Doncaster 2-0 Sheffield Wednesday: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Doncaster 2–0 Sheffield Wednesday (24 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 19–12, isabetli şut 6–8, topa sahip olma %35–%65, korner 10–4.
Maç özeti
Doncaster – Sheffield Wednesday maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Owen Bailey 6', 16' (Doncaster). xG: Doncaster 1,3 – 1,1 Sheffield Wednesday.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Doncaster: G. McCann · Sheffield Wednesday: H. Pedersen
Maç akışı
Doncaster üstte · Sheffield Wednesday altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 6' gol: Owen Bailey (Doncaster)
- 14' sarı kart: Ali Al-Hamadi (Sheffield Wednesday)
- 16' gol: Owen Bailey (Doncaster)
- 45' oyuncu değişikliği: Jaden Heskey ↔ Mason Burstow (Sheffield Wednesday)
- 68' oyuncu değişikliği: Will Keane ↔ Alfie May (Doncaster)
- 68' oyuncu değişikliği: Isaac Hutchinson ↔ Brandon Hanlan (Doncaster)
- 68' oyuncu değişikliği: Jamie Sterry ↔ George Broadbent (Doncaster)
- 69' oyuncu değişikliği: Hakeeb Adelakun ↔ Tommi Dylan O'Reilly (Doncaster)
- 73' sarı kart: Robbie Gotts (Doncaster)
- 80' oyuncu değişikliği: Ali Al-Hamadi ↔ William Grainger (Sheffield Wednesday)
- 81' oyuncu değişikliği: Leon Ayinde ↔ Bayley McCann (Doncaster)
- 86' sarı kart: Billy Mitchell (Sheffield Wednesday)
- 88' oyuncu değişikliği: Liam Palmer ↔ Sean Fusire (Sheffield Wednesday)
Maç olayları
- DoncasterSheffield Wednesday
- 88'Liam Palmer ↔ Sean FusireOyuncu değişikliği
- 86'Billy MitchellSarı kart
- Leon Ayinde ↔ Bayley McCannOyuncu değişikliği81'
- 80'Ali Al-Hamadi ↔ William GraingerOyuncu değişikliği
- Robbie GottsSarı kart73'
- Hakeeb Adelakun ↔ Tommi Dylan O'ReillyOyuncu değişikliği69'
- Will Keane ↔ Alfie MayOyuncu değişikliği68'
- Isaac Hutchinson ↔ Brandon HanlanOyuncu değişikliği68'
- Jamie Sterry ↔ George BroadbentOyuncu değişikliği68'
- 45'Jaden Heskey ↔ Mason BurstowOyuncu değişikliği
- Gol Owen Bailey 2–0Asist: Isaac Hutchinson16'
- 14'Ali Al-HamadiSarı kart
- Gol Owen Bailey 1–06'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %54 7/13 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %38 5/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %23 3/13 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (14 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,69 (22 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,69 (22 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,08 (14 gol) | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %46 6/13 | %17 1/6 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %46 6/13 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,2 | 10,8 |
| 7,5 Üst | %100 13/13 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 12,2 | 11,3 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 10,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %31 4/13 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %0 0/13 | %0 0/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %8 1/13 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 7,8 |
| 6,5 Üst | %62 8/13 | %33 2/6 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %50 3/6 |
| Berabere | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Geride | %46 6/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Geride | %15 2/13 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Doncaster (13 maç)
Sheffield Wednesday (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Doncaster (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Sheffield Wednesday (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 4 | 1 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 1 | 2 |
Kartlar
Doncaster
Sarı 30 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,3)
Sheffield Wednesday
Sarı 27 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 158 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Doncaster: iç saha, 6 maç · Sheffield Wednesday: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Doncaster – Sheffield Wednesday ilk 11'ler
Doncaster · 4-2-3-1
- 1Tommy SimkinK
- 2J. SterryD68' oyundan çıktı 68. dk
- 27S. GrehanD
- 12N. ByrneD
- 23J. SeniorD
- 22R. GottsO73' sarı kart 73. dk
- 4O. BaileyO6' gol 6. dk16' gol 16. dk
- 11L. AyindeO81' oyundan çıktı 81. dk
- 21I. HutchinsonO16' asist 16. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 47H. AdelakunO69' oyundan çıktı 69. dk
- 18W. KeaneF68' oyundan çıktı 68. dk
- 8G. BroadbentO68' oyuna girdi 68. dk
- 9B. HanlanF68' oyuna girdi 68. dk
- 10A. MayF68' oyuna girdi 68. dk
- 25B. McCannD81' oyuna girdi 81. dk
- 6J. McGrathD
- 7T. O'ReillyO69' oyuna girdi 69. dk
- 41Jacob Samuel BryantK
Teknik direktör: G. McCann
Sheffield Wednesday · 4-4-1-1
- 13A. Maynard-BrewerK
- 7Y. ValeryD
- 2L. PalmerD88' oyundan çıktı 88. dk
- 6L. CooperD
- 3M. LoweD
- 20K. MorrisonO
- 16B. MitchellO86' sarı kart 86. dk
- 10B. BannanO
- 18Jaden HeskeyO45' oyundan çıktı 45. dk
- 50D. Keillor-DunnO
- 12Ali Al HamadiF14' sarı kart 14. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 48Mason Paul James BurstowF45' oyuna girdi 45. dk
- 14S. FusireO88' oyuna girdi 88. dk
- 19W. GraingerF80' oyuna girdi 80. dk
- 33R. JamesD
- 26S. SwinkelsD
- 27C. TruemanK
- 30Ernie WeaverD
Teknik direktör: H. Pedersen
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Doncaster son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Sheffield Wednesday son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 11 gol attı, 5 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Doncaster 1 – Sheffield Wednesday 2; 0 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Temmuz 2023, Doncaster 1-0 Sheffield Wednesday.
