Notts County 1-1 Stockport: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Notts County 1–1 Stockport (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 7–18, isabetli şut 4–5, topa sahip olma %26–%74, korner 5–8.
Maç özeti
Notts County – Stockport maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Scott Robertson 11' (Notts County); Adama Sidibeh 81' (Stockport). xG: Notts County 0,3 – 2,4 Stockport.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Notts County: M. Paterson · Stockport: J. McNulty
Maç akışı
Notts County üstte · Stockport altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 11' gol: Scott Robertson (Notts County)
- 15' sarı kart: Nicholas Tsaroulla (Notts County)
- 56' sarı kart: Ben Osborn (Stockport)
- 61' oyuncu değişikliği: D. Kanu ↔ Jack Evans (Notts County)
- 61' oyuncu değişikliği: Nicholas Tsaroulla ↔ Darius Lipsiuc (Notts County)
- 64' oyuncu değişikliği: Ben Osborn ↔ Ethan Ennis (Stockport)
- 64' oyuncu değişikliği: Jack Diamond ↔ Benoný Breki Andrésson (Stockport)
- 64' oyuncu değişikliği: Ryan Glover ↔ Josh Cogley (Stockport)
- 71' sarı kart: Luka Smyth (Notts County)
- 72' sarı kart: oliver whatmuff (Stockport)
- 73' oyuncu değişikliği: Harry Wood ↔ Adama Sidibeh (Stockport)
- 73' oyuncu değişikliği: Lewis Bate ↔ Lewis Fiorini (Stockport)
- 74' oyuncu değişikliği: Luka Smyth ↔ lee ndlovu (Notts County)
- 80' sarı kart: Lucas Ness (Notts County)
- 81' gol: Adama Sidibeh (Stockport)
- 82' sarı kart: Rod McDonald (Notts County)
- 85' oyuncu değişikliği: Scott Robertson ↔ Max Sanders (Notts County)
- 85' oyuncu değişikliği: Conor·Grant ↔ Hindolo Mustapha (Notts County)
Maç olayları
- Notts CountyStockport
- Scott Robertson ↔ Max SandersOyuncu değişikliği85'
- Conor·Grant ↔ Hindolo MustaphaOyuncu değişikliği85'
- Rod McDonaldSarı kart82'
- 81'Gol Adama Sidibeh 1–1Asist: Benoný Breki Andrésson
- Lucas NessSarı kart80'
- Luka Smyth ↔ lee ndlovuOyuncu değişikliği74'
- 73'Harry Wood ↔ Adama SidibehOyuncu değişikliği
- 73'Lewis Bate ↔ Lewis FioriniOyuncu değişikliği
- 72'oliver whatmuffSarı kart
- Luka SmythSarı kart71'
- 64'Ben Osborn ↔ Ethan EnnisOyuncu değişikliği
- 64'Jack Diamond ↔ Benoný Breki AndréssonOyuncu değişikliği
- 64'Ryan Glover ↔ Josh CogleyOyuncu değişikliği
- D. Kanu ↔ Jack EvansOyuncu değişikliği61'
- Nicholas Tsaroulla ↔ Darius LipsiucOyuncu değişikliği61'
- 56'Ben OsbornSarı kart
- Nicholas TsaroullaSarı kart15'
- Gol Scott Robertson 1–0Asist: Conor·Grant11'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %57 8/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %29 2/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (13 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,17 (14 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,86 (26 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (14 gol) | 0,71 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %43 3/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 8,5 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %42 5/12 | %17 1/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 9,9 |
| 7,5 Üst | %100 14/14 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 6,2 |
| 2,5 Üst | %100 12/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %67 8/12 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %58 7/12 | %83 5/6 |
| 5,5 Üst | %42 5/12 | %67 4/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,9 | 3,1 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %29 2/7 |
| 4,5 Üst | %7 1/14 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,8 | 6,3 |
| 6,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 7,3 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %0 0/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Geride | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Geride | %36 5/14 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Notts County (12 maç)
