Luton Town 2-1 Leicester City: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Luton Town 2–1 Leicester City (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 11–11, isabetli şut 8–5, topa sahip olma %42–%58, korner 9–8.
Maç özeti
Luton Town – Leicester City maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Nahki Wells 39', Callum Marshall 90+4' (Luton Town); Liam Cullen 90' (Leicester City). xG: Luton Town 1,7 – 1,1 Leicester City.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Luton Town: J. Wilshere · Leicester City: Russell Martin
Maç akışı
Luton Town üstte · Leicester City altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 39' gol: Nahki Wells (Luton Town)
- 45' oyuncu değişikliği: Caleb Okoli ↔ Wes Burns (Leicester City)
- 45' oyuncu değişikliği: Louis Page ↔ Will Smallbone (Leicester City)
- 64' oyuncu değişikliği: Tudor Mendel-Idowu ↔ Jake Richards (Luton Town)
- 68' sarı kart: John Lundstram (Leicester City)
- 73' oyuncu değişikliği: Samuel Charles Braybrooke ↔ Conor Chaplin (Leicester City)
- 76' oyuncu değişikliği: Nahki Wells ↔ Callum Marshall (Luton Town)
- 83' oyuncu değişikliği: K. Doyle ↔ Liam Cullen (Leicester City)
- 85' oyuncu değişikliği: Kasey Palmer ↔ E. Lawrence (Luton Town)
- 85' kırmızı kart: John Lundstram (Leicester City)
- 89' oyuncu değişikliği: Warren O'Hora ↔ Bobby Reid (Leicester City)
- 90' gol: Liam Cullen (Leicester City)
- 90+3' sarı kart: Wes Burns (Leicester City)
- 90+4' gol: Callum Marshall (Luton Town)
Maç olayları
- Luton TownLeicester City
- Gol Callum Marshall 2–190+4'
- 90+3'Wes BurnsSarı kart
- 90'Gol Liam Cullen 1–1Asist: Emil Riis Jakobsen
- 89'Warren O'Hora ↔ Bobby ReidOyuncu değişikliği
- Kasey Palmer ↔ E. LawrenceOyuncu değişikliği85'
- 85'John LundstramKırmızı kart
- 83'K. Doyle ↔ Liam CullenOyuncu değişikliği
- Nahki Wells ↔ Callum MarshallOyuncu değişikliği76'
- 73'Samuel Charles Braybrooke ↔ Conor ChaplinOyuncu değişikliği
- 68'John LundstramSarı kart
- Tudor Mendel-Idowu ↔ Jake RichardsOyuncu değişikliği64'
- 45'Caleb Okoli ↔ Wes BurnsOyuncu değişikliği
- 45'Louis Page ↔ Will SmallboneOyuncu değişikliği
- Gol Nahki Wells 1–0Asist: Jordan Clark39'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,93 (27 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (21 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,69 (22 gol) | 1,83 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,46 (19 gol) | 1,17 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %33 2/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,7 | 12,1 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 9,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 12,5 | 12,2 |
| 7,5 Üst | %100 13/13 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %69 9/13 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %23 3/13 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %15 2/13 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 10,2 |
| 6,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Berabere | %21 3/14 | %43 3/7 |
| Geride | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Berabere | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Geride | %31 4/13 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Luton Town (14 maç)
Leicester City (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Luton Town (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 5 | 5 |
| 46-60 | 5 | 4 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 6 | 4 |
Leicester City (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 2 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 4 | 1 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 2 | 4 |
Kartlar
Luton Town
Sarı 25 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,8)
Leicester City
Sarı 23 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 158 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Luton Town: iç saha, 7 maç · Leicester City: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Luton Town – Leicester City ilk 11'ler
Luton Town · 4-1-4-1
- 1J. SheaK
- 25I. JonesD
- 5M. AndersenD
- 6G. JohnstonD
- 3K. NaismithD
- 8L. WalshO
- 17T. Mendel-IdowuO64' oyundan çıktı 64. dk
- 18J. ClarkO39' asist 39. dk
- 10J. DonleyO
- 45K. PalmerO85' oyundan çıktı 85. dk
- 21N. WellsF39' gol 39. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 7J. RichardsO64' oyuna girdi 64. dk
- 12J. JohnsonD
- 24Joshua KeeleyK
- 15T. MengiD
- 9C. MarshallF76' oyuna girdi 76. dk90+4' gol 90+4. dk
- 44D. ColeF
- 11Emilio LawrenceF85' oyuna girdi 85. dk
Teknik direktör: J. Wilshere
Leicester City · 3-4-2-1
- 29A. McCarthyK
- 16W. O'HoraD89' oyundan çıktı 89. dk
- 15H. SouttarD
- 5C. OkoliD45' oyundan çıktı 45. dk
- 37W. AlvesO
- 6J. LundstramO68' sarı kart 68. dk85' kırmızı kart 85. dk
- 25L. PageO45' oyundan çıktı 45. dk
- 33L. ThomasO
- 36S. BraybrookeO73' oyundan çıktı 73. dk
- 27K. DoyleO83' oyundan çıktı 83. dk
- 17E. RiisF90' asist 90. dk
- 7W. BurnsF45' oyuna girdi 45. dk90+3' sarı kart 90+3. dk
- 8C. ChaplinF73' oyuna girdi 73. dk
- 11L. CullenF83' oyuna girdi 83. dk90' gol 90. dk
- 14B. De Cordova-ReidF89' oyuna girdi 89. dk
- 24I. KangasniemiD
- 21F. RavizzoliK
- 12W. SmallboneO45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: Russell Martin
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Luton Town için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 14, yenilen 5. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Leicester City 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 14-7). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: Luton Town 0, Leicester City 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 24 Eylül 2019, Luton Town 0-4 Leicester City.
