← Maçlar
Norveç · 1. Division · 28. hafta25 Ekim 2026 · 15:00 TSİ

Strommen 1-0 Stromsgodset: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Strommen
1–0İY 0–0
Stromsgodset
Maç sonu

Strommen 1–0 Stromsgodset (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Strommen – Stromsgodset maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: J. Kristengard 73' (Strommen).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Strommen üstte · Stromsgodset altta

01530İY607590 24' sarı kart: G. Grobelnik (Strommen)46' oyuncu değişikliği: O. Enersen ↔ L. Vilsvik (Stromsgodset)↔52' sarı kart: C. Crestani (Strommen)55' sarı kart: S. Beck (Strommen)57' oyuncu değişikliği: G. Grobelnik ↔ M. Waehler (Strommen)↔68' oyuncu değişikliği: C. Crestani ↔ K. Somesi (Strommen)↔68' oyuncu değişikliği: S. Beck ↔ A. Nord (Strommen)↔70' oyuncu değişikliği: K. Krasniqi ↔ M. Mehnert (Stromsgodset)↔73' gol: J. Kristengard (Strommen)79' oyuncu değişikliği: E. Melkersen ↔ E. Ingebrethsen (Stromsgodset)↔79' oyuncu değişikliği: F. P. Vilaseca Ardraa ↔ G. Wikheim (Stromsgodset)↔88' sarı kart: M. Balatoni (Strommen)89' oyuncu değişikliği: M. Moldskred ↔ E. Rogne (Strommen)↔90+1' sarı kart: E. Rogne (Strommen)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 24' sarı kart: G. Grobelnik (Strommen)
  • 46' oyuncu değişikliği: O. Enersen ↔ L. Vilsvik (Stromsgodset)
  • 52' sarı kart: C. Crestani (Strommen)
  • 55' sarı kart: S. Beck (Strommen)
  • 57' oyuncu değişikliği: G. Grobelnik ↔ M. Waehler (Strommen)
  • 68' oyuncu değişikliği: C. Crestani ↔ K. Somesi (Strommen)
  • 68' oyuncu değişikliği: S. Beck ↔ A. Nord (Strommen)
  • 70' oyuncu değişikliği: K. Krasniqi ↔ M. Mehnert (Stromsgodset)
  • 73' gol: J. Kristengard (Strommen)
  • 79' oyuncu değişikliği: E. Melkersen ↔ E. Ingebrethsen (Stromsgodset)
  • 79' oyuncu değişikliği: F. P. Vilaseca Ardraa ↔ G. Wikheim (Stromsgodset)
  • 88' sarı kart: M. Balatoni (Strommen)
  • 89' oyuncu değişikliği: M. Moldskred ↔ E. Rogne (Strommen)
  • 90+1' sarı kart: E. Rogne (Strommen)

Maç olayları

  1. StrommenStromsgodset
  2. E. RogneSarı kart90+1'
  3. M. Moldskred ↔ E. RogneOyuncu değişikliği89'
  4. M. BalatoniSarı kart88'
  5. 79'E. Melkersen ↔ E. IngebrethsenOyuncu değişikliği
  6. 79'F. P. Vilaseca Ardraa ↔ G. WikheimOyuncu değişikliği
  7. Gol J. Kristengard 1–0Asist: A. Nord73'
  8. 70'K. Krasniqi ↔ M. MehnertOyuncu değişikliği
  9. C. Crestani ↔ K. SomesiOyuncu değişikliği68'
  10. S. Beck ↔ A. NordOyuncu değişikliği68'
  11. G. Grobelnik ↔ M. WaehlerOyuncu değişikliği57'
  12. S. BeckSarı kart55'
  13. C. CrestaniSarı kart52'
  14. 46'O. Enersen ↔ L. VilsvikOyuncu değişikliği
  15. G. GrobelnikSarı kart24'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Strommen
Toplam (29)İç saha (14)
Galibiyet%34 10/29%43 6/14
Beraberlik%21 6/29%21 3/14
Mağlubiyet%45 13/29%36 5/14
Stromsgodset
Toplam (29)Dış saha (14)
Galibiyet%66 19/29%50 7/14
Beraberlik%21 6/29%29 4/14
Mağlubiyet%14 4/29%21 3/14

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Strommen
Toplam (29)İç saha (14)
Attığı gol / maç1,72 (50 gol)1,79 (25 gol)
Yediği gol / maç2,14 (62 gol)2,00 (28 gol)
Stromsgodset
Toplam (29)Dış saha (14)
Attığı gol / maç2,72 (79 gol)2,50 (35 gol)
Yediği gol / maç1,17 (34 gol)1,43 (20 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Strommen
Toplam (29)İç saha (14)
KG Var%66 19/29%57 8/14
1,5 Üst%83 24/29%79 11/14
2,5 Üst%72 21/29%71 10/14
3,5 Üst%55 16/29%57 8/14
Gol yememe%14 4/29%29 4/14
Stromsgodset
Toplam (29)Dış saha (14)
KG Var%59 17/29%64 9/14
1,5 Üst%90 26/29%93 13/14
2,5 Üst%66 19/29%57 8/14
3,5 Üst%48 14/29%50 7/14
Gol yememe%34 10/29%29 4/14

