Norveç · 1. Division · 30. hafta

Stabaek – Stromsgodset

Başlamasına 8 sa 56 dk Başlamadı

Stabaek – Stromsgodset: 8 Kasım 15:00, Norveç · 1. Division, 30. hafta. Bu sezon Stabaek evinde 14 maçta 11 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet; Stromsgodset deplasmanda 14 maçta 7 galibiyet, 4 beraberlik, 3 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %64; son 5 maçta toplam 25 gol attılar, 10 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Nadderud Stadion, Bekkestua

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiStabaekStromsgodset
Lig sırası4. · 58 puan2. · 63 puan
Form (son 5)BGGGGGGMMG
Gol (attığı – yediği, ort.)2,93 – 1,212,50 – 1,43
2,5 Üst biten%79%57
Karşılıklı gol%64%64
Gol yemediği%36%29
Aralarında (G-B-M)5-3-8 (16 maç, Stabaek bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Stabaek iç sahada (14 maç), Stromsgodset deplasmanda (14 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Stabaek iç sahada (14 maç) · Stromsgodset deplasmanda (14 maç), bu sezon

2,93 Gol atma maç başı 2,50
1,21 Gol yeme maç başı 1,43
%36 Gol yememe maçların %29
%64 KG Var maçların %64
%79 2.5 Üst maçların %57

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Stabaek iç sahada 14 maçta 11 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Stromsgodset deplasmanda 14 maçta 7 galibiyet, 4 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Stabaek, iç saha maçlarında 14 maçta 11 kez 2,5 üst bitti (%79).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Stabaek

4. sıra · 58 puan · 29 maç · averaj +33

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGGGG

  1. 02.11 Kongsvinger 1–2 Stabaek G
  2. 25.10 Stabaek 2–0 ODD Ballklubb G
  3. 18.10 Asane 0–1 Stabaek G
  4. 14.10 Stabaek 4–1 Sandnes ULF G
  5. 11.10 Stabaek 2–2 Strommen B
Deplasman

Stromsgodset

2. sıra · 63 puan · 29 maç · averaj +45

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMMG

  1. 01.11 Stromsgodset 3–0 Moss G
  2. 28.10 Molde 4–1 Stromsgodset M
  3. 25.10 Strommen 1–0 Stromsgodset M
  4. 18.10 Stromsgodset 5–0 Haugesund G
  5. 14.10 Stromsgodset 5–1 Kongsvinger G

Puan durumu 03.11.2026 00:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Stabaek için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 11, yenilen 4. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı. Son 5 maçta Stromsgodset 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 14-6). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 16 maçta galibiyetler Stabaek 5 – Stromsgodset 8; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Nisan 2026, Stromsgodset 2-1 Stabaek.

Gol istatistikleri

Stabaek iç saha 14 maçta maç başına 2,93 gol attı, 1,21 gol yedi; Stromsgodset dış saha 14 maçta 2,50 attı, 1,43 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %79, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Stabaek %64, Stromsgodset %64. İlk yarıyı önde kapatma: Stabaek 7/14, Stromsgodset 7/14.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,73, 0 – 3,71, 2 – 2,89. 2,5 Alt/Üst: Alt 3,14, Üst 1,14. Karşılıklı Gol: Var 1,16, Yok 3,00.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %64; son 5 maçta toplam 25 gol attılar, 10 gol yediler.

Sıralama
4. (58 p) – 2. (63 p)
Form (son 5)
GGGGB – GMMGG
H2H (G-B-M)
5-3-8 (16 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%79 – %57
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%64 – %64
iddaa MS 1-0-2
1,73 – 3,71 – 2,89

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Stabaek
Toplam (29)İç saha (14)
Galibiyet%62 18/29%79 11/14
Beraberlik%14 4/29%7 1/14
Mağlubiyet%24 7/29%14 2/14
Stromsgodset
Toplam (29)Dış saha (14)
Galibiyet%66 19/29%50 7/14
Beraberlik%21 6/29%29 4/14
Mağlubiyet%14 4/29%21 3/14

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Stabaek
Toplam (29)İç saha (14)
Attığı gol / maç2,34 (68 gol)2,93 (41 gol)
Yediği gol / maç1,21 (35 gol)1,21 (17 gol)
Stromsgodset
Toplam (29)Dış saha (14)
Attığı gol / maç2,72 (79 gol)2,50 (35 gol)
Yediği gol / maç1,17 (34 gol)1,43 (20 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Stabaek
Toplam (29)İç saha (14)
KG Var%55 16/29%64 9/14
1,5 Üst%90 26/29%100 14/14
2,5 Üst%69 20/29%79 11/14
3,5 Üst%52 15/29%64 9/14
Gol yememe%34 10/29%36 5/14
Stromsgodset
Toplam (29)Dış saha (14)
KG Var%59 17/29%64 9/14
1,5 Üst%90 26/29%93 13/14
2,5 Üst%66 19/29%57 8/14
3,5 Üst%48 14/29%50 7/14
Gol yememe%34 10/29%29 4/14

