harris
Plymouth · 3-4-3
- 1M. MahoneyK
- 5Julio PleguezueloD
- 15A. MitchellD12' sarı kart 12. dk
- 45W. HardingD
- 29M. SorinolaO82' oyundan çıktı 82. dk
- 19T. BakinsonO29' sarı kart 29. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 7H. WhiteO50' asist 50. dk
- 3Jack MackenzieO
- 10X. AmaechiF50' gol 50. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 27A. PeppleF74' gol 74. dk
- 9W. EvansF
- 11R. CurtisF
- 8J. EdwardsD82' oyuna girdi 82. dk
- 22A. HartridgeD78' oyuna girdi 78. dk
- 23B. IbrahimO83' oyuna girdi 83. dk
- 14O. IrowF
- 21James StorerK
- 17C. WattsO68' oyuna girdi 68. dk
Teknik direktör: Tom Cleverley
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Cambridge için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 8, yenilen 5. Son 5 maçta Plymouth 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-8).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Cambridge 2, Plymouth 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Nisan 2023, Plymouth 3-1 Cambridge.
- Sıralama
- 4. (20 p) – 5. (19 p)
- Form (son 5)
- BGGGB – MMGBG
- H2H (G-B-M)
- 2-3-2 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %50
- Korner ort. (maç)
- 12,1
- iddaa MS 1-0-2
- 2,20 – 3,19 – 2,39
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Cambridge iç saha 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,33 gol yedi; Plymouth dış saha 6 maçta 1,67 attı, 1,67 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cambridge %83, Plymouth %50. İlk yarıyı önde kapatma: Cambridge 1/6, Plymouth 2/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Cambridge 8,7, Plymouth 6,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 12,1. Maç başına kart: Cambridge 1,5, Plymouth 1,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,20, 0 – 3,19, 2 – 2,39. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,85, Üst 1,55. Karşılıklı Gol: Var 1,45, Yok 2,01.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %67; maç başına toplam korner ortalaması 12,1; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 22 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League One puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 14 | +16 | 29 |
| 2 | Stockport County | 14 | +12 | 26 |
| 3 | Oxford United | 13 | +11 | 26 |
| 4 | Luton | 14 | +6 | 24 |
| 5 | Plymouth | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Reading | 14 | +10 | 22 |
| 7 | Bradford | 13 | +2 | 22 |
| 8 | Cambridge United | 14 | 0 | 21 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 13 | +8 | 20 |
| 10 | Leicester | 13 | +3 | 19 |
| 11 | Mansfield Town | 13 | +2 | 19 |
| 12 | Milton Keynes Dons | 13 | +2 | 18 |
| 13 | Wycombe | 13 | -2 | 18 |
| 14 | Leyton Orient | 13 | +5 | 17 |
| 15 | Burton Albion | 14 | -3 | 17 |
| 16 | Stevenage | 12 | +4 | 16 |
| 17 | Notts County | 12 | -1 | 14 |
| 18 | AFC Wimbledon | 13 | -12 | 13 |
| 19 | Blackpool | 12 | -4 | 12 |
| 20 | Doncaster | 13 | -8 | 12 |
| 21 | Wigan | 14 | -11 | 11 |
| 22 | Peterborough | 13 | -12 | 10 |
| 23 | Barnsley | 12 | -10 | 9 |
| 24 | Bromley | 13 | -20 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reading | 7 | +10 | 16 |
| 2 | Huddersfield | 7 | +9 | 15 |
| 3 | Stockport County | 7 | +7 | 15 |
| 4 | Oxford United | 7 | +7 | 15 |
| 5 | Luton | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Milton Keynes Dons | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Mansfield Town | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Cambridge United | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 7 | +9 | 10 |
| 10 | Stevenage | 6 | +3 | 10 |
| 11 | Burton Albion | 7 | +2 | 10 |
| 12 | Plymouth | 7 | +1 | 10 |
| 13 | Bradford | 6 | +1 | 10 |
| 14 | Leicester | 7 | -1 | 10 |
| 15 | Wigan | 7 | -3 | 10 |
| 16 | Wycombe | 7 | 0 | 9 |
| 17 | Leyton Orient | 7 | 0 | 9 |
| 18 | AFC Wimbledon | 6 | -1 | 9 |
| 19 | Blackpool | 6 | +1 | 8 |
| 20 | Notts County | 6 | +1 | 8 |
| 21 | Doncaster | 6 | 0 | 8 |
| 22 | Peterborough | 6 | -4 | 5 |
| 23 | Barnsley | 6 | -5 | 5 |
| 24 | Bromley | 6 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 7 | +7 | 14 |
| 2 | Plymouth | 7 | +1 | 13 |
| 3 | Bradford | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Stockport County | 7 | +5 | 11 |
| 5 | Oxford United | 6 | +4 | 11 |
| 6 | Luton | 7 | +1 | 10 |
| 7 | Cambridge United | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Sheffield Wednesday | 6 | -1 | 10 |
| 9 | Leicester | 6 | +4 | 9 |
| 10 | Wycombe | 6 | -2 | 9 |
| 11 | Leyton Orient | 6 | +5 | 8 |
| 12 | Mansfield Town | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Burton Albion | 7 | -5 | 7 |
| 14 | Stevenage | 6 | +1 | 6 |
| 15 | Reading | 7 | 0 | 6 |
| 16 | Notts County | 6 | -2 | 6 |
| 17 | Milton Keynes Dons | 6 | -3 | 6 |
| 18 | Peterborough | 7 | -8 | 5 |
| 19 | Barnsley | 6 | -5 | 4 |
| 20 | Blackpool | 6 | -5 | 4 |
| 21 | Doncaster | 7 | -8 | 4 |
| 22 | Bromley | 7 | -10 | 4 |
| 23 | AFC Wimbledon | 7 | -11 | 4 |
| 24 | Wigan | 7 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar
- 14:30 Huddersfield 2–1 Wigan Athletic
- 14:30 Luton Town 2–1 Leicester City
- 17:00 Blackpool 1–4 Mansfield
- 17:00 Bromley 1–1 Peterborough
- 17:00 Burton Albion 2–1 Leyton Orient
- 17:00 Doncaster 2–0 Sheffield Wednesday
- 17:00 Notts County 1–1 Stockport
- 17:00 Oxford 0–0 Bradford
- 17:00 Reading 2–1 Barnsley
- 17:00 Stevenage 0–1 MK Dons
- 17:00 Wimbledon 1–1 Wycombe
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