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Strommen
Toplam (29)İç saha (14)
Önde%17 5/29%21 3/14
Berabere%45 13/29%43 6/14
Geride%38 11/29%36 5/14
Stromsgodset
Toplam (29)Dış saha (14)
Önde%45 13/29%50 7/14
Berabere%41 12/29%36 5/14
Geride%14 4/29%14 2/14

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Strommen (29 maç)

1/151/X01/20X/14X/X5X/242/112/X12/29

Stromsgodset (29 maç)

1/1111/X21/20X/17X/X3X/222/112/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Strommen (25 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 6
16-30 3 8
31-45 10 11
46-60 2 6
61-75 9 14
76-90 15 10

Stromsgodset (27 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 8 1
16-30 7 5
31-45 15 4
46-60 11 6
61-75 13 8
76-90 19 5

Kartlar

Strommen

Sarı 44 · Kırmızı 3 (29 maç · maç başı sarı 1,5)

Stromsgodset

Sarı 36 · Kırmızı 2 (29 maç · maç başı sarı 1,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 233 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Strommen son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 15 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Stromsgodset 5 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 18-2). Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Strommen 0 – Stromsgodset 1; 0 beraberlik var. Son maç: 1 Mayıs 2026, Stromsgodset 3-0 Strommen.

Sıralama
10. (33 p) – 1. (60 p)
Form (son 5)
GGBBM – GGGGG
H2H (G-B-M)
0-0-1 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%77 – %62
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%62 – %69
iddaa MS 1-0-2
7,17 – 5,67 – 1,15
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Strommen iç saha 13 maçta maç başına 1,85 gol attı, 2,15 gol yedi; Stromsgodset dış saha 13 maçta 2,69 attı, 1,46 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %77, konukta %62. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Strommen %62, Stromsgodset %69. İlk yarıyı önde kapatma: Strommen 3/13, Stromsgodset 7/13.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 7,17, 0 – 5,67, 2 – 1,15. 2,5 Alt/Üst: Alt 3,37, Üst 1,13. Karşılıklı Gol: Var 1,36, Yok 2,21.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %69; KG var ortalaması %65; son 5 maçta toplam 33 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 18:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Norveç · 1. Division puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Haugesund 292126 8448 +3665 BGMGG
2Stromsgodset 291964 7934 +4563 GGGMG
3Kongsvinger 291856 8347 +3659 GMGMM
4Stabaek 291847 6835 +3358 BGGGG
5Odd Ballklubb 291379 5746 +1146 GGMMB
6Bryne 2913412 4341 +243 MBMBG
7Ranheim 2912512 7369 +441 MBGGG
8Egersund 2910811 4857 -938 GBBBG
9hodd 2911513 4959 -1038 MBGMM
10Strommen 2910613 5062 -1236 BGGGM
11Lyn 2910415 4659 -1334 MMGMG
12Sogndal 298615 4863 -1530 MBGGM
13Sandnes ULF 298615 4258 -1630 BMMGB
14Moss 298516 4162 -2129 GBMMM
15Asane 297517 4165 -2426 GMMGM
16Raufoss 296221 3178 -4720 BMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Stromsgodset 151221 4414 +3038
2Haugesund 141211 4315 +2837
3Kongsvinger 151122 5625 +3135
4Stabaek 141112 4117 +2434
5Egersund 15843 2821 +728
6Ranheim 15834 4531 +1427
7hodd 15825 2926 +326
8Odd Ballklubb 15744 3219 +1325
9Sogndal 14725 2823 +523
10Bryne 14644 2220 +222
11Strommen 14635 2528 -321
12Lyn 15618 2635 -919
13Sandnes ULF 14536 2223 -118
14Asane 15528 2630 -417
15Raufoss 14419 1725 -813
16Moss 14257 1829 -1111
#TakımOGBMAYAVP
1Haugesund 15915 4133 +828
2Stromsgodset 14743 3520 +1525
3Stabaek 15735 2718 +924
4Kongsvinger 14734 2722 +524
5Bryne 15708 2121 021
6Odd Ballklubb 14635 2527 -221
7Moss 15609 2333 -1018
8Lyn 14437 2024 -415
9Strommen 15438 2534 -915
10Ranheim 14428 2838 -1014
11hodd 14338 2033 -1312
12Sandnes ULF 15339 2035 -1512
13Egersund 14248 2036 -1610
14Asane 14239 1535 -209
15Sogndal 151410 2040 -207
16Raufoss 152112 1453 -397

Güncel değil Puan durumu 03.11.2026 00:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 03.11.2026 00:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

17,17X5,6721,15

Çifte şans

1X2,82

Karşılıklı gol

Var1,36Yok2,21

2,5 Alt / Üst

Alt3,37Üst1,13

3,5 Alt / Üst

Alt1,97Üst1,47

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1. Division'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.