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Stabaek
Toplam (29)İç saha (14)
Önde%41 12/29%50 7/14
Berabere%38 11/29%36 5/14
Geride%21 6/29%14 2/14
Stromsgodset
Toplam (29)Dış saha (14)
Önde%45 13/29%50 7/14
Berabere%41 12/29%36 5/14
Geride%14 4/29%14 2/14

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Stabaek (29 maç)

1/1121/X01/20X/15X/X1X/252/112/X32/22

Stromsgodset (29 maç)

1/1111/X21/20X/17X/X3X/222/112/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Stabaek (29 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 8 6
16-30 12 7
31-45 11 5
46-60 14 4
61-75 8 7
76-90 15 6

Stromsgodset (27 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 8 1
16-30 7 5
31-45 15 4
46-60 11 6
61-75 13 8
76-90 19 5

Kartlar

Stabaek

Sarı 44 · Kırmızı 1 (29 maç · maç başı sarı 1,5)

Stromsgodset

Sarı 36 · Kırmızı 2 (29 maç · maç başı sarı 1,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 233 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Norveç · 1. Division puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Haugesund 292126 8448 +3665 BGMGG
2Stromsgodset 291964 7934 +4563 GGGMG
3Kongsvinger 291856 8347 +3659 GMGMM
4Stabaek 291847 6835 +3358 BGGGG
5Odd Ballklubb 291379 5746 +1146 GGMMB
6Bryne 2913412 4341 +243 MBMBG
7Ranheim 2912512 7369 +441 MBGGG
8Egersund 2910811 4857 -938 GBBBG
9hodd 2911513 4959 -1038 MBGMM
10Strommen 2910613 5062 -1236 BGGGM
11Lyn 2910415 4659 -1334 MMGMG
12Sogndal 298615 4863 -1530 MBGGM
13Sandnes ULF 298615 4258 -1630 BMMGB
14Moss 298516 4162 -2129 GBMMM
15Asane 297517 4165 -2426 GMMGM
16Raufoss 296221 3178 -4720 BMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Stromsgodset 151221 4414 +3038
2Haugesund 141211 4315 +2837
3Kongsvinger 151122 5625 +3135
4Stabaek 141112 4117 +2434
5Egersund 15843 2821 +728
6Ranheim 15834 4531 +1427
7hodd 15825 2926 +326
8Odd Ballklubb 15744 3219 +1325
9Sogndal 14725 2823 +523
10Bryne 14644 2220 +222
11Strommen 14635 2528 -321
12Lyn 15618 2635 -919
13Sandnes ULF 14536 2223 -118
14Asane 15528 2630 -417
15Raufoss 14419 1725 -813
16Moss 14257 1829 -1111
#TakımOGBMAYAVP
1Haugesund 15915 4133 +828
2Stromsgodset 14743 3520 +1525
3Stabaek 15735 2718 +924
4Kongsvinger 14734 2722 +524
5Bryne 15708 2121 021
6Odd Ballklubb 14635 2527 -221
7Moss 15609 2333 -1018
8Lyn 14437 2024 -415
9Strommen 15438 2534 -915
10Ranheim 14428 2838 -1014
11hodd 14338 2033 -1312
12Sandnes ULF 15339 2035 -1512
13Egersund 14248 2036 -1610
14Asane 14239 1535 -209
15Sogndal 151410 2040 -207
16Raufoss 152112 1453 -397

Güncel değil Puan durumu 03.11.2026 00:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 03.11.2026 00:08 TSİ.

Puan durumu 03.11.2026 00:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Stabaek1,73
X · Beraberlik3,71
2 · Stromsgodset2,89

2,5 Alt / Üst

Alt3,14
Üst1,14

Karşılıklı gol

Var1,16
Yok3,00
Tüm marketler (20)

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var2,431 ve Yok5,060 ve Var3,960 ve Yok33,002 ve Var3,922 ve Yok9,49

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var2,40Yok1,29

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,76Üst1,59

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,77Üst1,58

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,71Üst1,64

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,69Eşit3,852.1,77

Alt/Üst 3.5

Alt1,89Üst1,50

Ev Sahibi Alt/Üst 2.5

Alt1,39Üst2,11

1. Yarı Sonucu

12,0902,5123,13

2. Yarı Sonucu

11,9802,8922,91

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt8,910 ve Alt7,572 ve Alt13,451 ve Üst2,030 ve Üst6,482 ve Üst3,49

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt2,23Üst1,34

Çifte Şans

1 ve 01,181 ve 21,100 ve 21,58

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var9,49Üst ve Var1,28Alt ve Yok4,56Üst ve Yok8,07

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var7,351 ve Yok2,750 ve Var5,050 ve Yok4,552 ve Var10,702 ve Yok4,17

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,151 ve 21,250 ve 21,38

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt4,21Üst–

Tek / Çift

Tek1,72Çift1,63

Toplam Gol

0-1 gol8,302-3 gol2,394-5 gol2,346+ gol3,80

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,6403,9921,61