- Sıralama
- 13. (14 p) – 10. (15 p)
- Form (son 5)
- GMGBG – GGMMG
- H2H (G-B-M)
- 0-0-1 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %60
- Korner ort. (maç)
- 11,4
- iddaa MS 1-0-2
- 1,99 – 3,39 – 2,56
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Luton Town iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,00 gol yedi; Leicester City dış saha 5 maçta 2,00 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Luton Town %60, Leicester City %60. İlk yarıyı önde kapatma: Luton Town 1/5, Leicester City 3/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Luton Town 7,6, Leicester City 6,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,4. Maç başına kart: Luton Town 2,8, Leicester City 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,99, 0 – 3,39, 2 – 2,56. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,22, Üst 1,36. Karşılıklı Gol: Var 1,33, Yok 2,33.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 11,4; son 5 maçta toplam 28 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 22 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League One puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 14 | +16 | 29 |
| 2 | Stockport County | 14 | +12 | 26 |
| 3 | Oxford United | 13 | +11 | 26 |
| 4 | Luton | 14 | +6 | 24 |
| 5 | Plymouth | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Reading | 14 | +10 | 22 |
| 7 | Bradford | 13 | +2 | 22 |
| 8 | Cambridge United | 14 | 0 | 21 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 13 | +8 | 20 |
| 10 | Leicester | 13 | +3 | 19 |
| 11 | Mansfield Town | 13 | +2 | 19 |
| 12 | Milton Keynes Dons | 13 | +2 | 18 |
| 13 | Wycombe | 13 | -2 | 18 |
| 14 | Leyton Orient | 13 | +5 | 17 |
| 15 | Burton Albion | 14 | -3 | 17 |
| 16 | Stevenage | 12 | +4 | 16 |
| 17 | Notts County | 12 | -1 | 14 |
| 18 | AFC Wimbledon | 13 | -12 | 13 |
| 19 | Blackpool | 12 | -4 | 12 |
| 20 | Doncaster | 13 | -8 | 12 |
| 21 | Wigan | 14 | -11 | 11 |
| 22 | Peterborough | 13 | -12 | 10 |
| 23 | Barnsley | 12 | -10 | 9 |
| 24 | Bromley | 13 | -20 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reading | 7 | +10 | 16 |
| 2 | Huddersfield | 7 | +9 | 15 |
| 3 | Stockport County | 7 | +7 | 15 |
| 4 | Oxford United | 7 | +7 | 15 |
| 5 | Luton | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Milton Keynes Dons | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Mansfield Town | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Cambridge United | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 7 | +9 | 10 |
| 10 | Stevenage | 6 | +3 | 10 |
| 11 | Burton Albion | 7 | +2 | 10 |
| 12 | Plymouth | 7 | +1 | 10 |
| 13 | Bradford | 6 | +1 | 10 |
| 14 | Leicester | 7 | -1 | 10 |
| 15 | Wigan | 7 | -3 | 10 |
| 16 | Wycombe | 7 | 0 | 9 |
| 17 | Leyton Orient | 7 | 0 | 9 |
| 18 | AFC Wimbledon | 6 | -1 | 9 |
| 19 | Blackpool | 6 | +1 | 8 |
| 20 | Notts County | 6 | +1 | 8 |
| 21 | Doncaster | 6 | 0 | 8 |
| 22 | Peterborough | 6 | -4 | 5 |
| 23 | Barnsley | 6 | -5 | 5 |
| 24 | Bromley | 6 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 7 | +7 | 14 |
| 2 | Plymouth | 7 | +1 | 13 |
| 3 | Bradford | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Stockport County | 7 | +5 | 11 |
| 5 | Oxford United | 6 | +4 | 11 |
| 6 | Luton | 7 | +1 | 10 |
| 7 | Cambridge United | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Sheffield Wednesday | 6 | -1 | 10 |
| 9 | Leicester | 6 | +4 | 9 |
| 10 | Wycombe | 6 | -2 | 9 |
| 11 | Leyton Orient | 6 | +5 | 8 |
| 12 | Mansfield Town | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Burton Albion | 7 | -5 | 7 |
| 14 | Stevenage | 6 | +1 | 6 |
| 15 | Reading | 7 | 0 | 6 |
| 16 | Notts County | 6 | -2 | 6 |
| 17 | Milton Keynes Dons | 6 | -3 | 6 |
| 18 | Peterborough | 7 | -8 | 5 |
| 19 | Barnsley | 6 | -5 | 4 |
| 20 | Blackpool | 6 | -5 | 4 |
| 21 | Doncaster | 7 | -8 | 4 |
| 22 | Bromley | 7 | -10 | 4 |
| 23 | AFC Wimbledon | 7 | -11 | 4 |
| 24 | Wigan | 7 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar
- 14:30 Huddersfield 2–1 Wigan Athletic
- 17:00 Blackpool 1–4 Mansfield
- 17:00 Bromley 1–1 Peterborough
- 17:00 Burton Albion 2–1 Leyton Orient
- 17:00 Cambridge 2–3 Plymouth
- 17:00 Doncaster 2–0 Sheffield Wednesday
- 17:00 Notts County 1–1 Stockport
- 17:00 Oxford 0–0 Bradford
- 17:00 Reading 2–1 Barnsley
- 17:00 Stevenage 0–1 MK Dons
- 17:00 Wimbledon 1–1 Wycombe
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