Stockport (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Notts County (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Stockport (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 7 | 2 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 6 | 4 |
| 61-75 | 6 | 0 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Kartlar
Notts County
Sarı 33 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,8)
Stockport
Sarı 15 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 158 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Notts County: iç saha, 6 maç · Stockport: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Notts County – Stockport ilk 11'ler
Notts County · 3-4-3
- 1J. GibbonsK
- 12L. NessD80' sarı kart 80. dk
- 3R. McDonaldD82' sarı kart 82. dk
- 4J. BedeauD
- 25N. TsaroullaO15' sarı kart 15. dk61' oyundan çıktı 61. dk
- 27R. FinneranO
- 20S. RobertsonO11' gol 11. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 26I. Samuels-SmithO
- 19L. SmythF71' sarı kart 71. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 9D. KanuF61' oyundan çıktı 61. dk
- 11C. GrantF11' asist 11. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 15J. EvansO61' oyuna girdi 61. dk
- 2J. GibbonsD
- 14D. LipsiucO61' oyuna girdi 61. dk
- 42H. MustaphaO85' oyuna girdi 85. dk
- 39L. NdlovuF74' oyuna girdi 74. dk
- 7C. RobertsF
- 6M. SandersO85' oyuna girdi 85. dk
Teknik direktör: M. Paterson
Stockport · 3-4-3
- 1Oliver WhatmuffK72' sarı kart 72. dk
- 25M. JobeD
- 6E. O'ConnellD
- 5E. PyeD
- 15R. GloverO64' oyundan çıktı 64. dk
- 4L. BateO73' oyundan çıktı 73. dk
- 10O. NorwoodO
- 23B. OsbornO56' sarı kart 56. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 7J. DiamondF64' oyundan çıktı 64. dk
- 19K. WoottonF
- 16H. WoodF73' oyundan çıktı 73. dk
- 29Adama SidibehF73' oyuna girdi 73. dk81' gol 81. dk
- 22M. MandronF
- 18L. FioriniO73' oyuna girdi 73. dk
- 30Ethan EnnisF64' oyuna girdi 64. dk
- 2J. Dacres-CogleyD64' oyuna girdi 64. dk
- 9B. AndréssonF64' oyuna girdi 64. dk81' asist 81. dk
- 20J. AdigunO
Teknik direktör: J. McNulty
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Notts County 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 10-6). Son 5 maçta Stockport 5 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 9-1). Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 4 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 8 maçta galibiyetler Notts County 3 – Stockport 3; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Nisan 2024, Notts County 2-5 Stockport.
- Sıralama
- 18. (10 p) – 1. (22 p)
- Form (son 5)
- GMGMG – GGGGG
- H2H (G-B-M)
- 3-2-3 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %20
- Korner ort. (maç)
- 8,4
- iddaa MS 1-0-2
- 4,70 – 3,59 – 1,43
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Notts County iç saha 5 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,00 gol yedi; Stockport dış saha 5 maçta 1,80 attı, 0,60 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Notts County %60, Stockport %20. İlk yarıyı önde kapatma: Notts County 1/5, Stockport 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Notts County 4,8, Stockport 5,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,4. Maç başına kart: Notts County 3,0, Stockport 0,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,70, 0 – 3,59, 2 – 1,43. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,78, Üst 1,61. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,71.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %40; maç başına toplam korner ortalaması 8,4; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 7 gol yediler.