- Sıralama
- 19. (9 p) – 7. (18 p)
- Form (son 5)
- MMGGG – MGBGG
- H2H (G-B-M)
- 1-0-2 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %80
- Korner ort. (maç)
- 10,5
- iddaa MS 1-0-2
- 2,45 – 3,20 – 2,15
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Doncaster iç saha 5 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,20 gol yedi; Sheffield Wednesday dış saha 5 maçta 1,60 attı, 1,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %20, konukta %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Doncaster %40, Sheffield Wednesday %80. İlk yarıyı önde kapatma: Doncaster 2/5, Sheffield Wednesday 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Doncaster 4,0, Sheffield Wednesday 6,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,5. Maç başına kart: Doncaster 2,2, Sheffield Wednesday 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,45, 0 – 3,20, 2 – 2,15. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,96, Üst 1,48. Karşılıklı Gol: Var 1,40, Yok 2,12.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 10,5; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 22 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League One puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 14 | +16 | 29 |
| 2 | Stockport County | 14 | +12 | 26 |
| 3 | Oxford United | 13 | +11 | 26 |
| 4 | Luton | 14 | +6 | 24 |
| 5 | Plymouth | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Reading | 14 | +10 | 22 |
| 7 | Bradford | 13 | +2 | 22 |
| 8 | Cambridge United | 14 | 0 | 21 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 13 | +8 | 20 |
| 10 | Leicester | 13 | +3 | 19 |
| 11 | Mansfield Town | 13 | +2 | 19 |
| 12 | Milton Keynes Dons | 13 | +2 | 18 |
| 13 | Wycombe | 13 | -2 | 18 |
| 14 | Leyton Orient | 13 | +5 | 17 |
| 15 | Burton Albion | 14 | -3 | 17 |
| 16 | Stevenage | 12 | +4 | 16 |
| 17 | Notts County | 12 | -1 | 14 |
| 18 | AFC Wimbledon | 13 | -12 | 13 |
| 19 | Blackpool | 12 | -4 | 12 |
| 20 | Doncaster | 13 | -8 | 12 |
| 21 | Wigan | 14 | -11 | 11 |
| 22 | Peterborough | 13 | -12 | 10 |
| 23 | Barnsley | 12 | -10 | 9 |
| 24 | Bromley | 13 | -20 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reading | 7 | +10 | 16 |
| 2 | Huddersfield | 7 | +9 | 15 |
| 3 | Stockport County | 7 | +7 | 15 |
| 4 | Oxford United | 7 | +7 | 15 |
| 5 | Luton | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Milton Keynes Dons | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Mansfield Town | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Cambridge United | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 7 | +9 | 10 |
| 10 | Stevenage | 6 | +3 | 10 |
| 11 | Burton Albion | 7 | +2 | 10 |
| 12 | Plymouth | 7 | +1 | 10 |
| 13 | Bradford | 6 | +1 | 10 |
| 14 | Leicester | 7 | -1 | 10 |
| 15 | Wigan | 7 | -3 | 10 |
| 16 | Wycombe | 7 | 0 | 9 |
| 17 | Leyton Orient | 7 | 0 | 9 |
| 18 | AFC Wimbledon | 6 | -1 | 9 |
| 19 | Blackpool | 6 | +1 | 8 |
| 20 | Notts County | 6 | +1 | 8 |
| 21 | Doncaster | 6 | 0 | 8 |
| 22 | Peterborough | 6 | -4 | 5 |
| 23 | Barnsley | 6 | -5 | 5 |
| 24 | Bromley | 6 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 7 | +7 | 14 |
| 2 | Plymouth | 7 | +1 | 13 |
| 3 | Bradford | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Stockport County | 7 | +5 | 11 |
| 5 | Oxford United | 6 | +4 | 11 |
| 6 | Luton | 7 | +1 | 10 |
| 7 | Cambridge United | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Sheffield Wednesday | 6 | -1 | 10 |
| 9 | Leicester | 6 | +4 | 9 |
| 10 | Wycombe | 6 | -2 | 9 |
| 11 | Leyton Orient | 6 | +5 | 8 |
| 12 | Mansfield Town | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Burton Albion | 7 | -5 | 7 |
| 14 | Stevenage | 6 | +1 | 6 |
| 15 | Reading | 7 | 0 | 6 |
| 16 | Notts County | 6 | -2 | 6 |
| 17 | Milton Keynes Dons | 6 | -3 | 6 |
| 18 | Peterborough | 7 | -8 | 5 |
| 19 | Barnsley | 6 | -5 | 4 |
| 20 | Blackpool | 6 | -5 | 4 |
| 21 | Doncaster | 7 | -8 | 4 |
| 22 | Bromley | 7 | -10 | 4 |
| 23 | AFC Wimbledon | 7 | -11 | 4 |
| 24 | Wigan | 7 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar
- 14:30 Huddersfield 2–1 Wigan Athletic
- 14:30 Luton Town 2–1 Leicester City
- 17:00 Blackpool 1–4 Mansfield
- 17:00 Bromley 1–1 Peterborough
- 17:00 Burton Albion 2–1 Leyton Orient
- 17:00 Cambridge 2–3 Plymouth
- 17:00 Notts County 1–1 Stockport
- 17:00 Oxford 0–0 Bradford
- 17:00 Reading 2–1 Barnsley
- 17:00 Stevenage 0–1 MK Dons
- 17:00 Wimbledon 1–1 Wycombe
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