Veri: 22 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League One puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 14 | +16 | 29 |
| 2 | Stockport County | 14 | +12 | 26 |
| 3 | Oxford United | 13 | +11 | 26 |
| 4 | Luton | 14 | +6 | 24 |
| 5 | Plymouth | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Reading | 14 | +10 | 22 |
| 7 | Bradford | 13 | +2 | 22 |
| 8 | Cambridge United | 14 | 0 | 21 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 13 | +8 | 20 |
| 10 | Leicester | 13 | +3 | 19 |
| 11 | Mansfield Town | 13 | +2 | 19 |
| 12 | Milton Keynes Dons | 13 | +2 | 18 |
| 13 | Wycombe | 13 | -2 | 18 |
| 14 | Leyton Orient | 13 | +5 | 17 |
| 15 | Burton Albion | 14 | -3 | 17 |
| 16 | Stevenage | 12 | +4 | 16 |
| 17 | Notts County | 12 | -1 | 14 |
| 18 | AFC Wimbledon | 13 | -12 | 13 |
| 19 | Blackpool | 12 | -4 | 12 |
| 20 | Doncaster | 13 | -8 | 12 |
| 21 | Wigan | 14 | -11 | 11 |
| 22 | Peterborough | 13 | -12 | 10 |
| 23 | Barnsley | 12 | -10 | 9 |
| 24 | Bromley | 13 | -20 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reading | 7 | +10 | 16 |
| 2 | Huddersfield | 7 | +9 | 15 |
| 3 | Stockport County | 7 | +7 | 15 |
| 4 | Oxford United | 7 | +7 | 15 |
| 5 | Luton | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Milton Keynes Dons | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Mansfield Town | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Cambridge United | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 7 | +9 | 10 |
| 10 | Stevenage | 6 | +3 | 10 |
| 11 | Burton Albion | 7 | +2 | 10 |
| 12 | Plymouth | 7 | +1 | 10 |
| 13 | Bradford | 6 | +1 | 10 |
| 14 | Leicester | 7 | -1 | 10 |
| 15 | Wigan | 7 | -3 | 10 |
| 16 | Wycombe | 7 | 0 | 9 |
| 17 | Leyton Orient | 7 | 0 | 9 |
| 18 | AFC Wimbledon | 6 | -1 | 9 |
| 19 | Blackpool | 6 | +1 | 8 |
| 20 | Notts County | 6 | +1 | 8 |
| 21 | Doncaster | 6 | 0 | 8 |
| 22 | Peterborough | 6 | -4 | 5 |
| 23 | Barnsley | 6 | -5 | 5 |
| 24 | Bromley | 6 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 7 | +7 | 14 |
| 2 | Plymouth | 7 | +1 | 13 |
| 3 | Bradford | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Stockport County | 7 | +5 | 11 |
| 5 | Oxford United | 6 | +4 | 11 |
| 6 | Luton | 7 | +1 | 10 |
| 7 | Cambridge United | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Sheffield Wednesday | 6 | -1 | 10 |
| 9 | Leicester | 6 | +4 | 9 |
| 10 | Wycombe | 6 | -2 | 9 |
| 11 | Leyton Orient | 6 | +5 | 8 |
| 12 | Mansfield Town | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Burton Albion | 7 | -5 | 7 |
| 14 | Stevenage | 6 | +1 | 6 |
| 15 | Reading | 7 | 0 | 6 |
| 16 | Notts County | 6 | -2 | 6 |
| 17 | Milton Keynes Dons | 6 | -3 | 6 |
| 18 | Peterborough | 7 | -8 | 5 |
| 19 | Barnsley | 6 | -5 | 4 |
| 20 | Blackpool | 6 | -5 | 4 |
| 21 | Doncaster | 7 | -8 | 4 |
| 22 | Bromley | 7 | -10 | 4 |
| 23 | AFC Wimbledon | 7 | -11 | 4 |
| 24 | Wigan | 7 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar
- 14:30 Huddersfield 2–1 Wigan Athletic
- 14:30 Luton Town 2–1 Leicester City
- 17:00 Blackpool 1–4 Mansfield
- 17:00 Bromley 1–1 Peterborough
- 17:00 Burton Albion 2–1 Leyton Orient
- 17:00 Cambridge 2–3 Plymouth
- 17:00 Doncaster 2–0 Sheffield Wednesday
- 17:00 Oxford 0–0 Bradford
- 17:00 Reading 2–1 Barnsley
- 17:00 Stevenage 0–1 MK Dons
- 17:00 Wimbledon 1–1 Wycombe
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
